18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

za mundurem chłopcy sznurem

wójek • 2022-12-10, 17:52
cześć Sadole,
zrobiłem krótką animację odnośnie obowiązkowych ćwiczeń wojskowych




sqnk

2022-12-10, 18:00
co wy k***a tak przezywacie to wojsko pojdziecie odjebiecie i ch*j nie zgwalca was ...

koranowirus

2022-12-10, 18:05
sqnk- Ja to pie**ole, szkoda mi tracić nawet dzień życia na sługę tym k***om.

~Velture

2022-12-10, 18:05
znaczy w sensie, że w tym roku jakoś specjalnie coś się zmieniło czy po prostu w tym roku głośniej o tym ludzie gadają niż wcześniej i nie wiedziałeś, że co roku w naszym kraju bierze się mniej więcej tyle samo osób na ćwiczenia?
w zeszłym roku tyle samo wzięto, w tym też i w przyszłym... tak samo. Co roku to się dzieje a jakoś teraz O DZIWO o tym głośno...

Wy nawet nie wiecie w jakim świecie żyjecie.

Kriski

2022-12-10, 18:05
Jakie k***a obowiązkowe, od dwóch dni wszędzie pie**olą to samo, a im bliżej lewaków tym większe kocopoły.
Nawet jakby było obowiązkowe szkolenie to dupy wam pedałki nie urwie.
Sam byłem dwa lata i Gdyni na blaszance i korona mi nie spadła.

Su...........ti

2022-12-10, 18:07
sqnk napisał/a:

co wy k***a tak przezywacie to wojsko pojdziecie odjebiecie i ch*j nie zgwalca was ...


Przysiega na koniec, nawet po 2 dniach szkolenia. Moga cie wtedy brac co roku do usranej śmierci, albo jak obajtkowi zamek zaleje to będziesz zapie**alał z łopatą przez miesiąc.

czarcia_grzywa

2022-12-10, 18:08
Krosno, ty to masz zajebiscie silna psychike

PIs

2022-12-10, 18:08
Oho, cioty w rurkach z grzywką na czole się spłakały bo muszą iść do woja na ćwiczenia. Dla takich to powinno być przymusowe 2 letnie szkolenie.

Kriski

2022-12-10, 18:09
koranowirus napisał/a:

sqnk- Ja to pie**ole, szkoda mi tracić nawet dzień życia na sługę tym k***om.



Służba jest dla kraju nie dla kurew. Dla kraju W którym mieszkają i Powcy i Pisowcy a nawet pedałki Biedronia.

eternitowy_bogdan

2022-12-10, 18:11
Pls to co chcesz żeby cioty w rurkach broniły twojej wielkiej wspaniałej ojczyzny XD

Kriski

2022-12-10, 18:12
eternitowy_bogdan napisał/a:

Pls to co chcesz żeby cioty w rurkach broniły twojej wielkiej wspaniałej ojczyzny XD



Mięso armatnie też potrzebne.

ssadysta

2022-12-10, 18:13
Ból dupy wielkich trepów, potomków husarii :D
Chcecie to siedźcie w koszarach miesiącami jak nie macie pomysłu na życie, ale nie wymagajcie tego od innych

Heliar

2022-12-10, 18:19
ssadysta napisał/a:

Ból dupy wielkich trepów, potomków husarii
Chcecie to siedźcie w koszarach miesiącami jak nie macie pomysłu na życie, ale nie wymagajcie tego od innych



A co jak by tam Biedroń szkolenie robił, to byś poszedł? Nie no i tak lepsze szkolenie przejdziesz w Stolecwall

mygyry

2022-12-10, 18:29
Animacja spoko, pie**olenie o rzekomym obowiązku służby jest idiotyczne.