18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zbieranie datków na pomoc Uchodźcom

discoteq • 2022-05-29, 16:34
Zbieranie pieniędzy i ucieczka ;-)

Prawdopodobnie :arrow: Pan od ZUPY.

JackCactus

2022-05-29, 21:07
Karmazon napisał/a:

Widzę tu dla każdego jest tylko białe albo czarne. Prawda jest taka że Polsce odbije się ta cała pomoc czkawką. Mieszkam nad morzem i już teraz chociaż sezon się nie zaczął nie można wyjść na plażę nie spotykając grupek naj***nych ukrów i co drugie słowo suka bladź, JBLki z tym kacapsko podobnym szeleszczeniem na full p*zdę.



Podobnie anglicy mówili jak tacy jak ty i tobie podobni masowo najechali wyspy


vengo

2022-05-29, 21:14
Jak mnie ten pajac wk***ia!!!

Jestem z Warszawy i tylko czekam, aż spotkam tego pedała,
wtedy zobaczymy, jak będzie rumakował.

focusek

2022-05-29, 21:21
idzcie dupsko po sraniu wylizac tym ukraincom pojeby. To nie nasza wojna sk***iale lamuski. RUSKIE BIORA TO CO ICH. Zreszta jebac jednych i drugich niech wybija sie co do sztuki. A tak pozatym jebac pis i karakana.

motorcycleman

2022-05-29, 21:40
Dziwnym trafem większość oszustów z olx na których trafiam to Ukraińcy. No niesamowite... jak można nie wierzyć tak wspaniałemu narodowi, któremu bogactwa zazdroszczą Rosjanie. ;DDD

Nigdy nie zaufam już żadnemu Ukraińcowi na słowo - 100% Ukrów z którymi miałem osobisty kontakt, próbowało mnie oszukać.

dżonyłojlker

2022-05-29, 21:48
3Palce_w_Natalce napisał/a:

Nie wiem jak wy, ale ja bym je w krzaki wpie**olił i ostro wydupczył



Ja bym wziął na ostro tę czarną cyganichę, i poprawił kijem od szczotki :swir:

dracov6664

2022-05-29, 22:06
Ma racje,niech goni te sępy.

Saika

2022-05-29, 22:29
Kurrr... Czytam i nie wierzę, jedynie kapitulację ogłosić i białą flagę wywiesić, albo dać noże i siekiery, sami się powybijacie.
A zresztą, tłumaczyć nie ma sensu.
Żyjcie sobie dalej w tej bajeczce, tylko nie bądź zdziwiony jeden z drugim jaką się ta bajeczka puentą skończy.

pizmak289

2022-05-29, 22:36
A to czasem nie jest ten sam debil, przydupas Stonogi co tak skacze ciągle do policji i ciągle rzuca paragrafami? Taki pseudoznawca, kozak, co wszędzie się wpie**ala.

Sigonek

2022-05-29, 22:44
Tępota mas nie zna granic... Od początku szopy zwanej pandemią dysproporcje bogactwa jeszcze bardziej się pogłębiły, tzn. bardzo bogaci są jeszcze bardziej bogaci (patrz Bezosy, Muski i inne), a neoploretariat ubożeje w zastraszającym tempie. Cwaniaki robią biznes na charytatywnościach, a frajerzy klepią biedę. Obecna Ukraina istnieje tylko po to, żeby osłabiać Rosję, ale to się skończy ogniem i mieczem i cebularze z Nowego Jorku muszą się z tym pogodzić. Wracając do pomagania, to jak tak bardzo np Allegro, Żabka, banki itd kochają Ukrainę to nikt nie broni sfinansować aktywa i przelać środki do Kijowa na fundusz braterski. Jakoś k***a nie widzę takiego działania, tylko sępienie kasy od już i tak wygolonych mas.

Ks...........aw

2022-05-29, 22:55
zbierają na terebkę gucci k***iszony tfu

nastuh

2022-05-29, 23:01
to nie jest pan od zupy tylko Biedka.. ogolnie, jak dla mnie jest speclajny dzial dla ukraincow i nie trzeba nic wiecej, rzygac sie chce od tego pie**olenia juz. won mi z tym.

Nitro_Influencer

2022-05-29, 23:13
Gościu z kamerą ewidentnie ma niedoj***nie mózgowe

Sigonek napisał/a:

Tępota mas nie zna granic... Od początku szopy zwanej pandemią dysproporcje bogactwa jeszcze bardziej się pogłębiły, tzn. bardzo bogaci są jeszcze bardziej bogaci (patrz Bezosy, Muski i inne), a neoploretariat ubożeje w zastraszającym tempie. Cwaniaki robią biznes na charytatywnościach, a frajerzy klepią biedę. Obecna Ukraina istnieje tylko po to, żeby osłabiać Rosję, ale to się skończy ogniem i mieczem i cebularze z Nowego Jorku muszą się z tym pogodzić. Wracając do pomagania, to jak tak bardzo np Allegro, Żabka, banki itd kochają Ukrainę to nikt nie broni sfinansować aktywa i przelać środki do Kijowa na fundusz braterski. Jakoś k***a nie widzę takiego działania, tylko sępienie kasy od już i tak wygolonych mas.

Sprawdz kto jak pomaga bo rzucasz pustymi sloganami.

motorcycleman napisał/a:

Dziwnym trafem większość oszustów z olx na których trafiam to Ukraińcy. No niesamowite... jak można nie wierzyć tak wspaniałemu narodowi, któremu bogactwa zazdroszczą Rosjanie. ;DDD
Nigdy nie zaufam już żadnemu Ukraińcowi na słowo - 100% Ukrów z którymi miałem osobisty kontakt, próbowało mnie oszukać.



Weź jeszcze sprawdź czy aby nie byli nosicielami małpiej ospy :)

michal257

2022-05-29, 23:15
Halman napisał/a:

i co z tego filmiku wynika? że dwie laski nie chcą być nagrywane? czy to oznacza ze mają coś za uszami? przecież taki wolontariusz to każdy patrol SM czy policji może zweryfikować w minutę, prędzej sie wystraszyły psychopaty... szkoda klawiatury



Z tego wynika, że niedługo co drugi żul założy szmaty w kolorze moczu i denaturatu i będzie udawał, że zbiera dla banderowców.

dildo_baggins

2022-05-29, 23:15
Śmierdząca k***a z kremla najechała na demokratyczny kraj, w XXI w., a mamy tu całą zgraję onuc, które po prostu nie ogarniają, za to ich czaszki rezonują tępą ruską propagandą. Nie wyobrażam sobie, jak puste łby musieliśce mieć, skoro tyle gówna tam weszło. Nawet na was nie sram, bo szkoda mojego gówna. Przy was to szlachetna substancja. Pozdrawiam tych, którym zostało jeszcze trochę zdrowego rozsądku.