18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zgłoś problem z forum / Zasugeruj zmiany

Centurion • 2007-10-05, 01:30
W tym temacie proszę zgłasząć błędy zauważone na forum a także ewentualne propozycje zmian. Będę je rozpatrzać ;) Od razu mówie że niedługo pojawi się tu więcej modyfikacji mających na celu usprawnienie pracy forum :)

Uwaga! Ważne - w przypadku problemów z filmami

- Przed napisaniem zgłoszenia proszę w miarę możliwości sprawdzić w trybie incognito i na innej przeglądarce
- Proszę w zgłoszeniu podać informacje o systemie, przeglądarce (najlepiej z wersją), oczywiście też ważne jest to czy problem wystapił na komputerze/tablecie/komórce
- W miarę możliwości proszę sprawdzić konsole błędów - w chrome F12 -> tab console (tylko czerwone komunikaty o błędach)

~LeweOkoSaurona

2018-04-20, 15:32


Po kliknięciu w zaznaczony element nie przenosi mnie bezpośrednio do moich tematów, tylko pokazuje jakieś randomowe. Proszę coś z tym zrobić.

spoiler

~Sunday

2018-04-23, 23:40
:roll:
Losowe, nie ”leweokosauronowe„ :facepalm3:
spoiler

Indyferentny

2018-04-24, 01:50
Velture napisał/a:


Nic nie zmieniło. Jakiś typ złamał system.

Wszystkie inne profile były normalne poza tym jednym typem.



Szukałem, kombinowałem i też zachodzę w głowę o co biega. Lepiej - od początku kwietnia nie da rady wejść na główną z przeglądarki opera. Przez 3 tygodnie po wstukaniu sadistic.pl wczytywało białą stronę (nic w kodzie źródłowym), teraz błąd 404. Zżarłem tyle ciastek, że muszę wymieniać całą garderobę - nie pomogło. Reinstale - nie pomogło. Co ciekawe wchodząc przez link na jakąkolwiek podstronę wszystko śmiga. Klikając "główna" albo wchodząc przez link standardowy - kupa. Inne przeglądarki śmigają bez problemu. Z adblockiem kombinowałem, z aak, z vpn'em, ch*jnia. Z mojej strony w sumie wchodzi tylko megaskondensowany pakiet l casei defensis dla mojej przeglądarki i systemowe blokowania listy zj***nych ajpików, nic więcej.

TL:DR - Opera + główna = 404

~Velture

2018-05-14, 09:40
I tak ten temat nic nie daje ale ch*j tam. Dam buga. No chyba, że to ficzer :amused:

Wbijając w temat:


Przeglądając dział bez zbijania w temat:

~Sunday

2018-05-17, 17:40
Wikipedia napisał/a:

Netykieta, podobnie jak zwykłe zasady przyzwoitego zachowania, nie jest dokładnie skodyfikowana, nikt też nie zajmuje się systematycznym karaniem osób jej nieprzestrzegających, jednak uparte łamanie zasad netykiety może się wiązać z różnymi przykrymi konsekwencjami (...).



matisadi, jak widzisz netykieta z definicji nie jest częścią regulaminu. I nie, nie stanowi "zbioru życzeń modów", a jedynie ich dobre rady.
Należałoby raczej podziękować za to, że administracja poświęca swój czas na jej uzupełnianie.
Punkt po punkcie Moderatorzy dopisują kolejne cenne wskazówki jak postępować, aby karty ostrzeżeń pozostały puste.
Pamiętaj, że to wyłącznie ich dobra wola. Doceń. Podziękuj.

Amen


~olivier

2018-05-17, 18:10
matisadi napisał/a:

Ta cała netykieta, jeśli ma być wiążąca, powinna być w jakikolwiek sposób podpięta pod regulamin (...) Podepnijcie to pod regulamin i nie będzie niejasności. Nie bądźcie GW :homer:



Na ch*j Ci krzyksiu podpięcie pod regulamin jak już z punktu 2.5. regulaminu próbujesz robić sobie spółkę z ograniczona odpowiedzialnością i jebiesz multi za multi ;) nawet kobiece :P

Bez odbioru...

~PowerBoBass

2018-10-04, 11:31
Proponuję wmieszanie działu "dokumentalne" z powrotem na główną, z możliwością odznaczenia tego jak preferencje na hardzie. W oddzielnym dziale grasuje tylko bardzo nieliczna grupka, a tysiące osób nie wiedzą o jego istnieniu, bo jest tylko jednym małym, nieciekawym wyrazem pomiędzy innymi odnośnikami na stronie.

ag...........th

2018-12-13, 14:33
A ja bym poprosił o interpretację regulaminu.
Rozumiem że należy korzystać z uploadera, rozumiem dlaczego, ale co w wypadku jeśli uploader czegoś nie obsługuje? Lepiej wrzucić link, czy lepiej nie pisać w ogóle?

CrazyEdek

2018-12-13, 14:57
Samego linku nie wrzucaj, bo temat zostanie usunięty. Najlepszym rozwiązaniem w tej sytuacji, jest po prostu skonwertowanie materiału, filmiku na obsługiwany format przez uploader.

ag...........th

2018-12-13, 14:59
A polecany, bezpieczny i nie proszący o dostęp do wszelkich danych na dysku konwerter, nazywa się......?

utrOne

2018-12-23, 10:05
Witam,
Chciałbym zwrócić uwagę, iż po ostatnich zmianach strona niepoprawnie siew uświetnia dlansystemu ios.
Logo strony wraz z menu znika gdy się przewinie do topki a menu po wejściu w dział hard wyświetla tylko to menu. Trzeba ponownie kliknąć w link do głównej i dopiero wówczas można wybierać pozostale działy.
Dziękuje za uwagę.

~Velture

2018-12-23, 10:10
@up
Kup tel z androidem.

~PowerBoBass

2018-12-23, 14:25
utrOne napisał/a:

Witam,
Chciałbym zwrócić uwagę, iż po ostatnich zmianach strona niepoprawnie siew uświetnia dlansystemu ios.
Logo strony wraz z menu znika gdy się przewinie do topki a menu po wejściu w dział hard wyświetla tylko to menu. Trzeba ponownie kliknąć w link do głównej i dopiero wówczas można wybierać pozostale działy.
Dziękuje za uwagę.



W zasadzie rzeczy, o których piszesz, działają identycznie na androidzie, więc to nie błąd, tylko zmiany. A w czasie takowych znajdzie się zawsze ktoś, komu nie będzie coś pasować.

PS przeczytaj czasem co piszesz bo walisz z błędami, a sam oczekujesz poprawek.
X