18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Policyjny fail

=CAMEL= • 2012-03-21, 17:16
Relacja ofiar pomyłki policji



Wiem że nie wiele mogli zrobić ale laskę trochę za ostro pojechali.



Źródło

cfour

2012-03-22, 01:39
pie**ol, pie**ol...

Zaj***łbyś policjanta na służbie, który Ci wykrzyczał, że jest z policji i byś resztę życia na oddziale specjalnym spędził lub od razu zobaczył co jest po tej drugiej stronie.

Ręce opadają jaką ludzie mają sieczkę w głowach...

lololololl

2012-03-22, 01:40
cfour napisał/a:

pie**ol, pie**ol...

Zaj***łbyś policjanta na służbie, który Ci wykrzyczał, że jest z policji i byś resztę życia na oddziale specjalnym spędził lub od razu zobaczył co jest po tej drugiej stronie.

Ręce opadają jaką ludzie mają sieczkę w głowach...



Jakby krzyczał że jest z policji to bym przecież k***a nie strzelał palancie.

EvilSoran

2012-03-22, 02:11
Policja dała dupy .... to już który przypadek w tym w ciągu ostatnich 12 miesięcy 4-6 ? .... co i rusz jak nie gospodarcza zamyka kawiarenki i aresztuje groźnych bandytów to wzywa się AT do dziadka z widłami .... a teraz jeszcze to, Tam muszą pracować najwyraźniej osoby ciężkie umysłowo ... a napewno już w AT bo to jak postąpili to nawet nie da się wytłumaczyć ,najwyraźniej jest tam gość który lubi się znęcać.

OblesnyKnur

2012-03-22, 03:06
Wina lezy takze po stronie AT, bo sam rzecznik policji powiedział, ze do tego mieszkania pokierowal ich ciec. O jakim rozpoznaniu wiec tu mowimy?! Chyba,ze ten ciec ma etat w policji!

Zjuq

2012-03-22, 03:28
Tak bronicie tej policji że aż się nie da tego słuchać. Od razu napiszę że nie każdy policjant jest idiotą itd. ale niestety wiekszość to barany. Sam miałem sytuacje, że wracałem sobie z 2 kolegami z parapetówki u znajomych i co? Zostaliśmy zawinięci, ale za co? Na dolku jakieś poj***ne pytania i wpie**ol za każdym razem gdy nie chcieliśmy się do winy przyznać, plus wmawianie że Twoi koledzy już wszystko powiedzieli. Spędziliśmy tam troche czasu i co? Okazało się że odpowiadaliśmy rysopisowi, za darmo wpie**ol dostaliśmy i nawet przepraszam nie było. Na szczęscie mieliśmy alibi, na imprezie było dużo osób + portier ( bo to prywatna sieć mieszkań ) więc okazaliśmy się niewinni. I powiedz mi teraz jeden z drugim że mam szanować tych j***nych idiotów. W większości przypadków policja to śmiecie, których powinno się usunąć. Oczywiście nie obrażając prawidzwych policjantów którzy zawsze są uprzejmi i skorzy do pomocy. Ale imbecylom mówimy nie.

NieWeszles

2012-03-22, 06:56
Podczas takiego wejścia do mieszkania w celu ujęcia jakiegoś tam pie**olca. Jest takie duże ryzyko, że ktoś z nich może zginąć, że oni nie mogą sobie pozwolić na to aby ktoś sobie swobodnie chodził czy miał luzem ręce. Też ich trochę poniosło kopiąc ich po ryjach. No a administrator budynku nie popisał się znajomością lokatorów.

@lololololl
HAHAHAHAHAHAHAHAHAH, fajnyś chłop

vanil

2012-03-22, 10:47
Dobrze, że tam psa nie było, bo by go zastrzelili i dopiero byłaby afera :D
A tak na poważnie - rozumiem wszystko, rozumiem, że akcja to akcja - musi być dynamiczna i nie ma pie**olenia, bo mogą być uzbrojeni itd. Poza tym AT było już podk***ione szamotaniną z barykadującym się nogami frajerem. Domyślam się również, że lokatorzy trochę ubarwili rzeczywistość w wywiadzie. Ale jak oni dziewczynę 40kg muszą napie**alać głową o ziemię, żeby obezwładnić, to ja czegoś tu nie rozumiem. Za tą dziewczynę powinni pozamykać odpowiedzialnych.

SonGohan

2012-03-22, 11:50
Zanim zrobię przelew to 3 razy sprawdzam czy dobry numer konta wpisałem, a oni na mieszkanie wpadają bez pewności i po sąsiadach szukają. Podejrzany w tym czasie pewnie zszedł sobie spokojnie po schodkach i zniknął. Uzbrojona ekipa, granaty, kamizelki, ale dziewczyną to trzeba było o podłogę napie**alać?
Oby tych damskich bokserów gwałcili w więzieniu!

solteck

2012-03-22, 12:11
Złodziej samochodów... najgroźniejszy terrorysta w Polsce...
AT sra w gacie, bo on może mieć pistolet... Weźcie mnie nie rozśmieszajcie

OblesnyKnur napisał/a:

Wina lezy takze po stronie AT, bo sam rzecznik policji powiedział, ze do tego mieszkania pokierowal ich ciec. O jakim rozpoznaniu wiec tu mowimy?! Chyba,ze ten ciec ma etat w policji!



Mylisz rozpoznanie, z 'cynkiem'... Tak jak już na 1 stronie napisałem, AT ma sekcje odpowiedzialną za rozpoznanie.
Nawet w programie u Rutkowskiego, zawsze ktoś siedział, albo on sam przy monitorze i mówił: Chłopaki, to jest ten gościu, łapiemy go! I wtedy sekcja uderzeniowa wyskakiwała z krzaków...

To że, ktoś zobaczył zdjęcie poszukiwanego w TV , dzwoni na policje i mówi, że Kowalski jest w hotelu Marriot...
zgadzam się, to nie jest rozpoznanie

Wolf3D

2012-03-22, 13:05
No ale w mediach bedą sie czepiac Blidy a tutaj lasce nalezy sie 500 000 tys zadosc uczynienia przeprosiny Policji i jeszcze powinni ja odwozic i przywozic do domu i do pracy przez rok.

michal_ole1990

2012-03-22, 13:21
tak to jest jak sie stawia opór przy aresztowaniu...

Michal_86

2012-03-22, 13:47
A pamięta ktoś policjanta który 11 listopada kopał po twarzy kogoś na ulicy? Głośno o tym było. Otóż ten policjant pracuje dalej w policji i ma się dobrze.

Spodziewałbym się zniszczenia wszelkich dowodów i umorzenia sprawy. Albo nawet postawienia zarzutów poszkodowanym za stawianie oporu.

mrowczas666

2012-03-22, 13:51
No tak wstąpić do policji założyć kominiarkę i zlać dziewczynę z chłopakiem .Wyżyć się na bezbronnych ludziach że żona się puszcza i mała pensja . k***a cudownie mieć władze nad innymi można ich traktować jak gówno i nikt ci nie zrobi. Bo co dostaną naganę ha ha . Zakompleksione cwe*E . Tylko frajerzy biją kobiety.

lukasso00

2012-03-22, 13:57
co to ma byc!!!! pobicie dziewczyny ? a po co ta agresja ? po co kopanie tych ludzi ? ja pie**ole !! jak juz byli na podlodze to skuwamy i dowidzenia , ewidentnie doszlo do naduzycia uprawnien , i koledzy z AT powinni poniesc konsekwencje , np ich matki , siostry i zony a nawet ich corki powinny stracic ząb w wyniku pobicia , mysle ze bylo by to rozsadne , a ich samych polamac i wyrzucic z pracy , to jest moja diagnoza !!!! wiem malo sadystyczne ale nie lubie przemocy hehe

kilas88

2012-03-22, 15:01
Przede wszystkim osoba, która zawiodła (wysłała pod zły adres) powinna wylecieć z pracy + zostać obciążona wszelkimi kosztami akcji + płacić odszkodowanie.

Policjanci którzy wlecieli i na ślepo napie**alali raczej nie zawinili, taka ich praca - na pocieszenie dodam, że pewnie im smutno, że skatowali niewinnych obywateli :)

Swoją drogą fajne akcje się przeprowadza w tym kraju - policja wpada do sąsiadów i nak***ia niewinnych, podczas gdy oskarżony z mieszkania obok może spokojnie zniszczyć wszelkie dowody i wyjść głównymi drzwiami, pójść na piwo i przeczekać akcję.
X