18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zgłoś problem z forum / Zasugeruj zmiany

Centurion • 2007-10-05, 01:30
W tym temacie proszę zgłasząć błędy zauważone na forum a także ewentualne propozycje zmian. Będę je rozpatrzać ;) Od razu mówie że niedługo pojawi się tu więcej modyfikacji mających na celu usprawnienie pracy forum :)

Uwaga! Ważne - w przypadku problemów z filmami

- Przed napisaniem zgłoszenia proszę w miarę możliwości sprawdzić w trybie incognito i na innej przeglądarce
- Proszę w zgłoszeniu podać informacje o systemie, przeglądarce (najlepiej z wersją), oczywiście też ważne jest to czy problem wystapił na komputerze/tablecie/komórce
- W miarę możliwości proszę sprawdzić konsole błędów - w chrome F12 -> tab console (tylko czerwone komunikaty o błędach)

~LeweOkoSaurona

2018-12-24, 09:42
Coś się sp***oliło i dostałem wiadomość widmo.


~PowerBoBass

2018-12-24, 13:24
Do tego na wersji mobilnej przy próbie wejścia w temat z poziomu forum wyskakuje, że temat usunięty/nie istnieje.

~Velture

2018-12-24, 15:12
PowerBoBass napisał/a:

Do tego na wersji mobilnej przy próbie wejścia w temat z poziomu forum wyskakuje, że temat usunięty/nie istnieje.


mi działa normalnie. Na chrome.


za to tutaj widzę błąd

ag...........th

2018-12-25, 07:53
PowerBoBass napisał/a:

Do tego na wersji mobilnej przy próbie wejścia w temat z poziomu forum wyskakuje, że temat usunięty/nie istnieje.



Mam to samo na Safari.

Widelecc

2018-12-26, 14:26
A ja chciałbym się dowiedzieć w jaki sposób mam przeglądać ten portal, skoro od jakiegoś czasu numery stron są zasłonięte przez kretyńskie reklamy Toyoty, alleshitu czy czegokolwiek innego? Pół biedy żeby znikały po jakimś czasie, ale one pojawiają się od razu po wyświetleniu / odświeżeniu strony i nie zamierzają zniknąć ani po czasie, ani nawet po wejściu w baner?!

TB303

2018-12-26, 15:52
Widelecc napisał/a:

A ja chciałbym się dowiedzieć w jaki sposób mam przeglądać ten portal, skoro od jakiegoś czasu numery stron są zasłonięte przez kretyńskie reklamy Toyoty, alleshitu czy czegokolwiek innego?


Nie wiem... adblocka zainstaluj jakiegoś? Serio, pytasz o rzeczy tak oczywiste?

~PowerBoBass

2018-12-27, 14:43
Na androidzie to nie jest tak oczywiste, nie każdy chce zmieniać przegladarkę przez jeden głupi portal. A userowi powyżej pewnie chodzi o wersję mobilną. Opcje są dwie. Albo w opcjach przeglądarki przełączyć na "wersja komputerowa" albo przy przeglądaniu na mobilnej zjechać całkowicie na dół strony i po 2 sekundach reklama znika. Nie trzeba jej otwierać.

PS nadal po wysłaniu posta z wersji mobilnej i kliknięciu "zobacz swojego posta" wywala komunikat, że temat nie istnieje. Czy może to ktoś poprawić wreszcie?

~PowerBoBass

2018-12-27, 17:27
4.6. Komentarze reprezentujące niski poziom kultury autora będą usuwane. W celu utrzymania przejrzystości forum, usuwane będą również komentarze zawierające tylko jedno słowo lub nadmiar emotikonek.

:amused:

PS dziękuję.

cyrulikXX

2018-12-27, 23:24
Nie wyświetlają sie filmiki wrzucone na sadolowy odtwarzacz.

~PowerBoBass

2018-12-30, 05:23
Zwracam się z petycją o przywrócenie dawnej ikonki piwa z nagłówka tematu.

ag...........th

2018-12-30, 06:07
PowerBoBass napisał/a:

Zwracam się z petycją o przywrócenie dawnej ikonki piwa z nagłówka tematu.



Jak kolega wyżej. Do tego miło by było uzyskać możliwość blokowania tematów przeklejonych z Youtube. Opcja "Dodaj z Youtube" w wersji mobilnej sadistica zdecydowanie nie prowadzi do niczego dobrego.

~Velture

2018-12-30, 13:16
Podpinam się pod ikonkę piwa bo obecna ssie pałę a stara była fajna.

Do tego to wyblakłe serduszko co ma pokazywać ile osób dodało do ulubionych też jest ch*jowe.

~LeweOkoSaurona

2018-12-30, 23:26
Tu coraz więcej rzeczy ssie pałę, włącznie z Tobą Welt. :amused:

ag...........th

2018-12-31, 06:56
Nie mogę postawić nowego piwa w wersji mobilnej na Safari.
X