18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Zbieranie datków na pomoc Uchodźcom

discoteq • 2022-05-29, 16:34
Zbieranie pieniędzy i ucieczka ;-)

Prawdopodobnie :arrow: Pan od ZUPY.

Halman

2022-05-29, 16:39
i co z tego filmiku wynika? że dwie laski nie chcą być nagrywane? czy to oznacza ze mają coś za uszami? przecież taki wolontariusz to każdy patrol SM czy policji może zweryfikować w minutę, prędzej sie wystraszyły psychopaty... szkoda klawiatury

Kolorowy

2022-05-29, 16:42
Całkowicie się zgadzam z autorem filmu. Może te ukry zbierają na swoje potrzeby, na majtki, na jedzenie itp. Tego nie wiadomo. Każda zbiórka powinna być opodatkowana w wysokości 60%, a zyski przekazywane np na mniejszość LGBT.

discoteq

2022-05-29, 16:45
Halman napisał/a:

i co z tego filmiku wynika?


Wynika to samo, co z Twoich filmików o "rowerach" ;) Dla jednych niby nic, dla innych aż tyle :)

"Prowadzenie publicznych zbiórek pieniędzy, bez wymaganego zgłoszenia jest wykroczeniem (art. 56 Kodeksu Wykroczeń), zagrożonym karą grzywny do 5000 zł.
Podawanie się za wolontariusza i zbieranie pieniędzy jest przestępstwem oszustwa (art. 286 Kodeksu Karnego), zagrożonym karą pozbawienia wolności do 8 lat."

Halman

2022-05-29, 16:46
discoteq napisał/a:

Wynika to samo, co z Twoich filmów o "rowerach"



to żeś k***a naj***ł tej odpowiedzi - z sensem i na temat...

discoteq napisał/a:

"Prowadzenie publicznych zbiórek pieniędzy, bez wymaganego zgłoszenia jest wykroczeniem (art. 56 Kodeksu Wykroczeń), zagrożonym karą grzywny do 5000 zł. Natomiast podawanie się za wolontariusza i zbieranie pieniędzy jest przestępstwem oszustwa (art. 286 Kodeksu Karnego), zagrożonym karą pozbawienia wolności do 8 lat"


no i co, doprowadziłeś je na policję, udowodnione im zostało oszustwo, czy tylko tak napisałeś z dupy żeby to dobry wydźwięk miało... ?

Wiem jedno, ty nie jesteś głupi, ty jesteś prostak i durak zejdź mi k***a z oczów

discoteq

2022-05-29, 16:53
Halman napisał/a:

Wiem jedno, ty nie jesteś głupi, ty jesteś prostak i durak


Do takiego "debjyla" jak Ty to mi jednak deko brak ;)

P12

2022-05-29, 16:55
Szkoda ze tak nikt nie negował wojny w Afryce prowadzonej przez Amerykanów…. A zapomniałem tam byli terroryści

Halman

2022-05-29, 16:55
discoteq napisał/a:

Do takiego "debjyla" jak Ty to mi jednak deko brak



ale ja nie bede z tobą dyskutował, za bardzo jebiesz niepranymi onucami

discoteq

2022-05-29, 16:57
Halman napisał/a:

ale ja nie bede z tobą dyskutował, za bardzo jebiesz niepranymi onucami


Jak Ty jesteś ANTY czemuś, tak ja jestem ANTY pomocy, i mam do tego pełne prawo. Jestem tak samo anty-ukraiński, jak i anty-ruski. Pojmij wreszcie i skończ spamować.
Autorem filmiku nie jestem Ja (tak a propos).

Halman

2022-05-29, 17:01
discoteq napisał/a:

Jak Ty jesteś ANTY czemuś, tak ja jestem ANTY pomocy, i mam do tego pełne prawo. Jestem tak samo anty-ukraiński, jak i anty-ruski. Pojmij wreszcie i skończ spamować.



nie oskarża się ludzi bez dowodów a ty to właśnie robisz, nakręcasz czarny pijar takimi filmikami , rzygam tymi prymitywnymi metodami, no jebiesz putinem i nic na to nie poradzisz

discoteq

2022-05-29, 17:08
Halman napisał/a:

nie oskarża się ludzi bez dowodów a ty to właśnie robisz, nakręcasz czarny pijar takimi filmikami , rzygam tymi prymitywnymi metodami, no jebiesz putinem i nic na to nie poradzisz


A Ty jak napisałem wcześniej "Debjylem", ale już wiem dzięki Twoim wypocinom jak można bez problemu nabijać licznik na koncie :D Pisaniem bez jakiegokolwiek sensu :D
Zrozum: dla mnie "Putler" czy "Zełenski" to jeden h**j (nienawidzę tak samo jednych jak i drugich), i mam na to wyj**ane, tak samo jak i na całą tą wojenkę, i jak na Ciebie :)
Ja już skończyłem z Tobą pisać.

Novik

2022-05-29, 17:11
Będzie walka w kiślu widzę

skywalker75

2022-05-29, 17:20
Brawo Ukraińcy trzymamy za was kciuki i zawsze możecie liczyć na polską pomoc w zwalczaniu tej ruskiej zarazy. Okazuję się , że jesteśmy największym dostawcą broni dla nich zaraz po USA, Piękne jest też to jak pomagają inne państwa . Bałtowie zebrali ostatnio na nowego bayraktara i to prywatna zbiórka była. Niemiaszki tylko się ociągają ch*jki, chociaż Panzerfausty poszły i trochę onucowych gwałcicieli spaliły. Chwała Ukrainie

na...........pl

2022-05-29, 17:33
Dobra, ale gdzie jest informacja o tej zbiórce, skoro to firmuje urząd miasta Warszawy (wnioskując po grafice)?

Oooooo

2022-05-29, 17:37
Do widzenia Pan.

Gdyby nie cenzura to bym się wypowiedział,ale na razie dziękuję za tę wypowiedz.