18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Policyjny fail

=CAMEL= • 2012-03-21, 17:16
Relacja ofiar pomyłki policji



Wiem że nie wiele mogli zrobić ale laskę trochę za ostro pojechali.



Źródło

pitarturbull1987

2012-03-22, 15:02
Co mówi zamaskowany gość który pobił twoją żonę wybijając jej zęby, zdemolował Ci mieszkanie i kopał cię po żebrach?

-och przepraszam, pomyłka.

sebastan

2012-03-22, 15:04
Super, zacznie się kolejny tydzień j***nia na lewo i prawo sucharami takimi, że Gobi to pikuś -,-

Kacperuch

2012-03-22, 15:19
VanHelsingPL napisał/a:

Znając polskę to nie będzie winnych... Btw. kretyni nie umieją znaleźć przestępców a niewinnych ludzi tłuką w ich własnych domach. CO TU SIĘ k***A DZIEJE W TYM KRAJU

Tak bić ludzi przy zatrzymaniu? A jeśli są niewinni albo nie to mieszkanie jak tutaj?


Polskę wielką literą pacanie!

Lucifers Ass

2012-03-22, 15:25
Ja się pytam tylko czemu, podczas zatrzymania ATecy postępują tak brutalnie??? Skoro powalili na glebę "podejrzanego" i go skuli, oraz 3ymają go na muszce to po co np walić jego głową o podłogę albo dusić go kolanami. Powinni popracować nad tymi aspektami. Bo jak tak dalej pójdzie to policja już do końca straci swój i tak już słaby wizerunek i zaufanie.

Judasz z IKEI

2012-03-22, 15:46
Trzeba było zadzwonić na policję! :homer:

Leothyr

2012-03-22, 15:50
Popie**oleni jesteście.
AT wpada do gościa, o którym wywiad powiedział że jest niebezpieczny i uzbrojony, a wy chcecie żeby się z nim pieścili. Byli pewni że to dobre mieszkanie (WYWIAD im tak powiedział) więc co z tego, że była tam jakaś kobieta? Laska gangstera/dz**ka, sp***alająca w głąb mieszkania ma coś k***a na sumieniu, a nuż złapie za tasak/nóż/klamkę i zrobi się rozpie**ol. Gdyby nie mieli nic na sumieniu grzecznie otworzyliby drzwi i położyli się na ziemi. Reszta akcji nigdy by się nie odbyła. Ale nie, próbowali sp***alać/barykadować drzwi? Proszę, k***a, tak nie reaguje normalny człowiek który żyje w zgodzie z prawem.

xS...........on

2012-03-22, 15:54
jeśli k***a jesteś obrońcą prawa to na pierwszym miejscu sam musisz się go trzymać a nie k***a je łamać razem z żebrami.
policja to nie wojsko, a akcja to nie wojna.
człowiek jak coś przeskrobie to się nigdy z nim nikt nie opie**ala, a tu "legalna mafia". a po takim czymś i tak k***a konsekwencji najczęściej nie ponoszą i nie pie**olcie że jest inaczej.
grelix - żal mi cię.
czy w demokratycznym (oczywiście że ch*jowy ustrój) państwie obowiązuje "oko za oko, ząb za ząb".
nawet jeżeli koleś miał poważne przestępstwa na swoim koncie, to nie daje policji prawa wyżywać się na podejrzanym. od wymierzenia sprawiedliwości mamy sądy (oczywiste jest że sprawiedliwość nie będzie wymierzona bo to jest k***a polska, chociaż nie twierdzę że w innych państwach jest inaczej) dlatego też argumenty, że będąc poszkodowanym przez kryminalistę też chciałbyś żeby się z przestępcą nie opie**alano nic do tego nie mają. władza wykonawcza jest od tego żeby podejrzanych doprowadzić to władzy sądowniczej, czyż nie tak?
tak więc obezwładnić i przekazać, a nie wpie**olić.

co najgorsze, w sytuacjach kiedy człowiek "nieuprzywilejowany" (czyt. nie policjant) zrobiłby coś w obronie własnej - ma przej***ne.
kiedy policjant zrobi coś w obronie własnej - jest niewinny. a kiedy zrobi zadośćuczynienie* to zamiast karany, jest jeszcze chroniony w wszystkie możliwe sposoby i wszyscy starą się o jego uniewinnienie, w najgorszym wypadku o jak najmniejszą karę.

przypadek z życia wzięty:
mieliśmy takiego upierdliwego policjanta w swojej okolicy (małe miasteczko) który robił łapanki, wpie**alał mandaty za byle co... jednym słowem poprawiał sobie statystyki zamiast pilnować porządku itp. szczególnie uprzykszał życie kierowcom, odebrał wielu ludziom prawo jazdy, i bez dyskusji, jak się coś nie podobało zawsze przyciskał...
na koniec wpie**olił kolesiowi z wyższego urzędu w samochód będąc w stanie nietrzeźwości.
skutek - wcześniejsza emerytura, pochwała za wzorowe wykonywanie służby zapewne, brak konsekwencji co do wypadku, prawka też nikt nie zabrał.
ja rozumiem, policjant też człowiek, ale k***a niech się jak ten człowiek i zachowuje.

albineek

2012-03-22, 16:33
Oszczerca napisał/a:




osobiście to pewnie by cię gość zrównał z ziemią i wessał nosem.
Nie ma co się wk***iać na AT tylko na ch*jowe rozpoznanie.



No bez przesady..nawet jesli to bylby ten kogo szukaja to nie ma pie**olonej opcji zeby podczas zatrzymania podejrzanego napie**alac wszyskich w mieszkaniu poza podejrzanym.. nie wazne czy to kobieta czy mezczyzna...
osobiscie to uwazam ze nawet samego podejrzanego nie powinno sie zatrzymywac w taki sposob dlatego ze sam kiedys bylem w podobnej sytuacji jak ten kolo tutaj na filmiku

Algondo

2012-03-22, 16:59
Widząc to co robią AT i słuchając wyznań osób które przeżyły ich wejścia, zaczynam poważnie żałować że nie poszedłem na antyterrorystę... Ale cóż, życie, pozostaje mi dalej napie**alać żonę...

NieWeszles

2012-03-22, 17:01
xScypion napisał/a:

jeśli k***a jesteś obrońcą prawa to na pierwszym miejscu sam musisz się go trzymać a nie k***a je łamać razem z żebrami.
policja to nie wojsko, a akcja to nie wojna.
człowiek jak coś przeskrobie to się nigdy z nim nikt nie opie**ala, a tu "legalna mafia". a po takim czymś i tak k***a konsekwencji najczęściej nie ponoszą i nie pie**olcie że jest inaczej.
grelix - żal mi cię.
czy w demokratycznym (oczywiście że ch*jowy ustrój) państwie obowiązuje "oko za oko, ząb za ząb".
nawet jeżeli koleś miał poważne przestępstwa na swoim koncie, to nie daje policji prawa wyżywać się na podejrzanym. od wymierzenia sprawiedliwości mamy sądy (oczywiste jest że sprawiedliwość nie będzie wymierzona bo to jest k***a polska, chociaż nie twierdzę że w innych państwach jest inaczej) dlatego też argumenty, że będąc poszkodowanym przez kryminalistę też chciałbyś żeby się z przestępcą nie opie**alano nic do tego nie mają. władza wykonawcza jest od tego żeby podejrzanych doprowadzić to władzy sądowniczej, czyż nie tak?
tak więc obezwładnić i przekazać, a nie wpie**olić.

co najgorsze, w sytuacjach kiedy człowiek "nieuprzywilejowany" (czyt. nie policjant) zrobiłby coś w obronie własnej - ma przej***ne.
kiedy policjant zrobi coś w obronie własnej - jest niewinny. a kiedy zrobi zadośćuczynienie* to zamiast karany, jest jeszcze chroniony w wszystkie możliwe sposoby i wszyscy starą się o jego uniewinnienie, w najgorszym wypadku o jak najmniejszą karę.

przypadek z życia wzięty:
mieliśmy takiego upierdliwego policjanta w swojej okolicy (małe miasteczko) który robił łapanki, wpie**alał mandaty za byle co... jednym słowem poprawiał sobie statystyki zamiast pilnować porządku itp. szczególnie uprzykszał życie kierowcom, odebrał wielu ludziom prawo jazdy, i bez dyskusji, jak się coś nie podobało zawsze przyciskał...
na koniec wpie**olił kolesiowi z wyższego urzędu w samochód będąc w stanie nietrzeźwości.
skutek - wcześniejsza emerytura, pochwała za wzorowe wykonywanie służby zapewne, brak konsekwencji co do wypadku, prawka też nikt nie zabrał.
ja rozumiem, policjant też człowiek, ale k***a niech się jak ten człowiek i zachowuje.



I stało się im coś poza wykręconą ręką i wyj***nym zębem?! Tam się nikt nie będzie pie**olił i prosił o położenie na ziemię. Stało się, trudno. Dostaną wysokie odszkodowanie, że będzie sobie mogła zrobić porcelanową szczękę.

Najpierw trzeba wysłuchać obydwu stron, a dopiero później osądzać. A póki co tylko ona płakała do kamery i opowiadała, że jej głowa odbijała się od umywalki czy podłogi..

zły_eryk

2012-03-22, 19:29
grelix napisał/a:





I co jeszcze, prezydent i premier do dymisji i żałoba narodowa przez tydzień? Stało się, nie odstanie się. Dostaną tyle kasy że pewnie sobie jeszcze samochód za to kupią. Ale oczywiście, wielce poszkodowani będą czuć się całe życie, nawet wożąc dupę tym samochodem.



A ty pajacu za to zapłacisz... z resztą jak każdy obywatel tego "praworządnego" kraju.
Będziesz zadowolony, że Twoja kasa idzie na błedy i wpadki policji...

flodack

2012-03-22, 19:54
j***ne sk***ysyny, człowiek sobie zajara i grozi mu więzienie a tym pedałom nic k***a nie grozi, poj***ny kraj.

PS. Mam nadzieję że jest w tym kraju za grosz sprawiedliwości i upie**olą te bezkarne k***y!

Leothyr

2012-03-22, 20:03
flodack napisał/a:

j***ne sk***ysyny, człowiek sobie zajara i grozi mu więzienie a tym pedałom nic k***a nie grozi, poj***ny kraj.

PS. Mam nadzieję że jest w tym kraju za grosz sprawiedliwości i upie**olą te bezkarne k***y!



taziu

2012-03-22, 21:48
zły eryk - moja kasa idzie także na nierobów, inwalidów, na zasiłki dla cyganów, na żydowskie malwersacje, na łatanie łat na łatach na drogach, na obietnice budów autostrad - i co z tego? Mam się popłakać @up?

ko...........er

2012-03-22, 22:43
"wjazd na pełnej k***ie" :)
X