18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zbieranie datków na pomoc Uchodźcom

discoteq • 2022-05-29, 16:34
Zbieranie pieniędzy i ucieczka ;-)

Prawdopodobnie :arrow: Pan od ZUPY.

Adrian92

2022-05-29, 19:20
Odesłac ich wszystkich na ukrainę, niech tam pomagają! 3/4 ukrainy ma się dobrze, jestem ciekawy na co one zbierają skoro k***a główna pomoc i tak idzie od panstwa a na ukrainie nie dzieje sie az tak zle jak na poczatku. wykorzystuja sytuacje i naiwnosc ludzi, niektorzy to maja orgazm juz na widok ukrainskiej flagi

ArtoldStolzmannn

2022-05-29, 19:27
j***ne naciągacze ukarinskie, naiwniaki im dają, ci co się podniecają, że dostarczamy broń, tfu na głupi ryj, w takim razie liczę na Rosję, żeby nas rozpie**oliła za wspieranie banderowców. Porażka

silwerbalk

2022-05-29, 19:32
skywalker75 napisał/a:

Brawo Ukraińcy trzymamy za was kciuki i zawsze możecie liczyć na polską pomoc w zwalczaniu tej ruskiej zarazy. Okazuję się , że jesteśmy największym dostawcą broni dla nich zaraz po USA, Piękne jest też to jak pomagają inne państwa . Bałtowie zebrali ostatnio na nowego bayraktara i to prywatna zbiórka była. Niemiaszki tylko się ociągają ch*jki, chociaż Panzerfausty poszły i trochę onucowych gwałcicieli spaliły. Chwała Ukrainie



Bo przemysł niemiecki by tego nie udziwigna .... Adolf to by ich zaj***ł za doprowadzenie do takiego stanu przemysłu zbrojeniowego ..... A tak to wiadome jaja im ucięło i to już nie są Prusacy i zawsze znajdą powód by nie wysłać uzbrojenia kiedy to Chorwaci biegali z G3 od Niemców nowiutkimi podczas wojny w Jugosławii ...

rufusso

2022-05-29, 19:34
Halman napisał/a:

i co z tego filmiku wynika? że dwie laski nie chcą być nagrywane? czy to oznacza ze mają coś za uszami? przecież taki wolontariusz to każdy patrol SM czy policji może zweryfikować w minutę, prędzej sie wystraszyły psychopaty... szkoda klawiatury



wynika to zakuty łbie,ze dzisiaj jest tyle lewych zbiorek,ze glowa mała... sa od tego głowne zbiorki a nie prywatni zebracy... uzywaj tego zakutego łba

Livko

2022-05-29, 19:40
Karmazon napisał/a:

Widzę tu dla każdego jest tylko białe albo czarne. Prawda jest taka że Polsce odbije się ta cała pomoc czkawką. Mieszkam nad morzem i już teraz chociaż sezon się nie zaczął nie można wyjść na plażę nie spotykając grupek naj***nych ukrów i co drugie słowo suka bladź, JBLki z tym kacapsko podobnym szeleszczeniem na full p*zdę.



Tak samo jak brytol przy polaczkach w wielkiej brytanii. W dzisiejszych czasach, trudno mówić w kwestii, że coś jest czarno-białe. My polacy (kraj w dużej mierze imigracyjny) powinniśmy coś o tym wiedzieć. Ukraińcy tak jak my naciągają rząd/obywateli w kraju w którym mieszkają i tyle.

Silverface

2022-05-29, 19:41
A ja dałem wczoraj starej cygance/rumunce 2zł...a co, stać mnie, mam to daje i ch*j... ;)

Kiler11

2022-05-29, 19:52
Przecież to głos Piotra Biedki

baronturbina

2022-05-29, 20:00
Kolorowy napisał/a:

Całkowicie się zgadzam z autorem filmu. Może te ukry zbierają na swoje potrzeby, na majtki, na jedzenie itp. Tego nie wiadomo. Każda zbiórka powinna być opodatkowana w wysokości 60%, a zyski przekazywane np na mniejszość LGBT.


Andrzejek Oh andrzejek. Lekcje odrabiać bo jutro do szkoły idziesz.

Juzwa

2022-05-29, 20:06
Przecież nie ma obowiązku dawać komuś pieniądze jak wystawia łapę z puszką. ch*j z nimi.

Adrian92

2022-05-29, 20:08
Livko napisał/a:

Tak samo jak brytol przy polaczkach w wielkiej brytanii. W dzisiejszych czasach, trudno mówić w kwestii, że coś jest czarno-białe. My polacy (kraj w dużej mierze imigracyjny) powinniśmy coś o tym wiedzieć. Ukraińcy tak jak my naciągają rząd/obywateli w kraju w którym mieszkają i tyle.



Jestem jednym z ostatnich którzy będą bronić Polaków na emigracji, bo ja sam mając milion okazji do wyjazdu, zostałem i zawsze będę mieszkał w Polsce. po prostu to mój świadomy, pod pewnym względem głupi, wybór.
Ale trzeba rozróznić imigrantów od uchodźców. Tym bardziej nagły napływ ogromnej ilości uchodźców w krótkim opdstępie czasu. Przecież 3 miliony ukrainców to jakby 2 całe Warszawy.
Polacy wbrew powszechnej opinii i stereotypom, cięzko zapie**alają w Anglii. A nawet jak jest jakiś % na zasiłku, to Anglie na to stać. Porównaj sobie Polskę do Anglii, czy Niemiec. To są dwa różne światy pod każdym względem. Polacy rozdają pieniadze których nie mamy. pomagamy ponad stan. Jak w ogóle może Cię dziwić, że niecheć wzrasta z każdym kolejnym miesiącem. Przecież to są Nam obcy ludzie, a oni od tak dostają różne ulgi i pakiety socjalne, kiedy w samej Polsce żyje kilka milionów ludzi w ubóstwie. My jesteśmy tylko Polską a zachowujemy się jakbyśmy byli bogatym krajem.
UE i USA Nam obiecuje pomoc, ale to wygląda bardziej na zasadzie, a rzuce wam trochę grosza a wy radzcie sobie z problemem.

Poza tym, jaki sens ma pomoc Ukrainie? Oni nie są ani w UE, ani w NATO, oni już przed wojną byli biednym i skorumpowanym krajem, oni nie mają nic Nam do zaoferowania, tym bardziej zachodowi. Myślicie, że ta pomoc będzie w nieskonczoność? Chyba tylko z Polski. Zauważcie, że co chwilę można usłyszeć, ze władze z Włoch, Austrii, Niemiec czy Francji kontaktują się z Putinem. Z Polską się nikt nie liczy. No chyba tylko USA dla których wojna jest na ręke, bo wiadomo, wojna i strach napędza biznes, już wydajemy grubą kasę na sprzęcik od wuja Sama. W to im graj.
Chciałbym jeszcze zauważyć, zę 3/4 ukrainy ma się naprawde dobrze, na wschodzie są walki ale np w Kijowie normalnie ludzie żyją jak gdyby nigdy nic.
Polacy myślą, ze żyją w bajce, że świat to taki romantyzm, miłośc z ukrainą, ale fajnie, tak fajnie, ze poziomem życia zrównamy się właśnie z ukrainą. Wazne że nie kupujemy gazu od putina, to znaczy kupujemy ale przez pośredników za zawyżoną cenę. xD

Guwnojat

2022-05-29, 20:08
Pluje na każdego ukra. Co za dużo, to niezdrowo.

boguslaw1234

2022-05-29, 20:23
Już ch*j z tym kto i na co zbiera - pie**oli mnie to - każdy daje komu chce i ile chce i co chce ;)
Ale najbardziej to mnie takie bezrobotne typy wk***iają co chodzą z kamerą i myślą, że są zajebiści w tym co robią. Dla mnie od razu taki osobnik kwalifikuje się żeby mu zaj***ć buta w tępy ryj bez zbędnego pie**olenia.

silwerbalk

2022-05-29, 20:36
kamilvortex napisał/a:

to prawdopodobnie piotr biedka, już myślałem, że mu się znudziło pato-szeryfowanie



Ewidentnie element pie**olnięty na łokieć.

:roll:

gagatek690

2022-05-29, 20:37
Ilu tu benderowskich zjebów.

UkrainskaOnuca

2022-05-29, 20:44
discoteq napisał/a:

Jak Ty jesteś ANTY czemuś, tak ja jestem ANTY pomocy, i mam do tego pełne prawo. Jestem tak samo anty-ukraiński, jak i anty-ruski. Pojmij wreszcie i skończ spamować.
Autorem filmiku nie jestem Ja (tak a propos).



Zgadzam się z Tobą