18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Profil "Puchałke" na fb - Skupisko debili do zlikw

Admin_RedTube • 2013-05-01, 01:31
Cześć wszystkim. Temat ten piszę bo potrzebuję waszej pomocy.
Mianowicie chodzi tutaj o pewien profil na fb i jego zablokowanie, jest nim Puchaczele - inaczej Puchałkę.
Link do profilu: https://www.facebook.com/Puchaczele
Dlaczego akurat ten profil i dlaczego od razu zablokować?
Większość z was jeżeli chociaż raz widziała ten profil już pewnie wie o co chodzi.
Profil ten to skupisko niesamowicie wielkich, bezmózgich debili którymi rządzi "Puchałkę".
Tutaj mały przykład:
http://pastebin.com/2E84wqub

 
O co chodzi? Puchałkę zażyczył sobie aby wszyscy minusowali ten oto utwór:
http://tnij.org/vi3s
(wklejam taki link bo inaczej się nie da dodać linku do youtube)

Z tego miejsca proszę każdego o przesłuchanie tego utworu, opowiada on o Powstaniu Warszawskim.
Ja jako Polak czuję niezmiernie oburzony sytuacją gdzie jakiś debil podpuszcza innych debili do
wchodzenia pod ten filmik, dawania łapek w dół i pisania komentarzy w stylu "Polacy robacy", "PATRIOTÓW ROZJEŻDŻAĆ CZOŁGAMI" itd. W ciągu jednego dnia filmik zarobił ponad 1500 łapek w dół, komentarzy też pewnie przybyłoby niewiele mniej lecz ich swobodne dodawanie zostało zablokowane.

Z góry mówię że nie chodzi mi tutaj o samą piosenkę chociaż nie ukrywam że jest naprawdę świetna. Tutaj chodzi o besztanie z błotem PRAWDZIWYCH Polaków którzy oddali życie za swój kraj!

Z tego miejsca proszę was o pomoc w zgłaszaniu powyższego profilu, wyplewmy chwasty i nie pozwólmy im się rozrastać!


Moderatorów proszę o nie kasowanie tego tematu, bądźcie solidarni.

(Tak, wiem że cała ta akcja puchałkę jest trollingiem który ma na celu ból dupy u Polaków - bo jego Polakiem nie można nazwać.)

RumAndCola

2013-05-01, 14:49
@up i ch*j ci w leb fanie 'lovemetalu"
"yebau" a gdzie mam wylewac prawde jak p*zdo mi ograniczylas mozliwosc swobodnej wypowiedzi j***ny komunisto. wart jestes tyle co k***a prazynki z biedronki wiec sp***alaj

modrym

2013-05-01, 14:50
Takich ludzi jak koko_yori powinni wypie**alać z sadola. Spłyń! Idź lepiej oglądać te swoje chińskiej bajki, a nie urządzasz ból dupy. Ta strona nie nazywa się "kultura.pl", swoje wywody lepiej umieść na samosi.

de_vasto

2013-05-01, 14:51
Wokalista Ssabaton robił mi gałę, a potem zesrałem mu się na klatę.

PS. to prawda

Plecionkarz

2013-05-01, 14:54
yebau cebulaku wróć na facebooka do swoich 12 letnich fanów stary capie. Teraz widzę jak tam od rana płaczesz, że źli ludzie z sadistica na ciebie się uwzięli i nie rozumieją wykwintnego poczucia humoru. Musisz w końcu się jakoś podbudować i szukać słowa otuchy bo nie przywykłeś do krytyki (jak jakaś była to od razu bany żeby zostali sami bezmózdzy gówniarze chwalący cię). Idź lepiej dalej rysować komiksy z tymi postaciami podj***nymi z karachana.

yebau

2013-05-01, 14:55
RumAndCola napisał/a:

@up i ch*j ci w leb fanie 'lovemetalu"
"yebau" a gdzie mam wylewac prawde jak p*zdo mi ograniczylas mozliwosc swobodnej wypowiedzi j***ny komunisto. wart jestes tyle co k***a prazynki z biedronki wiec sp***alaj



Ile są warte prażynki z Biedronki?
Wiesz, ważne info, wpisze sobie w CV moją wartość 8-)

anku_san

2013-05-01, 14:57
Hahaha k***a czytam to wszystko i nie mogę uwierzyć xD
ludzie z bólem dupy chyba nie widzicie że właśnie teraz robicie dokładnie to samo co puchałke xD j***ni hipokryci, ciekawa jestem ilu z was było w "armii puchałke" dopóki nie zrobił rajdu na sabaton. poza tym, jakim trzeba być debilem żeby nie rozróżnić rajdu na zespół od rajdu na bohaterów powstania?
jako osoba która też jest jakąś tam częścią fandomu anime ogromnie przepraszam osobę, która to zaczęła, jest mi bardzo wstyd że fani anime okazują się być takimi ograniczonymi zjebami. pozdrawiam :D

Beria1

2013-05-01, 14:58
Plecionkarz napisał/a:

yebau cebulaku wróć na facebooka do swoich 12 letnich fanów stary capie. Teraz widzę jak tam od rana płaczesz, że źli ludzie z sadistica na ciebie się uwzięli i nie rozumieją wykwintnego poczucia humoru. Musisz w końcu się jakoś podbudować i szukać słowa otuchy bo nie przywykłeś do krytyki (jak jakaś była to od razu bany żeby zostali sami bezmózdzy gówniarze chwalący cię). Idź lepiej dalej rysować komiksy z tymi postaciami podj***nymi z karachana.



Masz rację, piona ziomek ! Wspaniale określiłeś j***ła. Lepszego pocisku nie widziałem.

Żartowałem, sp***alaj tępa k***o z dysleksją. Popracuj nad składnią i językiem polskim bo w ch*j ciężko się czyta twoje wypociny. A co do cebuli, to jebie na kilometr od Ciebie.

Kamilk91

2013-05-01, 14:58
Prawda jest taka, że sadistic jak powstawał to miał na celu nie mieć oporów i pokazywać wszystko bez żadnego wiercenia w odbycie, od zakrwawionych zwierząt przez odcinane kończyny ludzi aż po bul dupy sezonowych patriotów. Lecz pewnego dnia zagnieściły się tu pseudozmoralizowane ch*ja warte cioty, które płaczą bo obraża się ich "naród" i planują rewolucję internetu, która jest tak możliwa jak wyj***nie się na ryj na księżycu. Powiem po staropolsku: Nawet mi was nie żal.

ox...........tr

2013-05-01, 14:59
w dupie mam cały ten sabaton i ich lajkusie na twojej tubie. Ale grają znośnie

Valor

2013-05-01, 15:01
Nie ma to jak butthurt, ale qrwa, co mnie obchodzi jakaś marna kopia pedobeara? Dawać słoik w dupie albo coś a nie takie gówno. :evil:

Dawkopolo

2013-05-01, 15:03
mission complete
ból dupy 100%

Elalex

2013-05-01, 15:03
Kamilk91 napisał/a:

Prawda jest taka, że sadistic jak powstawał to miał na celu nie mieć oporów i pokazywać wszystko bez żadnego wiercenia w odbycie, od zakrwawionych zwierząt przez odcinane kończyny ludzi aż po bul dupy sezonowych patriotów. Lecz pewnego dnia zagnieściły się tu pseudozmoralizowane ch*ja warte cioty, które płaczą bo obraża się ich "naród" i planują rewolucję internetu, która jest tak możliwa jak wyj***nie się na ryj na księżycu. Powiem po staropolsku: Nawet mi was nie żal.



Dokładnie k***a tak :-) Jakiś burak k***a ma ból dupy i robi jakieś dymy. Niech jeszcze k***a kucyki pony zaczną tu wstawiać i bedzie k***a git.

RumAndCola

2013-05-01, 15:04
@yebau w cv moge wpisac pojazd na twoj sp***olony profil j***ny głabie. nie udawaj tu elokwentnego cwe*a bo ch*jem jestes i ch*jem umrzesz

yebau

2013-05-01, 15:06
RumAndCola napisał/a:

@yebau w cv moge wpisac pojazd na twoj sp***olony profil j***ny głabie. nie udawaj tu elokwentnego cwe*a bo ch*jem jestes i ch*jem umrzesz



Trochę zajęło mi odpisywanie, bo waliłem gruchę myśląc o tym, że Twój setny post jest skierowany w moją stronę.
Dzięki za ten zasczyt, a teraz zdychaj 8-)