18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Policyjny fail

=CAMEL= • 2012-03-21, 17:16
Relacja ofiar pomyłki policji



Wiem że nie wiele mogli zrobić ale laskę trochę za ostro pojechali.



Źródło

banana4444

2012-03-24, 20:21
kokofon napisał/a:

Ciekawe co by bylo gdyby poszkodowany zamiast zapierac drzwi wyjal zarejestrowany pistolet i zastrzelil kilku palicjantow w obronie swojej i swego mienia ... ciekawe kto byl by winny ...



To by dostał kulkę w łeb w imię prawa, bo AT działaliby w obronie własnej...

Natalis

2012-03-27, 22:31
Leothyr napisał/a:

Popie**oleni jesteście.
AT wpada do gościa, o którym wywiad powiedział że jest niebezpieczny i uzbrojony, a wy chcecie żeby się z nim pieścili. Byli pewni że to dobre mieszkanie (WYWIAD im tak powiedział) więc co z tego, że była tam jakaś kobieta? Laska gangstera/dz**ka, sp***alająca w głąb mieszkania ma coś k***a na sumieniu, a nuż złapie za tasak/nóż/klamkę i zrobi się rozpie**ol. Gdyby nie mieli nic na sumieniu grzecznie otworzyliby drzwi i położyli się na ziemi. Reszta akcji nigdy by się nie odbyła. Ale nie, próbowali sp***alać/barykadować drzwi? Proszę, k***a, tak nie reaguje normalny człowiek który żyje w zgodzie z prawem.




Aż musiałam sobie założyć konto, żeby Ci odpisać, bo wk***ił mnie Twój post niemiłosiernie.
Założę się, że większość ludzi zareagowałaby dokładnie tak samo jak ci poszkodowani. W naszym 'pięknym' kraju, nawet jeśli samemu żyje się zgodnie z prawem, trzeba liczyć się, że nie każdy jednak w zgodzie z tym prawem żyje i postępuje tak samo jak dobry obywatel; roi się więc od pedofilów, przemytników, dilerów czy złodziei.
Na pewno więc KAŻDY, jak uważasz, grzecznie otworzyłby drzwi dla gości w kominiarkach, którzy przykładowo chcą oj***ć Ci mieszkanie, dobre sobie robisz żarty.
Jeżeli się ma coś w tym domu, na pewno nie otwiera się nieznajomym, wierz mi.

Ci policjanci popełnili błąd, definitywnie i nieodwołalnie jest to ich wina. Raz za pomyłkę mieszkania i dwa- za tak nieprofesjonalne wejście.
Przez nich dostało się niewinnym osobom. Na psychice ucierpieli najbardziej, czego współczuję im ogromnie, bo sama miałam zagrożone życie przez totalnego popie**oleńca z bronią w ręku, gdy szłam sobie pięknym, polskim chodnikiem na wieczorny spacer. Uraz pozostaje do końca życia.

kojot81

2012-04-17, 02:25
AT górą!!! Przecież to normalne żeby osobie obezwładnionej pokazać kto "TU" rządzi, kobietę trzeba przekopać a dla utrwalenia parokrotnie twarzą o podłogę!!! Jeśli ktoś uważa ze to nie ich wina że kobieta boi się własnego cienia to chyba sam ma berecik poryty.
"Oszczerca" wpadnij do mnie to przez pomyłkę potracę cię samochodem, a już na pewno przypadkowo przejadę po tobie parę razy ale spokojnie na pewno przeproszę

soqu1

2012-04-17, 15:55
Mniej niż zero, czyli aparatczyki obecnego ch*ja ryżego.

Coliber

2012-04-18, 21:00
pie**olicie straszliwie.

JEB! Na ziemie sk***ysynu! Dawaj ch*ja pałą! Masz k***a po ryju szmato! ... zaraz... a nie... to nie tu... sorry

-ogi-

2012-05-19, 22:12
Jeśli kobieta w żaden sposób nie stawiała oporu, a taki AT wiął jej kajdanki założył i zaczął tłuc o ziemie jej głową, to to jest sk***ysyn pie**olony który do k***y nędzy nie powinien mieć prawa wykonywania zawod. A jeśli już tak tłumaczycie, to ja powiem tak tu nie ma tłumaczenia że są tylko ludzmi i moga sie pomylic, do k***y nędzy oni nie maja prawa sie w taki sposob pomylic i niech kazdy pie**oli co chce, ale ci co przygotowali ta akcje, nie mieli sie prawa pomylic, i po czyms takim powinni byc zdegradowani. O pmyłke nie obwiniam AT bo oni tylko wykonują polecenia, ale uderzanie głowoą tej dziewczyny w ziemie to sk***ysynstwo jakich malo i nie da sie tego k***a obronic
X