18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Policyjny fail

=CAMEL= • 2012-03-21, 17:16
Relacja ofiar pomyłki policji



Wiem że nie wiele mogli zrobić ale laskę trochę za ostro pojechali.



Źródło

taziu

2012-03-21, 20:59
kalaruch napisał/a:



A ty z policji? Ze sie tak bronisz? Buhhaha :-)



Pokaż mi punkt w którym się bronię. "Buhahaha".

Vexille

2012-03-21, 21:02
Yhmm, taa, cywilizowany kraj zwany Polską, podziwiam optymistyczne podejście.

Mateusz_stg

2012-03-21, 21:05
pie**oli jak połamany, ale mimo swojego wieku dobrze chłopak gada. Piwo dla autora.

JohnnyRocketfingers

2012-03-21, 21:09
Wchodzą robia rozp***uche i dobrze bo nie wyobrazam sobie zeby jakiegos pedofila czy debila, ktory zabija niewinne osoby prosili o grzeczne ulozenie sie na ziemi. Klapsa w czolo i cisza, a po 2 oni jeszcze sie bronili bo trzymali drzwi to co mieli wejsc i grzecznie poprosic zeby tego nie robili? Nie ich wina ze jakis gamon wyslal ich nie tam gdzie trzeba. Zrobili to co powinni tylko nie pod tym adresem. Krytycy ciekawe czy tak byscie sie srali jakby zatrzymywali kogos kto zrobil cos czlonkowi waszej rodziny zaloze sie ze byscie nie prosili zeby byli delikatni wiec milczcie..

ytagor

2012-03-21, 21:14
grelix napisał/a:



Jakoś mnie to nie zdziwiło... Yhh to pokolenie jp...



Cytat:

Wiek: 21



Według Twoich obliczeń też należysz do tego pokolenia...

Do rzeczy: nie uznaje żadnych propagandowych tekstów, w tym waszego jp.
Do samej policji nie mam nic dopóki zajmują się tym czym mają się zajmować, robią to dobrze i zgodnie z prawem. Kiedy jednak zaczynaja napie**alać niewinnych obywateli przez ?pomyłkę?, czy też np. robią sobie z szuszarki maszynke do robienia pieniędzy zza krzaka, nie zachowuje się jak ciemna masa i nie liże dupy tym, którym każą lizać w mediach.

maciasdkl

2012-03-21, 21:16
Ciekawe jak skomentuje tą sprawę Pan inspektor Mariusz Sokołowski.

taziu

2012-03-21, 21:24
ytagor napisał/a:


Według Twoich obliczeń też należysz do tego pokolenia...



Na szczęście tylko w kontekście wieku.

Silnoręki

2012-03-21, 21:26
Jasne , już zaczeła się fala hejtów. Nie jestem police lover ale k***a bez jaj. Postawcie się na miejscu policjantów biorących bezpośrednio w tym udział - cackałbyś się z bandziorem? "Przepraszam uprzejmie , ale muszę pana obezwładnić" . Zrobili co musieli. FAKT - babeczke potraktowali kuriozalnie ale to już inna sprawa. Powinno się ukarać organizatorów , nie "wykonawców".

ElektrycznyMordulec

2012-03-21, 21:27
grelix napisał/a:



Pokaż mi punkt w którym się bronię. "Buhahaha".



1.grelix napisał/a:
Poczekaj aż Ci samochód ukradną gimbusie.
Pewnie chodzilo ci o to ze policja bedzie szukac auta? ;-)

W ogole masz 21lat i piszesz o pokoleniu JP, sam sie do nich zaliczasz tak jak kolega wyzej napisal. :-)

nightfury

2012-03-21, 21:40
grelix napisał/a:



Poczekaj aż Ci samochód ukradną gimbusie.



Jak mu ukradna to i tak policja nie pomoze, wiec jeden ch*j.

ph...........ks

2012-03-21, 21:41
Fail wywiadu. Szczerze to nie chciał bym być zatrzymywany przez AT bo zęby drogie... Nie ma co winić chłopaków z automatami. Dostaną odszkodowania, grunt by poszli do psychologa, powiedzieli, że się moczą w nocy i nie mogą pracować to z bańke kazdy dostanie.

Kondra

2012-03-21, 21:44
grelix napisał/a:



Pokaż mi punkt w którym się bronię. "Buhahaha".



Nie bronisz się, bo wiesz, że jesteś na przegranej pozycji - w sumie dobre wyjście, bo pie**olisz od rzeczy.


4u_nabuchodonozor napisał/a:

pie**olone k***y, rozj***ł bym wszystkie



Made my day, dzięki :piwo:

taziu

2012-03-21, 21:46
Karaluch - dalej nie widzę gdzie jest to zdanie, które mi imputujesz. Widzę co najwyżej zajebiście błędną interpretację tego, co jest napisane w moim poście.
A odpowiedź na swoją tezę masz dwa posty wyżej.

phonks - true, true

kondra - k***a, o jakiej ty przegranej pozycji mówisz i o jakim bronieniu się? Ktoś dziś chyba za dużo przyćpał, bynajmniej nie ja.

sergeantlipton

2012-03-21, 21:46
Rzygać mi się chce jak tego słucham...

Jest wojna - są ofiary. Ciekawe co ten frajerzyna by mówił, gdyby wiedział, że piętro wyżej jest melina bandziorów, a policja nic by z tym nie robiła. Wtedy byłoby pie**olenie, że są darmozjadami i nic nie robią za pieniądze podatników. Ten materiał to prowokacja, robienie sensacji i zapełnianie czasu antenowego w protuskowej stacji.


Policja was jebie na 100%

Ka...........in

2012-03-21, 21:58
Oszczerca napisał/a:


Ale to nie wina AT. Bo nie oni przygotowują akcję i prowadzą śledztwo.



Ja się tam na tym nie znam, dlatego pytam po kiego wała napie**alali dwóch leżących podejrzanych? Nie bronie tutaj zdrowia przestępców (wiadomo, że ten przypadek to pomyłka, błąd ludzki, który się czasem zdarza) ale jaki to ma sens logiczny? Czy przemoc i brutalność w tej pracy są metodą czy celem? Wydaje mi się, że polska policja jest źle szkolona. Ci ludzie zrobili sobie z dwóch podejrzanych worki treningowe i w sumie (poza pomyłkami) nie przeszkadza mi to ale takie zachowanie ani nie zwiększa efektywności akcji ani jej nie przyśpiesza. Dlatego zapytam jeszcze raz, na ch*j napie**alać obezwładnionego podejrzanego? Chyba, że myśleli, że to terroryści i było podejrzenie, że odpalą jakieś ładunki to spoko, chcieli ich pozbawić przytomności. :D
X