18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

za mundurem chłopcy sznurem

wójek • 2022-12-10, 17:52
cześć Sadole,
zrobiłem krótką animację odnośnie obowiązkowych ćwiczeń wojskowych




mariusz3pl

2022-12-10, 20:52
Oho ale wysyp p*zd na sadolu. Oby nas czasem nawet takie Wyspy Owcze nie zaatakowały bo dostaniemy srogi wpie**ol :shock:

Lodo

2022-12-10, 20:57
pie**olnij się w łeb.

Darkkkkko

2022-12-10, 20:59
j***ć leszczy co się boją służby wojskowej. Osobiście uważam że to dobry pomysł ponieważ czekają nas ciężkie czasy. Obywatele powinni być gotowi i chociaż minimalnie przygotowani do obrony ojczyzny, rodzin i domu. Popieram szkolenia.!

bodylee

2022-12-10, 21:00
Piesek22 napisał/a:

No to jak cię wezmą na 90 dni to dostaniesz rekompensatę.
Nie czerpię informacji z TVP ale rozumiem, że ty masz jakieś rzetelne źródła takie jak Onet czy wirtualna Polska xD




https://sip.lex.pl/akty-prawne/dzu-dziennik-ustaw/obrona-ojczyzny-19220069

Widzę,że masz problem z czytaniem ze zrozumieniem. Przeczytaj mój pierwszy post a dowiesz sie że z tą rekompensatą mają problemy..tak btw mama zrobiła ci dobra kolację ?

Pi...........22

2022-12-10, 21:02
bodylee napisał/a:

Widzę,że masz problem z czytaniem ze zrozumieniem. Przeczytaj mój pierwszy post a dowiesz sie że z tą rekompensatą mają problemy..tak btw mama zrobiła ci dobra kolację ?



A dziękuję kolację jadłem dobrą ale sam robiłem

:mrgreen:

No to pozostaje ci tylko płakać


:cry:

jestemnikim

2022-12-10, 21:09
Mam 19 lat a wy cwe*e 40 letnie ktore pie**ola uu uuu k***a idźcie nie zgwalca was ch*ja prawda. Przysięga wojskowa k***a? Nie dość że strace miesiac z życia siedząc z innymi losowymi ludźmi wziętymi przez chory system chorego kraju to jeszcze mam składać przysięge wojskowa? Ocipieliście chyba
Jak dobrze że od razu po szkole wypie**alam z k***idołka, a oby was ludzkie larwy brali co miesiac na te ćwiczenia do usranej śmierci

Darkkkkko napisał/a:

j***ć leszczy co się boją służby wojskowej. Osobiście uważam że to dobry pomysł ponieważ czekają nas ciężkie czasy. Obywatele powinni być gotowi i chociaż minimalnie przygotowani do obrony ojczyzny, rodzin i domu. Popieram szkolenia.!


Zamknij morde stary dziadzie, z jakiej racji mam bronić domu rodziny ojczyzny powiedz mi? Moja matka i ojciec są za granica i każdy mi mówi żeby wyjeżdżał z tego kraju. Gardze cwe*ami ktorzy wymyslaja ze to my mamy bronic kraju ale z jakiej racji? XXI wiek 2023 rok za miesiac a ludzie z gównem zamiast mózgu potomkowie husarii dalej beda pie**olic ze trzeba bronic ojczyzny kosztem życia. Chcesz? To sam broń, mnie w to nie mieszaj

Pi...........22

2022-12-10, 21:13
jestemnikim napisał/a:

Mam 19 lat a wy cwe*e 40 letnie ktore pie**ola uu uuu k***a idźcie nie zgwalca was ch*ja prawda. Przysięga wojskowa k***a? Nie dość że strace miesiac z życia siedząc z innymi losowymi ludźmi wziętymi przez chory system chorego kraju to jeszcze mam składać przysięge wojskowa? Ocipieliście chyba
Jak dobrze że od razu po szkole wypie**alam z k***idołka, a oby was ludzkie larwy brali co miesiac na te ćwiczenia do usranej śmierci
Zamknij morde stary dziadzie, z jakiej racji mam bronić domu rodziny ojczyzny powiedz mi? Moja matka i ojciec są za granica i każdy mi mówi żeby wyjeżdżał z tego kraju. Gardze cwe*ami ktorzy wymyslaja ze to my mamy bronic kraju ale z jakiej racji? XXI wiek 2023 rok za miesiac a ludzie z gównem zamiast mózgu potomkowie husarii dalej beda pie**olic ze trzeba bronic ojczyzny kosztem życia. Chcesz? To sam broń, mnie w to nie mieszaj



Każdy obywatel ma swoje prawa ale też ma swoje obowiązki. Na co dzień korzystasz z praw i przywilejów mieszkając w Polsce więc jako obywatel masz też obowiązek bronić ojczyzny. Państwo chce mieć pewność, że będziesz miał chociaż podstawowe przeszkolenie wojskowe. Chcę przypomnieć, że zetka nigdy nie została zlikwidowana tylko wstrzymana więc trzeba się z tym pogodzić, wsiąść się w garść i zrobić swoje.

PIs

2022-12-10, 21:20
jestemnikim napisał/a:

Mam 19 lat a wy cwe*e 40 letnie ktore pie**ola uu uuu k***a idźcie nie zgwalca was ch*ja prawda. Przysięga wojskowa k***a? Nie dość że strace miesiac z życia siedząc z innymi losowymi ludźmi wziętymi przez chory system chorego kraju to jeszcze mam składać przysięge wojskowa? Ocipieliście chyba
Jak dobrze że od razu po szkole wypie**alam z k***idołka, a oby was ludzkie larwy brali co miesiac na te ćwiczenia do usranej śmierci
Zamknij morde stary dziadzie, z jakiej racji mam bronić domu rodziny ojczyzny powiedz mi? Moja matka i ojciec są za granica i każdy mi mówi żeby wyjeżdżał z tego kraju. Gardze cwe*ami ktorzy wymyslaja ze to my mamy bronic kraju ale z jakiej racji? XXI wiek 2023 rok za miesiac a ludzie z gównem zamiast mózgu potomkowie husarii dalej beda pie**olic ze trzeba bronic ojczyzny kosztem życia. Chcesz? To sam broń, mnie w to nie mieszaj



Płacz płacz, zza granicy też Cie ściągną :-D

miskolabor

2022-12-10, 21:27
@ ssadysta Ale wojo to jest pomysł na życie, tępa pipo. Myślisz że wojo to tylko dreptanie po placu, koszary. Idź i się przekonaj.

mamurra

2022-12-10, 21:39
LOL, jakie zesranko na tęczowo, na wykopie płaczą już od paru dni, jakby ich do komór gazowych w Auschwitz mieli posłać, teraz tu dotarło. A to tylko ćwiczenia.

Każdy rozsądny człowiek na te ćwiczenia pójdzie, bo wiadomo, że czasy są niepewne i W może się zdarzyć. Wtedy lepiej mieć trochę pojęcia niż nie mieć. Ale ja bym nie miał problemu ze zwalnianiem tych, co nie chcą - tylko w razie W kałach w łapę, garnek na łeb i do okopu bez przeszkolenia.

I w ogóle to stare przysłowie pszczół mówi: kto nie chce utrzymywać własnej armii, będzie utrzymywał cudzą, a kto nie chce służyć we własnej armii, będzie służył w cudzej. Kacapy was w trymiga z sojowego rurecznictwa wyleczą, i wtedy będziecie mieli realny powód do płaczu.

Hehe.

Vulkanviv

2022-12-10, 21:44
Nie udzielam się bo nie lubię strzępić ryja, ale już się nie zesrajcie... Fajnie się żyje w bezpiecznym kraju? Co swojego domu rodziny nie będziesz bronił? Niech to robią inni... jak wam nie wstyd.... Żeby to jeszcze było wojsko... To będzie głaskanie i męka dla zawodowych z takimi p*zdami się użerać.

Masturbator18

2022-12-10, 22:01
Nie obchodzi mnie polityka i żadna wojna nie będę do nikogo strzelał!!!

a po drugie jestem a społeczny





Byłem 12 msc Sulechów opole Brzeg i dość mam dziś swoje zdanie

rafcio760

2022-12-10, 22:48
Całkiem ładna,wojek Goebbels byłby z ciebie dumny

trebles121

2022-12-10, 22:54
Jest to trochę poj***ne
Iść tracić czas na jakieś gówno manewry za mierne pieniądze.
Jestem zdania że obywatel powinien bronić kraju lecz nie w takiej sytuacji gdzie większość gnid żyje sobie w dobrobycie i luksusie gdzie zwykly szarak zapie**ala i żyje od 10 do 10, a płaci na tych tłustych leniwych Pijaczyńska podatki żeby bronili w razie w kraju. Powinni werbować ludzi z powołania co naprawdę potrafili by obronić kraju i co chcieli by to robić, dać godna wypłatę i sprawa załatwiona niż milion ludzi brać z łapanki płacić im grosze które by wpływały na nich tak że w dupie by mieli obronę tego kraju. Ja byłem w WKU dobrowolnie gdy się zaczęła wojna na Ukrainie ale jako że byłem karany nie mogę być w woju. Gościu do mnie ze jak będzie wojna to i tak będą brali wszystkich. To k***a w tedy gdy będą spadać mi bomby na łeb a ja nie będę posiadał jakiejkolwiejj wiedzy żeby obronić się w takiej sytuacji to w tedy będą mogli pomarzyć żebym stał na Lini strzału z gołą dupą. Tyle w temacie a żołnierzyki i inne p*zdeusze które już nie mają wyjścia beczą jak ktoś się przed tą patologia broni.

SirMajkel

2022-12-10, 23:24
w pierwszej kolejności zapraszam do wojska wszelakiej maści patusów siedzących na zasiłkach. Czas spłacić dług wdzięczności, zawsze wykrzykują, że są największymi patriotami, że to ich kraj. Zapraszam serdecznie do komisji poborowej.