18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chwilka prawdy

BMWswap • 2012-04-13, 00:52
o naszym "phłemierze"


ostatni

2012-04-14, 00:40
DeSpeRaDo_CS, MFW pożycza żeby pożyczyć grecji, więc skoro grecja nie odda to jak MFW odda nam? wiadomka, że cała ta akcja to tylko nomenklaturalne mydlenie oczu, bo tak naprawdę dajemy grecji kasę, której nigdy nam nie odda

Massdeath

2012-04-14, 01:10
Zmiana konstytucji, zabranie posłom i senatorom immunitetów, ograniczenie diet do minimum i w polityce pozostaną jedynie ci którym zależy. Do tego NIK, CBA zwiększyć prawa aby mogły spokojnie sprawdzać wcześniej wymienionych przed każdym podpisaniem ustawy.

beeveer

2012-04-14, 01:11
haha co wy piwkujecie? 2 wybuchy i potem zgasły silniki? rzeczywiście niedobry pilot najpierw powinien wyłączyć silniki a dopiero potem przyj***ć w drzewo. fala samobójstw? jakbyś ty takiego smrodu narobił władkowi to też byś wolał sobie w łeb palnąć. 90000 pod pałacem? lecz się na mózg człowieku.

ostatni

2012-04-14, 01:25
beeveer, żal mi ciebie w twoim bezmiarze głupoty

maderfakermen

2012-04-14, 10:38
widzieliście k***a co się po tym pałacem prezydenckim codziennie dzieje? nie k***a! ja tam często mam okazję przechodzić. i wiecie co. napie**olił bym im pał k***om bo stoją tam i nie wiedzą tak naprawdę po co i dla kogo. PiS = sekta pok***ieńców katolików. PO = banda wieśniaków. ch*j im w dupe wszystkim. miejsce pod pałacem powinno być pozostawione w spokoju, a nie wiecznie wykorzystywane do celów teatralnych. aż się wk***iłem. od dzisiaj dzwonię pod 112 i będę zgłaszał, że jakieś pojeby z krzyżem stoją i planują zamach. ch*j!

ostatni

2012-04-14, 12:49
Maderfakermen, tak jest! jako, że pis popierają również mohery, nie pozwólmy dojść tej partii do władzy, niech rządzi dalej kaszub, który co roku przekręca kilkaset milionów złotych z kolegami i rozpie**ala systematycznie państwo :homer:

own33333d7

2012-04-14, 13:57

DeSpeRaDo_CS

2012-04-14, 14:29
Ja-ah-qu-ub-e Pożyczyliśmy te 6mld euro MFW, które następnie pożycza to Grecji ale nawet jeżeli Grecja upadnie to nie ma to większego znaczenia, bo naszym dłużnikiem jest MFW, nie ona. MFW i tak będzie zobowiązane nam oddać te pieniądze, a jeżeli MFW nie będzie miało pieniędzy to będzie to znaczyć, że prawdopodobnie nastąpi taka recesja na całym świecie, że połowa państw zbankrutuje... Nie wiem, czy słyszaleś, ale Polska ma elastyczną linię kredytową właśnie w MFW na kwotę 20 mld $, więc nie bój się, że nie oddadzą.

Pytanie powinno być takie Czy jest sens pożyczać kasę MFW, czy nie lepiej wykorzystać to na jakiś inny cel. Jeżeli nasi politycy byliby rozumni i wykorzystali te pieniądze na jakąś racjonalną inwestycje to tak. Tyle, że nasi politycy tacy nie są, więc lepiej pożyczyć te pieniądze MFW, żeby uratować Grecję, nie ze względu na nią (bo jej system jest nawet gorszy od naszego...), tylko na nas, bo jej bankructwo może pociągnąć za sobą o wiele poważniejsze konsekwencje dla nas niż utrata 6 mld euro. Nie jesteśmy żadną wyspą, nasz eksport by na tym tak ucierpiał, że dzisiejszy deficyt byłby ułamkiem tamtego..
No ale cóż.. Niech żyje d***kracja...

Za co ten post został usunięty?? Gdzie tu jest sprzeczność z regulaminem?

ostatni

2012-04-14, 14:56
DeSpeRaDo_CS, nie ma człowieka w tym kraju, który nie słyszał o elastycznej linii kredytowej, bo kaszub trąbił o tym jako o drugim sukcesie zaraz po zielonej wyspie, a jeśli chodzi o tę "pożyczkę" to jestem święcie przekonany, że już tych pieniążków nigdy nie zobaczymy. Jak już przyjdzie co do czego to MFW stwierdzi, że kasy nie odda, bo Grecja nie oddała i nastąpi zjazd krajów UE, na którym postanowi się, że dług MFW zostanie umorzony. W Polsce będzie protestował kaczor, ale tvn zrobi znowu z niego chama, który przynosi nam wstyd za granicą, motłoch to łyknie i w ten sposób zapomnimy o całej sprawie. Nie zamierzam się dalej spierać w tym temacie, po prostu taka jest moja opinia, pozdrawiam.

Gebels

2012-04-14, 19:26
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:

jak ten facet mógł powiedzieć prawdę i wzbudzić niepokój w ludziach. na szczęście potem włączycie TVN i znów wrócicie do świata bezpiecznej zielonej wyspy. nie dowiecie się, że piloci polskiego jaka, który wylądował przed katastrofą w smoleńsku potwierdzili w prokuraturze, że słyszeli 2 wybuchy nim zgasły silniki w tupolewie. nie dowiecie się, że fala samobójstw, podobna do tej w polsce, o której też nie wiecie, przeszła przez środowisko nadzorujących wojsko i lotnisko w smoleńsku 10.04.2010, 2 generałów strzeliło sobie w głowę, a jeden pułkownik utopił się w wannie...nie dowiecie się, że na obchodach pod pałacem prezydenckim było 70 000 ludzi, a nie 700 czy 9000 jak podaje wasza kochana stacja, nie dowiecie się, że szefem gus-u został przyjaciel donalda i mimo majstrowania przy wskaźnikach bezrobocie i tak jest rekordowo wysokie, tak samo jak inflacja, nie dowiecie się, że gaz łupkowy, który był nadzieją dla nas wszystkich nie jest już nasz, nie dowiecie się, że rząd planuje wprowadzić podatek katastralny, nie dowiecie się, że cała europa pukała się w głowę gdy ekipa po podpisywała umowę z ruskimi na najdroższy gaz na świecie, w dodatku na 30 lat, nie dowiecie się że donek wprowadził podatek od kopalin, w wyniku czego upadnie u nas przemysł wydobywczy, nikt nie powie wam, że rząd postanowił po prostu zredukować liczbę obywateli, bo zamiast walczyć o wzrost liczby narodzin założono, że liczba obywateli powinna do końca tego wieku zmaleć do 20 mln. w sumie jak się jest tępą świnią to w spokoju czeka się na dzień wizyty w rzeźni, bo żaden lew by na to sobie nie pozwolił



i do porzygu z tym smolenskiem, robicie takie cyrki ze sie nie da... dalej walcie swoje teorie spiskowe i w koncu cale spoleczenstwo was obrzyga...

ostatni

2012-04-14, 20:41
teorią jest wersja o nieszczęśliwym wypadku, popierana przez płemieła, putina, anodinę, i kilka prezenterek z TVN-u. Wersję o zamachu popierają profesorowie uczelni, które wydają na badania naukowe więcej niż Polska na całe szkolnictwo wyższe.

ak74

2012-04-14, 21:18
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:

jak ten facet mógł powiedzieć prawdę i wzbudzić niepokój w ludziach. na szczęście potem włączycie TVN i znów wrócicie do świata bezpiecznej zielonej wyspy. nie dowiecie się, że piloci polskiego jaka, który wylądował przed katastrofą w smoleńsku potwierdzili w prokuraturze, że słyszeli 2 wybuchy nim zgasły silniki w tupolewie. nie dowiecie się, że fala samobójstw, podobna do tej w polsce, o której też nie wiecie, przeszła przez środowisko nadzorujących wojsko i lotnisko w smoleńsku 10.04.2010, 2 generałów strzeliło sobie w głowę, a jeden pułkownik utopił się w wannie...nie dowiecie się, że na obchodach pod pałacem prezydenckim było 70 000 ludzi, a nie 700 czy 9000 jak podaje wasza kochana stacja, nie dowiecie się, że szefem gus-u został przyjaciel donalda i mimo majstrowania przy wskaźnikach bezrobocie i tak jest rekordowo wysokie, tak samo jak inflacja, nie dowiecie się, że gaz łupkowy, który był nadzieją dla nas wszystkich nie jest już nasz, nie dowiecie się, że rząd planuje wprowadzić podatek katastralny, nie dowiecie się, że cała europa pukała się w głowę gdy ekipa po podpisywała umowę z ruskimi na najdroższy gaz na świecie, w dodatku na 30 lat, nie dowiecie się że donek wprowadził podatek od kopalin, w wyniku czego upadnie u nas przemysł wydobywczy, nikt nie powie wam, że rząd postanowił po prostu zredukować liczbę obywateli, bo zamiast walczyć o wzrost liczby narodzin założono, że liczba obywateli powinna do końca tego wieku zmaleć do 20 mln. w sumie jak się jest tępą świnią to w spokoju czeka się na dzień wizyty w rzeźni, bo żaden lew by na to sobie nie pozwolił




nooo, nasza kochana tv (jak sam to określiłeś) jest głupia, ale twoje źródła są w 100% pewnie i sprawdzone. i to stado baranów, które dało ci piwa... żal mi niektórych ludzi, tak łatwo dają sobą manipulować. i żeby była jasność: nie spieram się, że to co napisałeś to też jakiś fałsz, ale nie oszukujmy się, nie masz pewności, że to wszystko prawda. co do gazu łupkowego to nie bardzo wiem jak mógłby on pomóc wszystkim Polakom, nawet gdybyśmy go nie sprzedali (do idiotów podających za chwilę przykład dubaju: to uwarunkowania kulturowe sprawiły, że tak im się żyje, tj ze ich władca jest taki hojny). poza tym ja czytałem, że te szacunki co do wielkości złóż gazu były mega optymistyczne, faktycznie jest go ~70% mniej (tak wiem, to też może być propagandowa ściema). tyle w tym temacie

maderfakermen

2012-04-14, 21:31
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:

teorią jest wersja o nieszczęśliwym wypadku, popierana przez płemieła



naucz się polskiego dz**ko bez szkoły.

Kozioł.

2012-04-14, 21:46
Jedzie z wami jak wieśniak z furą gnoju ten Ja-ah coś tam. Cieszy to że są ludzie którzy widzą to całe złodziejstwo sabotażystów z PO. Nie wysilajcie się nawet z tym PISem Jarkiem itp bo z dwojga złego mniej nakradli. Obudzicie się z ręką w nocniku kiedy słońce Peru doprowadzi nas do stanu w jakim aktualnie znajduje się Grecja.