18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chwilka prawdy

BMWswap • 2012-04-13, 00:52
o naszym "phłemierze"


kietong

2012-04-13, 10:15
Haha, zamach:D Jeżeli Leszek komukolwiek przeszkadzał, to chyba tylko swojemu bratu. Jego śmierć to jedyny powód, dla którego PiS jeszcze istnieje. A co do podwyższania podatków, to niestety, PO to kolejny rząd w Polsce, który nie wymyślił nic lepszego, podobnie jak poprzednie i pewnie następne. Szkoda, że Korwin-Mikke to totalny świr i poza ekonomią jego patrzenie na świat jest tak kurewsko surrealistyczne, że jego niektóre wypowiedzi są jeszcze bardziej absurdalne niż Jarosława. Puśćcie lepiej Macierewicza, gdy na jakże wspaniałych ostatnich obchodach katastrofy, skandował jak debil do mikrofonu. Jeśli Wy wolicie taką bandę nierozwojow, to gratuluję. I nie mówcie, że są inne partie niż PiS i PO, bo niestety nie ma.

Fedek

2012-04-13, 10:16
O k***a jakie lwy! To idźcie, walczcie! rewolucja! k***a nawet mi was nie żal tchórze. Jak będziecie mieli rodzinę i dzieci na utrzymaniu to zrozumiecie, że postrzeganie świata ograniczy się do tu i teraz. Jak zarobić na zeszyty, a nie dlaczego nie ma pieniędzy na zeszyty dla dzieci. k***a rewolucjonisci w dupe j***ni. Jestem Polakiem i będę się przejmował jak mi ewidentnie ruski wejdzie na moje, podkreślam - moje, podwórko.

Stranuh

2012-04-13, 10:17
A wiecie czemu jest mało pana Korwin-Mikke w tv i radiu? Bo boją się, że obudzi ludzi z hipnozy...

Rumcajs_Rozpruwacz

2012-04-13, 10:27
Może i dobrze gada, ale kto jak na niego popatrzy to go do władzy dopuści? A swoją drogą to on zawsze tak pie**oli to co wszyscy chca usłyszeć. Jak kiedyś mówił, że jak zostanie prezydentem to jakie to on podatki wprowadzi to śmiać mi się chciało.

atreidespl

2012-04-13, 10:28
@Ja-ah-qu-ub-el - brałeś juz dzisiaj lekarstwa?

Siedem

2012-04-13, 10:45
AHAHAHA_NO napisał/a:

Za szybko dałem piwo. A tu ten Korwin wyj*bał z tym Hitlorem heh. Że to niby on taki odważny jak AKowcy, ta? Może jeszcze jakiś pomnik mu machnąć, w końcu te kilka słów krytyki od zwolenników donka i kulka w łeb od niemca a to to samo . . .


O czym Ty pie**olisz? :-?

Powiedział to co wiedzą wszyscy, a z czym nikt nic nie robi. Każdy, lub chociaż większość, użyszkodników (przeczyta / obejrzy / usłyszy)* na chwilę się wzburzy, pomyśli czy zacznie snuć plany.. by po paru sekundach przewinąć do następnego tematu.
I tak k***a jest ze wszystkim, sam się zastanawiam co się musi stać żeby wyjść z domu i jebnąć kogoś cegłą w łeb (może być i rudy łeb :roll: ).

r*chają nas bez poślizgu praktycznie w każdej kwestii, jak już wspomnieli powyżej dokładniej, a my się zajmujemy j***nym myszoskoczkiem o imieniu Madzia, spisku w Smoleńsku czy k***a 5 i 10tą ligą hokejową w Polsce.

Nosz ja pie**ole.


Naród wspaniały tylko ludzie k***y.
Piwo dla tego który nasmaruje to na murach sejmu.


*niepotrzebne wyj***ć.

głodny

2012-04-13, 10:49
Ma ktoś linka do całego nagrania ?

Forza

2012-04-13, 10:58
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:

jak ten facet mógł powiedzieć prawdę i wzbudzić niepokój w ludziach. na szczęście potem włączycie TVN i znów wrócicie do świata bezpiecznej zielonej wyspy. nie dowiecie się, że piloci polskiego jaka, który wylądował przed katastrofą w smoleńsku potwierdzili w prokuraturze, że słyszeli 2 wybuchy nim zgasły silniki w tupolewie. nie dowiecie się, że fala samobójstw, podobna do tej w polsce, o której też nie wiecie, przeszła przez środowisko nadzorujących wojsko i lotnisko w smoleńsku 10.04.2010, 2 generałów strzeliło sobie w głowę, a jeden pułkownik utopił się w wannie...nie dowiecie się, że na obchodach pod pałacem prezydenckim było 70 000 ludzi, a nie 700 czy 9000 jak podaje wasza kochana stacja, nie dowiecie się, że szefem gus-u został przyjaciel donalda i mimo majstrowania przy wskaźnikach bezrobocie i tak jest rekordowo wysokie, tak samo jak inflacja, nie dowiecie się, że gaz łupkowy, który był nadzieją dla nas wszystkich nie jest już nasz, nie dowiecie się, że rząd planuje wprowadzić podatek katastralny, nie dowiecie się, że cała europa pukała się w głowę gdy ekipa po podpisywała umowę z ruskimi na najdroższy gaz na świecie, w dodatku na 30 lat, nie dowiecie się że donek wprowadził podatek od kopalin, w wyniku czego upadnie u nas przemysł wydobywczy, nikt nie powie wam, że rząd postanowił po prostu zredukować liczbę obywateli, bo zamiast walczyć o wzrost liczby narodzin założono, że liczba obywateli powinna do końca tego wieku zmaleć do 20 mln. w sumie jak się jest tępą świnią to w spokoju czeka się na dzień wizyty w rzeźni, bo żaden lew by na to sobie nie pozwolił



Nie moge takich głupot niczym nie podpartych słuchać.. Skąd Ty to wiesz? Od babci z radyjka usłyszałeś, czy może jesteś czytelnikiem podziemnej Gazety Polskiej walczącej z okupantem, którą sprzedaje się w kioskach Ruchu ? Do cześci z twoich argumentów nawet nie można się odnieść... jak zredukować liczbę obywateli ? Zamówili nowe Tu-154 które z tymi zredukowanymi obywatelami robiją pod smoleńskiem ? Umowę na najdroższy gaz na świecie podpisała twoja ekipa z braćmy którzy ukradli księżyc na czele. Przemysł wydobywczy upadł już w czasach Gierka, dzięki stosowaniu metody "na zawał" w kwk. Fala samobójstw ? 70 tys osób ? Liczyleś czy znowu uwierzyłeś komuś na słowo? Zastanów się 2 razy zanim zaczniesz powielać wyssane z palce obelżywe zarzuty... Ludzie zacznijcie myśleć krytycznie do tego co Wam się z jednej czy drugiej strony podsuwa ! I skończcie z wojną Polsko-Polską....

Siedem

2012-04-13, 10:58
głodny napisał/a:

Ma ktoś linka do całego nagrania ?


Dupę to Ci chyba matka podciera.

Google + fraza: korwin mikke trójka polskie radio wywiad youtube =

Władca Marionetek

2012-04-13, 11:12
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:

jak ten facet mógł powiedzieć prawdę i wzbudzić niepokój w ludziach. na szczęście potem włączycie TVN i znów wrócicie do świata bezpiecznej zielonej wyspy. nie dowiecie się, że piloci polskiego jaka, który wylądował przed katastrofą w smoleńsku potwierdzili w prokuraturze, że słyszeli 2 wybuchy nim zgasły silniki w tupolewie. nie dowiecie się, że fala samobójstw, podobna do tej w polsce, o której też nie wiecie, przeszła przez środowisko nadzorujących wojsko i lotnisko w smoleńsku 10.04.2010, 2 generałów strzeliło sobie w głowę, a jeden pułkownik utopił się w wannie...nie dowiecie się, że na obchodach pod pałacem prezydenckim było 70 000 ludzi, a nie 700 czy 9000 jak podaje wasza kochana stacja, nie dowiecie się, że szefem gus-u został przyjaciel donalda i mimo majstrowania przy wskaźnikach bezrobocie i tak jest rekordowo wysokie, tak samo jak inflacja, nie dowiecie się, że gaz łupkowy, który był nadzieją dla nas wszystkich nie jest już nasz, nie dowiecie się, że rząd planuje wprowadzić podatek katastralny, nie dowiecie się, że cała europa pukała się w głowę gdy ekipa po podpisywała umowę z ruskimi na najdroższy gaz na świecie, w dodatku na 30 lat, nie dowiecie się że donek wprowadził podatek od kopalin, w wyniku czego upadnie u nas przemysł wydobywczy, nikt nie powie wam, że rząd postanowił po prostu zredukować liczbę obywateli, bo zamiast walczyć o wzrost liczby narodzin założono, że liczba obywateli powinna do końca tego wieku zmaleć do 20 mln. w sumie jak się jest tępą świnią to w spokoju czeka się na dzień wizyty w rzeźni, bo żaden lew by na to sobie nie pozwolił



Jakieś źródła tych rewelacji? Mam nadzieję, że nie jest to Fronda, NowyEkran lub inne szmatławce.

adiemus36

2012-04-13, 11:24
Dlaczego mój post został usunięty ?

[ Komentarz dodany przez: angel: 2012-04-13, 14:22 ]
Serwis Sadistic.pl nie uznaje cenzury.
Chcesz przekląć to przeklinaj.

Corey_09

2012-04-13, 11:35
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:

w sumie jak się jest tępą świnią to w spokoju czeka się na dzień wizyty w rzeźni, bo żaden lew by na to sobie nie pozwolił



A ty ruszyłeś dupsko żeby coś zmienić, czy tylko po prostu jesteś kolejnym z tych którzy potrafią pie**olić jakże to oni nie są oświeceni i ze przejrzeli na oczy, a tak naprawdę to tylko napinają się i wypisują na forach internetowych takie wypociny w stylu "weźcie się w końcu obudźcie"

wesolmat

2012-04-13, 11:44
nie wrzucajcie tu błagam tych politycznych ścierw. Człowiek wiadomości nie ogląda, żeby się nie złościć i nie dołować a nawet na sadolu go dopadnie... Jak ktoś się tak bardzo tym jara niech jedzie pod pałac prezydencki albo na mszę świętą...
tam się nasłucha...

ostatni

2012-04-13, 13:17
nie chce mi się się odpowiadać każdemu idiocie z osobna. teoretyczny zamach opłacał się rosji, bo przecież oprócz kaczora zginęło kilku generałów wojska polskiego a zarazem nato, ich laptopy, telefony, dokumenty i inne materiały o wartości wywiadowczej nie zostały polsce do dziś zwrócone, o to pretensje ma do nas usa, ale o tym w tvn też nie mówią. poza tym zginął cały trzon polskiej prawicy, legendy solidarności np. a. walentynowicz i znaczna część potomków zabitych w katyniu, którzy byliby świadkami i wysuwaliby roszczenie przeciw rosji. co do moich żródeł to oglądam wiadomości na tvp, polsacie i tvn, czytam gazetę polską i wyborczą, wiadomości na wp.pl i niezalezna.pl (różnice w doborze faktów i ich interpretacji są kolosalne), gdy czegoś nie ogarniam szukam info w prasie brytyjskiej żeby wiedzieć jak patrzą na to z zewnątrz. polecam również oglądać niektóre programy, np. studio wschód na tvp info, tam do głosu może dojść jeszcze polska prawica i rosyjscy opozycjoniści. z mediami rydzyka nigdy nie miałem kontaktu, tak jak 95% społeczeństwa, a o ich istnieniu wiem tylko z tvn-u który notorycznie na nie najeżdża i robi z nich największy problem w kraju. jeszcze ktoś tam pisał, że nie przejmuje się, że polska systematycznie traci suwerenność, bo ma rodzinę do utrzymania. chyba o to chodzi by ludzie nie mieli siły myśleć goniąc za kromką chleba...

to są moje źródła wiedzy, pozdrawiam tych których jedyne źródło wiedzy nakazuje tylko wyzywać od wariatów ludzi o szerszych horyzontach i innych, nieprzychylnych donkowi poglądach

mcmt

2012-04-13, 13:21
Jak widzę temat z serii "prawda o" lub "chwila prawdy" to już wiem, że z prawdą nic wspólego to mieć nie będzie... :facepalm: