18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Profil "Puchałke" na fb - Skupisko debili do zlikw

Admin_RedTube • 2013-05-01, 01:31
Cześć wszystkim. Temat ten piszę bo potrzebuję waszej pomocy.
Mianowicie chodzi tutaj o pewien profil na fb i jego zablokowanie, jest nim Puchaczele - inaczej Puchałkę.
Link do profilu: https://www.facebook.com/Puchaczele
Dlaczego akurat ten profil i dlaczego od razu zablokować?
Większość z was jeżeli chociaż raz widziała ten profil już pewnie wie o co chodzi.
Profil ten to skupisko niesamowicie wielkich, bezmózgich debili którymi rządzi "Puchałkę".
Tutaj mały przykład:
http://pastebin.com/2E84wqub

 
O co chodzi? Puchałkę zażyczył sobie aby wszyscy minusowali ten oto utwór:
http://tnij.org/vi3s
(wklejam taki link bo inaczej się nie da dodać linku do youtube)

Z tego miejsca proszę każdego o przesłuchanie tego utworu, opowiada on o Powstaniu Warszawskim.
Ja jako Polak czuję niezmiernie oburzony sytuacją gdzie jakiś debil podpuszcza innych debili do
wchodzenia pod ten filmik, dawania łapek w dół i pisania komentarzy w stylu "Polacy robacy", "PATRIOTÓW ROZJEŻDŻAĆ CZOŁGAMI" itd. W ciągu jednego dnia filmik zarobił ponad 1500 łapek w dół, komentarzy też pewnie przybyłoby niewiele mniej lecz ich swobodne dodawanie zostało zablokowane.

Z góry mówię że nie chodzi mi tutaj o samą piosenkę chociaż nie ukrywam że jest naprawdę świetna. Tutaj chodzi o besztanie z błotem PRAWDZIWYCH Polaków którzy oddali życie za swój kraj!

Z tego miejsca proszę was o pomoc w zgłaszaniu powyższego profilu, wyplewmy chwasty i nie pozwólmy im się rozrastać!


Moderatorów proszę o nie kasowanie tego tematu, bądźcie solidarni.

(Tak, wiem że cała ta akcja puchałkę jest trollingiem który ma na celu ból dupy u Polaków - bo jego Polakiem nie można nazwać.)

RumAndCola

2013-05-01, 14:05
twoje zarty są podobne do zartow bongmana wiec scisnij p*zde i umrzyj

papiez

2013-05-01, 14:29
Koko_yori napisał/a:



Teraz na fb się bronisz że ten cały raid to tylko ze względu na zespół, że do Polaków nic nie masz itd... Ty to jesteś tak obłudny że brak słów. Jeżeli chodziło Ci tylko o sam zespół to po jakiego ch*ja że tak już brzydko powiem pisałeś posty o Powstaniu Warszawskim że się nie udało itd - oczywiście prześmiewczo? Co ma znaczyć wklejona morda Hitlera i podpis "Adolfie walcz!". Dalej wymieniał nie będę bo nie mam ochoty się denerwować.

Obłuda i tyle! Tracisz "fanów" to od razu robi się z Ciebie "porządny obywatel" zakłamany...człowieku.


ty j***ny robaku, prześledziłem to i od poczatku miał być to pojazd czysto po Sabatonie, bo to sprzedajne komercyjne k***y które robią hajs na takich frajerach łapiąc ich na "patriotyzm" itp. bo jaranie się tym zespołem patriotyzmem nie jest więc SWÓJ BÓL DUPY KINDERMETALU ZOSTAW DLA SIEBIE I WYpie**alAJ.

adorin

2013-05-01, 14:39
Cytat:

Teraz na fb się bronisz że ten cały raid to tylko ze względu na zespół, że do Polaków nic nie masz itd... Ty to jesteś tak obłudny że brak słów. Jeżeli chodziło Ci tylko o sam zespół to po jakiego ch*ja że tak już brzydko powiem pisałeś posty o Powstaniu Warszawskim że się nie udało itd - oczywiście prześmiewczo? Co ma znaczyć wklejona morda Hitlera i podpis "Adolfie walcz!". Dalej wymieniał nie będę bo nie mam ochoty się denerwować.

Obłuda i tyle! Tracisz "fanów" to od razu robi się z Ciebie "porządny obywatel" zakłamany...człowieku.




Właśnie pokazałeś jaki z ciebie popie**ol.

PS sp***alaj z sadola na forum o anime.

Matikens

2013-05-01, 14:40
Sabaton to gówno ale to nie zmienia faktu że puchałke to wylęgarnia debili

RumAndCola

2013-05-01, 14:40
puchałke ta p*zda fejsbukowa mnie zabanowala bo powiedzialem pare słow prwady na temat jego spedalonego profilu. jak to czytasz to zycze ci rychlej smierci j***na łachudro

bhold3

2013-05-01, 14:40
Ból dupy się zgadza 8-)

yebau

2013-05-01, 14:41
RumAndCola napisał/a:

puchałke ta p*zda fejsbukowa mnie zabanowala bo powiedzialem pare słow prwady na temat jego spedalonego profilu. jak to czytasz to zycze ci rychlej smierci j***na łachudro



wiedziałem k***iu, że żal Ci dupę ściska za bana i teraz wylewasz smuty na sadolu.
ale z Ciebie p*zda w takim razie :mrgreen:

FS...........5e

2013-05-01, 14:41
Zamiast płakać z powodu bólu dupy, idź oglądać dalej chińskie bajki parówo.

Beria1

2013-05-01, 14:42
Ale jesteście sp***oleni. Sadistic zszedł na psy, zamiast siać bekę i walkę z idiotami to na sadisticu ukorzenił się ból dupy pseudo-patriotów którzy znają Powstanie Warszawskie tylko z lekcji historii w podstawówce. Zero obiektywizmu, lub rozróżniania sarkazmu od rzeczywistości. Jesteście r*chani na maxa przez pseuo-patriotyczne wychowanie które zaszczepiają wam zjeby z ONR, NOP i innych lewacko-konserwatywnych partii. Może i k***a też wylewam ból dupy ale pamiętam sadistic sprzed paru lat przez co jestem teraz mega zażenowany. A teraz jakaś j***na gimbusiarnia dobrała się do steru i wkeca sobie jazdy. Zero polotu i finezji. Jakbyście trochę ogarniali rzeczywistość to byście wiedzieli że Puchałkę edukuję Was dislajkami dla Sabatonu i innych ściem którymi karmią was zj***ne media. No ale zapomniałem dla Was zj***ny jest tylko TVN i GW. Tępe k***y.

Markoshi

2013-05-01, 14:42
Ja pie**olę, jaka spina o takie gówno xD
Rozumiem, że jesteście w ch*j patriotami, ale jakoś nie przemawia do mnie wasza troska o dobre imię ojczyzny.
Puchałke sobie najeżdża na ch*jki ze Skandynawii i gimbów, a nie na k***a powstańców (którym cześć i chwała na wieki).
Ograniczcie ból dupy.
Albo nie... Przecież to miał na celu cały genialny rajd, żeby wywołać wielkie oburzenie wśród j***nych gimbusów i dzieciaków tak jak autor tematu.
Pozdrawiam Was wszystkich, a gimbusom wielki ku*as w dupsko. ;D :doggy:

sebinho7

2013-05-01, 14:42
HAHAHAH k***a nie wierze jak się polaczki spinają :D

FrasQs

2013-05-01, 14:44
Fan japonskich bajek i ch*jowego zespołu ma ból dupy bo ktoś dał pare łapek w dół pod jego ulubioną piosenką :facepalm: Wystarczy spjrzeć na nick i avatar autora i wszystko jasne.

robertos89

2013-05-01, 14:44
"No i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz?masz ty wogóle rozum i godnośc człowieka?ja nie wiem ale żałosny typek z ciebie ,chyba nie pomyślałes nawet co robisz i kogo obrażasz ,możesz sobie obrażac tych co na to zasłużyli" ale Puchalke zostaw w spokoju ty j***ny granacie. On ma calkowita racje co do tego zj***nego gowna bo zarabiaja wlasnie na takich idiotach jak wy. Powiem tez ze ma calkowita racje co do tego ze Powstanie Warszawskie to jedna wielka pomylka i kazdy madry Ci to powie. No niestety takich debili jak ty w Polsce jest duzo i tego juz nie zmienimy dlatego takiemu zalozycielowi tematu mowimy stanowcze WYpie**alAJ!

PS. A srabatom to ch*j.

Kamilk91

2013-05-01, 14:47

Przypadek? Nie sądzę...

ponuras

2013-05-01, 14:48
Wolność słowa panowie i panie. Na szczęście mogą powstawać takie profile czy się to dzieciakom podoba czy nie