18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

za mundurem chłopcy sznurem

wójek • 2022-12-10, 17:52
cześć Sadole,
zrobiłem krótką animację odnośnie obowiązkowych ćwiczeń wojskowych




Exclip

2022-12-12, 11:15
jestemnikim napisał/a:

Mam 19 lat a wy cwe*e 40 letnie ktore pie**ola uu uuu k***a idźcie nie zgwalca was ch*ja prawda. Przysięga wojskowa k***a? Nie dość że strace miesiac z życia siedząc z innymi losowymi ludźmi wziętymi przez chory system chorego kraju to jeszcze mam składać przysięge wojskowa? Ocipieliście chyba
Jak dobrze że od razu po szkole wypie**alam z k***idołka, a oby was ludzkie larwy brali co miesiac na te ćwiczenia do usranej śmierci
Zamknij morde stary dziadzie, z jakiej racji mam bronić domu rodziny ojczyzny powiedz mi? Moja matka i ojciec są za granica i każdy mi mówi żeby wyjeżdżał z tego kraju. Gardze cwe*ami ktorzy wymyslaja ze to my mamy bronic kraju ale z jakiej racji? XXI wiek 2023 rok za miesiac a ludzie z gównem zamiast mózgu potomkowie husarii dalej beda pie**olic ze trzeba bronic ojczyzny kosztem życia. Chcesz? To sam broń, mnie w to nie mieszaj



To oddaj panstwu pieniadze za uczenie takiego darmo zjada co ucieka jak szczur i wio za granice.

Wiewór napisał/a:

Oczywiscie ze nie wroce.
Siedze tu tylko dla rodziny i z lenistwa bo mam firme dzięki której żyją w dostatku.
Jak wyjadę z cała rodzina to po ch*j mam wracac do tego kraju z tektury?
W ludzkiej naturze jest się gromadzić w społeczeństwa a w naturze polityków jest dzielić te społeczeństwa. Mowie oczywiscie o Kaczyńskich Orbanach i innych ludzkich śmieciach które próbują wmówić ze UE jest zła.
Hahaha. Wyborne.



Nie no UE jest swietna... np ETS dzieki ktorym prad drozeje ostro, przymus elektryfikacji ktory jest debilizmem czasie kryzysu energetycznego, wlasne traktaty olewaja nawet, ale taki leming jak ty to tego nie zrozumie

Wiewór

2022-12-12, 14:16
Exclip napisał/a:

To oddaj panstwu pieniadze za uczenie takiego darmo zjada co ucieka jak szczur i wio za granice.
Nie no UE jest swietna... np ETS dzieki ktorym prad drozeje ostro, przymus elektryfikacji ktory jest debilizmem czasie kryzysu energetycznego, wlasne traktaty olewaja nawet, ale taki leming jak ty to tego nie zrozumie



Jesteś kompletnym pisowskim kretynem jeśli uwazasz ze prąd zdrożał przez UE. Pisowski koczkodan z mózgiem wyzartym przez
TVP.
Pieniądze z ets maja by przeznaczane na transformacje energetyczna a PiS je przejadł i rozkradł poczym wmówił kretynom ze UE nas ukradła.

Jeśli chodzi o drozejacy prąd. Polski tauron zwiększył mi w firmie cene z 660 na 2700 za MWh. Firma holenderska zapropnowała sprzedaż po cenie giełdowej za 900 zł. Prąd podrożał o 20%.
Państwowe firmy na polecenie PiS łupią nas bez opamiętania. wmawiają nam ze przez wojne nagle podrożała produkcja w sposób drastyczny z to jest zwyklem kłamstwo.
Nigdzie w Europie prąd nie zdrożał jak w k***ilandi pisowskiej

To jest zwykły zamach stanu. PiS wie ze Polacy nie zdzierża kolejnych podatkow wiec kazał nas złupić przez Orlen tauron i pgnig.
A jak później zrobić transfer tych zrabowanych pieniędzy? Wprowdzic podatek dla spółek od nadzwyczajnego wzbogacenia.

neo001

2022-12-13, 04:09
Wiewór napisał/a:


Pieniądze z ets maja by przeznaczane na transformacje energetyczna a PiS je przejadł i rozkradł poczym wmówił kretynom ze UE nas ukradła.



A z jakiej racji UE nakazuje nam nakładanie podatków na "brudny" prąd i inwestowanie w pseudo zieloną energie? Jak im tak zależy na planecie to niech postawią u nas wiatraczki i panele słoneczne za swoje u nas, ba ponoć są one tańsze w porównaniu do konwencjonalnych źródeł energii. Zdominują rynek energetyczny w Polsce dzięki temu i zadbają o planetę, no chyba że jednak tak kolorowo nie jest i chcą nam podłożyć świnie!

Wiewór napisał/a:

Jeśli chodzi o drozejacy prąd. Polski tauron zwiększył mi w firmie cene z 660 na 2700 za MWh. Firma holenderska zapropnowała sprzedaż po cenie giełdowej za 900 zł. Prąd podrożał o 20%.


Wojenka kosztuje, bo Polskie kopalnie energetyce sprzedają węgiel dalej prąd po 250-300 złotych tona, chwała upadlinie!
Wiewór napisał/a:


To jest zwykły zamach stanu. PiS wie ze Polacy nie zdzierża kolejnych podatkow wiec kazał nas złupić przez Orlen tauron i pgnig.


No przecież upadlińcy dostają 500+ i inne skąd na to wieli pieniądze?
Spójrz na wyniki JSW i sposób w jak lewactwo(psl) zarządzało spółką. Gdyby nie zmiana władzy to już by to Polska firma nie była i to wie każdy komu Śląsk jest w sercu ważny!
JSW wydało w krótkim olbrzymie pieniądze na inwestycje, co było ewenementem w Polskim górnictwie. Dodatkowo wykupili Knurów-Szczygłowice od "upadającej" KW i na dokładkę gminy na których działała spółka JSW naliczały sobie podatki które obecnie muszą zwrócić spółce JSW, a ile płaczu przy tym ostatnim było to sobie sam lewaczku poczytaj.
Tak na koniec zadam pytanie - czy ty kiedyś widziałeś zamach stanu?