18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Policyjny fail

=CAMEL= • 2012-03-21, 17:16
Relacja ofiar pomyłki policji



Wiem że nie wiele mogli zrobić ale laskę trochę za ostro pojechali.



Źródło

kokofon

2012-03-21, 18:41
Ciekawe co by bylo gdyby poszkodowany zamiast zapierac drzwi wyjal zarejestrowany pistolet i zastrzelil kilku palicjantow w obronie swojej i swego mienia ... ciekawe kto byl by winny ...

spiepszaj_dzbanie

2012-03-21, 18:43
Następny z chińskimi emulatorami drzwiami za pół klocka.
A pałkarze powinni się domyślić że to nie to mieszkanie właśnie po tekturowych drzwiach, których niebezpieczny bandyta na pewno by nie zainstalował.

golden8426

2012-03-21, 18:46
VanHelsingPL napisał/a:

Tak bić ludzi przy zatrzymaniu? A jeśli są niewinni albo nie to mieszkanie jak tutaj?


niech CIe psy zgarna na komende(czasem gdzie indziej wywożą).moze bedzie dane Ci dostac wpie**ol za niewinność :!:

Zdzisław2002

2012-03-21, 19:29
w normalnym kraju komendant główny do dymisji

u nas luz blus. Najlepsze zakłamanie stacji telewizyjnych, które promują obecne władze a teraz udaja wielki żal jednoczesnie np. nie zuwazając rekordowej liczby podsłuchów w Europie.

taziu

2012-03-21, 19:44
ytagor napisał/a:

Śmierć frajerom!



Cytat:

Wiek: 20



Jakoś mnie to nie zdziwiło... Yhh to pokolenie jp...

Co do akcji - AT nie ma prawa się z nikim pie**olić, jest powiedziane że koleś jest niebezpieczny, może mieć broń więc robią w domu do którego wchodzą jesień średniowiecza. I tak ma k***a być! Obezwładnić i ogarnąć sytuację w jak najkrótszym czasie wszelkimi dostępnymi środkami, oto co ma zrobić AT.

To, że zostały pomylone adresy to już wpadka, ale bynajmniej nie AT. Zawaliło zbieranie informacji i wywiad przez śledzików.

Legion92 napisał/a:

w normalnym kraju komendant główny do dymisji



I co jeszcze, prezydent i premier do dymisji i żałoba narodowa przez tydzień? Stało się, nie odstanie się. Dostaną tyle kasy że pewnie sobie jeszcze samochód za to kupią. Ale oczywiście, wielce poszkodowani będą czuć się całe życie, nawet wożąc dupę tym samochodem.

Kondra

2012-03-21, 19:46
Śmieszą mnie Ci wszyscy obrońcy AT powyżej. Fakt, że zj***ł ktoś z wywiadu i zrobili ch*jowe rozpoznanie, ale AT nie jest tu bez winy. Do ch*ja ciężkiego - chyba wiedza po kogo tam idą? Mieli na celu jakiegoś tam przestępcę czy ch*jwiekogo, wiedzieli, że to ma być mężczyzna przecież, więc ja się k***a pytam - dlaczego skatowali laskę? Parodia k***a a nie AT, aż się wk***iłem, bo jej mi zwyczajnie szkoda ... A pieniędzmi z odszkodowania psychiki nie naprawi, wspomnień nie wymaże.

bania88

2012-03-21, 19:47
kokofon napisał/a:

Ciekawe co by bylo gdyby poszkodowany zamiast zapierac drzwi wyjal zarejestrowany pistolet i zastrzelil kilku palicjantow w obronie swojej i swego mienia ... ciekawe kto byl by winny ...



Tez mnie to zastanawia. W koncu by byla to obrona wlasna przed napadem jakis bandziorow w kominiarach.
Ale podejzewam, ze jak by strzelil, albo by chociaz zobaczyli spluwe to by zaczeli do nich strzelac jak do kaczek bez ostrzezenia - ze skutkiem smiertelnym.

taziu

2012-03-21, 19:47
Kondra napisał/a:

Mieli na celu jakiegoś tam przestępcę czy ch*jwiekogo, wiedzieli, że to ma być mężczyzna przecież, więc ja się k***a pytam - dlaczego skatowali laskę?



Wiesz w ogóle jak wygląda akcja? Każdy, kto się tam znajduje jest zazwyczaj j***ny na glebę i skuwany. ch*j wie kto mógł wejść do mieszkania kilka dni wcześniej i z niego nie wychodzić, ch*j wie kto jeszcze może tam być i mieć nóż, pistolet, karabin, granat... To są ułamki sekund i jedna zasada - każdy na starcie jest podejrzany. Naoglądałeś się chyba k***a amerykańskich filmów gdzie wpada trzech SWATów do budynku gdzie jest 80 ludzi bez żadnego zabezpieczenia i wywiadu i mają magiczne detektory w oczach do kogo strzelać a do kogo nie. No k***a :lodowka:

erpi

2012-03-21, 19:48
To k***a nawet policja cpa? pie**ole nie ruszam sie z UK.

sałata

2012-03-21, 19:49
Żona go w domu bije to ten odstresowuje w pracy :D

A tak serrio to na 5 lat do pierdla.

podgor5

2012-03-21, 19:50
j***ne policyjne k***y. jak pokazują filmy z akcji AT to wtedy kulturka na ziemie, kajdanki, nikt nie skacze po głowie podejrzanym, bo wiadomo kamera patrzy. tutaj akcja bez nagrywania to się zwierzęta wyżywaja pie**olone.

za tą akcje powinien polecieć dowódca, jak można na chybił trafił wpadać do 3 mieszkań? ci trzej którzy wpadli do mieszkania naprawiaja szkody z własnej kasy, płaca odszkodowanie, pokazują mordy i osobiście przepraszają poszkodowanych. inaczej sie k***y nie nauczą.

mam nadzieje ze na następnej akcji im jakiś gangster wpie**oli kulkę jak kiedyś podczas akcji w Magdalence.

taziu

2012-03-21, 19:52
podgor5 napisał/a:

j***ne policyjne k***y



Poczekaj aż Ci samochód ukradną gimbusie.

Nabs

2012-03-21, 19:54
Jedna sprawa że zaszła pomyłka - wiadomo zdarza się każdemu. I to rozumiem, nawet fakt że zniszczyli mienie też jest ok. Tylko z tego co poszkodowani opowiadają, to pomimo że byli skuci, że leżeli na ziemi, nadal byli bici. Ewidentne nadużycie siły, które nie powinno mieć miejsca. Nie byłoby aż takiej afery gdyby nie to że pobili chociażby tą kobietę. Bo co ona im, kilku facetom, mogła zrobić zakuta w kajdankach?

I popieram pierwszą wypowiedź. Ci co przyłożyli rękę do pobicia tej kobiety, bo to nie jest obezwładnienie, a pobicie! Powinni normalnie zostać osądzeni, i pójść do pierdla. Tak k***a być nie może, że sobie wpadają do jakiegoś domu, napie**alają wszystkich jak lezie i na koniec w przypadku pomyłki, odpowiedzialność spływa po nich. k***a, jak to trzeba mieć naj***ne pod sufitem żeby bić skutą kobietę?

W policji pełno takich k***a niedowartościowanych debili, którzy na patrolu od nastoletnich gówniarzy wpie**ol dostają, nie mogą się w żaden sposób odegrać, bo znów by wpie**ol dostali, to tłuką ludzi którzy są zakuci w kajdanki :D co za k***a odwaga!

PS. byłem kilka razy zwinięty przez policje. Raz całkowicie niesłusznie, pomimo to dostałem wpie**ol pałą po piętach i kilka razy pod żebra. Nie to że nienawidzę policji, jakieś JP czy inne gówno. Dobrze że są, ale niech k***a się wyjebie imbecyli nadużywających swojego stanowiska.

Kondra

2012-03-21, 19:54
grelix napisał/a:



Wiesz w ogóle jak wygląda akcja? Każdy, kto się tam znajduje jest zazwyczaj j***ny na glebę i skuwany. ch*j wie kto mógł wejść do mieszkania kilka dni wcześniej i z niego nie wychodzić, ch*j wie kto jeszcze może tam być i mieć nóż, pistolet, karabin, granat... To są ułamki sekund i jedna zasada - każdy na starcie jest podejrzany. Naoglądałeś się chyba k***a amerykańskich filmów gdzie wpada trzech SWATów do budynku gdzie jest 80 ludzi bez żadnego zabezpieczenia i wywiadu i mają magiczne detektory w oczach do kogo strzelać a do kogo nie. No k***a :lodowka:



Szczerze Ci życzę, żeby wpie**olili Ci się do mieszkania i napie**alali twoją kobietę (nie obchodzi mnie czy ją masz - załóżmy, że tak) do nieprzytomności na Twoich oczach. Szybciutko zmieniłbyś zdanie panie znawco.

EDIT: Czujesz różnicę pomiędzy obezwładnieniem, a napie**alaniem głową o ziemię obezwładnionej już, leżącej na glebie kobiety?

Fox93

2012-03-21, 19:54
Rutkowski pewnie już ze śmiechu się przewraca co Ci nieudacznicy robią...
X