18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zgłoś problem z forum / Zasugeruj zmiany

Centurion • 2007-10-05, 01:30
W tym temacie proszę zgłasząć błędy zauważone na forum a także ewentualne propozycje zmian. Będę je rozpatrzać ;) Od razu mówie że niedługo pojawi się tu więcej modyfikacji mających na celu usprawnienie pracy forum :)

Uwaga! Ważne - w przypadku problemów z filmami

- Przed napisaniem zgłoszenia proszę w miarę możliwości sprawdzić w trybie incognito i na innej przeglądarce
- Proszę w zgłoszeniu podać informacje o systemie, przeglądarce (najlepiej z wersją), oczywiście też ważne jest to czy problem wystapił na komputerze/tablecie/komórce
- W miarę możliwości proszę sprawdzić konsole błędów - w chrome F12 -> tab console (tylko czerwone komunikaty o błędach)

~Tołdi

2009-04-03, 20:25
Centurion napisał/a:

nikt do poczekalni nie zagląda



A mówiłem

w300i

2009-04-04, 17:20
Tołdi napisał/a:

A może większy przywilej dla ~Sadystów pod tym względem(24h, 2 góra 3 dni)?



^^ ? :) a co z tym :D

~Faper Noster

2009-04-09, 12:33
Moje sugestie:
- niech skrypt sprawdza przy deklaracji pełnoletności w hardzie datę urodzin wpisaną w profilu
- dla zalogowanych ~Sadystów zrób, żeby skrypt pamiętał że są pełnoletni i nie prosił o potwierdzenie więcej niż raz
- może już czas podzielić harda? Większość ze znalezisk podpada pod jedną z 5 kategorii: 'nagość i sex', 'dewiacje, modyfikacje ciała i BDSM', 'choroby i zniekształcenia', 'śmierć i uszkodzenia ciała', 'inne sadystyczności')
- 10 losowych z harda

w300i

2009-04-09, 14:00
Jesli jest to do ustawienia to może zrobić z każdego działu top liste ?

im więcej browaru ma dany film/fota tym będzie wyżej, tak żeby można było lajtowo przeglądać

~Faper Noster

2009-04-11, 23:45
Przydałoby się jeszcze:
- szybkie wystawianie piwa za komentarze z poziomuportalu
- osobna poczekalnie do harda
- zgłaszania dubla i trupa, najlepiej z poziomu portalu

12...........st

2009-04-12, 10:56
i najwazniejsze. wylaczenie uwzgledniania postow wybranych osob w nieczytanych :roll: mnie pare ludzi denerwuje nabijajac mi tylko licznik. a ja sadistic ogladam tylko poprzez "nieczytane posty"

coś na zasadzie ignorowania tematow tyle ze co do userow. bede za ta opcje mega wdzieczny

luki24

2009-04-12, 11:15
też przeglądam sadistic'a poprzez nieczytane posty i szlag mnie czasem trafia jak widze ponad 200 nieczytanych a większość to komentarze do tematu w stylu "omg filmik zajebisty" albo coś podobnego... Proponuje założyć oprócz licznika postów licznik nowych tematów...
tak jak pisze ~robertoszym, pare userow tylko nabija licznik...

~Tołdi

2009-04-12, 20:42
Drażnią mnie zdjęcia z konkurencyjnego joemonstera. Może jakieś restrykcje pod względem 'przywłaszczonych' sobie zdjęć przez inne portale(zamazywanie adresu portalu)?

lemur

2009-04-15, 13:18
proponuje zwiekszyc limit nieczytanych postow do ok 2000 bo w tym tygodniu mam oddac 2 projekty do sprawdzenia i napisac koło :-P

w300i

2009-04-19, 02:25
Cent to masz pełne ręce roboty :) a ja dodam od siebie że zajebiście by było wrzucić opcje stawianie browara bez potwierdzenia...

nie jest nic strasznego jak postawienie warna ze musisz sie zastanowić czy chcesz oddać browar czy nie

a wk***iające jest strasznie to przeskakiwanie tak/nie później odswierzanie strony itd...

wiec jak by sie dało, tak jak jest na portalu, klikasz, zalicza bro i po sprawie :hitler:



co dziennie wieczorem jakieś takie dziwne błędy mi wyskakują... nie wiem czy tylko u mnie tak jest ale trochę to drażni ;p

~Tołdi

2009-04-23, 13:54
Może by zlikwidować dla ~Sadystów ten głupi haczyk u góry? Przecież każdy z ~ przed nickiem je doskonale zna.


Scarlet

2009-04-23, 14:47
Nostry napisał/a:

- może już czas podzielić harda? Większość ze znalezisk podpada pod jedną z 5 kategorii: 'nagość i sex', 'dewiacje, modyfikacje ciała i BDSM', 'choroby i zniekształcenia', 'śmierć i uszkodzenia ciała', 'inne sadystyczności')



mnie osobiście podoba się hard bez podziału, bo jest urozmaicony i nigdy nie wiem na co zaraz trafię :) ale to moje zdanie.. :)

lemur

2009-04-24, 12:09
ponawiam prosbe o zwiekszenie limitu nieczytanych postow do 2k

Centurion

2009-04-24, 12:42
lemur napisał/a:

ponawiam prosbe o zwiekszenie limitu nieczytanych postow do 2k



nie da rady, to generowanie nieprzeczytanych postow bardzo mocno obciaza serwer

~Tołdi

2009-04-24, 13:01
Ja podbijam, żeby dla ludzi z ~ przed nickiem wyłączyć ten haczyk.
X