18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zachowanie policjantów po meczu piłki ręcznej.

WalkingStephen • 2014-02-26, 12:04
Oczekiwałem z ciekawością tego filmiku na sadolu, ponieważ wiem, że wywoła on zamieszanie w komentarzach, no ale się nie pojawiał więc sam wrzuciłem.


Akcja dzieje się po meczu piłki ręcznej między Iskrą Kielce a Wisłą Płock, gdzie goście odpalają kilka rac przed wejściem do autobusów i powrotem do domów. Mimo długości i ogólnego chaosu panującego w nagraniu polecam obejrzeć całość. Może i otworzy to w pewnym stopniu, niektórym oczy. Choć nie liczę na to bo jak już kiedyś na sadolu pisałem, wychowankowie (tfu!) kwejka, którzy przenieśli się na sadola nie są zdolni do normalnej uargumentowanej dyskusji, ponieważ uważają, że są prze sadystami jak dogryzą komuś w internecie, a główną wytyczną sensu życia są wirtualne piwa.

Kiper_lp

2014-02-27, 00:45
Kibice to nie hołota, którą da się kierować. Wszyscy anty rządowi, pie**olą system ale jak już kto zrobi coś poza napisaniem komentarza w internecie to "bydło do którego trzeba strzelać", "każdemu profilaktycznie pałą przez łeb". Myślicie, że damy się kontrolować takiemu ścierwu, które nas obraża w internecie?? Było acta to staliśmy po 1 stronie ale tylko dlatego, że my myślimy o wolnej Polsce a wy o wolnym internecie. Taka prawda, że w tym chorym pokoleniu (do którego w jakiś sposób należę) chodzi tylko o wolność w sieci. Nie ważne, że ciapaci niszczą europę, nie ważne, że politycy niszczą ten kraj, nie ważne co się dzieje za oknem. Nie ważne dla was ścierwa jest nawet to za co wpieprzacie obiad i dlaczego zamiast zjeść porządnie wpie**alacie parówki z biedronki. Pieprzycie, że TVN, Wyborcza itd kłamią a macie tak wyprane mózgi, że jak widicie filmik na yt od postronnego gościa to ciśniecie mu tak samo jak pismaki. Jesteś taki twardy, porządny i masz gdzieś dresów bo rozwalasz ich i tak jedną ręką? To idź na mecz, jedź na wyjazd, zobacz jak jest naprawdę. Skoro psiarnia nie ruszy zwykłego kibica, który nic nie robi a z kibolami sobie bez problemu poradzisz to czego się boisz? Frajerzy umiejący się udzielić tylko w internecie. Pieprzycie pokolenie JP ale oni mają na tyle jaj, żeby pokazać to co myślą w realnym świecie (chociażby na bluzach) a sami za największy sukces pewnie uważacie skrytykowanie kogoś na sadolu. Narzekacie, że w Polsce nie może być rewolucji a jak ma być jak w Polsce na Marszu Niepodległości, ktoś rzuci butelkę w policję to jest przez was postrzegany jako bydło. Czekam na samobójcę. Pozdro

Kozioł.

2014-02-27, 00:54
clutchh napisał/a:

Dokładnie tak.. Wieśniaki z Płocka dostały solidny wpie**ol i chcieli pokazać jakie są kozaki. Wiedzieli że rac odpalać nie mogą, więc musieli zostać po tym wylegitymowani. pie**olone ,,cwaniaczki" nagrywając to upokorzyli samych siebie, bo policja robiła to co do niej należało.



Jak ci zakażą srać we Wtorki to też będziesz słuchał bo takie jest prawo. Jak można sie cieszyć że ktoś dostał wpie**ol? Co ty jesteś komuch?

Vadim

2014-02-27, 01:07
Kozioł. napisał/a:



Jak ci zakażą srać we Wtorki to też będziesz słuchał bo takie jest prawo. Jak można sie cieszyć że ktoś dostał wpie**ol? Co ty jesteś komuch?



Porównanie bez sensu. Jak bydło sie rzuca i łamie reguły to musi się liczyć z konsekwencjami.

zalusio

2014-02-27, 01:22
Ludzie, zgrywacie cwaniaków, a większość z Was nigdy nie uczestniczyła w takim zajściu. Jestem kibicem (jak ktoś woli kibolem, bo chodzę na Żyletę) Legii i nie raz po meczu jak i przed meczem nasza policja popisywała się swoją władzą, na przykład straszeniem młodych chłopaków za okrzyki zawierające wulgaryzmy (większość z Was jak już mówiłem nie ma pojęcia więc wytłumaczę jak wygląda to straszenie, młodego chłopaka otacza 20 policjantów a jeden z nich zwraca się do niego w stylu "pie**olony szczylu, wypie**alaj stąd bo jak ci wpie**ol spuścimy to cię k***a własna matka nie pozna" i jak tu być spokojnym jak się widzi takie zajścia ?), wysadzanie i pałowanie ludzi z autobusów za śpiewanie, dwugodzinne spisywanie, które ma utrudnić Ci dojście na stadion, zawijanie na komendę za najmniejsze wykroczenie, k***a ludzie opamiętajcie się, wszędzie znajdzie się kilku debili, w teatrze, w kinie ale to nie powód żeby wszystkich pałować i traktować gazem... Radzę wam, przejdźcie się na mecz swojego lokalnego klubu i zobaczycie, że nie ma tam wyłącznie bandy dresów, a bardzo zróżnicowane środowisko.

Hooorq

2014-02-27, 01:27
Drodzi kibice po ch*j się w dajecie w te dyskusje z pajacami tu??Psy szczekaj karawana jedzie dalej.Sezon ruszył wiosna idzie zawsze i wszedzie polscja j***na bedzie

Kozioł.

2014-02-27, 01:28
Vadim napisał/a:



Porównanie bez sensu. Jak bydło sie rzuca i łamie reguły to musi się liczyć z konsekwencjami.



Znam wiele osób którzy jeżdżą na mecze wiele z nich ma swoje firmy i pewnie zarobią z 5 razy więcej niż ty. Póki co ty łamiesz reguły nazywając bydłem ludzi których nawet nie znasz.

paparapa

2014-02-27, 01:32
taa ekspercie jakie 800 osób, połowa z tego dokładnie... co do samej akcji z nieprzytomną babką to okazało się że miała ze 2 promile, dlatego tak darła japę i rzucała się, w sumie nie dziwne że ją uspokojono pałą ;)

Everlast20

2014-02-27, 01:41
Chłopaki, tutaj nie ma za bardzo z kim dyskutować, bo wszyscy Ci którzy NAS kibiców wyzywają od bydła i hołoty nigdy nie byli na meczu a mają najwięcej do powiedzenia, niestety media zrobiły im wodę z mózgu bo strasznie są zaślepieni i przez to są ograniczeni co zmusza ich do płytkiego myślenia. Większość z Was to zwykłe szaraki, zamulone gęby bez żadnej życiowej pasji i zainteresowań, jak mozna napisać, ze obowiązkowo przed każdym meczem wszystkich się powinno pałować? Ja nie jestem grzeczny, nie byłem i nie bede, swoje na sumieniu mam, swoje przeżyłem mimo młodego wieku(mowa o stadionach) lecz na mecze przychodzą rodziny z dziećmi, zasiadają na innej trybunie niż my, więc myslcie zanim coś napiszecie, bo k***a strasznie niski poziom reprezentujecie. Wylogujcie sie do zycia. JESTESMY SIŁA O JAKIEJ WAM SIĘ NIE ŚNIŁO. POLSKA KIBOLSKA !

szklanka

2014-02-27, 01:43
Jebac policyjne sk***ysyńskie prowokacyjne pie**olone ścierwo psy jebańce niedotresowane sk***iałe p*zdy. Sk***ieli nie trawie bardziej jak ue i rusów.

Vadim

2014-02-27, 01:58
Kozioł. napisał/a:



Znam wiele osób którzy jeżdżą na mecze wiele z nich ma swoje firmy i pewnie zarobią z 5 razy więcej niż ty. Póki co ty łamiesz reguły nazywając bydłem ludzi których nawet nie znasz.



Zgadzam się. Też takich znam. Baa, nawet z Płocka, którzy nawet byli na tym meczu :) Bydłem nazywam osoby które nie potrafią zastosować się do poleceń ochrony/policji i odpalają race wbrew obowiązujących zasad/reguł.
Osoby o których wspomniałem wyżej, o całym zajściu dowiedziały się dopiero po powrocie do Płocka. Ciekawe czemu.

Everlast20

2014-02-27, 02:04
Vadim napisał/a:



Zgadzam się. Też takim znam. Baa, nawet z Płocka którzy nawet byli na tym meczu :) Bydłem nazywam osoby które nie potrafią zastosować się do poleceń ochrony/policji i odpalają race wbrew obowiązujących zasad/reguł.
Osoby o których wspomniałem wyżej, o cały zajściu dowiedziałby się dopiero po powrocie do Płocka. Ciekawe czemu.



Bydłem nazywasz osoby odpalające race? Uważasz że potrafiłbyś to powiedziec chłopakom prosto w oczy? Oj przepraszam za pytanie retoryczne, odpowiedz jest oczywista :) Nie. Szczekaj dalej w sieci a my robimy swoje a te zakazy/nakazy mamy w dupie i tyle w temacie :)

Vadim

2014-02-27, 02:11
Everlast20 napisał/a:



Bydłem nazywasz osoby odpalające race? Uważasz że potrafiłbyś to powiedziec chłopakom prosto w oczy? Oj przepraszam za pytanie retoryczne, odpowiedz jest oczywista :) Nie. Szczekaj dalej w sieci a my robimy swoje a te zakazy/nakazy mamy w dupie i tyle w temacie :)



Przykro mi, ale nie przebywam w takim środowisku i raczej nie mam okazji komuś zwrócić uwagi. Jak to nie pomoże to trzeba wezwać policję. Nie wiem czym grozi takie zwrócenie uwagi, ale domyślam się, że zostałbym pobity - a od tego mamy już wyżej wymienioną policję i sąd.

Ps. jestem obecnie w Płocku i chętnie powiem Ci w oczy, co sądzę o tym zajściu (czyli to co tu napisałem). Nie widzę problemu.

Everlast20

2014-02-27, 02:17
Vadim napisał/a:



Jak to nie pomoże to trzeba wezwać policję. Nie wiem czym grozi takie zwrócenie uwagi, ale domyślam się, że zostałbym pobity - a od tego mamy już wyżej wymienioną policję i sąd.



Idealne zadatki masz na konfidenta, a może nim jestes? Policja i sąd jest od bicia? Chłopie jebnij się czymś ciężkim przed snem a umawiać się przez neta możesz sie z kolegami z sadistica :) ch*jowej nocy życze społeczniaro a dla wszystkich kiboli, wariatów, ultrasów i chuliganów 5 !!!!

Vadim

2014-02-27, 02:29
Policja jest od utrzymania porządku i zapewnienia mi, jako obywatelowi, bezpieczeństwa. Sąd od wymierzenia kary.
Pewnie, jestem konfidentem, bo w trosce o swoje zdrowie, a nawet życie informuję policję.

Ja nic do normalnych kibiców, którzy przychodzą z rodzinami na mecz - o których wspomniałeś w swoich wczesniejszych postach - nic nie mam. Sam byłem pare razy na meczu Wisły Płock w piłkę nożną.

Do "kiboli, wariatów, ultrasów i chuliganów" też nic nie mam póki nie naruszają porządku publicznego, bezpieczeństwa i nie niszczą dóbr publicznych. Między sobą niech się biją, mnie to nie dotyczy.

KaOeNDeI

2014-02-27, 03:23
Sipto napisał/a:


Co za debil :-/ zdejmij te kolory z avatara, bo je hańbisz.



nie wiem z jakiej wiochy się urwałeś ale radziłbym czytać ze zrozumieniem a nie dopie**alać się. wyrywasz słowa z kontekstu... jak już mnie cytujesz to w całości ;-) chciałem Ci teraz napisać o co mi chodziło ale taki ćwierćmózg jak ty i tak odbierze to na swój sposób... :emo: