18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

za mundurem chłopcy sznurem

wójek • 2022-12-10, 17:52
cześć Sadole,
zrobiłem krótką animację odnośnie obowiązkowych ćwiczeń wojskowych




bazaryby

2022-12-10, 18:33
Nie rozumiem czemu drzecie p*zde z tych co nie chcą iść? Jeżeli chcesz, to zgłoś się k***a i leć i napie**alaj, ale czemu kogoś ma się zmuszać?
Posłużę się analogią, żebyście zrozumieli:
Gdyby ogłosili, że 200 tys. chłopów między 18 a 50 rokiem życia, ma się się stawić do jednostki, gdzie będą przez miesiąc r*chani w dupę, to też byście się czepiali, że ktoś może nie mieć ochoty?
Płacę podatki na zbrojenia, więc odjebcie sie ode mnie, k***a!

sybil

2022-12-10, 18:35
Ja jestem ciotą w rurkach i proszę się odpie**olić ode mnie. Niech żołnierze maryi czy inna patola z gwoździem w mózgu idzie sobie robić pompki

PIs

2022-12-10, 18:39
bazaryby napisał/a:

Nie rozumiem czemu drzecie p*zde z tych co nie chcą iść? Jeżeli chcesz, to zgłoś się k***a i leć i napie**alaj, ale czemu kogoś ma się zmuszać?
Posłużę się analogią, żebyście zrozumieli:
Gdyby ogłosili, że 200 tys. chłopów między 18 a 50 rokiem życia, ma się się stawić do jednostki, gdzie będą przez miesiąc r*chani w dupę, to też byście się czepiali, że ktoś może nie mieć ochoty?
Płacę podatki na zbrojenia, więc odjebcie sie ode mnie, k***a!



A co Ty jakiś trans? Baba by takich rzeczy nie napisała, no chyba że jej chłopaczek w wielkich okrągłych okularach, który w dodatku goli klatę i nogi dostał powołanie. Ale jeśli nie, to mam dla Ciebie ostrzeżenie - tacy jak Ty w wojsku nie mają lekko :-D

~Velture

2022-12-10, 18:41
bazaryby napisał/a:

Nie rozumiem czemu drzecie p*zde z tych co nie chcą iść? Jeżeli chcesz, to zgłoś się k***a i leć i napie**alaj, ale czemu kogoś ma się zmuszać?
Posłużę się analogią, żebyście zrozumieli:
Gdyby ogłosili, że 200 tys. chłopów między 18 a 50 rokiem życia, ma się się stawić do jednostki, gdzie będą przez miesiąc r*chani w dupę, to też byście się czepiali, że ktoś może nie mieć ochoty?
Płacę podatki na zbrojenia, więc odjebcie sie ode mnie, k***a!



wpisaną masz płeć na sadolu jako baba więc ciebie to nie dotyczy. na ch*j się wpie**alasz i produkujesz?
Powalcz o parytety albo idź obiad ugotuj jeśli chociaż to potrafisz.

sqnk

2022-12-10, 18:48
a jeszcze niedawno tylu tu na sadolu chcialo putina rozjebab hehe ...

Oooooo

2022-12-10, 19:13
hehehehe


unpleasant

2022-12-10, 19:43
sqnk napisał/a:

a jeszcze niedawno tylu tu na sadolu chcialo putina rozjebab hehe ...



oni siedzą cicho. p*zdy się odezwały.

mazga50

2022-12-10, 20:29
No pewnie, bo lepiej podnieść rączki i się poddać, a co niektórzy jeszcze się wypną...

bodylee

2022-12-10, 20:33
Wszyscy co się wypowiadają że się pójdzie na parę dni i ch*j spokój .
Nie k*rwa nie spokój . Siedzicie u garnuszku u rodziców .Ja idąc nawet na ten jeb*any miesiąc mam ponad połowę mniej pieniędzy. Gdzie tu opłacic rachunki itd. dadzą mi tyle co mam w robocie ok idę. A tu ch*j czytam że jest wyrównanie ale w większości go nie wypłacają bo "nie ma pieniędzy" ,a jak wypłacają to miesiąc po skończonej służbie. Ja, jak i każdy ma swoje zobowiązania finansowe, kredyt rachunki . Bank poczeka xD ale ch*j bawmy się w wojsko za 2.5k xD beka z tego kartonowego państwa.

Pi...........22

2022-12-10, 20:43
bodylee napisał/a:

Wszyscy co się wypowiadają że się pójdzie na parę dni i ch*j spokój .
Nie k*rwa nie spokój . Siedzicie u garnuszku u rodziców .Ja idąc nawet na ten jeb*any miesiąc mam ponad połowę mniej pieniędzy. Gdzie tu opłacic rachunki itd. dadzą mi tyle co mam w robocie ok idę. A tu ch*j czytam że jest wyrównanie ale w większości go nie wypłacają bo "nie ma pieniędzy" ,a jak wypłacają to miesiąc po skończonej służbie. Ja jak i każdy ma swoje zobowiązania finansowe, kredyt rachunki ale ch*j bawmy się w wojsko za 2.5k xD beka z tego kartonowego państwa.



Dobra, już tak nie płacz. Mężczyźni w internecie w przeciągu ostatnich dni już zdążyli udowodnić, że jajka im odpadły

:mrgreen:

bodylee

2022-12-10, 20:44
Piesek22 napisał/a:

Dobra, już tak nie płacz. Mężczyźni w internecie w przeciągu ostatnich dni już zdążyli udowodnić, że jajka im odpadły



I o takich idiotach mówię. Daj mi 4 tys złotych ok ? Wtedy nie będę płakał

Pi...........22

2022-12-10, 20:46
bodylee napisał/a:

I o takich idiotach mówię. Daj mi 4 tys złotych ok ? Wtedy nie będę płakał



4 tyś za dwa dni pracy?

:mrgreen:

bodylee

2022-12-10, 20:49
Piesek22 napisał/a:

4 tyś za dwa dni pracy?



2 dni to ci dziś w TVP powiedzieli i uwierzyłeś :)

Do 90 dni moga cię wziąć

Pi...........22

2022-12-10, 20:51
bodylee napisał/a:

2 dni to ci dziś w TVP powiedzieli i uwierzyłeś
Do 90 dni moga cię wziąć



No to jak cię wezmą na 90 dni to dostaniesz rekompensatę.
Nie czerpię informacji z TVP ale rozumiem, że ty masz jakieś rzetelne źródła takie jak Onet czy wirtualna Polska xD