18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Profil "Puchałke" na fb - Skupisko debili do zlikw

Admin_RedTube • 2013-05-01, 01:31
Cześć wszystkim. Temat ten piszę bo potrzebuję waszej pomocy.
Mianowicie chodzi tutaj o pewien profil na fb i jego zablokowanie, jest nim Puchaczele - inaczej Puchałkę.
Link do profilu: https://www.facebook.com/Puchaczele
Dlaczego akurat ten profil i dlaczego od razu zablokować?
Większość z was jeżeli chociaż raz widziała ten profil już pewnie wie o co chodzi.
Profil ten to skupisko niesamowicie wielkich, bezmózgich debili którymi rządzi "Puchałkę".
Tutaj mały przykład:
http://pastebin.com/2E84wqub

 
O co chodzi? Puchałkę zażyczył sobie aby wszyscy minusowali ten oto utwór:
http://tnij.org/vi3s
(wklejam taki link bo inaczej się nie da dodać linku do youtube)

Z tego miejsca proszę każdego o przesłuchanie tego utworu, opowiada on o Powstaniu Warszawskim.
Ja jako Polak czuję niezmiernie oburzony sytuacją gdzie jakiś debil podpuszcza innych debili do
wchodzenia pod ten filmik, dawania łapek w dół i pisania komentarzy w stylu "Polacy robacy", "PATRIOTÓW ROZJEŻDŻAĆ CZOŁGAMI" itd. W ciągu jednego dnia filmik zarobił ponad 1500 łapek w dół, komentarzy też pewnie przybyłoby niewiele mniej lecz ich swobodne dodawanie zostało zablokowane.

Z góry mówię że nie chodzi mi tutaj o samą piosenkę chociaż nie ukrywam że jest naprawdę świetna. Tutaj chodzi o besztanie z błotem PRAWDZIWYCH Polaków którzy oddali życie za swój kraj!

Z tego miejsca proszę was o pomoc w zgłaszaniu powyższego profilu, wyplewmy chwasty i nie pozwólmy im się rozrastać!


Moderatorów proszę o nie kasowanie tego tematu, bądźcie solidarni.

(Tak, wiem że cała ta akcja puchałkę jest trollingiem który ma na celu ból dupy u Polaków - bo jego Polakiem nie można nazwać.)

liriusz

2013-05-01, 16:00
IrracjonalnySztynks napisał/a:

no i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz?masz ty wogóle rozum i godnośc człowieka?ja nie wiem ale żałosny typek z ciebie ,chyba nie pomyślałes nawet co robisz i kogo obrażasz blablabla dalej się tego czytać nie dało.


Widać, że jesteś ograniczony umysłowo, a komentarze przeczytać to trudno, napisał dokładnie w nich o co chodzi w tym raidzie ;__;
P.S Zamknij ryj i popracuj nad interpunkcją.

IrracjonalnySztynks

2013-05-01, 16:05
Murzynem, arabem czy białym, czy też kobietą i mężczyzną człowiek po prostu się rodzi, w związku z tym poniżanie go z tego powodu jest dla mnie niezrozumiałe, skoro człowiek ten nic nie może na to poradzić. Co innego jest z homosiem – sodomitą nikt się nie rodzi, lecz staje się nim z własnego wyboru. Jeśli nie chce nim być, to po prostu się leczy u psychiatry lub egzorcysty bądź ornitologa.

AnteTheOne

2013-05-01, 16:06
Prośba do moderatora żeby usuwał konta utworzone dzisiaj bo to j***ne gimbusy które próbują rozj***ć tą przezajebistą dyskusję :D

Yebau - ogarnij tych gimbusów i nie pisz ełe, ałe, itp na końcu każdego wyrazu bo to jest bardzo ch*jowe

IrracjonalnySztynks

2013-05-01, 16:07
Idiotyczny profil na FB, robiący ludziom (w szególności młodszym) wodę z mózgu. Raidy? O co w tym chodzi i po co to komu?!
Sam założyciel widzę że jest w wieku poniżej 14 lat (postać z bajki dla dzieci)
Po prostu szkoda gadać.
Poruszę sprawę piosenki Sabatonu.
piosenka o Polsce, i to ci chyba nie pasuje.
Gdyby była o np. Niemcach albo innym narodzie to byś się cieszył/ła?
Myślę, że mój komentarz ,,nawróci'' przynajmniej kilka osób z tego ,,Puchałkowego'' szaleństwa.
Jeśli masz coś do patriotyzmu- twój problem. Ja szanuję mój kraj, oraz prawie wszystkie piosenki o nim.

To tyle.
Dziękuję za uwagę i powtarzam, nie słuchajcie tego dzieciaka który nazwał się na cześć swojej ulubionej postaci z bajki.

yebau

2013-05-01, 16:14
AnteTheOne napisał/a:

Prośba do moderatora żeby usuwał konta utworzone dzisiaj bo to j***ne gimbusy które próbują rozj***ć tą przezajebistą dyskusję :D

Yebau - ogarnij tych gimbusów i nie pisz ełe, ałe, itp na końcu każdego wyrazu bo to jest bardzo ch*jowe



Spokojnie, napisałem już, że nie chce żadnego "raidu" na sadola.
A ełe i ałe już nie używam, tylko po prostu się tak przyjęło 8-)

de_vasto

2013-05-01, 16:20
AnteTheOne napisał/a:

Prośba do moderatora żeby usuwał konta utworzone dzisiaj...

jak już tak prosimy to dla mnie 0,7 Ojczystej i paczkę Mocnych :idzwch*j:

Najpierw Ssabaton, teraz Marduk YT watch?v=osmOH5Y3ZdU Co z tą Polską? ;_;

PilotOdTelewizora

2013-05-01, 16:26



To teraz sadol uczy porządności innych portali? Myślałem, że to sadol jest czarną stroną...

PS:

AnteTheOne

2013-05-01, 16:32
@Yebau - to chociaż napisz z tego zj***nego fanpejdża do tej bandy kretynów żeby nie robili celowych błędów ortograficznych bo im się utrwali :D jak już rajdujesz rajduj niemców taka mała sugestia :D

Evangelion00

2013-05-01, 16:33
Facet z chińskimi bajkami w avataru broni polskości i zespołu który śpiewa dla niemców o bohaterstwie SS a dla polaków o patriotyźmie robiąc na obydwu narodach hajs.

POZDRO

ps. chu... anime oglądasz

Zaethrael

2013-05-01, 16:37
Powstanie było źle zorganizowane, źle przeprowadzone oraz kosztowało życie wielu Polaków nie przynosząc, żadnego zysku militarnego czy politycznego dokładając się do zniszczenia aglomeracji miasta. Czy było patriotyczne? - owszem. Czy było potrzebne? - tak. Czy okazało się bezcelowe? - tak. Tego Cię nauczą na historii. Żydałkę jakoś specjalnie w kwestii historycznej się nie myli. Sabaton nie musi się również nikomu podobać, więc nie kminię o co problem. O to, że jakiś janek zrobił najazd na coś co wywołuje u ciebie ból dupy. Przecież o to chodzi nie?
Teraz sprawiasz, że kolo staje się bardziej popularny i bardziej znany, przykładając się jednocześnie do rozreklamowania jego akcji. Gdybym nie wpadł na sadistica to bym nawet nie wiedział, że taki żal się kręci - a tu miłe zaskoczenie. Zresztą co cię obchodzą idioci z jednej i drugiej strony? Jak rodzice i ch*jowa edukacja kreuje kretyna - tym lepiej. Pewnego dnia otoczy się wszystkich po*ebów murem i zostawi samym sobie. Po 20-30 latach wjedzie się czołgami i będziesz miał zajebiście żyzną glebę pod chmiel. Tak mi dopomusz buk!

saimon292

2013-05-01, 16:38
To może qrwa jego mać na sadisticu zagości " tolerancja " :roll: .
To tak jakby powiedzieć że Kaczyński ma brata :roll:

swietlik

2013-05-01, 16:40
MassSlesher napisał/a:

Załatwiłem go. Już nie będzie sprawiał problemów.
Obrazek



To działa! :ok:

damua

2013-05-01, 16:46
Ale koleś musi mieć z was "patrioci" polewkę.Chciał was sprowokować i to mu się udało,a na pewno nie spodziewał się,aż takiego oddźwięku.
Co do PW było ono nie potrzebne ok 200 tyś polaków (w tym od ch*ja dzieci) które zginęło ,a 10 tyś Niemców.Ale Wy "patrioci"tego nie zrozumiecie bo ch*j was tak naprawdę interesuje ich los,dla was szczytem patriotyzmu jest napisać na Sadisticu "tusk to ch*j"."Patriotyzm" stał się modą tak jak hejt na kler,Tuska i propsowanie dziennikarza mieszkającego w USA.

MrAdamovSky

2013-05-01, 16:58
nie Jestem Gimbus bo dawno nim byłem więc mnie nie porównywać do nich (mam 23 lata)
Jak ja przyjąłem Akcje? (tak, jestem Fanę Puchałkę, ale chłodny, nie Dziki napaleniec)

O jakiś rajd. Że jakieś skandynawy rżną nas z kasiurki bo pogrywają pod publike znając Historię tamtego powstania z przed 40 minut z Wikipedii na skróty. ( O JA PIERDLE!! CZYTAŁEM INSTRUKCJE?! NIEEE NO SZOK)
Wchodzę i słucham muzy - k***a jakieś mieszanie gówna betoniarką - ale innym się podoba BO O POLSCE NIE? ŻE O JEZU POLACY WALCZYLI.

@Zaethrael > Żydzi w Geccie (chyba warszawskim ) też Zrobili powstanie a wiedzieli że Przej*bią na samym starcie. Walczyli bo woleli umrzeć z honorem niż jak psy z głodu i zimna.

pisze bo śmieszy mnie to że Roztrząsacie sprawę nie zaglądając nawet do samego źródła. Łykacie to co inni piszą zamiast na chłodno ogarnąć to:
-JEEEEEEB LEJĄ SIE O HONOR POLSKI WALIĆ KOMUCHÓW JKP CHWDP
- ELO ELO SSAJBATON RZONDZI HODUJE WONSA DLA TEJ PIOSENKI JESTĘ PATRJOTO


Hippo

2013-05-01, 17:09
No normalnie wojownicy klawiatur się obsrali, życzę powodzenia gimbusy.