18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zachowanie policjantów po meczu piłki ręcznej.

WalkingStephen • 2014-02-26, 12:04
Oczekiwałem z ciekawością tego filmiku na sadolu, ponieważ wiem, że wywoła on zamieszanie w komentarzach, no ale się nie pojawiał więc sam wrzuciłem.


Akcja dzieje się po meczu piłki ręcznej między Iskrą Kielce a Wisłą Płock, gdzie goście odpalają kilka rac przed wejściem do autobusów i powrotem do domów. Mimo długości i ogólnego chaosu panującego w nagraniu polecam obejrzeć całość. Może i otworzy to w pewnym stopniu, niektórym oczy. Choć nie liczę na to bo jak już kiedyś na sadolu pisałem, wychowankowie (tfu!) kwejka, którzy przenieśli się na sadola nie są zdolni do normalnej uargumentowanej dyskusji, ponieważ uważają, że są prze sadystami jak dogryzą komuś w internecie, a główną wytyczną sensu życia są wirtualne piwa.

xts

2014-02-26, 12:15
nie wiedziałem, że ludzie umierają od gazu łzawiązego.

$omator

2014-02-26, 12:46
miejsce około-stadionowej hołoty jest w chlewie

pierogi3

2014-02-26, 12:56
No i ch*j! Skoro prawo zabrania odpalania rac w takich miejscach to trzeba się przyporządkować, a nie kozaczyć i udawać poszkodowanego.

bz...........ue

2014-02-26, 13:07
Każda osoba wchodząca na stadion powinna dostawać przy wejściu pałą w łeb. Tak profilaktycznie.

Misiek_KRK

2014-02-26, 13:12
policjant mówi do gościa, żeby się odsunął, a ten debil dalej napiera na kordon policji. A potem k***a zdziwiony, ze dostaje pałą lub gazem. Dziecku powtarzam dwa razy, a za trzecim dostaję karę. A tu k***a dorosły facet chce być cwaniaczkiem. Powinien dostać kilka razy pałą przez plecy i może wtedy zacznie wykonywać polecenia. Kibole jak zwykle silni w grupie.

doskok

2014-02-26, 13:19
Co za pie**olona hołota, bydło. Ani w Pl, ani u szwabów, ani na wyspach nie miałem problemów z policją mimo licznych kontroli, a nawet interwencji z moim udziałem. Były jakieś mandaty, ale za coś. Oni nie są od tego by ich kochać niestety. Nie kocham. Oni są od tego by ich szanować, szanuje. Trzeba wykonywać polecenia i tyle. Bez powodu się nie dostaje pałą przez łeb, chyba że na siłę pchasz się tam skąd trzeba odejść.

hennesi

2014-02-26, 13:48
Up, up. Gałe milicjantom tez robicie na polecenie? Brata, żonke beda wam lali to też spokojnie będziecie wykonywac polecenia? j***ne pokolenie ciot internetowych.

d3...........88

2014-02-26, 14:03
Taki walsnie mamy obraz naszej Milicji, czym sie oni roznia od tych z berkutu? tym , ze jeszcze nie strzelali do nas z ostrej amunicji,ale i tak znajda sie jeb%^i debile co beda pisac: Taaa a jak Cie pobija to pierwsze co na Policje dzwonisz... taki argument sobie wsadzcie w dupe, bo nigdy nikomu nie chodzilo w nienawisci do Psiarni zeby jej nie bylo, musi byc bo jak jej nie ma bedzie anarchia na ulicach, ale chodzi o to, zeby sluzyla obywatelom, zeby nam pomagala, a nie ze ide w kieszenie z trawka aalbo siedze z piwkiem spokojny i musze sie rozgladac zeby nikt nie wyszedl zza rogu i nei wlepil mi mandatu, cwaniakujac przy tym i pie**olac jakies rzeczy w moja strone a za odpyskowanie wywiozl gdzies daleko poza miejsce zamieszkania i przypie**olil palka po nogach plus mandat 200zl.... Prawo nas nie chroni przed nimi wiec czuja sie bezkarnie, ale coz maja na to przyzolenie... HWDP moze dla was jest zulerskie, ale pasuje idealnie do naszej zepsutej Policji, widzialem wiecej takich filmow, jeden nawet chcial wystawic mandat bo kibic mu gwizdnal do ucha... kibic mowil, ze nie ma na to paragrafu a policjant ze paragraf sie zaraz znajdzie, pozwalaja sobie na coraz wiecej, co to za kraj, gdzie na kazdym kroku szczuje sie mlodych ludzi??

doskok

2014-02-26, 14:23
hennesi
a dlaczego maja mi napie**alać brata lub żonkę? Jak słyszę o tym że w Pl policja ma szanować obywateli i im pomagać to mnie zalewa. Wyjedźcie do normalnego kraju, pożyjcie rok, dwa i zobaczcie jak policja pomaga obywatelom, szanuje ich. Ale k***a zobaczcie też jak obywatele szanują się wzajemnie, jak sobie pomagają, jak są uczciwi, bezinteresowni. Jak człowiek nie przejdzie obojętnie obok drugiego i wszyscy rozdają sobie uśmiechy za darmo.
Polska policja reprezentuje stosunek władzy wobec ludu. Jest organem wykonującym polecenia z góry. Polska zaś jest krajem wrogo nastawionym do Polaka. Oczywiście uczciwego, zwykłego człowieka. A Polska, to oczywiście my sami, Polacy. W UK nikt cię tak w ch*ja nie zrobi jak rodak, w IE, trzymaj się z daleka od rodaków bo gorzko pożałujesz, a w kraju rodak z chęcią zajebie ci samochód, okradnie z dorobku życia twoją babcię, potraktuje jak pasożyta w urzędzie.
Jak wszedłem 8 lat temu do urzędu w Irlandii, to poczułem się jak k***a celebryta. Jak się wyj***łem przes sklepem wszyscy ruszyli z pomocą, a jak przyjechałem na drogie wczasy do Pl, to wj***li mi się do auta, a drogówka jebła dwa mandaty z górnej półki. Taki kraj. Zawsze mam problem w Pl przez pierwsze dwa dni od przyjazdu, by gasić uśmiech na twarzy jak mijam ludzi, bo tu nie wypada. Patrzą na mnie jak na debila lub pedała. Ale jest jeden plus naszego kraju. Nigdzie nie można robić tak dobrych interesó jak w Polsce. Tu jest ogromne pole do popisu dla ludzi mądrych, kreatywnych itp. Tu panuje korupcja, nepotyzm. Kasę się robi nieżle w miastach, ale najlepiej na prowincji. Datkiem kupisz plebana, masz lud. Kupisz komputer do komisariatu- zero kontroli. Z wójtem robisz interesy. Masz ich wszystkich. Acha, trzeba jeszcze pare bozi na wioskach postawić i obraz papieża do kościoła i niech ktoś cie ruszy... A wy szarpcie się z policja...

hennesi

2014-02-26, 14:46
Dokonaj całkowitej emigracji i zmien strony .pl na co.uk

WydziałPolicji

2014-02-26, 15:03
Ej k***a tu są małe dziecki k***a fajnie odj***liscie pokazówke sobie ? haahha

~Vuko

2014-02-26, 15:19
hennesi napisał/a:

Up, up. Gałe milicjantom tez robicie na polecenie? Brata, żonke beda wam lali to też spokojnie będziecie wykonywac polecenia? j***ne pokolenie ciot internetowych.


Za tego posta nie dostaniesz jedzenia do soboty a w poniedziałek przenoszę Cię z plantacji do kamieniołomu. Dostaniesz papier ścierny i będziesz ręcznie szlifował granit na małe kulki (żebym miał czym w Ciebie rzucać). A teraz przeproś wszystkich na sadolu i wracaj do klatki.

broda81

2014-02-26, 15:19
Na piłce ręcznej gnębić pikników? Totalne dno.............

xts

2014-02-26, 15:49
jak to jest, że na ogól poszkowana przez policje jest hołota, a nie zwykli obywatele.