18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Profil "Puchałke" na fb - Skupisko debili do zlikw

Admin_RedTube • 2013-05-01, 01:31
Cześć wszystkim. Temat ten piszę bo potrzebuję waszej pomocy.
Mianowicie chodzi tutaj o pewien profil na fb i jego zablokowanie, jest nim Puchaczele - inaczej Puchałkę.
Link do profilu: https://www.facebook.com/Puchaczele
Dlaczego akurat ten profil i dlaczego od razu zablokować?
Większość z was jeżeli chociaż raz widziała ten profil już pewnie wie o co chodzi.
Profil ten to skupisko niesamowicie wielkich, bezmózgich debili którymi rządzi "Puchałkę".
Tutaj mały przykład:
http://pastebin.com/2E84wqub

 
O co chodzi? Puchałkę zażyczył sobie aby wszyscy minusowali ten oto utwór:
http://tnij.org/vi3s
(wklejam taki link bo inaczej się nie da dodać linku do youtube)

Z tego miejsca proszę każdego o przesłuchanie tego utworu, opowiada on o Powstaniu Warszawskim.
Ja jako Polak czuję niezmiernie oburzony sytuacją gdzie jakiś debil podpuszcza innych debili do
wchodzenia pod ten filmik, dawania łapek w dół i pisania komentarzy w stylu "Polacy robacy", "PATRIOTÓW ROZJEŻDŻAĆ CZOŁGAMI" itd. W ciągu jednego dnia filmik zarobił ponad 1500 łapek w dół, komentarzy też pewnie przybyłoby niewiele mniej lecz ich swobodne dodawanie zostało zablokowane.

Z góry mówię że nie chodzi mi tutaj o samą piosenkę chociaż nie ukrywam że jest naprawdę świetna. Tutaj chodzi o besztanie z błotem PRAWDZIWYCH Polaków którzy oddali życie za swój kraj!

Z tego miejsca proszę was o pomoc w zgłaszaniu powyższego profilu, wyplewmy chwasty i nie pozwólmy im się rozrastać!


Moderatorów proszę o nie kasowanie tego tematu, bądźcie solidarni.

(Tak, wiem że cała ta akcja puchałkę jest trollingiem który ma na celu ból dupy u Polaków - bo jego Polakiem nie można nazwać.)

Pu...........le

2013-05-01, 09:45
OGARNĄŁEM k***A OGARNĄŁEM a więc autor to nikt inny jak Pikej (jeśli nie wiesz kto to sprawdź na ask.com)
BRACIE KUKULSKIEJ NIE RÓB SOBIE FEJMU NA SUKCESIE NATALII KUKULSKIEJ. JESTEŚ TYLKO JEJ BRATEM. NIGDY NIE BĘDZIESZ PRAWDZIWYM RAPEREM

szczavic

2013-05-01, 09:53
Powody:
1. Polrobacyna się nimi jara mimo iż grają pod publikę
2. Typowa komercja
3. Utwór jest ch*jowy, monotonny i powtarzalny

cos wiecje?

Kobyle Caco

2013-05-01, 09:53
naprawde boli Cię dupa o jakiś beznadziejny filmik i profil na facebooku? Sadistic strong, internet we war you - wolę nie wiedzieć dokąd zmierza ta strona i gdzie się podziali prawdziwi posiadacze czarnego humoru

i w ogóle awatar oraz nick godny chińskiej bajki
k*hwa z kim ja tu siedzę.

Wujcio_Lenin

2013-05-01, 09:54
Jestem z dala od całej akcji bo usunąłem facebooka cztery miesiące temu, lecz utwór jest mi znany oraz cała sytuacja, koleś nie ma co robić ale jeżeli go tak wszystko śmieszy to niech poprosi swoich wiernych fanów-gimbusów aby zaje*ali mu rodzinę. Tyle ode mnie, pozdrawiam Wujcio!

tRampcoRe

2013-05-01, 10:00
akurat puchałke ma z tym racje, sabatonkę gimbazjalik trv blk mtl

Pu...........le

2013-05-01, 10:01

Kobyle Caco

2013-05-01, 10:04


i nie mówcie mi że tak nie jest

Sc...........do

2013-05-01, 10:13
Człowiek po prostu odstaje od normy, a jego posty nawołują do 'nienawiści' i bezcześci naszą historię. Oczywiście mogą mu się tutaj nie podobać pewne sytuacje w naszej historii, ale tutaj chodzi mu o coś innego, a to wszystko gówno go obchodzi.

Proszę o zgłaszanie strony.

sajtan

2013-05-01, 10:15
kazdy ma prawo wyrazic swoje zdanie , wiec i ja to zrobie. utwor znam i bardzo lubie . sprawa troche mnie zainteresowala , ale przasada jest robic z igly widly . to ,ze kawalek na yt zyska kilka unlikow nie jest dla mnie zadna tragedia (czy to jest k***a jakis gangam style ,zeby zbierac wyswietlenia i lajki?!) . chodzi mi o to ,ze ci ktorzy tego sluchali , beda dalej sluchac , a gimbusiare nalezy po prostu olac.

Aikenlól

2013-05-01, 10:22
no i ból dupy załapał poziom szczytowy, gdy ta wiadomość trafiła na sadistica...

wudun

2013-05-01, 10:24
Jedyna piosenka o powstańcach:


/watch?v=xZb3jJE8pYM

Sabaton dla kasy o Stalinie zaśpiewa aby ruskie na koncerty chodzili

dback

2013-05-01, 10:25
Przecież to tylko marnej jakości strona do trollingu. Jeszcze im reklamę robicie. :P
Proponuję pisać na ku*asach ~j***ł i wbijać chorągiewki w gówno z tymi zdjęciami spamić im na facebooku. Z Sadolem nie wygrają.

HappyMeal

2013-05-01, 10:30
Wypie**alaj :)
JMŻ k***o.

Ar...........an

2013-05-01, 10:33
Moja kuzynka lubi to :homer:
Nie ma sensu tu tego zamieszczać bo właśnie bo oto tu glównie chodziło.

Realbartu

2013-05-01, 10:56
Rośnie nam następny Testoviron i na dodatek pewnie jest ze Śląska bo folksdojczuje :amused: