18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zbieranie datków na pomoc Uchodźcom

discoteq • 2022-05-29, 16:34
Zbieranie pieniędzy i ucieczka ;-)

Prawdopodobnie :arrow: Pan od ZUPY.

Dagom

2022-05-30, 20:56
Halman napisał/a:

i co z tego filmiku wynika? że dwie laski nie chcą być nagrywane? czy to oznacza ze mają coś za uszami? przecież taki wolontariusz to każdy patrol SM czy policji może zweryfikować w minutę, prędzej sie wystraszyły psychopaty... szkoda klawiatury



Halman, weź przestań, bo zaraz napiszę, że Cię bardzo szanuję.

discoteq

2022-05-30, 23:20
ruddie napisał/a:

Jak ktoś liczy na wieczna przyjaźń z banderowcami, to jest po prostu pie**olnięty albo idiotą.


Bywają takie "przyjaźnie", po czym "dopisz mnie do swojego mieszkania (domu)", itd. itp. znamy nie od dziś i nie od 24 lutego (wcześniej) (sam jestem świadkiem, na sprawie) :)

psycho6social napisał/a:

Wszyscy mądrzy tacy, że ukrainycy to... ukraincy tam to... porażka, ciekawe jakby u nas był front i nasze kobiety musiały wyjechać np do Niemiec.


Ja mam nadzieję, że w podobnej sytuacji, NIKT (rodzina) by Polski nie opuścił (po to, żeby nie myśląc o Nas, sobie lepiej robić, nie pilnować rodzin gdy są jakieś zamieszki, tam na "upainie" sobie dobrze żyją, wiem od kolegi który ma tam teściową), bo podobna sytuacja Nas czeka, tylko tych, którzy Nas zaatakują, mamy już Tu, pośród Nas. Ale nic to, damy radę, jak to zawsze My (bo kto jak nie My? Pomożecie? Pomożemy!)
Słowo dla Pol(a)ińców (RZĄDU): OBUDŹCIE SIĘ, bo oczy macie w piź*zie.

qla125p

2022-06-03, 23:44
skywalker75 napisał/a:

Brawo Ukraińcy trzymamy za was kciuki i zawsze możecie liczyć na polską pomoc w zwalczaniu tej ruskiej zarazy. Okazuję się , że jesteśmy największym dostawcą broni dla nich zaraz po USA, Piękne jest też to jak pomagają inne państwa . Bałtowie zebrali ostatnio na nowego bayraktara i to prywatna zbiórka była. Niemiaszki tylko się ociągają ch*jki, chociaż Panzerfausty poszły i trochę onucowych gwałcicieli spaliły. Chwała Ukrainie



To co tu jeszcze robisz,zapie**alaj na Ukraine i walcz

OdbytBiskupa

2022-06-05, 02:52
Następny zjeb, co pewnie ścigał pedofili albo rowerzystów w parku jak to było modne. Teraz dopie**ala się do przypadkowych dziewczyn i nagrywa patofilmy. A ch*j cię patusie obchodzi na co zbierają kasę? Nie chcesz, nie dawaj.

HujIHuj

2022-08-03, 03:06
tachicom666 napisał/a:

Ehh, ale mam dość tego gówna chodzącego po ulicy. To powinno się wyj***ć z kraju. Najpierw tego typa, a potem tego od zupy, jeśli to nie ten sam. Bo mu jakieś dwie dupy przeszkadzają... Takie są efekty nieoglądania cycka przez całe swoje życie


Ten to Biedka... Wojownik o wszystko, co foliarskie i kontrowersyjne... Prowadzi własny kanał na portalach społecznościowych i często kłóci się z innymi influłenserami typu post-ćpuny, niezrównoważeni psychicznie i miłośnicy brołna.