18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zachowanie policjantów po meczu piłki ręcznej.

WalkingStephen • 2014-02-26, 12:04
Oczekiwałem z ciekawością tego filmiku na sadolu, ponieważ wiem, że wywoła on zamieszanie w komentarzach, no ale się nie pojawiał więc sam wrzuciłem.


Akcja dzieje się po meczu piłki ręcznej między Iskrą Kielce a Wisłą Płock, gdzie goście odpalają kilka rac przed wejściem do autobusów i powrotem do domów. Mimo długości i ogólnego chaosu panującego w nagraniu polecam obejrzeć całość. Może i otworzy to w pewnym stopniu, niektórym oczy. Choć nie liczę na to bo jak już kiedyś na sadolu pisałem, wychowankowie (tfu!) kwejka, którzy przenieśli się na sadola nie są zdolni do normalnej uargumentowanej dyskusji, ponieważ uważają, że są prze sadystami jak dogryzą komuś w internecie, a główną wytyczną sensu życia są wirtualne piwa.

tomkararek

2014-02-27, 05:39
najebacc pall i patrzec czy rownoo puchna poprawic jesczee z 2 razyy palamii w autokarr i kopp na dupeeee kubolomm zasranymmmmm czemuu unass niemaa jakk w inych krajachh ze na policjj sie niee wieszaa psoww nailatwiejj oskarzycc policjantaa zzrobii cosss zleee nie zrobii nicc tezz zlee

wirachuj

2014-02-27, 08:48
Dlatego chce wstąpic do policji!!!!

mare30ks

2014-02-27, 09:15
d3x88 napisał/a:

Taki walsnie mamy obraz naszej Milicji, czym sie oni roznia od tych z berkutu? tym , ze jeszcze nie strzelali do nas z ostrej amunicji,ale i tak znajda sie jeb%^i debile co beda pisac: Taaa a jak Cie pobija to pierwsze co na Policje dzwonisz... taki argument sobie wsadzcie w dupe, bo nigdy nikomu nie chodzilo w nienawisci do Psiarni zeby jej nie bylo, musi byc bo jak jej nie ma bedzie anarchia na ulicach, ale chodzi o to, zeby sluzyla obywatelom, zeby nam pomagala, a nie ze ide w kieszenie z trawka aalbo siedze z piwkiem spokojny i musze sie rozgladac zeby nikt nie wyszedl zza rogu i nei wlepil mi mandatu, cwaniakujac przy tym i pie**olac jakies rzeczy w moja strone a za odpyskowanie wywiozl gdzies daleko poza miejsce zamieszkania i przypie**olil palka po nogach plus mandat 200zl.... Prawo nas nie chroni przed nimi wiec czuja sie bezkarnie, ale coz maja na to przyzolenie... HWDP moze dla was jest zulerskie, ale pasuje idealnie do naszej zepsutej Policji, widzialem wiecej takich filmow, jeden nawet chcial wystawic mandat bo kibic mu gwizdnal do ucha... kibic mowil, ze nie ma na to paragrafu a policjant ze paragraf sie zaraz znajdzie, pozwalaja sobie na coraz wiecej, co to za kraj, gdzie na kazdym kroku szczuje sie mlodych ludzi??



tak tak jp 100%, jebac psą itp :)
co dostales mandat za picie browarka w pociagu? i teraz jestes gangsta madafaka wojownik systemu? :)

jak dla mnie to do takiego bysla nawet powinno si estrzelac, moze byloby nieco bezpieczniej na ulicach bo jeden z drugim by sie zastanowil nastepnym razem co odpioerdala jak by wyszedl calo z akcji

Sipto-pierdolony_oszust

2014-02-27, 11:20
KaOeNDeI dzieciaku przecież taki właśnie był sens twojej wypowiedzi. Won do nauki bo matury z polskiego nie zdasz, skoro pisać nie umiesz. Bo nie umiesz? W końcu chodziło ci o coś innego, niż napisałeś. Ta nędzna wypocina, którą pominąłem zmierzała do puenty "każdy policjant to k***A" jeszcze jak ładnie wyszczególnione. Przeczyła natomiast stwierdzeniu, że "nie jesteś jakiś jp" To co w końcu? Nie potrafisz pisać czy pogodzić się ze swoim kretynizmem, miotasz się i próbujesz zasłaniać nieumiejętnością interpretacji tekstu z mojej strony? Wstyd.

I mówiłem do k***y nędzy zdejmij te kolory z avatara i nie rób pośmiewiska z tak poważnej rzeczy, jaką reprezentują. Gówno o tym wiesz, toteż nie rozumiem jak możesz się z tym utożsamiać. Jeszcze jaki podpis wymowny : "jaracz na potęge" no k***a gimnazjum.

Opierdalam_kutasy_za_free

2014-02-27, 11:32
k***a ile dzieciarni :D Jp Jp reprezentują Jp :D mam nadzieje, że wam ojciec dupska przetrzepie jak z tej szkolnej czytelni wyjdziecie. KaOeNDeI Sipto ma rację. Zdejmij te kolory, bo to obraza dla tej religii, a potem już bądź sobie debilem.

LosKisielos

2014-02-27, 12:57
Policja, która prowokuje strojem? Prowokacja strojem? Generalnie szkoda, że nie przyjechali Rosomakiem albo innym transporterem opancerzonym, dodatkowo parę Mi-24 i pomoc wojska (które nie istnieje, marne 100 tyś!), karabiny, moździerze, działa i łodzie podwodne, wtedy mogę uznać, że chcieli prowokować.
Dodatkowo w Polsce nie istnieje milicja, tylko policja, ale to takie tam.

P.S. Muzyka <3

terrrapeuta

2014-02-27, 16:56
Mam nadzieje, że płukali sobie gęby wodą gazowaną. :plzdie:

NoPuke

2014-02-27, 20:20
Kozioł. powinieneś zmienić nick na baran ;) . Akurat w żadnym wypadku nie utożsamiam się z lewicą. Ale za to ty, co widać w komentarzach, najpewniej utożsamiasz się z tym bezmózgim bydłem. A ja jednak wolę by takie bydło dostawało wpie***** raz za razem, niż się zastanawiać czy kretyn taki jeden z drugim nie zrobi krzywdy moim dzieciom z którymi staram się zasiadać na trybunach. I swoje argumenty w stylu kto nie lubi kiboli ten lewak zachowaj dla siebie bo gówno wiesz o życiu, to tak samo jak by powiedzieć że jesteś pedałem bo te race po zadymach lubicie z kolegami wsadzać sobie w dupska, choć to akurat pewnie prawda.