18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Policyjny fail

=CAMEL= • 2012-03-21, 17:16
Relacja ofiar pomyłki policji



Wiem że nie wiele mogli zrobić ale laskę trochę za ostro pojechali.



Źródło

Go...........nd

2012-03-21, 20:26
Problem to przerośnięte ego wielu mundurowych, nie wszystkich ale wielu.

Tuiq

2012-03-21, 20:27
.....ściągnęli mu spodnie?

dmnkzl

2012-03-21, 20:29
Mówicie, że sukcesów brak, że nikogo nie łapią, gówno prawda. Łapią bardzo dużo ludzi, tylko o tym się nie mówi, bo AT nie podaje mediom, że złapali kogoś tam. Chyba że przypadkowo się takie media dowiedzą. O wpadkach się dowiadujemy, bo to ludzie którzy są ofiarami to zgłaszają. Błąd policji ewidentny, ale podejrzewam, że gdyby to była relacja kogoś winnego np. gwałtu i morderstwa, to pisalibyście, dobrze im tak. Takich powinno się kastrować, zabijać i nie wiadomo co jeszcze.
Tutaj padło na niewinnego, no to piszecie, że za ostro potraktowali itp itd.
Tak powinni zachowywać się antyterroryści. Była pomyłka, to nie powinno się zdarzyć. Przypomniała mi się scena z jakiegoś filmu, gdzie rusek powiedział policji, że sprawca znajduje się na 2 piętrze. Ci wparowali nie do tego mieszkania, bo w Rosji parter liczą jako piętro, i w rzeczywistości gość znajdował się na 1 piętrze, a nie na drugim.
To tak swoją drogą, tutaj moim zdaniem, policja powinna beknąć i to grubo, głowy powinny się posypać, a i odszkodowanie w granicach kilkuset tysięcy bym się domagał. Pomyłka? jaka pomyłka, takich rzeczy nie powinno być.

Tak czy siak, nie piszcie więcej, że policja nikogo nie łapie, bo to gówno prawda. Gdyby nie AT, to część ludzi stąd pewnie by już nie żyła, albo miała duże problemy, bo tacy degeneraci by sobie biegali i strzelali do kogo popadnie. W każdym kraju na pewno zdarzają się takie przypadki.

Kondra

2012-03-21, 20:30
Tuiq napisał/a:

.....ściągnęli mu spodnie?



Ten post i Twój avatar.... combo idealne :mrgreen:

Nabs

2012-03-21, 20:33
Cytat:

czujesz jakie to upokorzenie?


h*j z upokorzeniem. Ludzie zostali uszkodzeni, ta ma zęby wybite, ten ma rękę, żebra i coś z okiem. A jakby zabili?

k***a policja/wojsko to nie jest podstawówka, czy gimnazjum, że można podejść i napie**alać kogo się chce bo ma się naj***ne pod sufitem. Jest policjantem, nadużył swojej władzy to k***a powinien iść siedzieć i h*j.

Jak ratownik medyczny się pomyli to w najlepszym wypadku traci możliwość wykonywania zawodu, a przeważnie idą tacy siedzieć. I to nie jest tak że ktoś robi coś celowo czy w złości. A tutaj k***a? Goście napie**alają leżących skutych ludzi, to k***a co to jest? Obezwładnianie, jeżeli już są obezwładnieni?

Mi mogliby wpie**olić, jakoś bym to przeżył. Ale jakby moją kobietę tak potraktowali, niebo i ziemie bym poruszył, żeby odpowiedzialni za ten czyn poszli siedzieć. Bo tu nie chodzi o pomyłkę, bo się takie zdarzają, ale chodzi o k***a pastwienie się nad człowiekiem który po pierwsze: nie posiada broni, bo nigdzie nawet jej nie widać; a po drugie jest już skuty w kajdanki i leży na ziemi! Za takie coś k***a do pierdla na 10 lat i niech każdy wie tam że to był policjant!

pablo3z

2012-03-21, 20:34
Jedni tutaj pie**olą o sukcesach AT, drudzy o wpadkach, trzeci coś strolują i k***a w porządku? Ja pie**ole czy to AT czy drogówka czy k***a krawężniki, jak mi sie ktoś tak do domu wpie**ala nie wiadomo skąd, to chyba k***a coś jest nie tak, nie? pie**olone policyjne państwo k***a. Przyjechali, wpierolili sie, rozpie**olili co nieco i k***a zadowoleni. No bo akcja zakończona sukcesem. Tu nie jest ważne kto sie pomylił, tylko że k***a zmarnowali czas, pieniądze i rozj***li babce nerwy. Koleś se poradzi, ale laska pewnie sp***oli do psychiatry/psychologa bo będzie sie bała k***a potwora spod łóżka. pie**ole ich sukcesy, jak umieją tak sp***olić, to powinni beknąć za włamanie z pobiciem i uszkodzeniem mienia i ch*j wie za co jeszcze. Bo to ma być normalny kraj a nie bagno w którym sie wpie**alają gdzie chcą...

podgor5

2012-03-21, 20:35
MoHardcore napisał/a:

ale lepiej zeby to byli prawdziwi przestepcy - to mozna by i zebra lamac.



no ale jesli zachodzi pomyłka i łamia żebra niewinnej osobie?

ty nawet jak to prawdziwy przestępca - diler, złodziej albo fałszerz oscypków w zakopanem to zasługuje na normalny proces a nie na wpie**ol na dzień dobry od pał

BongMan

2012-03-21, 20:40
Te sk***ysyny powinny dostać odsiadkę a ich koledzy z celi powinni widzieć, że te cwe*e bezprawnie włamały się do mieszkania i pobili ludzi i że są psami. Odpowiednio by im dupska wybolcowali.

!Timon

2012-03-21, 20:45
Jedni są za policją inni przeciw. Tak czytam i myślę, że uwaga: obie strony mają rację.
Z jednej strony ch*jowe rozpoznanie, z drugiej przecież nie mogli zadzwonić dzwonkiem, wylegitymować się i poprosić o otworzenie drzwi bo gdyby pomyłki nie było zapewne ktoś by zginął.
Z jednej strony bestialskie pobicie z drugiej ogromna adrenalina i zaburzona ocena sytuacji.
Gdyby AT byli bardziej grzeczni przestępcy strzelali by do nich jak do kaczek. Podejrzewam, że policja w norwegii jest bardzo grzeczna ;) Z drugiej strony co jakiś czas MUSI zawinić człowiek i ktoś niewinny dostaje wpie**ol co też jest karygodne.
Świat to j***na dżungla - od starożytności zmieniła się tylko technologia bo mentalność ludzi nie.
Mogę tylko się domyślać, że ten AT który lał dziewczynę jest brutalnym facetem, z drugiej strony jakby zatrudniać samych grzecznych?

dback

2012-03-21, 20:46
Jedno słowo - sk***ysyny

ph...........w5

2012-03-21, 20:47
a ja zawsze będę twierdził że policja to legalna mafia

kials

2012-03-21, 20:52
Takie akcje działy się zawsze, dzieją się i będą sie działy... zawsze jest tak że za czyiś błąd musi płacić inny, tego sie nie da zmienić.

brylant1412

2012-03-21, 20:53
mi chate opie**olili a policja powiedziała że to ja z żoną sobie to zaplanowałem i miałem co chwile wezwania na pały

ElektrycznyMordulec

2012-03-21, 20:53
grelix napisał/a:



Poczekaj aż Ci samochód ukradną gimbusie.



A ty z policji? Ze sie tak bronisz? Buhhaha :-)
X