18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Profil "Puchałke" na fb - Skupisko debili do zlikw

Admin_RedTube • 2013-05-01, 01:31
Cześć wszystkim. Temat ten piszę bo potrzebuję waszej pomocy.
Mianowicie chodzi tutaj o pewien profil na fb i jego zablokowanie, jest nim Puchaczele - inaczej Puchałkę.
Link do profilu: https://www.facebook.com/Puchaczele
Dlaczego akurat ten profil i dlaczego od razu zablokować?
Większość z was jeżeli chociaż raz widziała ten profil już pewnie wie o co chodzi.
Profil ten to skupisko niesamowicie wielkich, bezmózgich debili którymi rządzi "Puchałkę".
Tutaj mały przykład:
http://pastebin.com/2E84wqub

 
O co chodzi? Puchałkę zażyczył sobie aby wszyscy minusowali ten oto utwór:
http://tnij.org/vi3s
(wklejam taki link bo inaczej się nie da dodać linku do youtube)

Z tego miejsca proszę każdego o przesłuchanie tego utworu, opowiada on o Powstaniu Warszawskim.
Ja jako Polak czuję niezmiernie oburzony sytuacją gdzie jakiś debil podpuszcza innych debili do
wchodzenia pod ten filmik, dawania łapek w dół i pisania komentarzy w stylu "Polacy robacy", "PATRIOTÓW ROZJEŻDŻAĆ CZOŁGAMI" itd. W ciągu jednego dnia filmik zarobił ponad 1500 łapek w dół, komentarzy też pewnie przybyłoby niewiele mniej lecz ich swobodne dodawanie zostało zablokowane.

Z góry mówię że nie chodzi mi tutaj o samą piosenkę chociaż nie ukrywam że jest naprawdę świetna. Tutaj chodzi o besztanie z błotem PRAWDZIWYCH Polaków którzy oddali życie za swój kraj!

Z tego miejsca proszę was o pomoc w zgłaszaniu powyższego profilu, wyplewmy chwasty i nie pozwólmy im się rozrastać!


Moderatorów proszę o nie kasowanie tego tematu, bądźcie solidarni.

(Tak, wiem że cała ta akcja puchałkę jest trollingiem który ma na celu ból dupy u Polaków - bo jego Polakiem nie można nazwać.)

jonasz1

2013-05-01, 12:42
trzeba być debilem żeby przejmować się takimi profilami jak puchałke
a sabaton jest ch*jowy, sam chętnie zaminusowałem :krejzi:

Elalex

2013-05-01, 12:57
Wy jesteście popie**oleni czy co? Ból dupy o jakiś Szwedzki zespół co napie**ala piosenki byle się tylko przypodobać danej narodowości , Nam pośpiewają o PW , Szwabom o SS , a Ruskim o wódce...k***a mać! Gimby k***a bronicie Sabatonu a pewnie połowa z was nie wie kiedy było owe powstanie.

Sabaton jest ch*jowy i zminusowałę xD Idzcie k***a na marsz a nie pie**olicie głupoty tutaj. Puchałke jest git.

yebau

2013-05-01, 13:01
Witam, tu jeden z adminów Puchałke.
Tak mieszkam w Lublinie, ul. Bursztynowa (numer mieszkania sobie znajdźcie), dzielnica Czuby os. Poręba zapraszam chętnych, którzy chcą mnie zbić po głowie butem.

liriusz

2013-05-01, 13:02
gdzie ten sadistic co przed laty ;__;.

RumAndCola

2013-05-01, 13:23
yebau no podaj ten numer miszkania

Ziembas

2013-05-01, 13:35
Dodaje ten temat do zakładek z największym dulem dópy. Zaraz obok filmiku z pająkiem i chomikiem. Jebłem

Admin_RedTube

2013-05-01, 13:40
yebau napisał/a:

Witam, tu jeden z adminów Puchałke.
Tak mieszkam w Lublinie, ul. Bursztynowa (numer mieszkania sobie znajdźcie), dzielnica Czuby os. Poręba zapraszam chętnych, którzy chcą mnie zbić po głowie butem.



Teraz na fb się bronisz że ten cały raid to tylko ze względu na zespół, że do Polaków nic nie masz itd... Ty to jesteś tak obłudny że brak słów. Jeżeli chodziło Ci tylko o sam zespół to po jakiego ch*ja że tak już brzydko powiem pisałeś posty o Powstaniu Warszawskim że się nie udało itd - oczywiście prześmiewczo? Co ma znaczyć wklejona morda Hitlera i podpis "Adolfie walcz!". Dalej wymieniał nie będę bo nie mam ochoty się denerwować.

Obłuda i tyle! Tracisz "fanów" to od razu robi się z Ciebie "porządny obywatel" zakłamany...człowieku.

TOOM44

2013-05-01, 13:42
To wyjdzie, ale musicie w uzasadnieniu dla FB pisać że ta strona obrażą wasza świadomość narodową i szerzy nienawiść względem różnych grup społecznych.

queke3arena

2013-05-01, 13:45
Koko_yori napisał/a:

Co ma znaczyć wklejona morda Hitlera i podpis "Adolfie walcz!". Dalej wymieniał nie będę bo nie mam ochoty się denerwować.



Jeżeli nadal tego nie rozumiesz to jesteś naprawde kompletnym idiotą. :)

Nie kompromituj się już dalej.

yebau

2013-05-01, 13:47
Koko Yori, Jendak jesteś ograniczony typie, przeczytaj chociażby sam link z pastebina, to będziesz wiedział, że nie chodzi tu o kraj i moją Ojczyznę, tylko o gimbusów, którzy pucują się przy teledysku Sabatona mówiąc jakimi to nie są patriotami, a sami z siebie ch*ja zrobią dla kraju.
Tyle w temacie. :idzwch*j:

Poza tym ku*wa, jak chcesz być traktowany przez kogoś poważnie oglądając chińskie bajki?
Co za przegryw

RumAndCola

2013-05-01, 13:52
yebal pie**olnij se 3 posta dla wiarygodnosci p*zdo bo ze fresh konto zalozyles to swiadczy tylko jakim lowem jestes. zycze rychlej smierci. pozdrawiam

yebau

2013-05-01, 13:56
RumAndCola napisał/a:

yebal pie**olnij se 3 posta dla wiarygodnosci p*zdo bo ze fresh konto zalozyles to swiadczy tylko jakim lowem jestes. zycze rychlej smierci. pozdrawiam



"Dołączył: 14 Lut 2010"
Fresh konto? Po prostu zapasowe, którego nie używałem. Trochę spostrzegawczości

RumAndCola

2013-05-01, 13:58
zapasowe na okoilicznosc j***nia w rozj***ną dupe. nie udawaj uczonego, pisz jezykiem ktrym spamujesz na profilu fb pucwe*ke a nie udajesz uczonego

niebylowolnychnickow

2013-05-01, 13:59
Poszło, piwo za temacik szkoda żeby ignorancja wzięła górę. Pozdrawiam

yebau

2013-05-01, 14:01
RumAndCola napisał/a:

zapasowe na okoilicznosc j***nia w rozj***ną dupe. nie udawaj uczonego, pisz jezykiem ktrym spamujesz na profilu fb pucwe*ke a nie udajesz uczonego



Dobra, namówiłeś mnie. Od dzisiaj zmieniam swoje postępowanie.

Żartowałem, ch*j Ci w dupe