18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Profil "Puchałke" na fb - Skupisko debili do zlikw

Admin_RedTube • 2013-05-01, 01:31
Cześć wszystkim. Temat ten piszę bo potrzebuję waszej pomocy.
Mianowicie chodzi tutaj o pewien profil na fb i jego zablokowanie, jest nim Puchaczele - inaczej Puchałkę.
Link do profilu: https://www.facebook.com/Puchaczele
Dlaczego akurat ten profil i dlaczego od razu zablokować?
Większość z was jeżeli chociaż raz widziała ten profil już pewnie wie o co chodzi.
Profil ten to skupisko niesamowicie wielkich, bezmózgich debili którymi rządzi "Puchałkę".
Tutaj mały przykład:
http://pastebin.com/2E84wqub

 
O co chodzi? Puchałkę zażyczył sobie aby wszyscy minusowali ten oto utwór:
http://tnij.org/vi3s
(wklejam taki link bo inaczej się nie da dodać linku do youtube)

Z tego miejsca proszę każdego o przesłuchanie tego utworu, opowiada on o Powstaniu Warszawskim.
Ja jako Polak czuję niezmiernie oburzony sytuacją gdzie jakiś debil podpuszcza innych debili do
wchodzenia pod ten filmik, dawania łapek w dół i pisania komentarzy w stylu "Polacy robacy", "PATRIOTÓW ROZJEŻDŻAĆ CZOŁGAMI" itd. W ciągu jednego dnia filmik zarobił ponad 1500 łapek w dół, komentarzy też pewnie przybyłoby niewiele mniej lecz ich swobodne dodawanie zostało zablokowane.

Z góry mówię że nie chodzi mi tutaj o samą piosenkę chociaż nie ukrywam że jest naprawdę świetna. Tutaj chodzi o besztanie z błotem PRAWDZIWYCH Polaków którzy oddali życie za swój kraj!

Z tego miejsca proszę was o pomoc w zgłaszaniu powyższego profilu, wyplewmy chwasty i nie pozwólmy im się rozrastać!


Moderatorów proszę o nie kasowanie tego tematu, bądźcie solidarni.

(Tak, wiem że cała ta akcja puchałkę jest trollingiem który ma na celu ból dupy u Polaków - bo jego Polakiem nie można nazwać.)

RumAndCola

2013-05-01, 07:26
nosz k***a, jest tak rano i juz zdarzylem sie tak wk***ic na j***na zakompleksiona szmate zwana piździuszkiem mańkiem. Cały dzień po głowie bedzie mi sie to szwędać bo w sumie sam ch*ja moge. Oby ta j***na k***a szczezła

Quietkiller

2013-05-01, 07:36
To jeszcze nic cos Co moze wk***ic

CZASAMI MAM OCHOTĘ, ŻEBY POLSKA ZAATAKOWAŁA NIEMCY.
.
.

Wtedy się poddajemy, Niemcy mogą nas zaanektować, stajemy się częścią Państwa Niemieckiego.
- Nowe drogi.
- Lepsze zarobki.
- Lepsze wyniki w sportach.
- Silniejsze wojsko i gospodarka
- BRAK CEBULI XDDD
- LEWANDOWSKI WOLI STRZELAĆ DLA NIEMCÓW

------> PROFIT

ELO
~j***ł

Z ''fanpagu'' Puchalke

kokinosz

2013-05-01, 07:40
Nie zniżajcie się do poziomu "Frondy" w wzywaniu do zamykania każdej "innej" strony. To internet, tego nie opanujesz. Kto by się tam przejmował jakimiś profilami? Ja czytam, co chcę czytać i tyle.

*we - poprawiam zbyt słaby nacisk mięśni palca na klawisz "e", aby się ortografomani nie podniecali.

RumAndCola

2013-05-01, 07:57
@up jakby ten zj***ny cwe* miał z 10k to spoko. ale on ma 70. k***a lubie koncepcje puchałka ale ten j***niec wykracza srogo poza nią plus nawołuje do nienawisci na tle narodowosciowym.

Pu...........le

2013-05-01, 08:05
no i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz?masz ty wogóle rozum i godnośc człowieka?ja nie wiem ale żałosny typek z ciebie ,chyba nie pomyślałes nawet co robisz i kogo obrażasz ,możesz sobie obrażac tych co na to zasłużyli sobie ale nie naszego papieża polaka naszego rodaka wielką osobę ,i tak wyjątkowa i ważną bo to nie jest ktoś tam taki sobie że możesz go sobie wyśmiać bo tak ci się podoba nie wiem w jakiej ty się wychowałes rodzinie ale chyba ty nie wiem nie rozumiesz co to jest wiara .jeśli myslisz że jestes wspaniały to jestes zwykłym czubkiem którego ktoś nie odizolował jeszcze od społeczeństwa ,nie wiem co w tym jest takie śmieszne ale czepcie się stalina albo hitlera albo innych zwyrodnialców a nie czepiacie się takiej świętej osoby jak papież jan paweł 2 .jak można wogóle publicznie zamieszczac takie zdięcia na forach internetowych?ja się pytam kto powinien za to odpowiedziec bo chyba widac że do koscioła nie chodzi jak jestes nie wiem ateistą albo wierzysz w jakies sekty czy wogóle jestes może ty sługą szatana a nie będziesz z papieża robił takiego ,to ty chyba jestes jakis nie wiem co sie jarasz pomiotami szatana .wez pomyśl sobie ile papież zrobił ,on był kimś a ty kim jestes żeby z niego sobie robić kpiny co? kto dał ci prawo obrażac wogóle papieża naszego ?pomyślałes wogóle nad tym że to nie jest osoba taka sobie że ją wyśmieje i mnie będa wszyscy chwalic? wez dziecko naprawdę jestes jakis psycholek bo w przeciwieństwie do ciebie to papież jest autorytetem dla mnie a ty to nie wiem czyim możesz być autorytetem chyba takich samych jakiś głupków jak ty którzy nie wiedza co to kosciół i religia ,widac że się nie modlisz i nie chodzisz na religie do szkoły ,widac nie szanujesz religii to nie wiem jak chcesz to sobie wez swoje zdięcie wstaw ciekawe czy byś sie odważył .naprawdę wezta się dzieci zastanówcie co wy roicie bo nie macie widac pojęcia o tym kim był papież jan paweł2 jak nie jestescie w pełni rozwinięte umysłowo to się nie zabierajcie za taką osobę jak ojciec swięty bo to świadczy o tym że nie macie chyba w domu krzyża ani jednego obraza świętego nie chodzi tutaj o kosciół mnie ale wogóle ogólnie o zasady wiary żeby mieć jakąs godnosc bo papież nikogo nie obrażał a ty za co go obrażasz co? no powiedz za co obrażasz taką osobę jak ojciec święty ?brak mnie słów ale jakbyś miał pojęcie chociaz i sięgnął po pismo święte i poczytał sobie to może byś się odmienił .nie wiem idz do kościoła bo widac już dawno szatan jest w tobie człowieku ,nie lubisz kościoła to chociaż siedz cicho i nie obrażaj innych ludzi .

fioletowyaligator

2013-05-01, 08:13
Zachęcam do bardziej konstruktywnych wyrazów patriotyzmu. Wolność słowa to coś o co w historii naszego kraju walczono z narażeniem życia. Musimy z pokorą przyjmować jej konsekwencję pamiętając że to co mówimy my również komuś może się nie podobać, jednak gorszą sytuacją byłoby gdybyśmy nie mogli tego powiedzieć niż ta w której możemy to zrobić. Zawsze będą głosy które nam się podobać nie będą, walka przeciw wolności słowa jednakże to podcinanie gałęzi na której siedzimy wszyscy. Oczywiście są pewne ograniczenia tej wolności ale odpowiedzialni są za to ustawodawcy a nie my. Przypominam że jako wszyscy obywatele zmieniliśmy ustawodawców którzy naszą wolność ograniczali według nas za bardzo.

Co do samej akcji jako wyrazu patriotyzmu. Moim zdaniem są ważniejsze rzeczy. Dlaczego tak sądzę? Wyobraźmy sobie sytuację w której każdy z użytkowników zamiast zajmować się tym poświęca czas na dokształcenie się w temacie sytuacji ekonomicznej Polski, strategii rozwoju którą przybrał nasz kraj, kierunku do którego zmierza a i samych teoretycznych podstaw budowy funkcjonującej gospodarki. Zamiast słuchać tego co mówi prawa bądź lewa strona można by uformować swoją własną opinię opartą na faktach, nie na tym co ktoś powiedział w telewizji, radiu czy gazecie. Dzięki temu bylibyśmy o krok bliżej do stanu w którym od polityków i mediów wymagana jest merytoryczna dyskusja, przekazująca większa kontrolę nad tym co się dzieję nam obywatelom. Co więcej każdy z tych użytkowników mógłby namawiać do podobnego podejścia.

Edukacja, świadomość i samodzielne myślenie to rzeczy które powinniśmy promować ze szczególnym entuzjazmem. W przeciwnym wypadku dajemy przyzwolenie klasie rządzącej na wygraną opartą na public relations, emocjach i kto wie czym jeszcze. Dlaczego nie słyszałem jeszcze o takiej inicjatywie?

Kseon09

2013-05-01, 08:34
@adronix sam jesteś komercja to że nie przyjeli cie na swoją maskotkę nie znaczy że masz ich obrażać poza tym jak ich nie lubisz to nie słuchaj a nie napie**alaj na nich za każdym razem jak ktoś o nich napisze




PS: Sabaton jest zajebisty

ObywateI

2013-05-01, 08:34
not your personal army

A tak poza tym ch*j gnojowi w dupe

Dafuq

2013-05-01, 08:35
ludzie nie widzicie ze chodzi o ból dupy? Widzisz ze ktos reaguje na to co robisz to nakreca sie i wku*wia jeszcze bardziej. Takie p*zdy na tym świecie niestety są :samoboj:

Pu...........le

2013-05-01, 08:45
nie k***a ja już mam tego dosyć nie będziecie już obrażać Jana Pawła 2 ja k***a teraz nie żartuje, jutro z rana piszę pozew do prokuratury i ch*j mnie obchodzi co o tym myślisz, pewnie to że sobie robie jaja, nie k***a nie robie, skończyło sie ile można, facebook ma wyj***ne a ja jak się zawezmę w sobie to nie ma przebacz, nie próbuj nawet pisać że to nie ty, jak trzeba mieć napie**olone w głowie żeby robić jakieś strony typu śmieszne obrazki z papieżem albo Jan Paweł 2 ukradł mi papierosy ( nie będę bluźnić) wy sie chyba wychowywaliście w jakiś jaskiniach skoro nie wiecie o tym że gdyby nie Bóg to by nas wszystkich nie było, gdyby nie kościół nie żyli byśmy teraz w wolnej Polsce i nie mógłbyś pisać sobie takich głupot publicznie, na prawdę przemyśl swoje zachowanie bo innym może być przez ciebie przykro i przy okazji narażasz też swoje zdrowie bo k***a katole to nie są jakieś cioty pedały

herjolf

2013-05-01, 08:58
Koko_yori napisał/a:

)
Z góry mówię że nie chodzi mi tutaj o samą piosenkę chociaż nie ukrywam że jest naprawdę świetna. Tutaj chodzi o besztanie z błotem PRAWDZIWYCH Polaków którzy oddali życie za swój kraj!



Otóż nie, zespół Sabaton nagrywa o wszystkim co mogłoby przynieść pieniądze. Nagrali kawałki o bitwie na łuku Kurskim, o drodze Hitlera do władzy, o lądowaniu w Normandii, a dla Polaczków o Powstaniu Warszawskim, czy zakłamaną piosenkę o Bitwie pod Wizną ( którą de facto ciężko jest nazwać bitwą ). Skoro postanowił zrobić rajd, to nie o besztanie z błotem jak to nazwałeś prawdziwych Polaków którzy oddali życie za kraj, tylko takich idiotów jak ty, ślepo myślących że Sabaton wielki przyjaciel Polaków. a gówno bo są tylko maszynką do robienia pieniędzy. Chcesz prawdziwej muzyki patriotycznej? Posłuchaj chociażby Horytnicy i wyjdź z internetu, i nie wracaj do póki nie przestaniesz robić z siebie debila.

Pu...........le

2013-05-01, 09:00
herjolf napisał/a:



Otóż nie, zespół Sabaton nagrywa o wszystkim co mogłoby przynieść pieniądze. Nagrali kawałki o bitwie na łuku Kurskim, o drodze Hitlera do władzy, o lądowaniu w Normandii, a dla Polaczków o Powstaniu Warszawskim, czy zakłamaną piosenkę o Bitwie pod Wizną ( którą de facto ciężko jest nazwać bitwą ). Skoro postanowił zrobić rajd, to nie o besztanie z błotem jak to nazwałeś prawdziwych Polaków którzy oddali życie za kraj, tylko takich idiotów jak ty, ślepo myślących że Sabaton wielki przyjaciel Polaków. a gówno bo są tylko maszynką do robienia pieniędzy. Chcesz prawdziwej muzyki patriotycznej? Posłuchaj chociażby Horytnicy i wyjdź z internetu, i nie wracaj do póki nie przestaniesz robić z siebie debila.



Jeden mądry, cytując klasyk "JA pie**olE!"

Dafuq

2013-05-01, 09:02
adronix napisał/a:

nie k***a ja już mam tego dosyć nie będziecie już obrażać Jana Pawła 2 ja k***a teraz nie żartuje, jutro z rana piszę pozew do prokuratury i ch*j mnie obchodzi co o tym myślisz, pewnie to że sobie robie jaja, nie k***a nie robie, skończyło sie ile można, facebook ma wyj***ne a ja jak się zawezmę w sobie to nie ma przebacz, nie próbuj nawet pisać że to nie ty, jak trzeba mieć napie**olone w głowie żeby robić jakieś strony typu śmieszne obrazki z papieżem albo Jan Paweł 2 ukradł mi papierosy ( nie będę bluźnić) wy sie chyba wychowywaliście w jakiś jaskiniach skoro nie wiecie o tym że gdyby nie Bóg to by nas wszystkich nie było, gdyby nie kościół nie żyli byśmy teraz w wolnej Polsce i nie mógłbyś pisać sobie takich głupot publicznie, na prawdę przemyśl swoje zachowanie bo innym może być przez ciebie przykro i przy okazji narażasz też swoje zdrowie bo k***a katole to nie są jakieś cioty pedały



:emo: :emo: :emo: :emo: :emo: :emo: :emo: :emo:

queke3arena

2013-05-01, 09:12
Po prostu mu zazdrościcie polaczkowe kuhwy, co? :) )))

teken

2013-05-01, 09:20
Ja pie**ole, spinasz się o jakiś gówniany zespół :homer:
Tym tematem tylko karmisz trolla, nie podoba się to tam nie wchodź i nie dawaj mu atencji.