18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zachowanie policjantów po meczu piłki ręcznej.

WalkingStephen • 2014-02-26, 12:04
Oczekiwałem z ciekawością tego filmiku na sadolu, ponieważ wiem, że wywoła on zamieszanie w komentarzach, no ale się nie pojawiał więc sam wrzuciłem.


Akcja dzieje się po meczu piłki ręcznej między Iskrą Kielce a Wisłą Płock, gdzie goście odpalają kilka rac przed wejściem do autobusów i powrotem do domów. Mimo długości i ogólnego chaosu panującego w nagraniu polecam obejrzeć całość. Może i otworzy to w pewnym stopniu, niektórym oczy. Choć nie liczę na to bo jak już kiedyś na sadolu pisałem, wychowankowie (tfu!) kwejka, którzy przenieśli się na sadola nie są zdolni do normalnej uargumentowanej dyskusji, ponieważ uważają, że są prze sadystami jak dogryzą komuś w internecie, a główną wytyczną sensu życia są wirtualne piwa.

filu23

2014-02-26, 22:28
PsK napisał/a:



Akcja dzieje się po meczu piłki ręcznej między Iskrą Kielce a Wisłą Płock, gdzie goście odpalają kilka rac przed wejściem do autobusów i powrotem do domów. Mimo długości i ogólnego chaosu panującego w nagraniu polecam obejrzeć całość. Może i otworzy to w pewnym stopniu, niektórym oczy. Choć nie liczę na to bo jak już kiedyś na sadolu pisałem, wychowankowie (tfu!) kwejka, którzy przenieśli się na sadola nie są zdolni do normalnej uargumentowanej dyskusji, ponieważ uważają, że są prze sadystami jak dogryzą komuś w internecie, a główną wytyczną sensu życia są wirtualne piwa.



Nie pie**ol! :ok***a:

nots

2014-02-26, 22:29
Takie gangstery, a brzmią jak zarzynane świnie przy jakimkolwiek kontakcie z policjantami. Śmiechłem.

fdM

2014-02-26, 22:35
Rozwiązanie jest moim zdaniem dosyć proste. Wystarczyłoby, że prawo przewidywałoby podwójny wymiar kary dla policjanta dopuszczającego się przestępstwa (jednocześnie byliby chronieni jak teraz - kara za uderzenie policjanta jest znacznie wyższa niż za uderzenie szarego obywatela). Byłby to skuteczny straszak na policjantów którzy minęli się z powołaniem. Tym samym np. policjant który dopuścił się pobicia na Marszu Niepodległości w dwa - trzy lata temu nie dostałby zawiasów a normalny wyrok odsiadki. Następni na pewno zastanowiliby się zanim dopuściliby się podobnego czynu. Ponieważ policjant powinien być "stróżem prawa", czyny zabronione popełnione przez niego charakteryzują się wysoką szkodliwością (np. spadek zaufania społeczeństwa do służb) surowe kary byłyby uzasadnione.

NoPuke

2014-02-26, 22:39
Przykro patrzeć że tak fajny sport staje się skażony bandą spedalonych debili z racami robiących dymy antypolicjantów. A napierd***** to wszystko pałami może się nauczą.

zenekpogromca

2014-02-26, 22:52
"nieprzytomna dziewczyna z Płocka zostaje zabrana przez ambulans" ... k***a gdzie ona tam była nieprzytomna ? Może omdlała czy na chwile straciła , ale odzyskała i była przytomna. Brakło jej powietrza albo któryś z jej kolegów ją przewrócił jak po gazie uciekali i wielka afera.. mogła tam nie stać za darmo gazem nie dostali.

Wszyscy są źli tylko nie ci którzy prowokują :idzwch*j:

grzesiu_id

2014-02-26, 22:59
Banda j***nych idiotów.
Piszecie że policja dobrze wykonuje swoje obowiązki bo to niezgodne z prawem. Jak ktoś wypije piwo w miejscu publicznym, przejdzie na czerwonym, czy przekroczy prędkość to też mają używać gazu łzawiącego i stłamszać te osoby?
To są wg was adekwatne działania policji? Są to działania znane z czasów komuny. Propaganda medialna widzę działa nawet lepiej niż w tamtych czasach, bo baran który pisze że każdy przed wejściem na stadion powinien dostać pałą w łeb dostaje j***ne wirtualne piwa i aprobatę komentujących i odwiedzających portal.

Majozen

2014-02-26, 23:01
Zastanawia mnie, czemu zawsze na tego typu filmach nie ma pokazanego momentu, od którego się wszystko zaczęło. Zawsze to policja jest ta zła, niedobra i prowokuje tym, że mają nałożone mundury. Szkoda, że na każdy mecz przypada przynajmniej jeden autobus kibiców, którzy jada zrobić dym i wrócić. Wyjdzie takie bydło i nie potrafi się zachować, bo duma nie pozwala, w końcu jak to, Ja kibic mam się trzymać zasad porządku? A potem takie pie**olenie, że ze stadionu wychodzą małe dzieci i starsze osoby, a policja prowokuje. Na ch*j rzucali te race, nie potrafią świętować jak CYWILIZOWANI ludzie? Policja w naszym kraju jest jaka jest, ale co jest jakaś grubsza interwencja po meczu, czy to piłki nożnej, czy ping ponga, zawsze winna jest policja, nigdy hołota, która nie potrafi się dostosować do życia w społeczeństwie i uszanować zasad.

grzesiu_id napisał/a:

Banda j***nych idiotów.
Piszecie że policja dobrze wykonuje swoje obowiązki bo to niezgodne z prawem. Jak ktoś wypije piwo w miejscu publicznym, przejdzie na czerwonym, czy przekroczy prędkość to też mają używać gazu łzawiącego i stłamszać te osoby?



Co Ty gościu pie**olisz? Porównujesz drobne wykroczenie, do tego co się dzieje na filmiku? A co mają twoim zadanie robić policjanci w takiej sytuacji, dać sobie mordy obić? Ich zadaniem jest utrzymać w ryzach taką hołotę, gdyby zaistniała taka potrzeba.

Kozioł.

2014-02-26, 23:04
NoPuke napisał/a:

Przykro patrzeć że tak fajny sport staje się skażony bandą spedalonych debili z racami robiących dymy antypolicjantów. A napierd***** to wszystko pałami może się nauczą.



Chciałbyś lewaczku, od chcieć a móc daleka droga. Polska ma jedną z najlepszych huliganek na świecie o czym mogła się przekonać niejedna ekipa podczas euro 2012,

pivovar

2014-02-26, 23:06
Uwaga jestem ekspertem!
To co widać na filmie jest wyrwane z kontekstu. Był to mecz ligi mistrzów, więc istotniejszy niż spotkanie ligowe. Kibice z Płocka przyjechali na do Kielc liczną około 800 osobową grupą. Od początku Iskra prowadziła i miała przewagę. Kibice Wisły już podczas meczu wytworzyli atmosferę napięcia i konfliktu poprzez wulgarne przyśpiewki. Policja przyjechała na miejsce, by chronić obie grupy kibiców przed sobą. Wielu kibiców (tak, z Płocka) było pijanych i po zakończeniu meczu, zamiast udać się do autokarów, odpalili racę i zaczęli prowokować otoczenie brakiem kultury.

Majozen

2014-02-26, 23:09
Kozioł. napisał/a:



Chciałbyś lewaczku, od chcieć a móc daleka droga. Polska ma jedną z najlepszych huliganek na świecie o czym mogła się przekonać niejedna ekipa podczas euro 2012,



I to jest twoim zdaniem powód do dumy baranie?

lapps

2014-02-26, 23:29
Majozen napisał/a:

Zastanawia mnie, czemu zawsze na tego typu filmach nie ma pokazanego momentu, od którego się wszystko zaczęło. Zawsze to policja jest ta zła, niedobra i prowokuje tym, że mają nałożone mundury. Szkoda, że na każdy mecz przypada przynajmniej jeden autobus kibiców, którzy jada zrobić dym i wrócić. Wyjdzie takie bydło i nie potrafi się zachować, bo duma nie pozwala, w końcu jak to, Ja kibic mam się trzymać zasad porządku? A potem takie pie**olenie, że ze stadionu wychodzą małe dzieci i starsze osoby, a policja prowokuje. Na ch*j rzucali te race, nie potrafią świętować jak CYWILIZOWANI ludzie? Policja w naszym kraju jest jaka jest, ale co jest jakaś grubsza interwencja po meczu, czy to piłki nożnej, czy ping ponga, zawsze winna jest policja, nigdy hołota, która nie potrafi się dostosować do życia w społeczeństwie i uszanować zasad.



Co Ty gościu pie**olisz? Porównujesz drobne wykroczenie, do tego co się dzieje na filmiku? A co mają twoim zadanie robić policjanci w takiej sytuacji, dać sobie mordy obić? Ich zadaniem jest utrzymać w ryzach taką hołotę, gdyby zaistniała taka potrzeba.



a co sie dzieje na filmiku? pobili kogos? okradli? zgwalcili? moze zamordowali? albo znecali sie nad zwierzetami?
niedlugo publiczne smianie sie moze byc powaznym wykroczeniem bo ktos moze pomyslec ze to z niego sie smieja

Kozioł.

2014-02-26, 23:35
Majozen napisał/a:



I to jest twoim zdaniem powód do dumy baranie?



I tak wole być dumny z takiego powodu niż być Europejczykiem i lizać dupy krajom które zostawiły nas na pożarcie Niemcom i Ruskim.

varti

2014-02-26, 23:51
Pufcik napisał/a:



Jeszcze nie dawno nie wierzyłem w teksty typu "...bo policja prowokowała". Ostatnio wracając z meczu grupce policjantów przeszkadzało to że idzie za dużo kibiców przez parking w stronę pociągu, stali przy przejściu dla pieszych i kazali "stać k***a", bo najpierw to muszą wyjechać samochody z parkingu, a pociąg może sp***olić. Druga sytuacje już po wyjściu z pociągu, kilku SOKistów i policjantów stało i do przechodzących ludzi rzucili tekstem " spokojnie, bo użyjemy siły"... tylko po ch*j jak tam szli starsi ludzie, dzieci, a spokój był jak na procesji w Boże Ciało. Jeszcze przypomina mi się inna sytuacja, mecz bez kibiców gości, ale policjantów chyba 40 w pełnym uzbrojeniu, z psami, pałami i bronią... po co? No tak pewnie do ochrony drzewek, bo kibole lubią napie**alać zieleń.

Tutaj odpalili race, była spina, można było to załagodzić, ale lepiej napie**olić kilku osobom, bo większa frajda. . . a może teraz będziecie pie**olić, że na ręczna też kibole chodzą?



Postawiłbym cię synku raz jedyny naprzeciwko tych biednych kibiców w pełnym policyjnym rynsztunku, gdzie was jest 30 a ich 3000 a sp***alać w razie zagrożenia życia nie ma gdzie i jak (bo ten prowokujący strój waży w ch*j i trochę) i zobaczyłbym jakbyś cienko wtedy zaśpiewał.
Gówno mnie obchodzi, czy ktoś chodzi na mecze, wychodzi z domu czy czy może biega po parapecie, tak oglądając świat zewnętrzny ale każdy normalnie myślący człowiek (przynajmniej ja się z takim zachowaniem spotkałem np. w Niemczech) jak podchodzi do niego Policjant i zwraca mu uwagę to albo grzecznie się podporządkowuje albo grzecznie się z policjantem nie zgadza. Nie zachowuje się na starcie jak rozwścieczony kogut i nie świruje pawiana pokazując kolegom w stadzie jaki to on nie jest kozak.
Policjant na przejawy agresji zareaguje agresją bo tak jest szkolony, a że ma do dyspozycji środki przymusu bezpośredniego to je wykorzysta. Wbijcie sobie k***a raz na zawsze do łysych łbów że Policjant nie jest od proszenia pana w ortalionie żeby zgasił tą flarę czy odłożył to krzesełko ale Policjant jest od WYEGZEKWOWANIA żeby rzeczony pan to zrobił, bo paląc tą racę czy wyrywając to krzesełko czy nawet drąc ryja w miejscu publicznym ŁAMIE k***A PRAWO. A Policja jest od egzekwowania przestrzegania tego prawa.

Kozioł.

2014-02-27, 00:27
varti napisał/a:



Postawiłbym cię synku raz jedyny naprzeciwko tych biednych kibiców w pełnym policyjnym rynsztunku, gdzie was jest 30 a ich 3000 a sp***alać w razie zagrożenia życia nie ma gdzie i jak (bo ten prowokujący strój waży w ch*j i trochę) i zobaczyłbym jakbyś cienko wtedy zaśpiewał.
Gówno mnie obchodzi, czy ktoś chodzi na mecze, wychodzi z domu czy czy może biega po parapecie, tak oglądając świat zewnętrzny ale każdy normalnie myślący człowiek (przynajmniej ja się z takim zachowaniem spotkałem np. w Niemczech) jak podchodzi do niego Policjant i zwraca mu uwagę to albo grzecznie się podporządkowuje albo grzecznie się z policjantem nie zgadza. Nie zachowuje się na starcie jak rozwścieczony kogut i nie świruje pawiana pokazując kolegom w stadzie jaki to on nie jest kozak.
Policjant na przejawy agresji zareaguje agresją bo tak jest szkolony, a że ma do dyspozycji środki przymusu bezpośredniego to je wykorzysta. Wbijcie sobie k***a raz na zawsze do łysych łbów że Policjant nie jest od proszenia pana w ortalionie żeby zgasił tą flarę czy odłożył to krzesełko ale Policjant jest od WYEGZEKWOWANIA żeby rzeczony pan to zrobił, bo paląc tą racę czy wyrywając to krzesełko czy nawet drąc ryja w miejscu publicznym ŁAMIE k***A PRAWO. A Policja jest od egzekwowania przestrzegania tego prawa.



Chyba idioto byłeś w Niemcach pod Lublinem a nie w Niemczech bo tam znacznie częściej dochodzi do awantur i odpalają piro na większości meczy.

clutchh

2014-02-27, 00:34
Dokładnie tak.. Wieśniaki z Płocka dostały solidny wpie**ol i chcieli pokazać jakie są kozaki. Wiedzieli że rac odpalać nie mogą, więc musieli zostać po tym wylegitymowani. pie**olone ,,cwaniaczki" nagrywając to upokorzyli samych siebie, bo policja robiła to co do niej należało.