18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Profil "Puchałke" na fb - Skupisko debili do zlikw

Admin_RedTube • 2013-05-01, 01:31
Cześć wszystkim. Temat ten piszę bo potrzebuję waszej pomocy.
Mianowicie chodzi tutaj o pewien profil na fb i jego zablokowanie, jest nim Puchaczele - inaczej Puchałkę.
Link do profilu: https://www.facebook.com/Puchaczele
Dlaczego akurat ten profil i dlaczego od razu zablokować?
Większość z was jeżeli chociaż raz widziała ten profil już pewnie wie o co chodzi.
Profil ten to skupisko niesamowicie wielkich, bezmózgich debili którymi rządzi "Puchałkę".
Tutaj mały przykład:
http://pastebin.com/2E84wqub

 
O co chodzi? Puchałkę zażyczył sobie aby wszyscy minusowali ten oto utwór:
http://tnij.org/vi3s
(wklejam taki link bo inaczej się nie da dodać linku do youtube)

Z tego miejsca proszę każdego o przesłuchanie tego utworu, opowiada on o Powstaniu Warszawskim.
Ja jako Polak czuję niezmiernie oburzony sytuacją gdzie jakiś debil podpuszcza innych debili do
wchodzenia pod ten filmik, dawania łapek w dół i pisania komentarzy w stylu "Polacy robacy", "PATRIOTÓW ROZJEŻDŻAĆ CZOŁGAMI" itd. W ciągu jednego dnia filmik zarobił ponad 1500 łapek w dół, komentarzy też pewnie przybyłoby niewiele mniej lecz ich swobodne dodawanie zostało zablokowane.

Z góry mówię że nie chodzi mi tutaj o samą piosenkę chociaż nie ukrywam że jest naprawdę świetna. Tutaj chodzi o besztanie z błotem PRAWDZIWYCH Polaków którzy oddali życie za swój kraj!

Z tego miejsca proszę was o pomoc w zgłaszaniu powyższego profilu, wyplewmy chwasty i nie pozwólmy im się rozrastać!


Moderatorów proszę o nie kasowanie tego tematu, bądźcie solidarni.

(Tak, wiem że cała ta akcja puchałkę jest trollingiem który ma na celu ból dupy u Polaków - bo jego Polakiem nie można nazwać.)

mo...........et

2013-05-01, 11:04
O ja pie**ole, życie nie kończy się na internecie, naprawdę. Gdyby ludzie się tak dziwnie nie spinali w necie to nikt by takich równie dziwnych i żałosnych akcji nie organizował. Trzy głębokie wdechy, łyk zimnej wody i może warto odejść czasami od kompa, książkę poczytać, po prostu odejść od tej skarbnicy ludzkiej głupoty zwanej internetem. Prawdziwy patriota nim pozostanie, do wielbienia wielkich zwycięstw Polski nie jest mu potrzebny Sabaton(który według mnie jest strasznie słaby, ale nie o to tu chodzi) czy inne takie. Jak mały musi być czyjś patriotyzm że byle akcja jakichś mało zabawnych małolatów wywołuje u niego skurcze zwieracza? Wyluzujcie trochę to i ci pseudo prowokatorzy nie będą mieli powodu do kolejnych "ataków".

Rzehooj

2013-05-01, 11:18
Ludzie opanujcie hejt na sabatona...
Myślenie, że utwory:
-Uprising
-40-1 (który moim zdaniem jest o wiele lepszy niż powyższy):

-Aces in Exile (tu jest wzmianka o polskim dywizjonie 303):


...są specjalnie napisane "dla Polaków" jest strasznie egocentryczne... i typowe dla naszej nacji...

Sabaton z założenia miał śpiewać o BITWACH i WOJNIE co oznacza, że prędzej czy później będą mieli utwory dotyczące każdego kraju, w którym była jakaś większa wojna. Poza tym jest to taki swoisty "tribute" (dla gimbusów - "hołd") dla ludzi, którzy zamiast narzekać postanowili oddać życie za innych.

Wtrącę tu jeszcze mą opinię na temat Sabatona - zespół całkiem dobry, jednak mają u mnie wielkiego minusa za to, że poza może pięcioma, ich utwory praktycznie się od siebie nie różnią

Tassadar

2013-05-01, 11:21
SABATON k***y minusują?! Jak dobrze że nie mam fuckbooka bo bym się ostro wk***iał codziedziennie tak czuję. Głupie pie**olce, Sabaton dobry zespół, na nowszych płytach są kawałki o ich kraju, o auschwitz i innych takich, ogólnie rzecz biorąc świetny zespół śpiewający o tematyce patriotyczno-militarnej o ile można tak powiedzieć ale nic innego mi na myśl nie przychodzi. Zawsze się jakaś ciota znajdzie co ma z czymś problem. Ale w sumie ja uważam że ch*j z nimi chce to słucham co mnie jakieś minusy obchodzą, ludzie bez jaj. Tak jak kolega @up mówi. Ja słucham i sabatonu i patriotycznych utworów znam pewnie z połowę naszych pieśni na pamięć a durne pały mogą sobie robić co chcą i tak tego nie zmienią.

Admin_RedTube

2013-05-01, 11:27
Ja jebie, mogłem nie wspominać o tym sabatonie bo widzę że dość duża część was odbiera ten temat jako próbę obrony sabatonu a to nie o to tutaj chodzi. Wspomnieniem o sabatonie chciałem pokazać jak wiele debili (bo inaczej ich nazwać nie można) jest w tym internecie i jak to gówno się rozrasta. Gość napisał zróbcie to a jego armia gimnazjalistów poleciała i zrobiła co im rozkazał - ponad 1500 osób w dość krótkim czasie.

Trzeba zwalczyć to gówno, a nóż widelec się uda i ten gamoń się jeszcze powiesi bo mu zablokowali profil który ma ponad 70tyś like. Sądzę że dla niego ten profil jest całym jego życiem więc będzie go to bolało i to bardzo.

Jeszcze nawiązując do samego sabatonu i ich utworu. Utwór w moim mniemaniu jest naprawdę dobry i to wszystko. Jebie mnie że nagrywają o szwabach bo tego nie słucham. Czy grają dla pieniędzy? Nie mi to oceniać, może po prostu są neutralni i nie stają po niczyjej stronie a nagrywają o wojnach bo po prostu to lubią. Zresztą nie wspominajcie już o tym sabatonie (bo nie jego tyczy temat) tylko wejdźcie i poczytajcie co tamten gamoń pisze.

queke3arena

2013-05-01, 11:31
Koko_yori napisał/a:

Ja jebie, mogłem nie wspominać o tym sabatonie bo widzę że dość duża część was odbiera ten temat jako próbę obrony sabatonu a to nie o to tutaj chodzi. Wspomnieniem o sabatonie chciałem pokazać jak wiele debili (bo inaczej ich nazwać nie można) jest w tym internecie i jak to gówno się rozrasta. Gość napisał zróbcie to a jego armia gimnazjalistów poleciała i zrobiła co im rozkazał - ponad 1500 osób w dość krótkim czasie.

Trzeba zwalczyć to gówno, a nóż widelec się uda i ten gamoń się jeszcze powiesi bo mu zablokowali profil który ma ponad 70tyś like. Sądzę że dla niego ten profil jest całym jego życiem więc będzie go to bolało i to bardzo.

Jeszcze nawiązując do samego sabatonu i ich utworu. Utwór w moim mniemaniu jest naprawdę dobry i to wszystko. Jebie mnie że nagrywają o szwabach bo tego nie słucham. Czy grają dla pieniędzy? Nie mi to oceniać, może po prostu są neutralni i nie stają po niczyjej stronie a nagrywają o wojnach bo po prostu to lubią. Zresztą nie wspominajcie już o tym sabatonie (bo nie jego tyczy temat) tylko wejdźcie i poczytajcie co tamten gamoń pisze.


na puchałka najeżdasz, a sami widze na lvlu gimbazy zostałeś i chińskich bajek:)

Kobyle Caco

2013-05-01, 11:36
sadistic 2013 : Dzienna dawka moralpedalstwa i białorycerstwa?

bogdanznosa

2013-05-01, 11:40
Zwracam się do wielkich obrońców gównobatonu, wasi przodkowie są teraz wyk***iście szczęśliwi że ginęli za to żeby teraz jakiś ch*jowy p*zdowaty skandynaw robił na nich hajs. Teraz śpiewają dla szwabów, a jak będzie trzeba to zaśpiewają dla rusków gdy im kasy zabraknie. Czekam na ich płytę "Great russia 1940 Katyń 1vs50". Pewnie się zajebiście dobrze przyjmie w naszym popie**olonym i pełnym hipokrytów kraju.

INOGIEKSA

2013-05-01, 11:42
a stara zasada internetu mówi : nie karm trola

i ja proponuję olać tego ciula i niech dalej sobie trolluje, bo chyba kolega życia nie ma razem ze swoimi fanami (swoją drogą 4 znajomych lajkuje te gówno :roll: )

An...........or

2013-05-01, 12:02
Właśnie wracam z tej jego gównianej stronki i tego ścierwa nie ma.
Wystraszył sie gimbus?

Kobyle Caco

2013-05-01, 12:16
@up ja bym się nie przyznawał

bogdanznosa

2013-05-01, 12:17
no to pozdrawiam pana gimbonarodowca udającego że szcza na radiowóz, poziom hipokryzji over 9000

Do...........aw

2013-05-01, 12:19
Tego jegomościa i te jego antypatriotyczne poglądy można by wyeliminować w pięknym stylu, a i jakże pożytecznym haha :D

Powinien go złapać szmatogłowy i zapiąć analnie po czym odpalając ładunek oczywiście słynne allahy w tle. :bomba:

bogdanznosa

2013-05-01, 12:19
no tak, czego spodziewać się po frajerze o mentalności gimbusa :D

nie pisz już więcej, bo tylko się kompromitujesz

tolopl

2013-05-01, 12:21
bogdanznosa,
taki mądry jesteś, to wyskocz w 4 oczy, ależ oczywiście, gimbus udaje dorosłego i nie wyskoczy w 4 oczy, bo ty k***o jesteś ciotą na dodatek chudą i lubisz pchanie w dupsko k***o

mo...........et

2013-05-01, 12:23
o coraz lepiej w komentarzach, prężcie dalej wirtualne muskuły.