18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Zgłoś problem z forum / Zasugeruj zmiany

Centurion • 2007-10-05, 01:30
W tym temacie proszę zgłasząć błędy zauważone na forum a także ewentualne propozycje zmian. Będę je rozpatrzać ;) Od razu mówie że niedługo pojawi się tu więcej modyfikacji mających na celu usprawnienie pracy forum :)

Uwaga! Ważne - w przypadku problemów z filmami

- Przed napisaniem zgłoszenia proszę w miarę możliwości sprawdzić w trybie incognito i na innej przeglądarce
- Proszę w zgłoszeniu podać informacje o systemie, przeglądarce (najlepiej z wersją), oczywiście też ważne jest to czy problem wystapił na komputerze/tablecie/komórce
- W miarę możliwości proszę sprawdzić konsole błędów - w chrome F12 -> tab console (tylko czerwone komunikaty o błędach)

Centurion

2009-04-24, 13:06
Małe przypomnienie nigdy nie zaszkodzi, tym bardziej że Sadyści piszą najwięcej, a znudziło mi się już napie**alanie ostrzeżeń dla ignorantów

~Faper Noster

2009-04-26, 09:17
Cent- jeśli już ta wkurzająca informacja o tym, ile to zostało usuniętych nieprzeczytanych postów ma mi co chwila wyskakiwać, to wsadź tam chociaż jakąś reklamę typu pay per view- Ty zarobisz, a nas i tak to wk***ia.
Nie da się tego jakoś wyłączyć? Odpoczną Sadyści i serwer.

Odnośnie potwierdzenia wieku na hardzie- niech chociaż zalogowani, pełnoletni (łatwo to porównać z polem w profilu) ~Sadyści, którzy raz już potwierdzili to przez popup, będą zwolnieni z potwierdzania swojego wieku za każdym razem.

Dodałbyś też przy komentarzach na portalu małą ikonę piwka- zdarza się, że trafny komentarz również na piwo zasługuje, a zanim się je wystawi w jedyny aktualnie możliwy sposób, odchodzi na to ochota. Przykład- Mistrzowie Logistyki i Lokomocji.

Kolejna rzecz, to wspomniane potwierdzenie przeczytania zasad zamieszczania tematów- jeśli już MUSI to być, niech chociaż przestaje obowiązywać po trzykrotnym potwierdzeniu.

Dodaj również stronicowanie harda u góry strony, oraz widoczność SB

Proponuję również, żebyś wsadził sobie w dupę słoik

Co więcej, mógłbyś dodać dla ~Sadystów możliwość szybkiego zgłaszania dubli i trupów z poziomu portalu (analogicznie do stawiania piw), z automatem do ich akceptacji- jeśli dubla zgłosi min. 5 ~Sadystów, temat automatycznie wędruje do odpowiedniego działu.

Proponowałbym też zmienić również kryterium akceptacji nowych tematów z czasowo-absolutnego na odsłonowo-relatywne- tematy byłyby widoczne przez określoną ilość odsłon, podczas której powinny zdobyć określoną ilość piw. Przy okazji piwa postawione przez ~Sadystów mogłyby się liczyc jak 1,5 piwa postawionego przez Sadystów

Jako, że często oglądam '10 losowych', we znaki mi się daje niedoskonałość systemu losujacego. Mógłbys w wolnej chwili pomyślec nad jego usprawnieniem, poprzez odrzucanie tych, które się ostatnio zbyt często wyświetlały

Uważam poza tym, że podział Harda by się nadał. Na zasadzie podobnej, jak główny portal- domyślne wyświetlanie wszystkiego w kupie, z możliwością wyboru kategorii (ich zawartość poruszałem już, nie będę się dublował), oraz 10 losowych hardzików ;)

Centurion

2009-04-27, 01:08
Nostry napisał/a:

Cent- jeśli już ta wkurzająca informacja o tym, ile to zostało usuniętych nieprzeczytanych postów ma mi co chwila wyskakiwać, to wsadź tam chociaż jakąś reklamę typu pay per view- Ty zarobisz, a nas i tak to wk***ia.
Nie da się tego jakoś wyłączyć? Odpoczną Sadyści i serwer.



już tego nie ma

Nostry napisał/a:

Odnośnie potwierdzenia wieku na hardzie- niech chociaż zalogowani, pełnoletni (łatwo to porównać z polem w profilu) ~Sadyści, którzy raz już potwierdzili to przez popup, będą zwolnieni z potwierdzania swojego wieku za każdym razem.



ok, Ci którzy w profilu mają powyżej 18 lat nie zobaczą już informacji

Nostry napisał/a:

Proponowałbym też zmienić również kryterium akceptacji nowych tematów z czasowo-absolutnego na odsłonowo-relatywne- tematy byłyby widoczne przez określoną ilość odsłon, podczas której powinny zdobyć określoną ilość piw. Przy okazji piwa postawione przez ~Sadystów mogłyby się liczyc jak 1,5 piwa postawionego przez Sadystów



Narazie zmieniłem to na inny system. Czasowy miał wadę bo tylko w godzinach wieczornych rzeczy zdobywaly wymaganą ilość piw albo jak się akurat zalogowały osoby które piwa przyznają, bo większość ma w dupie. Teraz temat wisi na głównej dopóki nie przegonią go po ID trzy inne tematy które zdobędą conajmniej 5 piw. Myślę że to sensowniejsze chociaż życie to zweryfikuje ;)
Nie planuję dodatkowych punktów dla ~Sadystów.

Nostry napisał/a:

Uważam poza tym, że podział Harda by się nadał. Na zasadzie podobnej, jak główny portal- domyślne wyświetlanie wszystkiego w kupie, z możliwością wyboru kategorii (ich zawartość poruszałem już, nie będę się dublował), oraz 10 losowych hardzików ;)


Nie wydaje mi się żeby podział harda to był dobry pomysł. Chyba że podział na podfora na forum ale na stronie portalu i tak wyświetlanie wszystkiego, tak ma większy urok. Poza tym znając życie pojawią się różne problemy typu co gdzie powinno być, bo nieraz się pewnie trafi coś co możnaby sklasyfikować w więcej niż jednej kategorii. A ja już w ludzi nie wierzę. Klikają, stawiają ten pieprzony haczyk a i tak łamią 1-2 zasady, często mylą kategorię itp. Jakby jeszcze mieli coś wybierać na hardzie to już to widzę jak to bęðzie wyglądało.. :P

.:...........:.

2009-04-27, 07:36
Że też tu nie można postawić piwa, eh...

~Nostry i wspaniała propozycja(wiersz 6).

~Tołdi

2009-04-29, 14:23
Proponuję aby po przywróceniu trupowi życia(czytaj znalezieniu nowego źródła, linka) zrobić opcję, żeby znowu się pojawił na głównej w najnowszych.

Es...........ne

2009-04-29, 14:30
a ja proponuje tagi do harda bo nieraz nic znaleźć nie idzie :/

Anita

2009-04-29, 21:03
Miło by było móc dodać forum było.pl i trupy do ignorowanych, albo w ogóle opcja ignorowania dowolnych działów. MI prawie codziennie wywala ileś postów powyżej 500. Chyba, że to się da a ja nie widzę.

ANALfabeta

2009-04-29, 22:09
Chciałbym zgłosić, że po 1. za każdym razem się muszę logować na stronę, czasami zdarzy się, że podając dobre dane wyświetla się, że błędny login bądź hasło, po 2. forum strasznieeee wolno chodzi. Czasami się pojawi pusta strona i pisze, że już załadowane. Klikam kilka razy odśwież i wtedy pojawią się 3 linijki. Za 10 razem już widać całą stronę. Jeszcze mam problem z tym, że dając piwo, pisząc posta bądź nowy temat, klikając wyślij wyrzuca mnie na stronę główną i oczywiście po poście itp. nie ma śladu. Nie rzadko też wchodząc na stronę główną zamyka mi IE :roll:

luki24

2009-04-30, 10:33
ANALfabeta, z logowaniem się zgodzę, chyba wszyscy tu tak maja....
a z resztą to raczej po Twojej stronie jest jakiś problem (wolny net, zamulony komp, itp...)
przerzuć się na FF i odsyf kompa może pomoże...

Centurion

2009-04-30, 10:35
ANALfabeta napisał/a:

Chciałbym zgłosić, że po 1. za każdym razem się muszę logować na stronę, czasami zdarzy się, że podając dobre dane wyświetla się, że błędny login bądź hasło



luki24 napisał/a:

ANALfabeta, z logowaniem się zgodzę, chyba wszyscy tu tak maja....



Pierwsze słyszę, wyczyście sobie ciastko w przeglądarce i zalogujcie się jeszcze raz z opcją automatyczne logowanie

.:...........:.

2009-04-30, 18:03
luki24 napisał/a:

z logowaniem się zgodzę, chyba wszyscy tu tak maja



Nigdy tego nie miałem, a loguje się z różnych miejsc, sprzętów i systemów.

Zastanówcie się nad zmianą systemu operacyjnego.

ANALfabeta

2009-04-30, 20:20
Dobra. Żartowałem :mrgreen:
Sadistic spisuje się wzorowo i bez żadnych problemów :spoko:

~Tołdi

2009-05-07, 13:03
Co do linków:

Cent daj jeszcze opcję "usuń ramkę" tak jak to jest na joemonsterze.

madufo

2009-05-09, 11:04
W liście użytkowników dać jeszcze obok tych "Posty" "Skąd" itd. nie wiem jak to nazwać (linijke?) "Piwa" :]

~Tołdi

2009-05-09, 13:14
madufo napisał/a:

W liście użytkowników dać jeszcze obok tych "Posty" "Skąd" itd. nie wiem jak to nazwać (linijke?) "Piwa" :]




Masz opcję "Najwięksi piwosze"



No Cent weź nie osłabiaj

[img:10262ced29]http://i41.tinypic.com/2h85r8g.jpg[/img:10262ced29]
X