18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Policyjny fail

=CAMEL= • 2012-03-21, 17:16
Relacja ofiar pomyłki policji



Wiem że nie wiele mogli zrobić ale laskę trochę za ostro pojechali.



Źródło

Smarxus

2012-03-21, 19:56
Oj tam Oj tam

rockface123

2012-03-21, 19:56
Oszczerca napisał/a:




Pierdoły opowiadasz... to nie wpadka AT a rozpoznania śledczych i poprzednie też wynikają w 90 % z błędnego rozpoznania np. pomylenia adresu czy piętra. Ale to nie wina AT. Bo nie oni przygotowują akcję i prowadzą śledztwo.



skąd masz pewność że nie byłoby zupełnie na odwrót? nie jestem babą z ku*asem z sadola

~LegendarnyZiom

2012-03-21, 19:56
grelix napisał/a:



Poczekaj aż Ci samochód ukradną gimbusie.



Chyba worek z kapciami raczej.

Avitus

2012-03-21, 19:57
Widać że się chłopaki nie opie**alają. To mogli być równie dobrze uzbrojeni bandyci a pomyłki się zdarzają.

Ma...........ck

2012-03-21, 20:04
j***ne mundurowe k***y. Rozumiem, że anty terrorka. Czaje, że muszą mieć wejście na pełnej k***ie. Ale do ch*ja pana, jeżeli drobna kobieta jest traktowana jak worek treningowy (nawet jezeli jakimś cudem miałaby broń, to tych kilku facetów zdążyłoby zrobić z niej sito zanim by jej użyła) to coś jest, k***a, z tymi czarnymi małpami nie tak. Mają wejść, obezwładnić i sprawdzić. Nie zachowywać się jak banda Czekistów albo innego komunistycznego ścierwa. Ciekawe jak by się zachował taki niedorób, jakbym tak jego matkę/żonę/teściową/córkę potraktował "przez pomyłkę" ? Ja pie**ole, nowicjat jak u Benedyktynów.

steel002

2012-03-21, 20:04
Teraz sie odezwą łyse pajce JP.

kolejny

2012-03-21, 20:08
Kiedyś tutaj było, ale też pasuje. Zaczyn się od 0:40

No Knock Raid

Extraordinary_Gentleman

2012-03-21, 20:12
Cytat:

AT jest na miejscu cały czas...


Tak i 20 chłopa siedzi przez 3 miesiące i wpie**ala frytki tylko czekając żeby wpie**olić się do mieszkania, zajebista ekonomia i jakie dyskretne. Ty to umiesz oszczędzać pieniądze podatników.
Cytat:

w normalnym kraju komendant główny do dymisji

u nas luz blus. Najlepsze zakłamanie stacji telewizyjnych, które promują obecne władze a teraz udaja wielki żal jednoczesnie np. nie zuwazając rekordowej liczby podsłuchów w Europie.


Uwielbiam jak 20 latek podaje liczbę podsłuchów, dobry jesteś, szczególnie że to prokuratura i sąd wydają takie postanowienia a nie pan detektyw tak sobie z się. Przeczytaj sobie KPK. Potem błyskaj.

Jak ja to widzę?

Stoisz przed drzwiami gdzie ma być gość + opcjonalnie ktoś w domu. Klepiesz w drzwi, policja! jeb sru bum młotem/strzelbą zawiasy+zamki, po drugiej stronie słychać ruch.

Zorientował się? - miał być uzbrojony, przytrzymuje drzwi, oprócz niego jest jeszcze kobieta która nagle znika w głąb mieszkania: ucieka? Biegnie po broń? Na radiu mówią że próbowała przez balkon, skoro nie może uciekać to pewnie weźmie broń (bóg wie co złapała, w drodze powrotnej:nóż, tłuczek do mięsa, pistolet, strzelbę, granat), dedukcja: wpie**ol granat hukowy, niech nie będą w stanie ogarnąć sytuacji, skoro wywiad już sp***olił (miał być np sam gość a jest kobieta to nie wiadomo kto jest jeszcze i kto już czeka od czasu barykadowania/trzymania drzwi.

Polecam dowiedzieć się ile wydział realizacyjny rocznie ma akcji.
Jak wygląda struktura policji.
I na koniec jakie to już były przypadki.

Zaczynając od sławetnej Magdalenki, przez gościa który wybudował obok willi sobie domek letniskowy ze ścinami jak bunkier atomowy kończąc na spotkaniu dwóch grup przestępczych gdzie zaczęli napie**alać do siebie tak naprawdę ostro: policja vs. bandyci.

Zasada jest prosta. Ty ich albo oni Ciebie. Nie ma co ryzykować swojego życia. Chyba że czujesz tak dużą empatię do bandytów


Edit
P.S Poza tym przyzwyczajcie się do jednego, ludzie kłamią i każda historia ma dwa końce coś jak tu:

Pleso93

2012-03-21, 20:14
maik12311 napisał/a:

Przecież jakby nie trzymali tych drzwi i nie stawiali oporu to by im tak buzi nie obili no kur*a bez przesady, oni robią to co do nich należy wejście zrobienie porządku i skucie cywili ew. przestępców.



Zamknij mordę.

Jak się tak można pomylić?! :glowawmur:
W ogóle, mogą wparować do jakiegoś lokalu i zrobić burdel jeśli nie są w 100% pewni?

okar19

2012-03-21, 20:15
grelix napisał/a:





Jakoś mnie to nie zdziwiło... Yhh to pokolenie jp...

Co do akcji - AT nie ma prawa się z nikim pie**olić, jest powiedziane że koleś jest niebezpieczny, może mieć broń więc robią w domu do którego wchodzą jesień średniowiecza. I tak ma k***a być! Obezwładnić i ogarnąć sytuację w jak najkrótszym czasie wszelkimi dostępnymi środkami, oto co ma zrobić AT.

To, że zostały pomylone adresy to już wpadka, ale bynajmniej nie AT. Zawaliło zbieranie informacji i wywiad przez śledzików.



I co jeszcze, prezydent i premier do dymisji i żałoba narodowa przez tydzień? Stało się, nie odstanie się. Dostaną tyle kasy że pewnie sobie jeszcze samochód za to kupią. Ale oczywiście, wielce poszkodowani będą czuć się całe życie, nawet wożąc dupę tym samochodem.



rozumiem że gdyby do ciebie wparowali na chate połamali ci rece , powybijali zeby i zdemolowali mieszkanie nie miałbyś nic do niich ? podałbyś im złamaną reke i pożegnał się ? skoro tak piszesz to pewnie tak by było ...

Ma...........ck

2012-03-21, 20:20
GustaV napisał/a:

Chyba że czujesz tak dużą empatię do bandytów


Albo jedni, albo drudzy mnie okradną czy chcę czy nie. Ci bez legitymacji i mundurów, bo kradną co popadnie i gdzie się da, a ci w mundurach, bo miedzy innymi z moich podatków idzie kasa na utrzymanie tego barachła, które umarza sprawę podpie**olenia motocykla, bo "nie mamy wystarczającej ilości dowodów i motocykl może być już w Niemczech". Więc różnica jak między dżumą, a cholerą - obie mogą zabić, tylko przebieg inny.

podgor5

2012-03-21, 20:21
grelix napisał/a:



Poczekaj aż Ci samochód ukradną gimbusie.



gimbusie? lol z mojego rocznika ludzie nie szli do tej zacnej placówki oswiatowej.

3 lata temu mi zaj***li samochod spod bloku i do tej pory sie nie odnalazł.

co nie zmienia faktu że to TY poczekaj az ci wpadnie AT przez pomyłkę do domu i twojej matce/dziewczynie zęby powybija i na koniec powiedzą 'sorry' pomyłka. czujesz jakie to upokorzenie? jestes bezbronny w kajdanach a tu ci typ po łbie skacze i sie odezwać nie mozesz bo krzyczy ZAMKNIJ SIE i wykręca łapę.

MoHardcore

2012-03-21, 20:24
Wyj***li drzwi, zdemolowali mieszkanie, jebneli ich zwloki na ziemie...to rozumiem, ale zeby ich k***a tluc kiedy leza na ziemi? Sadystyczne to bylo i tu pasuje, ale lepiej zeby to byli prawdziwi przestepcy - to mozna by i zebra lamac.

Necrono

2012-03-21, 20:25
Szkoda dziewczyny :> Biodra ma fajne :D
X