18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chwilka prawdy

BMWswap • 2012-04-13, 00:52
o naszym "phłemierze"


Orson41

2012-04-13, 13:38
co do tv trwam, w momencie kiedy była ta cała awantura z madzią itd. jedynie tv trwam mówiła o prywatyzacji lotosu,oglądając wiadomości na polsacie ,tvn nic o tym nie mówiono, tylko na trwam organizowali debaty na ten temat...

Zl...........ny

2012-04-13, 13:56
Władca Marionetek napisał/a:



Jakieś źródła tych rewelacji? Mam nadzieję, że nie jest to Fronda, NowyEkran lub inne szmatławce.



Nawet jak ci przedstawi na tacy źródła i dowody swoich racji to i tak go skrytykujesz bo co ty kwejkowy gimbusie możesz wiedzieć? Z czym chcesz swoją "wiedzę" porównać, z memami? A jeżeli chcesz tak strasznie mu wytknąć błędy to śmiało, google w dłoń. Rozumisz sierściuchu?

ostatni

2012-04-13, 13:59
@orsonruscy w 2005 mało nie przejęli orlenu, na szczęście kaczor wygrał wybory i ocalił nas od stania się kolejnym obwodem federacji rosyjskiej, wiem o tym też nie było w tvn, ale już na tvp info komuś się wymsknęło. jeszcze jakiś debil wcześniej pytał jak redukuje się liczbę ludności danego kraju, jakby oczu nie miał, otóż:

-pozwala się na spekulacje na rynku nieruchomości, w wyniku czego m2 mieszkania kosztuje co najmniej 3 pensje przeciętnego człowieka
-utrzymuje się wysokie bezrobocie wśród absolwentów szkół za pomocą obłożenie stanowiska pracy wysokimi podatkami i składkami
-ustanawia się poziom refundacji leków niższy niż w meksyku
-zezwala się na wwóz i sprzedaż najgorszej jakościowo żywności w całej ue
-pozwala się na spekulacje na rynku żywności, np kg żywca kosztuje 5 zł, a w sklepie kilogram szynki powstałej z naszprycowania 300g mięsa jakimś gównem kosztuje 20 zł
-wprowadza się limity na przyjęcia i leczenie w szpitalach
-utrzymuje się wysoką ilość wypadków śmiertelnych na drogach
-rozsprzedaje się polskie złoża za bezcen, mimo że zyski jakie przynoszą mogłyby zostać przeznaczone na politykę socjalną, prorodzinna i służbę zdrowia
-utrzymuje się kodeks pracy dyskryminujący osoby posiadające dzieci
-nie zapewnia się odpowiedniej ilości miejsc pracy
-utrzymuje się średnie wygrodzenie w wysokości ledwo pozwalającej utrzymać się jednej osobie
-ogranicza się ilość miejsc w żłobkach i przedszkolach
-utrzymuje się wysoki wskaźnik inflacji przy nieskim poziomie wzrostu wysokości wynagrodzeń, tzw. drożyzna

vass

2012-04-13, 14:21
JKM jest głupszy niż ustawa przewiduje.
Gdyby ten gamoń rządził, to połowa z jego zwolenników by mieszkała pod mostem, a druga połowa zdychała na choroby śmiertelne z braku funduszy na leczenie.
Nie po to ludzie (związki zawodowe też) walczyli o prawa pracownicze i socjalne, żeby teraz się cofać do średniowiecza i krwawego kapitalizmu.
Cała Europa tak funkcjonuje, na wysokich podatkach już tyle lat i jakoś daję radę, problemem w Polsce nie są wysokie podatki tylko kwota od jakich się płaci te podatki.
W Norwegii są najwyższe podatki, a i tak tam wszyscy jadą pracować, bo i tak zarabia się najwięcej.
Przypomnę tylko, że to w USA się zaczął kryzys, a podatki są tam o wiele mniejsze niż w UE.
@Ja-ah-qu-ub-el
Człowieku lecz nogi, bo na głowę za późno.

ostatni

2012-04-13, 14:29
vass napisał/a:

Gdyby ten gamoń rządził, to połowa z jego zwolenników by mieszkała pod mostem, a druga połowa zdychała na choroby śmiertelne z braku funduszy na leczenie.




tak a jak wygra pis to będzie koniec świata :homer: nostradamus k***a :homer: uzasadniaj swoje wypowiedzi a nie rzucaj hasełka


vass napisał/a:

Nie po to ludzie (związki zawodowe też) walczyli o prawa pracownicze i socjalne, żeby teraz się cofać do średniowiecza i krwawego kapitalizmu.




w polsce związki zawodowe chyba walczyły z komunistami, a nie z władysławem jagiełło :homer:


vass napisał/a:

W Norwegii są najwyższe podatki, a i tak tam wszyscy jadą pracować, bo i tak zarabia się najwięcej.




tak tylko norwegia ma złoża ropy i gazu i mogą się podcierać dolarami i tak biedni nie będą, a podatki są wysokie bo państwo w norwegii sponsoruje nawet kredki dzieciom


vass napisał/a:

Przypomnę tylko, że to w USA się zaczął kryzys, a podatki są tam o wiele mniejsze niż w UE.




i tam się kryzys skończył, a podatki dalej są niższe niz w ue, więc o czym ty pie**olisz właściwie?


vass napisał/a:

Człowieku lecz nogi, bo na głowę za późno.




dla ciebie też jest pewna terapia, do wykonania nawet w ue, jedź do holandii i pytaj o eutanazję

prze

2012-04-13, 14:44
Szczerze mówiąc, gdy czytam to co pisze Ja-ah-qu-ub-el Widzę wszystkie czynniki które powodują iż ja moja szanowna wybranka życia nie zakładamy rodziny.

Do tych co zaraz będą pisać iż trzeba było się uczyć bo po studiach to są kokosy albo zakładać własny biznes, studia ukończyłem mało tego robię drugie, obydwa inż. , a na posady speców i innych zatrudniają kolegów, synów, córki itp. gówna po pedagogice czy teologii no k***A MAĆ. Co do zakładania biznesu, odpowiem tym mądrym co mieli farta i się im udało. Sam znam 10 ludzi (k i m) na których przypada jedna osoba której się udało ale NIE, NIE ma kokosów natomiast co się stało z tymi 9 ? Ich dzieci będą spłacać ich kredyty. Wybaczcie ale takiego ryzyka nie podejmę.

Nie jestem za żadną ze stron, jedyne o czym marzę to partii które nie musi mi zapewnić dachu nad głową, co do garnka włożyć czy zapewnić pracę. Marzę o partii która zapewni nam normalną służbę zdrowia gdzie nie czeka się na jakieś głupie badanie po 3-6 miesięcy albo godzinami na jakiegoś patałach w fartuchu który gorzej się ze mną obejdzie niż rzeźnik ze świnią.

Co do samego pana JKM, piszecie iż jest to wariat a jego pomysły przypominają wizje szaleńca, powiedzcie mi czy ktoś normalny od czasów PRLu siedział w rządzie bo ja uważam iż ciągle kierują nami szaleńcy.

Z historii wiem iż tym krajem musi rządzić dyktatura a swoje stwierdzenie poprę jednym tylko nazwiskiem Józef Piłsudski, gdy on jeszcze żył nawet Rosja czuła przed naszym państwem respekt.


vass

2012-04-13, 15:07
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:




tak a jak wygra pis to będzie koniec świata :homer: nostradamus k***a :homer: uzasadniaj swoje wypowiedzi a nie rzucaj hasełka





w polsce związki zawodowe chyba walczyły z komunistami, a nie z władysławem jagiełło :homer:





tak tylko norwegia ma złoża ropy i gazu i mogą się podcierać dolarami i tak biedni nie będą, a podatki są wysokie bo państwo w norwegii sponsoruje nawet kredki dzieciom





i tam się kryzys skończył, a podatki dalej są niższe niz w ue, więc o czym ty pie**olisz właściwie?





dla ciebie też jest pewna terapia, do wykonania nawet w ue, jedź do holandii i pytaj o eutanazję


- Już raz PIS wygrał za drugi raz dziękuję.
- Związki zawodowe są nie tylko w Polsce gamoniu.
- W życiu nie byłeś w Norwegii, nikt tam nikomu nic nie daje i nawet za przedszkole trzeba płacić.
- Ja tam nie widzę, że kryzys się skończył w usa, czego wyznacznikiem zawsze jest rynek nieruchomości, które nie drożeją, za to podatki tam też rosną, jaki i cena paliwa.
- Ja tam nigdzie nie muszę jechać Jarosław zbaw Polskę nas uratuje :mrgreen:

Towdi

2012-04-13, 15:31
Janusz Korwin Mikke chyba jest głupszy niż ustawa przewiduje...

Ale to najwłaściwszy człowiek, który mógłby zastąpić agenta Tuska. Cała reszta polskiej sceny politycznej jest dużo głupsza od JKM! Pozdro

Rassija

2012-04-13, 15:36
70k ludu pod pałacem? Ciekaw jestem tylko, gdzie oni się pomieścili :D Jak już zamierzacie kłamać, to z wyczuciem, żeby to wiarygodne chociaż się zdawało.

Władca Marionetek

2012-04-13, 15:38
Zly_wrecz_okropny napisał/a:



Nawet jak ci przedstawi na tacy źródła i dowody swoich racji to i tak go skrytykujesz bo co ty kwejkowy gimbusie możesz wiedzieć? Z czym chcesz swoją "wiedzę" porównać, z memami? A jeżeli chcesz tak strasznie mu wytknąć błędy to śmiało, google w dłoń. Rozumisz sierściuchu?



Co Ty koleś, w domu Cię biją, że z takimi tekstami pełnymi złości wyjeżdżasz? Kwejka nie przeglądam, a źródła chciałem, żeby mi podał, bo chcę jakoś zweryfikować te informacje. Obraziłem Twoje ulubione media (NowyEkran i Fronda) i masz ból dupy czy jak? Smutne... "kwejkowy gimbusie" - napisał 2 lata starszy "dorosły" z gównem we łbie.

sowiak92

2012-04-13, 16:05
Ja-ah-qu-ub-el jak zwykle rozj***l system.

sc...........la

2012-04-13, 16:22
Ja czytam Ja-ah-qu-ub-el to chce mi się rzygać.

Ant1984

2012-04-13, 16:23
Już nie raz mówiłem, że Korwin-Mikke to jedyny świadomy polityk chcący dobra Narodu. Ale prawda jest taka, że gdyby wygrał wybory, to miałby wkrótce wypadek, lub "popełniłby samobójstwo" (w tajemniczych okolicznościach). A reszta polityków wcale nie jest taka głupia, jak Wam się wydaje, bo nawet największy debil od czasu do czasu podjąłby dobrą decyzję, chociażby przez przypadek. To co się u nas dzieje jest jak najbardziej celowe!
Teraz powiem jeszcze od siebie, że Nowy Ład Świata nie wypali. Jedyne, co im się uda zrobić, to wyrządzić wiele zła i krzywd. Nawet jeśli zostanie on wprowadzony, to wkrótce się sypnie. Jedyny STABILNY system, to ten oparty na wspólnocie ludzi i wzajemnej miłości. Ludzie prędzej, czy później się obudzą. Jedyna kwetia jest taka, że im później, tym bardziej będzie to bolesne.

Vexille

2012-04-13, 16:30
Szacunek, k***a, za co? za wzorowe dymanie całego narodu? :banany:
Przecież to są jakieś kpiny, że faceta który mówi jak jest ktoś szykanuje :amused:

TheByQ

2012-04-13, 16:39
ch*jowy Mongolski Nick znowu ma rację tylko w większości. ch*j mnie boli kto zestrzelił tupolewa, ale no k***a sprzedać gaz łupkowy za 1% wartości?