18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zachowanie policjantów po meczu piłki ręcznej.

WalkingStephen • 2014-02-26, 12:04
Oczekiwałem z ciekawością tego filmiku na sadolu, ponieważ wiem, że wywoła on zamieszanie w komentarzach, no ale się nie pojawiał więc sam wrzuciłem.


Akcja dzieje się po meczu piłki ręcznej między Iskrą Kielce a Wisłą Płock, gdzie goście odpalają kilka rac przed wejściem do autobusów i powrotem do domów. Mimo długości i ogólnego chaosu panującego w nagraniu polecam obejrzeć całość. Może i otworzy to w pewnym stopniu, niektórym oczy. Choć nie liczę na to bo jak już kiedyś na sadolu pisałem, wychowankowie (tfu!) kwejka, którzy przenieśli się na sadola nie są zdolni do normalnej uargumentowanej dyskusji, ponieważ uważają, że są prze sadystami jak dogryzą komuś w internecie, a główną wytyczną sensu życia są wirtualne piwa.

EdmundKemper

2014-02-26, 21:31
Dziwię się, że nikt się jeszcze nie zdziwił, że to nie kibice piłki nożnej. Bo przecież kibice siatkówki, piłki ręcznej i szachów to takie grzecznie niewiniątka.

Sipto-pierdolony_oszust

2014-02-26, 21:32
Jak były tematy o amerykańskiej policji, albo o rosyjskich kozakach tłukących te feminiski z cyckami na wierzchu to pisaliście "bo tam sie nie pie**olą! Nie to co u nas! Tamta policja dobra ta be" teraz jak przestali się pie**olić to znowu źle. Dogodź polakowi :brawo:

Vadim

2014-02-26, 21:43
Policja bardzo dobrze się zachowała. Te byłdo z Płocka za dużo sobię pozwala. Przegrali mecz (chyba?) i zaczęli się rzucać. Dostali gazem po ryju i od razu płacz.
Boli mnie tylko, że pan Nowakowski, prezydent płocka, jeszcze stara się bronić to bydło.

kiziamizia

2014-02-26, 21:45
Nie wiem, oglądałem tylko początek.

I widziałem ludzi radosnych, co to race wystrzelili w powietrze, race płonące niczym świeczki na stole podczas świąt...

Interpretacja?

Z góry osądzenie o niedoszły jeszcze wandalizm??

Czy co?

Ale rozumiem, zero elastyczności organów prawa...

Tak jak ostatnio k***a zapłaciłem podatek od sumy 2.000 za samochód za który zapłaciłem 1.000 (słownie: zapłaciłem podatek od sumy 2.000 za samochód za który zapłaciłem 1.000)

Bo cena rynkowa, bo ludzie oszukiwali, zaniżali...

Smutne, otwieram piwo...

warszawiak123

2014-02-26, 21:47
Czemu interweniuje policja? Chyba niepotrzebnie ale ja to się nie znam.

Sipto-pierdolony_oszust

2014-02-26, 21:47
kiziamizia, nie napisałeś słownie. W ogóle dziwnie napisałeś. Paliłeś coś? Poza tym nie wyżywaj się z tytułu swojej straty na organach ścigania. Wiń za to władzę ustawodawczą.

MareKSG

2014-02-26, 21:53
Misiek_Krakow napisał/a:

policjant mówi do gościa, żeby się odsunął, a ten debil dalej napiera na kordon policji. A potem k***a zdziwiony, ze dostaje pałą lub gazem. Dziecku powtarzam dwa razy, a za trzecim dostaję karę. A tu k***a dorosły facet chce być cwaniaczkiem. Powinien dostać kilka razy pałą przez plecy i może wtedy zacznie wykonywać polecenia. Kibole jak zwykle silni w grupie.




Hehe czyli powiadasz, że jak mi w Warszawie policjant mówił "cofnij się" po czterogodzinnym staniu na -20 stopniowym mrozie to go posłuchałem? Dodam, że trzymali nas tak 5 metrów od wejścia do cieplutkiego dworca ;)

lapps

2014-02-26, 22:03
xts napisał/a:

jak to jest, że na ogól poszkowana przez policje jest hołota, a nie zwykli obywatele.



tak to jest, ze normalny obywatel to dla ciebie ten ktory robi co mu kaza
macie mentalnosc koreanczykow pojeby

gizmokoza

2014-02-26, 22:06
Żaden tam k***a nie był, ale wszyscy eksperty, bo filmik widzieli. Ja pie**ole, to jest FILMIK W INTERNECIE, a nie jakieś wydarzenie którego doświadczyliście. Idźcie k***a obejrzyjcie jakiś mecz, napijcie się piwka, a nie prokuratorów internetowych zgrywacie.

fdM

2014-02-26, 22:10
Każdy kibic wie, że takie sytuacje to normalka. Człowiek uwierzy dopiero gdy sam dostanie gazem w oczy i pałą po plecach "bo ktoś kogoś popchnął na drugim końcu grupy, dlatego użyto odpowiedzialności zbiorowej".

KaOeNDeI

2014-02-26, 22:11
ale pie**olicie wszyscy bez sensu! nie jestem kibicem ale czy oni robili jakąś awanturę? ludzie, oni odpalili race a nie dynamit! świętowali po meczu. śpiewali skakali i nikomu nie stała się krzywda dopóki nie wpadło j***ne zomo! nie jestem żaden jp ale tak nawiasem mówiąc zawsze się zastanawiałem jak można być taką k***ą i iść do policji, j***ć legalnie w bały dzień swoich pobratymców... bo oni już dawno zapomnieli co to znaczy służyć i chronić... banda cwe*i którym później odpie**ala bo dostają trochę władzy... każdy policjant to k***A!

Sipto-pierdolony_oszust

2014-02-26, 22:15
KaOeNDeI napisał/a:

nie jestem żaden jp ale (...) każdy policjant to k***A!


Co za debil :-/ zdejmij te kolory z avatara, bo je hańbisz.

Moreq

2014-02-26, 22:21
Tylu twardzieli, a 10 policjantów ich ustawiło do pionu. k***a żal, z takimi kozakami.

judasz1234

2014-02-26, 22:22
czasem mi sie wydaje, że chodzenie na mecze jest główną przyczyną nienawiści do policji. ani ja, ani bardzo duża ilość moich znajomych nigdy na mecze nie chodzili i nie byliśmy nigdy nawet przez chwile jotpekami. co innego z tymi, którzy czynnie kibicują. może k***a dlatego, że nie drę japy jak poj***ny i nie wypie**alam milionów rac w powietrze? i nie mam tu na myśli prawdziwych kibiców, tylko kiboli zwanych inaczej stadionowym bydłem. takim, z jakim mamy do czynienia w wyżej wymienionym filmie.
owszem, zdarzyło mi się na policjantów powyzywać, bo na przykład dostałem mandat za picie, ale k***a dostałem go, bo piłem w miejscu publicznym. nie zmienia to faktu, że jak się kulturalnie zachowasz w stosunku do funkcjonariusza, to on zazwyczaj też zachowa się jak człowiek. to jak z nauczycielami w gimbazie, zawsze największą nienawiść do nich żywią ci, którzy sprawiają im najwięcej problemów. ja pie**olę ludzie, bądźmy normalni, to będziemy żyć w normalnym świecie.

Kozioł.

2014-02-26, 22:23
Najwięcej do powiedzenia mają ci którzy nigdy nie byli na meczu. Gazowanie, prowokowanie, mandaty za nic to jest na porządku dziennym mówię o piłce nożnej ale widze że na ręcznej już powoli dzieje sie to samo.