18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Policyjny fail

=CAMEL= • 2012-03-21, 17:16
Relacja ofiar pomyłki policji



Wiem że nie wiele mogli zrobić ale laskę trochę za ostro pojechali.



Źródło

rockface123

2012-03-21, 17:31
jak gościa wywalą z pracy osobiście mu przez przypadek wpie**ole

wiem co pisze nie jestem żadnym trollem za kobiete należy mu się odwet frajer a nie mężczyzna

Dzikiwaz

2012-03-21, 17:31
Policja powinna za to ostro beknąć to oczywiste, ale laska też widzę strasznie przejęta swoim chłopakiem, bo "naprawy" mechanicznego uszkodzenia rogówki to nie widziałem. A ząb jej nie odrośnie, ale bez niego trochę łatwiej jest żyć niż bez oka. Teraz ortodonta pie**olnie jej licówkę na koszt policji.

solteck

2012-03-21, 17:32
Ciekawe co napiszą ci którzy zachwalają polskie AT...
Jesteś amator, ty się nie znasz :rofl:

Ponury Knur

2012-03-21, 17:38
rockface123 napisał/a:

jak gościa wywalą z pracy osobiście mu przez przypadek wpie**ole

wiem co pisze nie jestem żadnym trollem za kobiete należy mu się odwet frajer a nie mężczyzna




osobiście to pewnie by cię gość zrównał z ziemią i wessał nosem.
Nie ma co się wk***iać na AT tylko na ch*jowe rozpoznanie.

bloodwar

2012-03-21, 17:41
A nie dalej jak dwa dni temu pod materiałem propagandowym z najlepszych akcji polskiej policji pisąłem o ich licznych wpadkach, to pisaliście że zdarzają się rzadko a tu prosze, dwa dni i już leci kolejne pomylone mieszkanie na konto wpadek a sukcesów brak! A nie, złapali przecież tego "pedofila" który porwał 11sto letnią dziewczynkę i tak się podniecił tym, że mu się udało że zapomniał co się robi po fazie A - przygotowanie i wykonanie porwania i że powinna wtedy wejść faza B - wykorzystanie i porzucenie - i jeździł jak baran kilka godzin w kółko a potem uciekł do lasu

Ponury Knur

2012-03-21, 17:44
bloodwar napisał/a:

A nie dalej jak dwa dni temu pod materiałem propagandowym z najlepszych akcji polskiej policji pisąłem o ich licznych wpadkach, to pisaliście że zdarzają się rzadko a tu prosze, dwa dni i już leci kolejne pomylone mieszkanie na konto wpadek a sukcesów brak! A nie, złapali przecież tego "pedofila" który porwał 11sto letnią dziewczynkę i tak się podniecił tym, że mu się udało że zapomniał co się robi po fazie A - przygotowanie i wykonanie porwania i że powinna wtedy wejść faza B - wykorzystanie i porzucenie - i jeździł jak baran kilka godzin w kółko a potem uciekł do lasu




Pierdoły opowiadasz... to nie wpadka AT a rozpoznania śledczych i poprzednie też wynikają w 90 % z błędnego rozpoznania np. pomylenia adresu czy piętra. Ale to nie wina AT. Bo nie oni przygotowują akcję i prowadzą śledztwo.

McColley

2012-03-21, 17:45
Zdarza się, wywiad powinien za to beknąć, AT się nie pie**oli, jak już wchodzą to po kogoś "grubego" zazwyczaj uzbrojonego i niebezpiecznego.
Poszkodowani dostaną kilka tysięcy odszkodowania, laska wstawi sobie implant i jeszcze na remont w łazience wystarczy.
6 granatów ? Hah, nie sądzę, chyba, że się barykadowali przed policją.

solteck

2012-03-21, 17:55
a kto ma rozpoznawać jak nie AT?
jest sekcja odpowiedzialna za rozpoznanie, sekcja szturmowa i są ci którzy zabezpieczają teren w razie ucieczki... to jest wszystko AT

2. To nie jest tak, że policjant siedzi w krzakach i dzwoni po AT, bo zobaczył światło w kuchni i stwierdził że właściciel jest w domu...
AT jest na miejscu cały czas...

3. Gdyby AT nie wiedziało kogo ma zatrzymać, toby nie zareagowali na tego kogoś, gdyby np minutę wcześniej wyszedł z mieszkania...

Ale jak widać, nie wiedzieli kogo mają zatrzymać, no bo to w końcu Polska...

VanHelsingPL

2012-03-21, 17:56
Znając polskę to nie będzie winnych... Btw. kretyni nie umieją znaleźć przestępców a niewinnych ludzi tłuką w ich własnych domach. CO TU SIĘ k***A DZIEJE W TYM KRAJU

Tak bić ludzi przy zatrzymaniu? A jeśli są niewinni albo nie to mieszkanie jak tutaj?

Anders Breivik

2012-03-21, 18:06
Niech lepiej łapią gówniarzy z lolkiem bo im nie wychodzi nic innego

Ponury Knur

2012-03-21, 18:17
solteck napisał/a:

a kto ma rozpoznawać jak nie AT?
jest sekcja odpowiedzialna za rozpoznanie, sekcja szturmowa i są ci którzy zabezpieczają teren w razie ucieczki... to jest wszystko AT

2. To nie jest tak, że policjant siedzi w krzakach i dzwoni po AT, bo zobaczył światło w kuchni i stwierdził że właściciel jest w domu...
AT jest na miejscu cały czas...

3. Gdyby AT nie wiedziało kogo ma zatrzymać, toby nie zareagowali na tego kogoś, gdyby np minutę wcześniej wyszedł z mieszkania...

Ale jak widać, nie wiedzieli kogo mają zatrzymać, no bo to w końcu Polska...



W AT nie ma sekcji odpowiedzialnej za rozpoznanie robią to śledczaki i oni wysyłają czarnych pod konkretny adres i oni robią im rozpoznanie.

AT zatrzymuje osoby znajdujące się w mieszkaniu to dochodzeniówka wie wcześniej z obserwacji czy jest czy go nie ma.

bloodwar

2012-03-21, 18:20
@oszczerca - rozpoznanie walką :-)

Ponury Knur

2012-03-21, 18:22
bloodwar napisał/a:

@oszczerca - rozpoznanie walką :-)




Co nie zmienia faktu że ładnie ich obili.

Nie popełnia błędów ten co nic nie robi. A ile akcji było dobrze przeprowadzonych w porównaniu do wpadek?

ytagor

2012-03-21, 18:38
Śmierć frajerom! Zapewne sprawa sie skonczy przedawnieniem lub w najlepszym przypadku przeprosinami policji i symbolicznym odszkodowaniem, a te ku*asy dalej beda biegac i napie**alac bezbronnych ludzi "w imie prawa"
X