18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Profil "Puchałke" na fb - Skupisko debili do zlikw

Admin_RedTube • 2013-05-01, 01:31
Cześć wszystkim. Temat ten piszę bo potrzebuję waszej pomocy.
Mianowicie chodzi tutaj o pewien profil na fb i jego zablokowanie, jest nim Puchaczele - inaczej Puchałkę.
Link do profilu: https://www.facebook.com/Puchaczele
Dlaczego akurat ten profil i dlaczego od razu zablokować?
Większość z was jeżeli chociaż raz widziała ten profil już pewnie wie o co chodzi.
Profil ten to skupisko niesamowicie wielkich, bezmózgich debili którymi rządzi "Puchałkę".
Tutaj mały przykład:
http://pastebin.com/2E84wqub

 
O co chodzi? Puchałkę zażyczył sobie aby wszyscy minusowali ten oto utwór:
http://tnij.org/vi3s
(wklejam taki link bo inaczej się nie da dodać linku do youtube)

Z tego miejsca proszę każdego o przesłuchanie tego utworu, opowiada on o Powstaniu Warszawskim.
Ja jako Polak czuję niezmiernie oburzony sytuacją gdzie jakiś debil podpuszcza innych debili do
wchodzenia pod ten filmik, dawania łapek w dół i pisania komentarzy w stylu "Polacy robacy", "PATRIOTÓW ROZJEŻDŻAĆ CZOŁGAMI" itd. W ciągu jednego dnia filmik zarobił ponad 1500 łapek w dół, komentarzy też pewnie przybyłoby niewiele mniej lecz ich swobodne dodawanie zostało zablokowane.

Z góry mówię że nie chodzi mi tutaj o samą piosenkę chociaż nie ukrywam że jest naprawdę świetna. Tutaj chodzi o besztanie z błotem PRAWDZIWYCH Polaków którzy oddali życie za swój kraj!

Z tego miejsca proszę was o pomoc w zgłaszaniu powyższego profilu, wyplewmy chwasty i nie pozwólmy im się rozrastać!


Moderatorów proszę o nie kasowanie tego tematu, bądźcie solidarni.

(Tak, wiem że cała ta akcja puchałkę jest trollingiem który ma na celu ból dupy u Polaków - bo jego Polakiem nie można nazwać.)

pizdacznica

2013-05-01, 15:07
Jaaa zamknij dupę polaku robaku, taka prawda że SSĄ BATĄ to usrana komercha, a sama piosenka oceniając wykonianie instrumentalne i wokalne, to monotonny chłam -.-

vicivenividi

2013-05-01, 15:08
Ogólnie nie lubię Sabatonu ani żadnej "muzyki" dla brudasów. Ale cholera jasna - zrobili nutę o Polsce(ch*j że dla hajsu) i z tego powodu ma robić rajd na "polaczków" ?! Jeśli już to na samych artystów , paniczu ~j***ł . Pis joł

RumAndCola

2013-05-01, 15:13
@yebau a dzieki, ja w zyciu do niczego nie doszedlem, nawet nie studiuje a ty p*zdo masz profil 70k lajkow i mi odpiusjesz czuje sie zaszczcony jasnie cwe*u ze mi odpisujesz i wyrazam swoja dezaprobate ze blokujesz obicagaczu wolnosc slowa na swoim jakze wolnosciowym profilu. pozdrawaim, ssij gruz p*zdo

yebau

2013-05-01, 15:18
RumAndCola napisał/a:

@yebau a dzieki, ja w zyciu do niczego nie doszedlem, nawet nie studiuje a ty p*zdo masz profil 70k lajkow i mi odpiusjesz czuje sie zaszczcony jasnie cwe*u ze mi odpisujesz i wyrazam swoja dezaprobate ze blokujesz obicagaczu wolnosc slowa na swoim jakze wolnosciowym profilu. pozdrawaim, ssij gruz p*zdo



Imię i nazwisko daj to unban będzie, przynajmniej umiesz się kłócić o swoje

Kacperer

2013-05-01, 15:18
Dajcie warna RumAndCola bo jak czytam jego posty to mi się mózg rozpuszcza

[ Komentarz dodany przez: marna: 2013-05-02, 19:55 ]
warny rozdane 8-)

Matikens

2013-05-01, 15:24
~yebau zrób tak aby sabaton nie zagrał na brudstocku i oducz tych swoich fanów ą i ę bo robisz ze społeczeństwa już kompletnych debili,wtedy będzie idealnie i bóg Ci wybaczy.

IggyNUN

2013-05-01, 15:28
Weźcie się w garść pajace. Poczytajcie trochę jakie na prawdę było powstanie Warszawskie i dopiero się o nim wypowiadajcie, bo wcale nie było tak jak macie napisane w podręcznikach od historii "Wielcy patrioci " :)

PS. sabaton ch*j

ziron

2013-05-01, 15:29
I co to zmieni że zablokują mu profil? Niech te 70 tysięcy ludzi robi co chce, nic wam do tego.

RumAndCola

2013-05-01, 15:35
@yebau chyba by mnie pojabelo by na sadisticu swojego fejsa rozpowszechniac.
@kacperer wydaje Ci sie bo nie ma Ci co rozpuszaczac wiec ssij drąga puchałkowi

mam prawo byc wk***iony bo nie czaje j***nej 'prowokacji' na gimbusow ktora uraza takze moje poglądy. Powaznie lubilem koncepcje puchalke jako brechtacza ze wszystkiego ale akurat tematy dotyczące mojego i jego kraju mnie wk***iją strasznie. ch*ja klade na sabbaton i jego poglądy lub ich brak. ale nastawianie pseudoiteligentnego bydła na "antypolaczkowanie" jest cokolwiek slabe i bede to hejtowal poki k***a zyje.
Masz 70k lajkow, wiem ze myslisz ale dlaczego potrzebujesz uwlaczac swojemu krajowi dla wiekszej ilosci lajkow ? Strasznie pedlasko to wypada.
@r*chałke ogarnij z czego mozesz brechtac i bedzie na propsie a tymczasem ch*jem wieje strasznie

RumAndCola

2013-05-01, 15:39
A CZEMU SIE TAK TŁUMACZYSZ TYM CAPSEM ? skądś musiały te wnioski wyjsc i nie jest to dfupa synek wiec ogarnij dałna i rób prawilne gówno, a na władze mozesz jechac bo ch*jowo rzadzą pozdro 300

cerastes

2013-05-01, 15:42
no to do dzieła i Jazda z kurhwami !!

Greadius

2013-05-01, 15:50
Wypie**alać z tym srabatomem i p*zdałke.

IrracjonalnySztynks

2013-05-01, 15:55
no i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz?masz ty wogóle rozum i godnośc człowieka?ja nie wiem ale żałosny typek z ciebie ,chyba nie pomyślałes nawet co robisz i kogo obrażasz ,możesz sobie obrażac tych co na to zasłużyli sobie ale nie naszego papieża polaka naszego rodaka wielką osobę ,i tak wyjątkowa i ważną bo to nie jest ktoś tam taki sobie że możesz go sobie wyśmiać bo tak ci się podoba nie wiem w jakiej ty się wychowałes rodzinie ale chyba ty nie wiem nie rozumiesz co to jest wiara .jeśli myslisz że jestes wspaniały to jestes zwykłym czubkiem którego ktoś nie odizolował jeszcze od społeczeństwa ,nie wiem co w tym jest takie śmieszne ale czepcie się stalina albo hitlera albo innych zwyrodnialców a nie czepiacie się takiej świętej osoby jak papież jan paweł 2 .jak można wogóle publicznie zamieszczac takie zdięcia na forach internetowych?ja się pytam kto powinien za to odpowiedziec bo chyba widac że do koscioła nie chodzi jak jestes nie wiem ateistą albo wierzysz w jakies sekty czy wogóle jestes może ty sługą szatana a nie będziesz z papieża robił takiego ,to ty chyba jestes jakis nie wiem co sie jarasz pomiotami szatana .wez pomyśl sobie ile papież zrobił ,on był kimś a ty kim jestes żeby z niego sobie robić kpiny co? kto dał ci prawo obrażac wogóle papieża naszego ?pomyślałes wogóle nad tym że to nie jest osoba taka sobie że ją wyśmieje i mnie będa wszyscy chwalic? wez dziecko naprawdę jestes jakis psycholek bo w przeciwieństwie do ciebie to papież jest autorytetem dla mnie a ty to nie wiem czyim możesz być autorytetem chyba takich samych jakiś głupków jak ty którzy nie wiedza co to kosciół i religia ,widac że się nie modlisz i nie chodzisz na religie do szkoły ,widac nie szanujesz religii to nie wiem jak chcesz to sobie wez swoje zdięcie wstaw ciekawe czy byś sie odważył .naprawdę wezta się dzieci zastanówcie co wy roicie bo nie macie widac pojęcia o tym kim był papież jan paweł2 jak nie jestescie w pełni rozwinięte umysłowo to się nie zabierajcie za taką osobę jak ojciec swięty bo to świadczy o tym że nie macie chyba w domu krzyża ani jednego obraza świętego nie chodzi tutaj o kosciół mnie ale wogóle ogólnie o zasady wiary żeby mieć jakąs godnosc bo papież nikogo nie obrażał a ty za co go obrażasz co? no powiedz za co obrażasz taką osobę jak ojciec święty ?brak mnie słów ale jakbyś miał pojęcie chociaz i sięgnął po pismo święte i poczytał sobie to może byś się odmienił .nie wiem idz do kościoła bo widac już dawno szatan jest w tobie człowieku ,nie lubisz kościoła to chociaż siedz cicho i nie obrażaj innych ludzi .

queke3arena

2013-05-01, 15:59
IrracjonalnySztynks napisał/a:

no i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz?masz ty wogóle rozum i godnośc człowieka?ja nie wiem ale żałosny typek z ciebie ,chyba nie pomyślałes nawet co robisz i kogo obrażasz ,możesz sobie obrażac tych co na to zasłużyli sobie ale nie naszego papieża polaka naszego rodaka wielką osobę ,i tak wyjątkowa i ważną bo to nie jest ktoś tam taki sobie że możesz go sobie wyśmiać bo tak ci się podoba nie wiem w jakiej ty się wychowałes rodzinie ale chyba ty nie wiem nie rozumiesz co to jest wiara .jeśli myslisz że jestes wspaniały to jestes zwykłym czubkiem którego ktoś nie odizolował jeszcze od społeczeństwa ,nie wiem co w tym jest takie śmieszne ale czepcie się stalina albo hitlera albo innych zwyrodnialców a nie czepiacie się takiej świętej osoby jak papież jan paweł 2 .jak można wogóle publicznie zamieszczac takie zdięcia na forach internetowych?ja się pytam kto powinien za to odpowiedziec bo chyba widac że do koscioła nie chodzi jak jestes nie wiem ateistą albo wierzysz w jakies sekty czy wogóle jestes może ty sługą szatana a nie będziesz z papieża robił takiego ,to ty chyba jestes jakis nie wiem co sie jarasz pomiotami szatana .wez pomyśl sobie ile papież zrobił ,on był kimś a ty kim jestes żeby z niego sobie robić kpiny co? kto dał ci prawo obrażac wogóle papieża naszego ?pomyślałes wogóle nad tym że to nie jest osoba taka sobie że ją wyśmieje i mnie będa wszyscy chwalic? wez dziecko naprawdę jestes jakis psycholek bo w przeciwieństwie do ciebie to papież jest autorytetem dla mnie a ty to nie wiem czyim możesz być autorytetem chyba takich samych jakiś głupków jak ty którzy nie wiedza co to kosciół i religia ,widac że się nie modlisz i nie chodzisz na religie do szkoły ,widac nie szanujesz religii to nie wiem jak chcesz to sobie wez swoje zdięcie wstaw ciekawe czy byś sie odważył .naprawdę wezta się dzieci zastanówcie co wy roicie bo nie macie widac pojęcia o tym kim był papież jan paweł2 jak nie jestescie w pełni rozwinięte umysłowo to się nie zabierajcie za taką osobę jak ojciec swięty bo to świadczy o tym że nie macie chyba w domu krzyża ani jednego obraza świętego nie chodzi tutaj o kosciół mnie ale wogóle ogólnie o zasady wiary żeby mieć jakąs godnosc bo papież nikogo nie obrażał a ty za co go obrażasz co? no powiedz za co obrażasz taką osobę jak ojciec święty ?brak mnie słów ale jakbyś miał pojęcie chociaz i sięgnął po pismo święte i poczytał sobie to może byś się odmienił .nie wiem idz do kościoła bo widac już dawno szatan jest w tobie człowieku ,nie lubisz kościoła to chociaż siedz cicho i nie obrażaj innych ludzi .



narracja za pomocą wolnego strumienia świadomości?