18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zachowanie policjantów po meczu piłki ręcznej.

WalkingStephen • 2014-02-26, 12:04
Oczekiwałem z ciekawością tego filmiku na sadolu, ponieważ wiem, że wywoła on zamieszanie w komentarzach, no ale się nie pojawiał więc sam wrzuciłem.


Akcja dzieje się po meczu piłki ręcznej między Iskrą Kielce a Wisłą Płock, gdzie goście odpalają kilka rac przed wejściem do autobusów i powrotem do domów. Mimo długości i ogólnego chaosu panującego w nagraniu polecam obejrzeć całość. Może i otworzy to w pewnym stopniu, niektórym oczy. Choć nie liczę na to bo jak już kiedyś na sadolu pisałem, wychowankowie (tfu!) kwejka, którzy przenieśli się na sadola nie są zdolni do normalnej uargumentowanej dyskusji, ponieważ uważają, że są prze sadystami jak dogryzą komuś w internecie, a główną wytyczną sensu życia są wirtualne piwa.

hennesi

2014-02-26, 15:51
Vuko napisał/a:


Za tego posta nie dostaniesz jedzenia do soboty a w poniedziałek przenoszę Cię z plantacji do kamieniołomu. Dostaniesz papier ścierny i będziesz ręcznie szlifował granit na małe kulki (żebym miał czym w Ciebie rzucać). A teraz przeproś wszystkich na sadolu i wracaj do klatki.


Z tym papierem sciernym mozemy sie dogadac. Musze futryny w mieszkaniu jeszcze odmalowac po remoncie. Jak podam adres na priv to obiecujesz szefie, ze przywieziesz mi go osobiście?

xts

2014-02-26, 16:10
hennesi napisał/a:


Z tym papierem sciernym mozemy sie dogadac. Musze futryny w mieszkaniu jeszcze odmalowac po remoncie. Jak podam adres na priv to obiecujesz szefie, ze przywieziesz mi go osobiście?




Pfciuki

2014-02-26, 16:14
Znowu pie**olą Ci co z domu nigdy nie wyszli...
Nazywanie każdego człowieka hołotą i wrzucacie wszystkich do jednego worka. Myślę, że każdy jak by był w takiej sytuacji to puściłyby mu nerwy.
Wyszlibyście z jakiejś imprezy masowej, ochrona lub policja zatrzymuje jakiegoś waszego kumpla, a wy co? Normalny człowiek by zareagował, dostał by wpie**ol, a kółko różańcowe nazwałoby go hołotą. Wy pewnie w takie sytuacji z płaczem byście uciekli w drugą stronę. Zapomniałem wy z domu nie wychodzicie, a co dopiero jakaś impreza masowa. Chyba waszą ostatnio grubszą imprezą była komunia święta, albo inne bierzmowanie.

Bydło zawsze się znajdzie, ale nie tylko po stronie kibiców. Nie wiece nawet jakich debili przyjmują do prewencji. Tam też się czasami znajdą młodzi szczyle, którzy innej pracy nie byli wstanie sobie znaleźć. Często tylko czekają żeby komuś przyj***ć. Są od pilnowania, ale często przesadzają.

Jeszcze nie dawno nie wierzyłem w teksty typu "...bo policja prowokowała". Ostatnio wracając z meczu grupce policjantów przeszkadzało to że idzie za dużo kibiców przez parking w stronę pociągu, stali przy przejściu dla pieszych i kazali "stać k***a", bo najpierw to muszą wyjechać samochody z parkingu, a pociąg może sp***olić. Druga sytuacje już po wyjściu z pociągu, kilku SOKistów i policjantów stało i do przechodzących ludzi rzucili tekstem " spokojnie, bo użyjemy siły"... tylko po ch*j jak tam szli starsi ludzie, dzieci, a spokój był jak na procesji w Boże Ciało. Jeszcze przypomina mi się inna sytuacja, mecz bez kibiców gości, ale policjantów chyba 40 w pełnym uzbrojeniu, z psami, pałami i bronią... po co? No tak pewnie do ochrony drzewek, bo kibole lubią napie**alać zieleń.

Tutaj odpalili race, była spina, można było to załagodzić, ale lepiej napie**olić kilku osobom, bo większa frajda. . . a może teraz będziecie pie**olić, że na ręczna też kibole chodzą?

xts

2014-02-26, 16:17
Pufcik napisał/a:

Znowu pie**olą Ci co z domu nigdy nie wyszli...
Bydło zawsze się znajdzie, ale nie tylko po stronie kibiców. Nie wiece nawet jakich debili przyjmują do prewencji. Tam też się czasami znajdą młodzi szczyle, którzy innej pracy nie byli wstanie sobie znaleźć. Często tylko czekają żeby komuś przyj***ć. Są od pilnowania, ale często przesadzają.

Jeszcze nie dawno nie wierzyłem w teksty typu "...bo policja prowokowała". Ostatnio wracając z meczu grupce policjantów przeszkadzało to że idzie za dużo kibiców przez parking w stronę pociągu, stali przy przejściu dla pieszych i kazali "stać k***a", bo najpierw to muszą wyjechać samochody z parkingu, a pociąg może sp***olić. Druga sytuacje już po wyjściu z pociągu, kilku SOKistów i policjantów stało i do przechodzących ludzi rzucili tekstem " spokojnie, bo użyjemy siły"... tylko po ch*j jak tam szli starsi ludzie, dzieci, a spokój był jak na procesji w Boże Ciało. Jeszcze przypomina mi się inna sytuacja, mecz bez kibiców gości, ale policjantów chyba 40 w pełnym uzbrojeniu, z psami, pałami i bronią... po co? No tak pewnie do ochrony drzewek, bo kibole lubią napie**alać zieleń.

Tutaj odpalili race, była spina, można było to załagodzić, ale lepiej napie**olić kilku osobom, bo większa frajda. . . a może teraz będziecie pie**olić, że na ręczna też kibole chodzą?



zapomniałeś napisać hwdp i że słuchasz hardcorowego rapu o ciężkim życiu na ławce pod blokiem bez perspektyw na życie.

Pfciuki

2014-02-26, 16:35
Nie wiesz kim jestem i czego słucham (kompletnie nie trafiłeś), ale pie**olisz najwięcej. Życzę Ci powodzenia Sherlcocku w dalszym poznawaniu świata przez internet. Rozumiem, że rozpoznałeś każdego na filmie, że nazwałeś ich hołotą?

Nikogo nie bronie z tego filmiku, może i się im należało, ale wk***ia mnie jak ludzie zwalają winę na LUDZI, a policja jest kochana i prawidłowo kogoś pobiła. Byliście tam? Nie. Obejrzeliście tylko filmik jak kogoś napie**alają, bo odpalił świeczkę. Ktoś przeklną, a wy jesteście święci i nigdy "k***a" z waszych ust nie wyszło.

Wk***iają mnie teksty typu:
Cytat:

"miejsce około-stadionowej hołoty jest w chlewie", "Każda osoba wchodząca na stadion powinna dostawać przy wejściu pałą w łeb. Tak profilaktycznie.", "Co za pie**olona hołota, bydło"



Nic tylko życzyć wam podobnych sytuacji, żeby was napie**olili przed stadionem, przed meczem, w trakcie i jeszcze po. Żeby wam skatowali dzieciaka, bo poszedł na mecz z kolegami. Potem ktoś wrzuci filmik do sieci i nazwie was hołotą. Chyba, że nigdy z domu nie będziecie wychodzić, tylko przez te swoje internety będziecie walczyć komentując kolejne tematy na sadisticu.

McMenel

2014-02-26, 17:29
Och jaki ładny filmik. Montaż pierwsza klasa. Ciekawe tylko co się działo między racami a akcją policji... To że masz pocięty film nic nie znaczy. Udostępnij cały to się będziemy mogli przekonać co się stało.

IRONiczny

2014-02-26, 19:06
Jakie cudowne komentarze, że niepotrzebnie po to piłka ręczna, że kiedyś tam mecz bez gości a policja była! cóż za atak na dobrych obywateli, kibiców! przecież to nadludzie. kibic - to brzmi dumnie.
zapominacie jednak że mecz to impreza masowa i od jakiejś tam ilości osób policja musi być i ch*j

merh

2014-02-26, 19:51
wbrew pozorom ta "chołota" to siła,ktorej mozna uzyć przy usuwaniu siłą tych,ktorzy was okradają. grunt to nimi dobrze pokierować.

arkosek07

2014-02-26, 20:34
Dziwią mnie komentarze ludzi tutaj , ta "hołota" po za odpaleniem rac i wzniesieniu okrzyków , nie zrobiła kompletnie nic żeby spotkać się z tak agresywną akcją policji . Rygorystyczne psychotesty dla policjantów 2 razy w roku i takich patoli nie będzie.
Porównywanie Anglii do Polski jest błędne. W Anglii policjanta się szanuję bo on szanuje obywateli , jak zrobisz jakieś wykroczenie to podchodzi tłumaczy Ci spokojnie , a tutaj wszystko przy użyciu środków przymusu jak pała czy gaz.
Zobaczcie sobie na wyrazy twarzy tych Policjantów , ślina im cieknie z wściekłości , bo pały użyć tak sobie po prostu nie mogą

Pfciuki

2014-02-26, 21:10
IRONiczny napisał/a:

Jakie cudowne komentarze, że niepotrzebnie po to piłka ręczna, że kiedyś tam mecz bez gości a policja była! cóż za atak na dobrych obywateli, kibiców! przecież to nadludzie. kibic - to brzmi dumnie.
zapominacie jednak że mecz to impreza masowa i od jakiejś tam ilości osób policja musi być i ch*j



Chłopie, przestań skomleć, bo gówno do tematu wprowadziłeś.
Ty w ogolę czytasz, że się do dyskusji wtrącasz? W wypowiedzi na temat policji, a braku kibiców gości chodziło o coś innego. Impreza masowa, policja musi być, ale nie musi stać i prowokować swoim zachowaniem i wyglądem. Z trybun wychodzą dzieciaki, a oni stoją wypakowani w broń. . . Po za tym zawsze się znajdzie jakiś procent debili na stadionie. Takim zachowaniem prowokują tych debili do pokazania się. Jednakże to jest mały procent, ale wy, którzy nigdy nie byliście na żadnym meczu , zawsze macie najwięcej do gadania i wszędzie widzicie podludzi.
Wszędzie już widzicie pseudokibiców, kiboli, bo race odpalili i pokrzyczeli. Jak był temat o kibolach, to ktoś pisał, że siatkówka i piłka ręczna lepsza od od nogi, bo jest spokój i są prawdziwi kibice. Teraz temat z rozrabiającymi kibicami ręcznej i nagle to oni sa najgorsi... hipokryci k***a. Pójdzicie raz na mecz, weźcie udział w dopingu to zobaczycie jakie to są emocje... a nie walicie konia do filmików z shemale, a potem w gimnazjum udajecie takich super męskich chłopczyków.
Tak na marginesie. Leją polaka, bo świeczkę odpalił, ale trzeba go nazwać hołotą, bo walczył o swoje. Więcej podziałów, to ten grajdołek bardzo szybko zostanie rozpie**olony od środka. Brawo!

Po...........ł

2014-02-26, 21:19
up hahhahahahahahahha i Ci co będą pisali posty pod moim postem hahhahhahahahahaha xD jaka gównoburza hahaha

wyznawcakata

2014-02-26, 21:20
Mamy się ich bać. O to chodzi.

le...........ce

2014-02-26, 21:29
Bardzo dobrze! Szczekający plebs dostał gazem po oczkach, o matko boska, jaki on teraz delikatny, poszkodowany, umierał k***a będzie :lol: :amused:
Wychodzi na to, że kibice to cioty! :lol:

Pfciuki

2014-02-26, 21:31
Popiełuszko88 napisał/a:

up hahhahahahahahahha i Ci co będą pisali posty pod moim postem hahhahhahahahahaha xD jaka gównoburza hahaha
Obrazek



Gratuluje, zdobędziesz dużo piwek za gifa. Teraz będziesz mógł się w końcu poczuć spełniony. Będziesz wnukom opowiadał o swoim największym sukcesie w swoim ch*jowym życiu.

Mathek

2014-02-26, 21:31
A nie można tak zwyczajnie bez rac skoro to zabronione ? Ja pie**ole...