18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chwilka prawdy

BMWswap • 2012-04-13, 00:52
o naszym "phłemierze"


Suka_Blyat

2012-04-13, 16:43
Jeju ilu sk***iałych socjalistów i komuchów się tu wypowiada. Wyssaliście te poglądy z mlekiem matki czy to jest zaraźliwe np. nie mycie rąk?
Już to wiele razy powtarzałem, że niektórym to dobrze się żyje w złotej klatce socjalizmu z korytem dopóki z klatki nie zejdzie pozłacana farba a pomyj w korycie nie podpie**olą... Ale cóż, czerwoni weszli do naszego Kraju w 1939 to do dziś z niego wyjść nie mogą.
Otwarcie popieram większość poglądów JKM. Jeśli uważacie go za świra, co powiecie na opinie Nigela Farragea albo Goodfreya Blooma nt kryzysie w Związku Socjalistycznym Republik Europejskich?
Spisek, wszędzie są spiskowcy.
Zastanawiam się kiedy w końcu w ludziach coś pęknie i wyjdą na ulicę WSZYSCY ramię w ramię, a na drzewach zamiast liści zawisną te czerwone mendy rujnujące ten kraj...

B3b3ch

2012-04-13, 17:37
j***ć PO i tego sk***ysyna TUSKA !!!!

malakian1987

2012-04-13, 17:51
Filozof wypowiada się o ekonomii, dobre. Hasła na pewno wymyślić potrafi dobre, ale wg mnie to jest dopiero debil i populista.

darnok99

2012-04-13, 18:05
Ja-ah-qu-ub-el

Proszę podaj źródła swoich rewelacji. I poproszę o konkretne info a nie coś w rodzaju "czytam wszystko więc wiem, chcesz tez wiedzieć to sobie poszukaj". W tym momencie wszyscy którzy postawili Ci piwa są dokładnie tacy sami jak widzowie TVNu których tak bardzo potępiają i dopiero to jest przerażające. Wy wszyscy CHCECIE żeby w tym kraju było źle. Nie mówię oczywiście że jest wszystko dobrze ale siły jakie marnujecie na przekonanie wszystkich do tego, że jest źle moglibyście przeznaczyć na coś bardziej konstruktywnego. Od narzekania mało co się zmienia.

P.S.
Sam mam firmę i nie narzekam. Nauczyłem się czegoś co jest komuś przydatne i robię to (A nawet studiów nie skończyłem).

cesarVialpando

2012-04-13, 18:17
podpisuje się od postem darnok99.. Ja-ah-qu-ub-el mozesz podzielić się z nami numerami telefonów swoich informatorów..

ostatni

2012-04-13, 19:11
http://niezalezna.pl/26625-smolensk-wykonawcy-z-tweru


artykuł o samobójstwach w armii rosyjskiej


http://niezalezna.pl/26383-macierewicz-wygral-w-sadzie-z-walterem


na tvn mówili tylko, że będzie proces i antek przejebie, jak zapadł wyrok, który jasno mówi kim są założyciele tej stacji nie wspomniono już nic o tej sprawie


http://www.wykop.pl/ramka/1023791/dlaczego-gazeta-wyborcza-usunela-dwa-wazne-zdania-z-wypowiedzi-merkel/


o manipulacjach w czerwonej gazecie



http://niezalezna.pl/26655-posmiertne-zwyciestwo-p-gosiewskiego


a to o tak wyśmiewanym dziele gosiewskiego, na którym tvn kilka miesięcy budował poparcie dla tuska



to tylko kilka przykładów, gdybym wiedział, że tuskowcy chcą dowodów to bym linki zapisywał do tych popularniejszych portali, a tak to znalazłem tylko te łatwe do znalezienia z ostatnich dni, bo na wp.pl artykuły nieprzychylne po giną w morzu rewelacji o madzi i propagandy rządowej, programów z tv nie mam ponagrywanych. z resztą jest to trochę nieuczciwe, że ludzie, którzy nie mają żadnych argumentów, oprócz wyzywania opozycji od wariatów, żądają potwierdzenia źródeł, ale niech wam będzie. teraz wasza kolej, dajcie jakiś obiektywny artykuł o kaczyńskim czy pis-ie, który pokazuje u nich korupcję czy działanie na niekorzyść kraju. jedyne co znalazło po to dorsz za 8,50. a czepianie się że kaczor chce np. więcej miejsc dla polski w europarlamencie, wyższe dopłaty z ue czy zablokowania budowy gazociągu północnego zostawcie komunistom

rufus90

2012-04-13, 19:59
Artykuły o Smoleńsku są naprawdę mocne. Pewnie za chwilę następny gimbus powie, że to niepotwierdzone informacje nawet ich nie czytając, ale widać, że coś podejrzanego się tam wydarzyło.
Informacje są bardzo świeże i jestem ciekawy co będzie można przeczytać w innych mediach na ten temat.

Myślę, że w końcu większość krytyków i sadolowych specjalistów zamknie mordy i może chociaż część zacznie coś czytać.
Niby sadistic, niby polityka, a temat i tak robi niezłą furorę.

buer2008

2012-04-13, 20:09
Wiem że władzę w tym kraju dzierży banda darmozjadów i wyzyskiwaczy ale i jemu też nie wierze że zmniejszyłby podatki. Bo niby gdzie by uciął kasę? Na pewno nie w Sejmie, oni by sobie nie dali zabrać. Brakłoby na służbę zdrowia (jeszcze bardziej) i na tych najbiedniejszych. Jedyny sposób żeby zaoszczędzić to skończyć z defraudacjami i szarą strefą. Rosatti mówi że nie wolno obciążać bogatej szarej strefy bo ucieknie za granice z kapitałem... To ja się pytam: po jaki grzyb nam ich pieniądze jak nie płacą podatków?

ostatni

2012-04-13, 20:09
rufus90 napisał/a:

Informacje są bardzo świeże i jestem ciekawy co będzie można przeczytać w innych mediach na ten temat.




chyba śmieszny jesteś. przed świętami do polski przyleciał michael baden, można powiedzieć bóg światowej patomorfologii. badał on ciało kennedy'ego i ofiar zamachu na WTC. koleś potrafi na podstawie rtg płuc stwierdzić czy ofiara zginęła w wyniku wybuchu. sam fakt przybycia takiej osobistości w każdym innym kraju ue byłby wydarzeniem dnia, w polsce sprawę zatajono, gdyż baden chciał na życzenie rodziny zbadać zwłoki gosiewskiego, które ekshumowała prokuratura:



http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Wstrzasajace-wyniki-sekcji-zwlok-Przemyslawa-Gosiewskiego,wid,14356066,wiadomosc.html?ticaid=1e444


http://niezalezna.pl/25350-prof-michael-baden-przyjezdzam-do-polski

pakicito

2012-04-13, 20:12
pomimo wiedzy jak jest w Polsce, sporo ludzi popiera rząd - zrozumiem dzieci polityków, bogaczy(wyzyskiwaczy), bo maja niezle kieszonkowe i prace,
ale reszta - k***a banda idiotów

rufus90

2012-04-13, 20:30
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:


rufus90 napisał/a:


Informacje są bardzo świeże i jestem ciekawy co będzie można przeczytać w innych mediach na ten temat.



chyba śmieszny jesteś.



Mówiłem tu o kwestii zamachu, samobójstw, awansów i wszystkiego co pojawiło się na ten temat w ciągu ostatnich dwóch dni. Nie widzę w tym nic śmiesznego.

ostatni

2012-04-13, 20:46
niestety twoja wiara jest śmieszna, bo już 10 minut po albo przed katastrofą, kto wie, tvn wiedział że to wina pijanego prezydenta, błasika i pilotów i od 2 lat tylko to przewija się w oficjalnym obiegu

sc...........la

2012-04-13, 21:08
Ja-ah-qu-ub-el,
Piszesz, że czerpiesz informacje z wielu źródeł a tymczasem w swoim komentarzu podałeś linki głównie do niezależnej, która jest skrajnie prawicowa i jak dla mnie niewiarygodna.

Suka_Blyat

2012-04-13, 21:22
scotpila napisał/a:

Ja-ah-qu-ub-el,
Piszesz, że czerpiesz informacje z wielu źródeł a tymczasem w swoim komentarzu podałeś linki głównie do niezależnej, która jest skrajnie prawicowa i jak dla mnie niewiarygodna.


A TVN, Gówno Wyborcze itd. to już wiarygodne źródła?

Pol

2012-04-13, 21:23
@scotpila
Ja-ah-qu-ub-el podał link do niezależnej i wp, jakim cudem 50% to "głównie"?