18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chwilka prawdy

BMWswap • 2012-04-13, 00:52
o naszym "phłemierze"


ostatni

2012-04-14, 21:52
Maderfakermen napisał/a:

Obudzicie się z ręką w nocniku kiedy słońce Peru doprowadzi nas do stanu w jakim aktualnie znajduje się Grecja.




w grecji przynajmniej rząd się przyzna, że są w czarnej dupie z finansami, a u nas ludzie będą z głodu umierać wierząc, że jesteśmy zieloną wyspą....chyba już tylko z racji tego, że będziemy samą trawę wpie**alać



Maderfakermen napisał/a:

naucz się polskiego dz**ko bez szkoły.




nauczę się jak płemieł nauczy się również

maderfakermen

2012-04-14, 21:56
Kozioł. napisał/a:



NIE CHCEMY POLSKI KONTROLOWANEJ PRZEZ FRAJERÓW! pis obciąga druta za oddane głosy. po to alternatywna ch*jnia.

nauczę się jak płemieł nauczy się również[/quote]

który k***a? twój wieśniaku?

ostatni

2012-04-14, 23:51
Maderfakermen napisał/a:

który k***a? twój wieśniaku?




najpierw naucz się cytować i pisać, potem zabieraj głos

maderfakermen

2012-04-15, 05:03
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:




najpierw naucz się cytować i pisać, potem zabieraj głos



i to są tWOJE argumenty lamusie bez szkoły?

DeSpeRaDo_CS

2012-04-15, 13:46
Cytat:

w grecji przynajmniej rząd się przyzna, że są w czarnej dupie z finansami, a u nas ludzie będą z głodu umierać wierząc, że jesteśmy zieloną wyspą....chyba już tylko z racji tego, że będziemy samą trawę wpie**alać



Hahaha, a co mają k***a zrobić jak są na skraju bankructwa? Co mają zrobić jeżeli obniżają pensję minimalną i ogólnie tną cały budżet?

Ferben

2012-04-15, 14:47
Maderfakermen napisał/a:



i to są tWOJE argumenty lamusie bez szkoły?





Jak czytam Twoje posty to wydaje mi się, że jesteś drugim lamusem na tym forum zaraz po Bożydarze.

Fedek

2012-04-15, 15:29
Ej k***a korwiniści się tak zbulwersowali, że aż piszą do mnie PW w związku z tym, że napisałem co naprawdę obchodzi zdrowego człowieka (własna rodzina) :D Nawet mi ich nie żal :D

ostatni

2012-04-15, 16:22
Maderfakermen napisał/a:

to są tWOJE argumenty lamusie bez szkoły?



jakbyś umiał czytać dłuższe teksty, to po przejrzeniu poprzednich 5 stron dyskusji znałbyś moje argumenty, z reszta nie mam obowiązku tłumaczyć się przedstawicielom plebsu intelektualnego

ATOMOWYANDRZEJ

2012-04-15, 17:56
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:

Maderfakermen, niech rządzi dalej kaszub, który co roku przekręca kilkaset milionów złotych z kolegami i rozpie**ala systematycznie państwo :homer:




Wiesz przewałkowałem wszystkie Twoje posty i być moze prawisz dobrze byc moze nie , nie zabieram w tym wszystkim glosu ,ale to ze urodził sie na kaszubach nie znaczy ,ze kazdy Kaszub jest taki jak on ;)

ostatni

2012-04-15, 19:40
syjusz napisał/a:

Wiesz przewałkowałem wszystkie Twoje posty i być moze prawisz dobrze byc moze nie , nie zabieram w tym wszystkim glosu ,ale to ze urodził sie na kaszubach nie znaczy ,ze kazdy Kaszub jest taki jak on ;)




w każdym razie dobrej reklamy to on Kaszubom nie robi ;-)

solarik13

2012-04-16, 13:16
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:


1 pozwala się na spekulacje na rynku nieruchomości, w wyniku czego m2 mieszkania kosztuje co najmniej 3 pensje przeciętnego człowieka
2 pozwala się na spekulacje na rynku żywności, np kg żywca kosztuje 5 zł, a w sklepie kilogram szynki powstałej z naszprycowania 300g mięsa jakimś gównem kosztuje 20 zł
3 wprowadza się limity na przyjęcia i leczenie w szpitalach
4 utrzymuje się wysoką ilość wypadków śmiertelnych na drogach
5 rozsprzedaje się polskie złoża za bezcen, mimo że zyski jakie przynoszą mogłyby zostać przeznaczone na politykę socjalną, prorodzinna i służbę zdrowia
6 utrzymuje się kodeks pracy dyskryminujący osoby posiadające dzieci
7 utrzymuje się średnie wygrodzenie w wysokości ledwo pozwalającej utrzymać się jednej osobie
8 ogranicza się ilość miejsc w żłobkach i przedszkolach
9 utrzymuje się wysoki wskaźnik inflacji przy nieskim poziomie wzrostu wysokości wynagrodzeń, tzw. drożyzna



1.Donald w 2007r. powiedział: miało być 2mln mieszkań, a są mieszkania po 2mln
2. Gospodarka centralnie sterowana niestety się nie sprawdziła.
3. Może jest to wynik małej ilości lekarzy.
4. Napisałeś to tak jakby Donald odpowiadał za te wszystkie zgony na ulicach, to jest właśnie twój tok myślenia, za wszystkie niepowodzenia obwiniać PO, po prostu takie mamy drogi -niebezpieczne.
5. Prawo rynku.
6. Nie wydaje mi się, aby to było celowe.
7. To jest typowa manipulacja, minimalne wynagrodzenie ledwo starcza dla jednej osoby.
8. Rząd szuka oszczędności i w takich miejscach, niestety mamy niski przyrost naturalny, budowaniem żłobków nie zachęcisz ludzi do prokreacji.
9. Ciężkie czasy nastały.

ostatni

2012-04-16, 13:50
solarik13 napisał/a:

1.Donald w 2007r. powiedział: miało być 2mln mieszkań, a są mieszkania po 2mln




i nic z tym nie robi, bo ch*j go ludzie obchodzą



solarik13 napisał/a:

2. Gospodarka centralnie sterowana niestety się nie sprawdziła.




a kto powiedział, że gospodarka ma być centralnie, uokik doj***łby po dużej bańce kary co gorszemu ch*jowi i od razu ceny wróciłyby do normy, i bez pie**olenia, że takie mamy prawo, że nic nie można zrobić, bo przez pięć lat to maciuś z klanu by ustawy napisał i pewnie lepsze niż PO, poza tym jak szli do wyborów to projekty ustaw podobno w szafach im się nie mieściły

solarik13 napisał/a:

7. To jest typowa manipulacja, minimalne wynagrodzenie ledwo starcza dla jednej osoby.


solarik13 napisał/a:

3. Może jest to wynik małej ilości lekarzy.




akurat znam służbę zdrowia od kuchni i wiem, że specjalista do którego czekasz w kolejce rok może cię przyjąć prywatnie tego samego dnia. po prostu nfz nie daje kasy na leczenie pacjentów więc nie manipuluj. lekarzy zresztą więcej w tym kraju nie będzie skoro stażystom zapewnia się głodowe pensje, ustawa refundacyjna jest ch*jowa i wszyscy przez to wypie**alają z kraju.


solarik13 napisał/a:

Napisałeś to tak jakby Donald odpowiadał za te wszystkie zgony na ulicach, to jest właśnie twój tok myślenia, za wszystkie niepowodzenia obwiniać PO, po prostu takie mamy drogi -niebezpieczne.




po części odpowiada, bo za 25mln w niemczech można wybudować 2 km autostrady a u nas jeden


Cytat:

5. Prawo rynku.




w przypadku złóż i innych strategicznych gałęzi przemysłu prawo rynku nie obowiązuje, i o wszystkim decyduje państwo, tak jest na całym świecie, przykład: kghm musiał prosić o zgodę rząd kanadyjski aby wykupić tamtejszą spółkę wydobywczą. wniosek: donald robi nas w ch*ja i to z premedytacją


Cytat:

6. Nie wydaje mi się, aby to było celowe.




a kogo obchodzi co ci się wydaje. umowy śmieciowe niszczą ludzi i system emerytalny



solarik13 napisał/a:

7. To jest typowa manipulacja, minimalne wynagrodzenie ledwo starcza dla jednej osoby.




1500 zyka na rękę, bo taka jest dominanta (a średnia krajowa to bajka) starcza na wegetację mieszkając u mamy


solarik13 napisał/a:

Rząd szuka oszczędności i w takich miejscach, niestety mamy niski przyrost naturalny, budowaniem żłobków nie zachęcisz ludzi do prokreacji.




brak żłobków to tylko jeden z czynników zniechęcających do założenia rodziny, oczywiście nie tak ważny jak tragiczna sytuacja finansowa ludzi młodych, ale jednak


Cytat:

9. Ciężkie czasy nastały.




tusk zatrudnił 100 tys nowych urzedników ->rząd zwiększył deficyt 3-krotnie ->musi mieć kasę na łątanie budżetu->im droższe paliwo tym więcej kasy z akcyzy i podatków -> drogie paliwo ->wysoka inflacja więc nie pie**ol jak nie umiesz myśleć->przed wyborami w 2011 tusk wymógł obniżkę cen paliw o 20gr by nie stracić wyborców, po wygranych wyborach podniósł ceny bo już mógł pozwolić sobie na r*chanie wyborców

DeSpeRaDo_CS

2012-04-17, 19:56
@solarik13
nawet nie chcę mi się odpowiadać punkt po punkcie na wszystkie Twoje wypowiedzi, bo widać, że ch*ja się znasz.

@Ja-ah-qu-ub-el
Skończ w końcu naginać fakty, aby odpowiadały Twojej wersji świata, bo to już jest żenujące.
Gdy już nie masz żadnych źródeł z Gazety Polskie, czy innej "niestronniczej i nieopiniotwórczej" gazety to zaczynasz odpowiadać jak jakiś debil, typu :
Cytat:


i nic z tym nie robi, bo ch*j go ludzie obchodzą


ostatni

2012-04-17, 20:39
DeSpeRaDo_CS napisał/a:

@Ja-ah-qu-ub-el
Skończ w końcu naginać fakty, aby odpowiadały Twojej wersji świata, bo to już jest żenujące.
Gdy już nie masz żadnych źródeł z Gazety Polskie, czy innej "niestronniczej i nieopiniotwórczej" gazety to zaczynasz odpowiadać jak jakiś debil, typu :




jakiej gazety polskiej? :homer: poza tym ja operuję przynajmniej w dyskusji jakimiś faktami, bo lemingi potrafią tylko wyzywać od moherów i pieprzyć jaki to donald jest sympatyczny. tak właśnie wygląda twoja wypowiedź.

DeSpeRaDo_CS

2012-04-18, 19:55
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:




jakiej gazety polskiej? :homer: poza tym ja operuję przynajmniej w dyskusji jakimiś faktami, bo lemingi potrafią tylko wyzywać od moherów i pieprzyć jaki to donald jest sympatyczny. tak właśnie wygląda twoja wypowiedź.



No to przeczytaj sobie moje wypowiedzi i proszę, zacytuj gdzie popieram PO, albo inną partię... Twoja wypowiedź to przekręcenie faktów, albo interpretowanie ich tak, aby wyglądało na to, że masz rację, czyli gadasz zupełnie tak samo jak każdy polityk :-/ .