18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kłótnia o zupę dla Polaków

discoteq • 2022-05-24, 12:30
Wymiana zdań z wolontariuszkami.

outline

2022-05-24, 12:40
Czy typ nie jest czasem jakiś poj***ny? :D D






Jebaka80

2022-05-24, 12:41
Trzeba wskrzesić Kuronia to będzie zupa dla Polaków.

Kriski

2022-05-24, 12:54
Robin głód z Radomskiego lasu?

OpenStreetMaps

2022-05-24, 12:59
outline napisał/a:

Czy typ nie jest czasem jakiś poj***ny? D



Takie durne komentarze tylko zabijają w ludziach chęć zawalczenia o cokolwiek.
Pier***ona mentalność niewolników!
I myślenie typu siedź cicho ni nie wychylaj się rób to co ci każą, łaź w maseczce bo inni też łażą.
Wychowywanie spolegliwego pie**olniętego społeczeństwa od dziecka na bajeczkach o pokornym cielęciu co dwie matki ssie,
a potem pokornie daje się prowadzić na rzeź
no i pozamiatane no i cześć!

skywalker75

2022-05-24, 13:05
Ja pie**ole czego jeszcze te ruskie trole nie wymyśla, wypie**alają się na polską imprezę i będą nam mówić komu zupę dawać... :shock: . Trzeba było mu nalać do walonek zapodac kopa w dupę i niech wypie**ala karmić swoich kolegów gwałcicieli gnijących na polach Ukrainy

rara

2022-05-24, 13:13
Pieniacz j***ny niech ze swojego 500+ sobie chińską kupi jak mu tak dupsko ciśnie wielki narodościowiec w k***e j***ny terrorysta

Halman

2022-05-24, 13:15
a to nie nagrał jak polakowi-koledze-menelowi odmawiają? nie widzę... wojownik o zupę waszą i naszą... ale umysłową nędzą nagrywającego wieje...

Erqti

2022-05-24, 13:29
OpenStreetMaps napisał/a:

Takie durne komentarze tylko zabijają w ludziach chęć zawalczenia o cokolwiek.
Pier***ona mentalność niewolników!
I myślenie typu siedź cicho ni nie wychylaj się rób to co ci każą, łaź w maseczce bo inni też łażą.
Wychowywanie spolegliwego pie**olniętego społeczeństwa od dziecka na bajeczkach o pokornym cielęciu co dwie matki ssie,
a potem pokornie daje się prowadzić na rzeź
no i pozamiatane no i cześć!



E mądralo, a chodziłbyś k***a do MOPSu po jałmużne bo też jesteś Polakiem? Wpie**alałbyś zupę w Caritasie bo też jesteś Polakiem?? Srałbyś do ch*ja w kiblu dla niepełnosprawnych bo też jesteś Polakiem??? kminisz różnice czy masz tak samo nasrane we łbie jak ten debil z tej sceny co się rzuca do kucharek bo "przy okazji" ktoś głodny chciał talerz a nie dostał, w co zresztą wątpie że tak było. Najpewniej to jeden z tych niedowartościowanych patoli z orłem na koszulce, plującym w tramwaju na kanara co woła od niego bilet - przecież ma prawo jeżdzić za darmo jak każdy polski emeryt!!

Payan

2022-05-24, 13:30
Ale poj***ny typ. Odmówili jemu zupę? To niech w domu wpie**ala, ale przedtem niech zrobi.

nowynick

2022-05-24, 13:43
gościu jak aż tak nędznie u ciebie to wpadaj do mnie z menażką - zupy ci nie odmówię i nagram twarz i upublicznie żeby inni wiedzieli, że u ciebie tak źle, że się z upaincami o zupę kłócić musisz...

anonimowy bojownik o zupę ja pie**olę

zubek25

2022-05-24, 14:11
Znając życie stado meneli na zupkę przyszło nie dostali i afera jak mogą zupki nie dać hehe