18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Profil "Puchałke" na fb - Skupisko debili do zlikw

Admin_RedTube • 2013-05-01, 01:31
Cześć wszystkim. Temat ten piszę bo potrzebuję waszej pomocy.
Mianowicie chodzi tutaj o pewien profil na fb i jego zablokowanie, jest nim Puchaczele - inaczej Puchałkę.
Link do profilu: https://www.facebook.com/Puchaczele
Dlaczego akurat ten profil i dlaczego od razu zablokować?
Większość z was jeżeli chociaż raz widziała ten profil już pewnie wie o co chodzi.
Profil ten to skupisko niesamowicie wielkich, bezmózgich debili którymi rządzi "Puchałkę".
Tutaj mały przykład:
http://pastebin.com/2E84wqub

 
O co chodzi? Puchałkę zażyczył sobie aby wszyscy minusowali ten oto utwór:
http://tnij.org/vi3s
(wklejam taki link bo inaczej się nie da dodać linku do youtube)

Z tego miejsca proszę każdego o przesłuchanie tego utworu, opowiada on o Powstaniu Warszawskim.
Ja jako Polak czuję niezmiernie oburzony sytuacją gdzie jakiś debil podpuszcza innych debili do
wchodzenia pod ten filmik, dawania łapek w dół i pisania komentarzy w stylu "Polacy robacy", "PATRIOTÓW ROZJEŻDŻAĆ CZOŁGAMI" itd. W ciągu jednego dnia filmik zarobił ponad 1500 łapek w dół, komentarzy też pewnie przybyłoby niewiele mniej lecz ich swobodne dodawanie zostało zablokowane.

Z góry mówię że nie chodzi mi tutaj o samą piosenkę chociaż nie ukrywam że jest naprawdę świetna. Tutaj chodzi o besztanie z błotem PRAWDZIWYCH Polaków którzy oddali życie za swój kraj!

Z tego miejsca proszę was o pomoc w zgłaszaniu powyższego profilu, wyplewmy chwasty i nie pozwólmy im się rozrastać!


Moderatorów proszę o nie kasowanie tego tematu, bądźcie solidarni.

(Tak, wiem że cała ta akcja puchałkę jest trollingiem który ma na celu ból dupy u Polaków - bo jego Polakiem nie można nazwać.)

ZnanyJakoZaganiacz

2013-05-01, 17:11
MassSlesher napisał/a:

Załatwiłem go. Już nie będzie sprawiał problemów.
Obrazek



Ktoś pozwolił Ci się wypowiadać w moim imieniu k***o?

Zero litości dla samozwańczych posłów.

likidis

2013-05-01, 17:24
Spojrzałem na profil Puchałke na fb, przejrzałem go i naprawdę nie wiem czym się tu jarać....
Więcej zakładajcie tematów o nim, więcej o nim piszcie, nabijajcie mu statystyki oglądalności. Gość to typowy troll, teksty ma słabe, no może jeden mi się podobał, ale już lepiej wg. mnie pisze Kominek (bloger którego nie trawię).

Nie karmcie trolla i tyle.

Torghal

2013-05-01, 17:36
W pełni obiektywnie, ten puchałke j***łke czy jak on się tam nazywa to idiota. Zakompleksiony ćwierćinteligent który chce być zauważony i potrzebuje do tego "armii" innych głupków. Komiczne jakimi prostackimi pobudkami jest on kierowany. Może w przyszłości, jak dorośnie i przestanie być debilem, to zrobi przynajmniej coś konstruktywnego - jak na razie, to tylko zakompleksiony szczeniak który potrafi manipulować jeszcze większymi niedorozwojami niż on sam. Nic nadzwyczajnego.

vedkonner

2013-05-01, 18:51
Takie pytanie ode mnie - to ten Puchałke, który robił polskie odpowiedniki Doriana, czy jakiś zjeb, który właśnie na tych podróbkach zrobił konto na facebooku i trolluje?

rusofil

2013-05-01, 20:23
Za to gówniane Puchałkę powinien być zablokowany każdy, kto w ogóle o tym wspomina, o szerzeniu nie wspominając. Za debilizm powinno się płacić.

DrMagK2

2013-05-01, 22:59
Nie ma ani jednej łapki w dół ; O

MassSlesher

2013-05-02, 01:41
Dżamal napisał/a:



Ktoś pozwolił Ci się wypowiadać w moim imieniu k***o?

Zero litości dla samozwańczych posłów.


Milcz zjebie.

Informuję, że Pedałkę usunął post. Nie wiem czy ktoś już to napisał, bo nie chce mi się czytać wszystkich stron :D

mo...........et

2013-05-02, 11:07
co za k***a rynsztok, co za wstyd i hipokryzja. Pucujcie się dalej, to i następne "rajdy"(też k***a dojrzałe w ch*j hobby swoją drogą) was nie ominą.

ZnanyJakoZaganiacz

2013-05-02, 15:43
MassSlesher napisał/a:


Milcz zjebie.

Informuję, że Pedałkę usunął post. Nie wiem czy ktoś już to napisał, bo nie chce mi się czytać wszystkich stron :D



Nie będziesz mi randomie pie**olony kazać milczeć.

donplicco

2013-05-02, 16:09
Sorry stary, ale ten kawałek i cały sabaton to j***na popelina.

ZapZip

2013-05-02, 17:18
Włączyłem, usłyszałem, wyłączyłem. Sabaton ma tyle z patriotyzmem ile sadistic z kulturą i sztuką.

Pozdro.

marna

2013-05-02, 19:58
zamykam temat bo pie**olicie jak już dawno nie :-/
zero kultury k***a :hitler: