18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Policyjny fail

=CAMEL= • 2012-03-21, 17:16
Relacja ofiar pomyłki policji



Wiem że nie wiele mogli zrobić ale laskę trochę za ostro pojechali.



Źródło

Lenart

2012-03-21, 22:01
a potem wielki płacz w mediach że wszyscy pie**olą policje.... a jak nie pie**olić tych j***nych matołów h*j W DUPE j***nYM KUNDLOM.

Mam nadzieję że wyjebia ich na zbity pysk a na ulicy ktos im po prostu wpie**oli

lllll

2012-03-21, 22:02
Szacun dla AT, pokazali w sumie jak potrafią działać.
A to, że ktoś im podsunął zły adres to nie ich wina.

Gdyby ten płaczący gościu był tym właściwym i by kampił za sofą z odbezpieczonym pistoletem to co?

ph...........w5

2012-03-21, 22:03
@sergeantlipton a mi się rzygać chce od twoich głupot. kolesie którzy obili panienkę powinni po kilka lat odsiadki dostac.

lololololl

2012-03-21, 22:05
AT na wejściu nie przedstawiło się jako Policja z relacji poszkodowanych, krzyknęli "Otwierać" i nic poza tym. Więc chyba oczywiste że powinni stracić pracę za tak dużą pomyłkę, do tego powinni pójść do wiezienia na kilka lat bo zachowali się jak przestępcy i co z tego że byli na służbie? Policja na służbie może robić co chce? może okradać banki im pozwólmy? Ale w takim razie po co nam takie psy? uśpić! Wszyscy biorący udział w tej akcji powinni stracić pracę bo to jedyna kara która w jakiś sposób może zrekompensować straty moralne poszkodowanych.

Dodam że gdy w stanach zjednoczonych Policjant (Jeden) dostaje wiadomość przez radio że podejrzany jest uzbrojony to Policjant nie wzywa AT, nawet posiłków nie wzywa, podchodzi ze spokojem do drzwi i puka. Nie wierzycie? COPS - amerykański program w którym kamerzysta jeździ z Policjantem na służbie - odpowiednik naszego programu o drogówce. Tam widać że Policja DOROSŁA do władzy jaką się jej daje. U nas to banda przestraszonych piesków "cziłała" czy innych kundelków które jak usłyszą "może być uzbrojony" to gdyby mogli wysłali by F16 z rozkazem bombardowania całej dzielnicy.

Prokurator

2012-03-21, 22:05
No proszę, ciekaw jestem ile teraz osób, chwalących policje za walke z kibolami napisze JP w komentarzu. Hipokryci. A kto jest winien? Nikt inny jak Operator tego oddziału

ph...........w5

2012-03-21, 22:11
A wiecie jakie są kryteria przyjęcia do policji? Testy są tak skonstruowane, że tych najinteligentniejszych odrzucają, wybiera się wyselekcjonowane jednostki - poddane, służalcze i wykonujące bez myślenia polecenia przełożonych. Inaczej mówiąc - czym jesteś większym lemingiem, tym większą szansę masz się tam dostać.

Pronto

2012-03-21, 22:14
k***a jak tu mieć szacunek do policji banda sk***ysynów aż sie człowiek gotuje słuchając tego! Nigdy nie powiem o policji dobrego słowa nawet nie pomyśle totalny brak szacunku!

lololololl

2012-03-21, 22:33
Skoro do JEDNEGO przestępcy teoretycznie uzbrojonego wzywa się AT to po co Policji broń? Powiem wam dlaczego: Ponieważ boją się że dostaną wpie**ol od zwykłych dresów na ulicy, takich to odważnych stróży prawa mamy.

kawu1

2012-03-21, 22:35
@lololololl chłopie nie porównuj policjantów i ich praw w ameryce z polskimi glinami bo to kompletnie bez sensu, to dwa inne światy

lololololl

2012-03-21, 22:36
kawu1 napisał/a:

@lololololl chłopie nie porównuj policjantów i ich praw w ameryce z polskimi glinami bo to kompletnie bez sensu, to dwa inne światy



tego gówna które u nas zwie się policją to faktycznie nie ma co porównywać do prawdziwych stróżów prawa.

taziu

2012-03-21, 22:37
@lololololl
Tak, proponuję następnym razem wysłać krawężnika z nakazem do takiego kolesia, masz rację - AT to za dużo. ch*j że koleś mógłby mieć zakładnika, gdyby miał broń długą rozpruć pół tuzina lokatorów dookoła ale ch*j z tym - AT to za wiele.

I myślę, że twoje skorelowanie dresów na ulicy do AT jest najzajebistszym tekstem na Sadisticu dzisiejszego dnia.

Kondra

2012-03-21, 22:38
grelix napisał/a:

Karaluch
kondra - k***a, o jakiej ty przegranej pozycji mówisz i o jakim bronieniu się? Ktoś dziś chyba za dużo przyćpał, bynajmniej nie ja.



Uderz w stół, a nożyce się odezwą ;)


kondra napisał/a:

Szczerze Ci życzę, żeby wpie**olili Ci się do mieszkania i napie**alali twoją kobietę (nie obchodzi mnie czy ją masz - załóżmy, że tak) do nieprzytomności na Twoich oczach. Szybciutko zmieniłbyś zdanie panie znawco.

EDIT: Czujesz różnicę pomiędzy obezwładnieniem, a napie**alaniem głową o ziemię obezwładnionej już, leżącej na glebie kobiety?



Ripostuj bejbe.

lololololl

2012-03-21, 22:52
grelix napisał/a:

@lololololl
Tak, proponuję następnym razem wysłać krawężnika z nakazem do takiego kolesia, masz rację - AT to za dużo. ch*j że koleś mógłby mieć zakładnika, gdyby miał broń długą rozpruć pół tuzina lokatorów dookoła ale ch*j z tym - AT to za wiele.

I myślę, że twoje skorelowanie dresów na ulicy do AT jest najzajebistszym tekstem na Sadisticu dzisiejszego dnia.



twój avatarek przemawia za Ciebie ;) nie musisz pisać. Policja jest szkolona? czy k***a nie jest. Po co im broń? AT to skrót od Anty Terorystów, jak nazwa wskazuje nie jest to grupa do łapania zwykłych podpie**alaczy samochodów. Rozumiem gdyby była to dziupla z całą szajką, ale szkieły wiedziały że jest tam JEDEN gość i mieli element zaskoczenia więc skąd by wziął zakładników? z kibla by przeciągnął z innego mieszkania?
X