18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

za mundurem chłopcy sznurem

wójek • 2022-12-10, 17:52
cześć Sadole,
zrobiłem krótką animację odnośnie obowiązkowych ćwiczeń wojskowych




antisol123

2022-12-11, 11:21
Propaganda dla ruskich, a tęczowe poliniaki w rureczkach łykają i srają pod siebie.,,, Tak, byłem w wojsku i czytając komentarze uważam, że powinno być obowiązkowe po dziś dzień.

PieronJasnySzlag

2022-12-11, 11:38
Zobaczcie jakie spustoszenie w moralności dzisiejszych sojowych chłopczyków zrobiła lewicowa ideologia.
Nie dość że w ogóle nie czują jakiejkolwiek więzi ze swoją rodziną, językiem, kulturą pochodzeniem to gdy ktoś z zewnątrz krzyknie o deptanych prawach człowieka, zbyt wysokiej emisji czy łamanej demokracji to sami gotowi atakować własne gniazdo.

Od dekady powtarzam, lewica to degrengolada. Wynosi, naciąga i wyolbrzymia prawa i przywileje jednostki a umniejsza, neguje i zaprzecza obowiązkom idącym w parze z prawami.

Wiewór

2022-12-11, 14:26
PieronJasnySzlag napisał/a:

Zobaczcie jakie spustoszenie w moralności dzisiejszych sojowych chłopczyków zrobiła lewicowa ideologia.
Nie dość że w ogóle nie czują jakiejkolwiek więzi ze swoją rodziną, językiem, kulturą pochodzeniem to gdy ktoś z zewnątrz krzyknie o deptanych prawach człowieka, zbyt wysokiej emisji czy łamanej demokracji to sami gotowi atakować własne gniazdo.
Od dekady powtarzam, lewica to degrengolada. Wynosi, naciąga i wyolbrzymia prawa i przywileje jednostki a umniejsza, neguje i zaprzecza obowiązkom idącym w parze z prawami.



Zabawne ze o miłości do ojczyzny pisze typ który kocha partie która zniszczyła wsi pozostawiając Polskę bezbronna na lata a człowiek za to odpowidzialny był ministrem utrzymującym kontakty z kgb i fsb a jego najlepszy ziomal został zatrzymany pod zarzutem szpiegostwa na rzecz kacapii.

:lol:

Dla mnie liczy się tylko rodzina. Narodowość i granice to sztuczne twory wymyślone przez spryciarzy którzy podzielili między sobą strefy wpływów żeby czerpać korzyści z kretynow.
Moge żyć gdziekolwiek gdzie rządzi praworządność. A jaka szmata powiewa na maszcie to mnie to jebie

Nigdy w życiu nie dam się zabić za Polskę. Kraj od wieków rządzony przez kościół i idiotów.
Jak tylko zaczela by się wojna to od razu wyjeżdżam a wy tu mozecie zostać i bronic swoich polskich wartosci - psa na łańcuchu z odwrócą miska, księży bezkarnie jebiacych dzieci i rozkradajacych majątek skarbu państwa, pisowcow okradających kraj i ciemiężących ten durny narod kolejnymi podatkami oraz madek i innych pasozytow żyjących z pracy normalnych ludzi.
Macie dużo patryjotuf pokroju bakiewicza to dacie sobie radę. Po ch*j wam jakis lewak w kamaszach który i tak zdezerteruje

gagatek690

2022-12-11, 15:16
no i się nam tęczowi wojownicy z sadistic posrali po kolana. Każdy "j***ł ruskiego" siedząc w ciepłym pokoju, przy komputerze a sama potencjalna możliwość że tego ruskiego trzeba będzie j***ć w realu leżąc 8 godzin w śniegu spowodował sraczkę. j***ne poczwórnie zaszczepione niedojeby. Mam nadzieję że was jako wysoce zmotywowanych rekrutów nasza armia wyśle na front wschodni w obronie braci rezunów. Przysyłajcie na bieżąco filmiki- ćwoki.

mit2

2022-12-11, 15:23
Wiewór napisał/a:

Dla mnie liczy się tylko rodzina. Narodowość i granice to sztuczne twory wymyślone przez spryciarzy którzy podzielili między sobą strefy wpływów żeby czerpać korzyści z kretynow.
Moge żyć gdziekolwiek gdzie rządzi praworządność. A jaka szmata powiewa na maszcie to mnie to jebie


W ludzkiej naturze baranie jest tworzenie plemion, grup i struktur. Było tak od tysięcy lat, tak jest i tak pozostanie. Żadne marksistowskie pie**olenie tego nie zmieni.

Cytat:

Jak tylko zaczela by się wojna to od razu wyjeżdżam


Tylko nawet nie myśl o tym, aby tu później wracać.

A tak w ogóle to możesz jechać już teraz. Siedzisz w tym strasznym kraju i płaczesz jak ci tu źle. Po prostu spakuj manatki i wy.... jedź stąd i nie wracaj.

gagatek690

2022-12-11, 15:47
mit2 napisał/a:

W ludzkiej naturze baranie jest tworzenie plemion grup i struktur. Było tak od tysięcy lat, tak jest i tak pozostanie. Żadne marksistowskie pie**olenie tego nie zmieni.



Tylko nawet nie myśl o tym, aby tu później wracać.
A tak w ogóle to możesz jechać już teraz. Siedzisz w tym strasznym kraju i płaczesz jak ci tu źle. Po prostu spakuj manatki i wy.... jedź stąd i nie wracaj.



a gdzie ta ubecka pejsata p*zda znajdzie takie warunki do pasożytowania jak tu? Za granicą trzeba pracować a nie żyć ze sprzedaży złota ukradzionego przez dziadka

gabriel0

2022-12-11, 16:05
Piesek22 napisał/a:

Każdy obywatel ma swoje prawa ale też ma swoje obowiązki. Na co dzień korzystasz z praw i przywilejów mieszkając w Polsce więc jako obywatel masz też obowiązek bronić ojczyzny. Państwo chce mieć pewność, że będziesz miał chociaż podstawowe przeszkolenie wojskowe. Chcę przypomnieć, że zetka nigdy nie została zlikwidowana tylko wstrzymana więc trzeba się z tym pogodzić, wsiąść się w garść i zrobić swoje.



Jako obywatel mający swoje obowiązki typu bronić ojczyzny, nawołuję tutaj do zajęcia się obroną majątku ojczyzny.
I tu nagle polityczne trole zamykają mordy.

Wiewór

2022-12-11, 16:57
mit2 napisał/a:

W ludzkiej naturze baranie jest tworzenie plemion, grup i struktur. Było tak od tysięcy lat, tak jest i tak pozostanie. Żadne marksistowskie pie**olenie tego nie zmieni.



Tylko nawet nie myśl o tym, aby tu później wracać.
A tak w ogóle to możesz jechać już teraz. Siedzisz w tym strasznym kraju i płaczesz jak ci tu źle. Po prostu spakuj manatki i wy.... jedź stąd i nie wracaj.



Oczywiscie ze nie wroce.
Siedze tu tylko dla rodziny i z lenistwa bo mam firme dzięki której żyją w dostatku.
Jak wyjadę z cała rodzina to po ch*j mam wracac do tego kraju z tektury?
W ludzkiej naturze jest się gromadzić w społeczeństwa a w naturze polityków jest dzielić te społeczeństwa. Mowie oczywiscie o Kaczyńskich Orbanach i innych ludzkich śmieciach które próbują wmówić ze UE jest zła.

gagatek690 napisał/a:

a gdzie ta ubecka pejsata p*zda znajdzie takie warunki do pasożytowania jak tu? Za granicą trzeba pracować a nie żyć ze sprzedaży złota ukradzionego przez dziadka



Hahaha. Wyborne.

miotaczkiszonki

2022-12-11, 18:48
Serio, Wy wszyscy "obrońcy ojczyzny" chcielibyście oddać życie, które macie jedno, za głupotę rządzących ?
Bronić czego/kogo ?

Żołnierz, praca jak każda inna. Po to są zawodowi żeby odwalali swoją robotę z pomocą ewentualnych dobrowolnych ochotników.
Z niewolnika nie będzie pracownika więc nie dziwię się osobom, które po prostu nie chcą mieć nic wspólnego z wojem - sam się do nich zaliczam.
Znajomy był żołnierzem zawodowym. Dopóki otrzymywał benefity (mieszkanie , dodatki itp) i mógł pić w koszarach i na poligonie z kumplami to było ok.
Jak nagle trzeba było wziąć się do roboty (wysłali go na granicę z Białorosuią) to nagle przestało być fajnie bo coś trzeba w końcu robić. Rzucił to i wrócił do :normlanej" pracy.

Także, każdy niech decyduje za siebie bo pkt widzenia zależy od pkt siedzenia

Szary_Jeleń

2022-12-11, 19:05
Wszystkich młodych facetów na min. 6mcy i skończy się k***a pedalstwo i cioty nauczą się życia.

CzarnyAdolf

2022-12-11, 19:11
Spuszczacie się jakbyście zakładali, że na takich 30-dniowych 'ćwiczeniach' pozwolą wam potrzymać karabin w rękach

mit2

2022-12-11, 19:11
miotaczkiszonki napisał/a:

Serio, Wy wszyscy "obrońcy ojczyzny" chcielibyście oddać życie, które macie jedno, za głupotę rządzących ?
Bronić czego/kogo ?


Wojna obronna to głupota rządzących?
I na prawdę nie masz czego i kogo bronić?
Rozumiem, że jak ci bandyta wbija na chatę to sp***alasz do sąsiada?

Ciekawe co by było, gdyby w historii "naszego" (ch*j wie czy się w ogóle poczuwacie do bycia Polakiem) kraju każdy myślał jak wy...

miotaczkiszonki

2022-12-11, 20:42
mit2 napisał/a:

Wojna obronna to głupota rządzących?
I na prawdę nie masz czego i kogo bronić?
Rozumiem, że jak ci bandyta wbija na chatę to sp***alasz do sąsiada?
Ciekawe co by było, gdyby w historii "naszego" (ch*j wie czy się w ogóle poczuwacie do bycia Polakiem) kraju każdy myślał jak wy...



Tak, ginąć za decyzję osób, które pierwsze opuszczą tonący statek to głupota.
Mam kogo bronić tzn moją rodzinę i obroną w tym momencie byłaby ewakuacja z ogarniętego wojną kraju. Dom i inne dobra stają się bezwartościowe bo liczy się ludzkie życie tj nadrzędna wartosć.
Rozumiem, że Ty bojowo zabarykadował byś się w domu czy tam wyskoczył na wyszkolonych żołnierzy z... no właśnie z czym ?
Teraz wojna rządzi się trochę innymi zasadami niż kiedyś. Ilość mięsa armatniego przestaje mieć znaczenie liczy się technologia i wyszkolenie. Wyobrażasz sobie być "wyszkolonym" po 30 dniach ćwiczeń ? Tak jak pisałem wyżej, niech zawodowcy się tym zajmują bo za to biorą pensje.

Co do historii, świat idzie do przodu cały stoi przed Toba otworem. Kiedyś rzeczywiście od małego miałeś wpajane (Bóg, honor, ojczyzna) pracowałes, płodziłeś dzeci bo nic innego nie było do roboty. Nie miałeś dostępu do informacji (pomijam fakt, że teraz w natłoku informacji cięzko odroznic fejk od prawdy) nie wiedziałeś dlaczego co i jak, tylko miałeś bronić ojczyzny, która "daje Ci chleb".
Teraz wraz z postępem technologicznym wygląda to trochę inaczej . Możesz bez przeszkód podróżować po całym świecie, w sekundę zobaczyć co dzieje się na drugim koncu globu itp.
Bóg (dla wierzacych) nadal istnieje, honor - ubolewam, ale mało kto go ma. Ojczyzna ? Jestem Polakiem i nigdy się tego nie wstydziłem ale umierać czy walczyć za decyzję osób, które kierują się własnym interesem (bez względu na partię) to nie dla mnie.


Reasumując, niech każdy podejmuje decyje za siebie. Chcesz, to idź ćwicz, walcz, ja tego nie neguję - Twoja decyzja.
Ja tego nie chcę więc uszanuj też moje zdanie.

Leesniczy

2022-12-11, 20:54
Ale wy jesteście mentalnie sp***oleni. Lecę bronić tego k***idołka, gdzie moje podatki idą na pato+ zmieszane z miliardami na utrzymanie gabinetów Morawieckiego. Jak był rudzielec u sterów to też lepiej nie było. Gińcie sobie za "ojczyznę", bo się tutaj urodziliście, co było zwykłym losowym wydarzeniem.

Zresztą, skoro tak p*zdeczki drzecie, to zaciskajcie dupę i na szkolenie, chętnych też biorą. Będę poświęcał swój czas na samorozwój, swoje pieniądze, bo dostane jakieś gówno wyrównanie, żeby bronić darmozjadów. Śmieszne, że Ty VeIture się wypowiadasz, bo Ciebie nigdzie nikt nie weźmie.

paragon0

2022-12-12, 03:26
się dzieje! zamęt wprowadzony, a ruskie k***y się cieszą