18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chwilka prawdy

BMWswap • 2012-04-13, 00:52
o naszym "phłemierze"


DeSpeRaDo_CS

2012-04-13, 21:24
Tak naprawdę to może tylko garstka ludzi wie, co naprawdę się dzieje w tym kraju. Media i inny syf podchwycą ochłap rzucony przez polityka z jakiegokolwiek ugrupowania, trąbią o tym przez tydzień czy miesiąc, a potem gdy ludzie się tym znudzą to dostaną kolejny ochłap...

JKM dobrze gada, niestety jest zbyt ekscentryczny, choćby przez takie porównanie jakie zastosował w wywiadzie, w dodatku wszystkie partie się go boją i nie chcą żeby wszedł do sejmu gdzie by miał większą swobodę działania i dlatego milczą gdy ta dupokracja, wychwalana przez wszystkich gamoni jest łamana na oczach całego narodu (nawiązuje do decyzji PKW o nie dopuszczeniu Nowej Prawicy do wyborów (w całym kraju) mimo zebranych podpisów). No, ale teraz społeczeństwo jest tak skutecznie ogłupiane, że trudno mieć nadzieje na zmiany :( .

ostatni

2012-04-13, 21:39
scotpila napisał/a:

Ja-ah-qu-ub-el,
Piszesz, że czerpiesz informacje z wielu źródeł a tymczasem w swoim komentarzu podałeś linki głównie do niezależnej, która jest skrajnie prawicowa i jak dla mnie niewiarygodna.




pewnie, bo tvn jest tylko wiarygodny :homer: poza tym gdyby niezalezna.pl kłamała np. na temat wygranej macierewicza z walterem to by ją tvn i sądy zjadły, a tak to panuje grobowa cisza na ten temat w telewizji. tak samo z badenem, znajdź sobie artykuł o nim na anglojęzycznej wikipedii i poczytaj. jak można być tak otumanionym, że nie wierzy się już nawet w czyste fakty :homer:

rufus90

2012-04-13, 21:45
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:

niestety twoja wiara jest śmieszna, bo już 10 minut po albo przed katastrofą, kto wie, tvn wiedział że to wina pijanego prezydenta, błasika i pilotów i od 2 lat tylko to przewija się w oficjalnym obiegu



Mam wrażenie, że kompletnie nie zrozumiałeś mnie i mojego toku myślenia.
Przeczytaj jeszcze raz swoje i moje wypowiedzi zaczynając od tej, w której dajesz linki do czterech artykułów.

Na wypadek gdybyś nadal uważał, że jest coś śmiesznego w mojej wierze to pozwól, że wyłożę wszystko po kolei.

Po poście, w którym podałeś linki do niezależnej napisałem, że artykuły o Benediktowie i innych Ruskich z Tweru zrobiły na mnie spore wrażenie. W tym samym poście napisałem:
rufus90 napisał/a:

Informacje są bardzo świeże i jestem ciekawy co będzie można przeczytać w innych mediach na ten temat.


odnosząc się do wszystkich innych mediów, gdyż czytałem kilka artykułów na wp i innych gdzie było kilka niespójnych informacji z tym co można przeczytać np. na niezależnej. Najbardziej jestem ciekaw tego, jak bardzo TVN itp będą próbowały zataić informacje o spekulacji co do zamachu i całej afery z tym związanej i dokładnie to miałem na myśli w tamtym poście.

Myślę, że to tłumaczy dość wiele, ale podkreślę, żeby nie było żadnych wątpliwości, że nie wierze we wszystko co pojawia się w mediach. Nie mówię tu tylko o TVNie, ale także o niezależnej. Po prostu podchodzę do przekazywanych informacji z pewnym dystansem, dlatego nie widzę w tym nic śmiesznego.

Zastanawiam się, czy znowu rzucisz jakimiś linkami, żeby udowodnić mi różnice między np. WP i niezależną. Nie musisz. Doskonale zdaję sobie z nich sprawę i bez tego.

ostatni

2012-04-13, 21:53
rufus90, nie mam do nic do Ciebie, po prostu zabrzmiało zabawnie gdy zastanawiałeś się jak całą sprawę przedstawią media, bo z kilkuletnich obserwacji wiem, że po prostu przemilczą temat, ogólnie stwierdzą, że pis to schizofrenicy i jak to ujęli donald ma ciężko bo co by nie zrobił to mohery będą się go czepiać. sprawy o których pisze się w necie od 1,5 roku do tej pory nie został poruszone w mediach ja staram się wyłapywać fakty, a nie ich interpretacje w źródłach i mogę powiedzieć, że na niezależnej jest więcej faktów, a np na tvn 90% to granie na emocjach widza i prześmiewanie przeciwników donka i to właśnie przemawia za wyższą wiarygodnością tej pierwszej

maderfakermen

2012-04-13, 22:15
bobo1805 napisał/a:


jesteś tą tępą świnią (bez urazy),o której pisze Ja-ah-qu-ub-el. I to jest przykre



dlatego będziesz ssał ch*ja krzyżowi i tym pedałom którzy pod nim kwitną. byłeś widziałeś? ja byłem wiedziałem! zrobili sobie ciecie piknik( nie obrażając ciecia) i śpiewają sobie melodyjki pioseneczki jak przy harcerskim ognisku frajerze. patrioto za dychę.

takich jak ty c**o patrioto powinno się spuszczać w klopie.

egzi

2012-04-13, 22:17
Wreszcie... po tylu latach patrzenia na mnie jak na debila, gdy mówiłem, że PO to partia aktorów, a nie patriotów ludzie się zorientowali, że dają sobą kierować jak tępy motłoch. Szkoda tylko, że tak późno, gdy gospodarka tak ucierpiała.

P.S Ogarnijcie dupska i zacznijcie prowadzić konwersacje na poziomie, zamiast rzucać przekleństwami na prawo i lewo. I tak już wystarczająco obnosicie się ze swoim jednocyfrowym ilorazem inteligencji.

ostatni

2012-04-13, 22:27
egzi napisał/a:

P.S Ogarnijcie dupska i zacznijcie prowadzić konwersacje na poziomie, zamiast rzucać przekleństwami na prawo i lewo. I tak już wystarczająco obnosicie się ze swoim jednocyfrowym ilorazem inteligencji.




jak się nie ma argumentów, tylko emocje z TVN to tak potem jest

Orson41

2012-04-13, 22:30
ja nie rozumiem, jak można w ciągu 2 lub 3 lat zwiększyć deficyt 3Xkrotnie, nie rozumiem w czym była tu logika, nie rozumiem czemu człowiek za to odpowiedzialny dalej jest ministrem...nie moge zrozumieć że olali własnych obywateli, oszczędzając na lekach które nie którym są niezbędne do życia, oszczędzając na tym ok.800 mln złotych,ale dając w tym samym czasie Grecji ok 6 mld Euro.

ostatni

2012-04-13, 22:54
Orson41, 1 mld 200mln tusk umorzył gazpromowi, decyzja wobec której protestował kaczor zapadła 20.04.10, 10 dni po katastrofie, miesiąc później komorowski stwierdził, że w sumie z gazem łupkowym nic nie wiadomo i lepiej sprzedać nasze złoża, a co tam zasponsorujmy z naszych podatków nowe rakiety w obwodzie kaliningradzkim


http://biznes.interia.pl/news/wielki-brat-rzucil-nas-na-kolana,1609318,

DeSpeRaDo_CS napisał/a:

6 mld euro pożyczamy MFW, a nie "dajemy" Grecji, pokaż mi stronę gdzie masz podane, że w ciągu 3 lat zwiększyli 3 krotnie...




wiadomo, że grecja nie będzie w stanie nigdy oddać tych pieniędzy, po drugie masz:

http://lubczasopismo.salon24.pl/polskaokiem24latka/post/356850,deficyt-budzetowy-polski-gnijacy-cud-d-tuska

i sam zrób to o co prosiłeś kolegę

DeSpeRaDo_CS

2012-04-13, 23:05
No to ekspercie, przeczytaj jeszcze raz to co napisałem, kasę pożyczyliśmy MFW, a on Grecji, nawet jeśli Grecja zbankrutuje to i tak nic to nie zmienia, bo to MFW musi nam oddać.

Co do długu, to jedynie zaprzeczyłem, że dług wzrósł 3 krotnie, bo nawet nie wzrósł 2 krotnie.
Proszę, nie każ mi bronić Tuska, bo też go nie cierpię, ale jeszcze bardziej nie cierpię przeinaczania faktów.

Proszę, http://www.dlugpubliczny.org.pl/pl

Orson41

2012-04-13, 23:25
ja pie**ole, j***ni zdrajcy, k***a Kaczynski byl jaki był, ale k***a mać on był PATRIOTĄ!j***ni zdrajcy ale i tak 30% baranów zagłosuje na Donalda, .... wk***iłem sie....

DeSpeRaDo_CS
przeczytaj moją wypowiedz jeszcze raz, napisałem że deficyt zwiększyli 3 krotnie, za PiSu by na poziomie 16 mld za PO bodajże po 3 latach ok 45 mld... deficyt nie dług.

brandon

2012-04-13, 23:43
I co z tym wszystkim zrobic rodacy?.

ras666

2012-04-13, 23:49
nie odbieram Korwinowi racji w tym co mówi ale jak można być zjebem nie zdążyć zarejestrować list wyborczych.... stracił u mnie szacunek jakikolwiek, wszyscy mogli a on nie dał rady... co za łajza

DeSpeRaDo_CS

2012-04-14, 00:11
@Orson
To wybacz, zwracam honor, mea culpa, głupio mi teraz...

@ras666
Ty jednak za to sp***alaj..

Orson41

2012-04-14, 00:31
DeSpeRaDo_CS ,spoko każdemu zdarza się pomylić.