18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Won stąd !

naitsyrk • 2021-01-31, 21:08
Przedstawiciel pedofilskiej organizacji przepędza przedstawiciela diabelskiej organizacji. Won stąd!



KE848

2021-02-01, 17:28
Szangti napisał/a:

Bardzo dobrze, sam dziś pogoniłem hitlerjugend. hipokryci-mordować dzieci/atakowac kościoły ale kasa sprzed kościoła oczywiście...



XDDDDD

Spidzio199

2021-02-01, 17:46
Czestotliwosc występowania pedofilów wśród księży jest prawie dwa razy większa niż wśród homoseksualistów i są na to oficjalne statystyki

lollo

2021-02-01, 17:47
DarioLee napisał/a:

Akurat dobrze zrobił ksiądz ze wygania to lewackie ścierwo które szczeka do nich ale po pieniądze to pod kościół przychodzi .
Wiem ze księża mają sporo za uszami i ich nie będę bronił .
Ale nie każdy ksiądz to pedofil
Nie każda dziewczyna to k***a
I nie każdy Polak to złodziej
Mierzenie wszystkich jedną miarą jest idiotyczne



Morda pisowski psie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Obejszłem_system

2021-02-01, 19:52
Spidzio199 napisał/a:

Czestotliwosc występowania pedofilów wśród księży jest prawie dwa razy większa niż wśród homoseksualistów i są na to oficjalne statystyki



Zapraszam do podzielenia się. Chętnie się czegoś dowiem.

wojtek61993

2021-02-01, 19:53
[quote="DarioLee"]Akurat dobrze zrobił ksiądz ze wygania to lewackie ścierwo które szczeka do nich ale po pieniądze to pod kościół przychodzi .
Wiem ze księża mają sporo za uszami i ich nie będę bronił .
Ale nie każdy ksiądz to pedofil
Nie każda dziewczyna to k***a
I nie każdy Polak to złodziej
Mierzenie wszystkich jedną miarą jest i na

Nie pierdo* debil* o lewactwie bo jak będziesz potrzebował aparatury ratującej życie to pierwszy wyciągniesz łapę żeby Ci pomogli

gruberps84

2021-02-01, 19:55
ale każdy ksiądz to k***a

Az...........za

2021-02-01, 20:21
DarioLee napisał/a:

Akurat dobrze zrobił ksiądz ze wygania to lewackie ścierwo które szczeka do nich ale po pieniądze to pod kościół przychodzi .
Wiem ze księża mają sporo za uszami i ich nie będę bronił .
Ale nie każdy ksiądz to pedofil
Nie każda dziewczyna to k***a
I nie każdy Polak to złodziej
Mierzenie wszystkich jedną miarą jest idiotyczne



po pierwsze naucz sie skladac zdania do kupy troglodyto
po drugie mam nadzieje ze jak trafisz do szpitala to odmowisz korzystania z aparatury zakupionej przez wosp i zrobisz wszytskim wielka przysluge

serdecznie nie pozdrawiam

Leszard

2021-02-01, 20:22
DarioLee napisał/a:

Akurat dobrze zrobił ksiądz ze wygania to lewackie ścierwo które szczeka do nich ale po pieniądze to pod kościół przychodzi .
Wiem ze księża mają sporo za uszami i ich nie będę bronił .
Ale nie każdy ksiądz to pedofil
Nie każda dziewczyna to k***a
I nie każdy Polak to złodziej
Mierzenie wszystkich jedną miarą jest idiotyczne



Skoro mierzenie wszystkich jedną miarą jest idiotyczne to czemu wyzywasz tę dziewczynę od lewackich ścierw? Mogę się założyć, że działała z dobrych pobudek, a ksiądz zachował się jak zjeb. Poza tym WOŚP zawsze będzie lepsze od Caritasu.

ellsworth

2021-02-01, 20:31
DarioLee napisał/a:

Akurat dobrze zrobił ksiądz ze wygania to lewackie ścierwo które szczeka do nich ale po pieniądze to pod kościół przychodzi .
Wiem ze księża mają sporo za uszami i ich nie będę bronił .
Ale nie każdy ksiądz to pedofil
Nie każda dziewczyna to k***a
I nie każdy Polak to złodziej
Mierzenie wszystkich jedną miarą jest idiotyczne



Ty jesteś serio taki jebnięty, czy udajesz?!? Oni stali na PUBLICZNYM chodniku, a ten j***niec w sukience ma gówno do gadania, że ktoś stoi na chodniku. Czarny j***niec uzurpuje sobie prawo do decydowania o przestrzeni publicznej.

Spidzio199

2021-02-01, 20:32
Obejszłem_system napisał/a:

Zapraszam do podzielenia się. Chętnie się czegoś dowiem.



Proszę bardzo:

Wg danych ISKK (Instytut Statystyki Kościoła Katolickiego) w roku 2019 było w Polsce 24707 księży.

Konferencja Episkopatu Polski oficjalnie przyznaje się do 382 przypadków pedofilii duchownych (osób duchownych, bo skrzywdzonych dzieci było prawie 600) w latach 1990-2018 czyli 16,34 rocznie

Według danych ONZ średni odsetek osób homoseksualnych w populacji europejskiej to 5,2 - 5,9% w zależności od roku badani - dla Polski jest troszeczkę niższy i wynosi 4,9%.

Populacja Polaków powyżej 18 roku życia to 31 milionów ludzi, czyli 4,9% = 1,52 mln to homoseksualiści (celowo nie odcinam ludzi powyżej 67 roku życia, bo księża nie są analizowani w clusterach wiekowych)

Obecnie w Polsce 877 osób odbywa karę pozbawienia wolności za pedofilie. Średni wyrok to 5 lat.

To liczymy: 382 przypadki pedofilii duchownych dzielimy na 28 lat = 13,64 rocznie

13,64 dzielimy na populacje księży (13,64/24707) i wychodzić nam 0,055%

Czyli wskaźnik pedofilii dla księży wynosi 0,055%

To teraz homoseksualiści

Nie będę dzielić wszystkich odsiadujących na lata, bo nie wiem jak długo siedzą - na pewno nie 28 lat.

Ale weźmy nawet te 877 osób i załóżmy ze nawet polowe gwałcili tylko homoseksualiści (nie wyrzucam zbioru wspólnego homoseksualistów i księży - liczę na niekorzyść gejów) - bazuję na danych Patryka Jakiego który twierdzi ze 46% gwałtów to homoseksualiści - nawet nie polemizuję - biorę jak mówi i zaokrąglam do 50%

Usuwam tylko (ze względu na średni wyrok 5 lat - 5 x 13,64 - gwalty księży) czyli

877- 5x13,64 = 809 i te 809 dzielę na 2 = 405

No to kończymy

405/1520000 = 0,027% Vs 0,055% dla księży - i to jest właśnie ta 2 razy wyższa częstotliwość księża Vs geje

adam44448

2021-02-01, 21:41
ja pi***ole ale nawiedzony kler

focusek

2021-02-01, 22:21
na tym sadolu same pisowskie k***y patrze :D co by gale dla karakana oj***ly pedaly jedne, polaczki pluje na was! DYMA WAS PIS W DUPE A wy sie cieszycie :D

lesku73

2021-02-01, 23:21
Starowinka w sukience cham i łobuz. Pomacał by sobie te dziewczynki. Nie każdy ksiądz to pedofil ale każdy pedofil to ksiądz. Amen.

Policeman

2021-02-02, 10:18
Azezza napisał/a:

po pierwsze naucz sie skladac zdania do kupy troglodyto
po drugie mam nadzieje ze jak trafisz do szpitala to odmowisz korzystania z aparatury zakupionej przez wosp i zrobisz wszytskim wielka przysluge
serdecznie nie pozdrawiam



Może i składa zdania jak troglodyta, a ty masz myślenie troglodyty. "jak nie dajesz na wośp to umrzyj w szpitalu, nie korzystaj z aparatury zakupionej przez nich!" No co za tępy pustak z ciebie. Kasa jaką w swoim życiu odprowadziłem na budżet zdrowotny jest 6-cyfrowa, a podatki jakie zapłaciłem państwu, to niestety już suma prawie 7-cryfrowa. W dupie mam wośp, ufundowałem wraz z milionami innych Polaków, którzy mają swoje firmy, prace: szpitale i cały sprzęt w nich, pensje wszystkich którzy tam pracują od sprzątaczki po dyrektora, na ministrach kończąc. Wiesz ile znaczy wośp dla działalności szpitali? Bardzo mało. Ciekawe też jaki sprzęt potem zajmuje komornik za długi szpitala. Teraz uważaj: WOŚP w ciągu prawie 30 lat działalności zakupił sprzętu dla szpitali za ok 1 300 000 000 mld zł W tym czasie budżet ministerstwa zdrowia wyniósł [wg. różnych szacunków] od 2 000 000 000 000 do 3 000 000 000 000 zł
czaisz, mówisz o promilu kasy, a zachowujesz się jakby każdy w szpitalu miał jedyną szansę przeżycia - darowizny ludzi. Bo tym jest wośp, zrzutką Polaków od 30 lat. Gdyby tak policzyć 1 300 000 000/30 lat/36mln obywateli - daje to około 1,2 zł rocznie na głowę obywatela. Kiedyś wrzuciłem 20 zł do puszki jak byłem jeszcze na studiach, a raz by zaimponować mojej ówczesnej dziewczynie dałem 50 zł. Pewnie w jakichś tam groszach zapłaciłem te kolejne 30 zł, to daje w moim życiu łącznie ze 100zł dane na wośp. Tak więc oddawaj moje 60-kilka złotych i spadaj albo nie oddawaj mi 60-kilku złotych i się ucisz. Kupiłem sobie prawie 100 lat użytkowania sprzętu z wośp w szpitalu.

Właśnie dlatego nie wdaję się k***a w rozmowy o wośp w życiu realnym, oni zawsze mają argumenty z dupy, logikę jakiejś komunistycznej wydzieliny. Wydaje im się, że to jakieś niebotyczne przedsięwzięcie, dzięki któremu większość Polaków żyje i wychodzi ze szpitala.

LubelskiCebularz

2021-02-02, 11:54
DarioLee napisał/a:

Akurat dobrze zrobił ksiądz ze wygania to lewackie ścierwo które szczeka do nich ale po pieniądze to pod kościół przychodzi .
Wiem ze księża mają sporo za uszami i ich nie będę bronił .
Ale nie każdy ksiądz to pedofil
Nie każda dziewczyna to k***a
I nie każdy Polak to złodziej
Mierzenie wszystkich jedną miarą jest idiotyczne



Co wy macie w tych zj***nych łbach, że wszędzie lewactwo widzicie. Lewacki to twój stary jest.