18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zbieranie datków na pomoc Uchodźcom

discoteq • 2022-05-29, 16:34
Zbieranie pieniędzy i ucieczka ;-)

Prawdopodobnie :arrow: Pan od ZUPY.

Nitro_Influencer

2022-05-29, 23:29
michal257 napisał/a:

Z tego wynika, że niedługo co drugi żul założy szmaty w kolorze moczu i denaturatu i będzie udawał, że zbiera dla banderowców.



do dzieła chłopie :)

opółnocyuciebie

2022-05-29, 23:49
sprytnie. jutro tez wpie**alam sie z puszka na ulice i robie im konkurencje

dżonyłojlker

2022-05-29, 23:52
Nitro_Influencer napisał/a:

Weź jeszcze sprawdź czy aby nie byli nosicielami małpiej ospy



Małpiej ospy, to nie wiadomo, ale banderozy na bank ;-)

Marten19

2022-05-30, 00:06
Ale tu jebie ruskimi onucami. Jprdle, myślałem że tylko na hardzie są...j***ne stuleje

PryszczatyJeż

2022-05-30, 00:43
Więcej to tu ukraińskich onuc, aż wstyd.

Laqss6

2022-05-30, 01:05
To pie**olnięty w głowę Biedka. Ten z Legionowa co wojuje z policją. Na YT ma kanał, gdzie wrzuca swoje durnowate filmy.

Tetrix

2022-05-30, 05:21
Ot jakiś typ je osaczył gdy we dwie zbierały na podręczniki dla ukraińskich dzieci tyle można wywioskować z tego filmu. :catfacepalm:

SanEscobar94

2022-05-30, 06:15
discoteq napisał/a:

A Ty jak napisałem wcześniej "Debjylem", ale już wiem dzięki Twoim wypocinom jak można bez problemu nabijać licznik na koncie Pisaniem bez jakiegokolwiek sensu
Zrozum: dla mnie "Putler" czy "Zełenski" to jeden h**j (nienawidzę tak samo jednych jak i drugich), i mam na to wyj**ane, tak samo jak i na całą tą wojenkę, i jak na Ciebie
Ja już skończyłem z Tobą pisać.



takie gówno jak ty powinno się utylizować albo zamykać, nie żebym się jakoś tam emocjonował, ale dokładam cegiełkę do jebiącej cię strony.

Exclip

2022-05-30, 08:00
Kolorowy napisał/a:

Całkowicie się zgadzam z autorem filmu. Może te ukry zbierają na swoje potrzeby, na majtki, na jedzenie itp. Tego nie wiadomo. Każda zbiórka powinna być opodatkowana w wysokości 60%, a zyski przekazywane np na mniejszość LGBT.



Morda komusze dziecko

Juzwa

2022-05-30, 08:14
miszczkurde napisał/a:

sprytnie. jutro tez wpie**alam sie z puszka na ulice i robie im konkurencje



Popieram, zbieraj na co chcesz. Tylko nie zapomnij ubrać się w taką flagę jaką masz w avatarze.

psycho6social

2022-05-30, 10:30
Kolorowy napisał/a:

a zyski przekazywane np na mniejszość LGBT.



bueheheheh to już wole, żeby to poszło na sadzenie drzew na sacharze ;D

Wszyscy mądrzy tacy, że ukrainycy to... ukraincy tam to... porażka, ciekawe jakby u nas był front i nasze kobiety musiały wyjechać np do Niemiec.
Chcielibyście żeby nasze rodziny były tak traktowane?? Każdy naród ma Kobiety przez duże K no i Karinki i Grażynki... także patrzmy na wszystko z dwóch stron, starając patrzeć się i z lewa i z prawa. Pozdrawiam i miłego dnia życzę.

discoteq

2022-05-30, 10:34
SanEscobar94 napisał/a:

takie gówno jak ty powinno się utylizować albo zamykać, nie żebym się jakoś tam emocjonował, ale dokładam cegiełkę do jebiącej cię strony.


Tak Cię zabolało, że ich porównuję? A czym oni się różnią? Dla mnie jeden i drugi to mistrzowie propagandy, tyle, że "Zełenski" to lepszy aktor, i to chyba jedyna różnica. Ty masz swoje zdanie, ja mam swoje. Nikt na to co myślę nie wpłynie. Jak tak Ci ich szkoda, to jedź na front, tam pomożesz (o ile jest w czym), tam się wykażesz (np. w zmywaniu garów po obiedzie dla Armii Nowego Świata) ;) Może wrócisz z deka mądrzejszy.
("Polaina" powoli staje się faktem, i co ja mam cieszyć michę jak Ty i skakać do góry? Dla mnie to początek końca, i aż żal, że dajemy się jako Państwo tak w h**a robić, że jako Państwo nie myślimy co będzie za jakiś czas. Jak napisano w jakimś z poprzednich postów: "Co za dużo, to niezdrowo". Święta racja. Ani jedni ani drudzy to Nasi przyjaciele, bo być przyjacielem, a udawać przyjaciela to dwie różne rzeczy. Choć i te udawanie to im jakoś poniżej średniej wychodzi, jak przyjdzie dogodny moment, to "wbiją Nam nóż w plecy".)

motorcycleman

2022-05-30, 12:31
Nitro_Influencer napisał/a:

Weź jeszcze sprawdź czy aby nie byli nosicielami małpiej ospy


Niby po co?

Sprawdź, czy guza mózgu nie masz - mój teść bełkotał podobnie, po czym umarł.

Nagar1

2022-05-30, 15:54
juz tak k***a nie brancie tych ukraincow

ruddie

2022-05-30, 20:39
ch*j z Ukrainą, Rosją i całym dzikim wschodem. Mamy wszystko robić, żeby walczyć z kacapami do ostatniego żywego Ukra.
Po wojnie to i tak będzie nasz główny rywal., oprócz kacapów.
Jak ktoś liczy na wieczna przyjaźń z banderowcami, to jest po prostu pie**olnięty albo idiotą.

Dla przypomnienia - nie ma obowiązku dawać do puszek, ani na nowy złoty melon dla owsika, ani dla pie**olniętej Ochojskiej, ani Rumunom, ani Ukrom, ani na kotki, pieski, globalne ocipienie itp.
Każdy może być głupi na swój sposób za własne pieniądze.