18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Won stąd !

naitsyrk • 2021-01-31, 21:08
Przedstawiciel pedofilskiej organizacji przepędza przedstawiciela diabelskiej organizacji. Won stąd!



banerr

2021-01-31, 21:54
Wk***iony bo kolędy nie było i hajs mu się nie zgadza.

janlew

2021-01-31, 22:10
naitsyrk napisał/a:

Przedstawiciel pedofilskiej organizacji przepędza przedstawiciela diabelskiej organizacji. Won stąd!


Ksiądz przepędza przedstawiciela pedofilskiej organizacji oraz diabelskiej organizacji.
Księży na 1000 pedofilów 1 szt
Sodomici na 1000 pedofilów 400 szt ...tyle że lewactwo ma media, więc o tym nie wiesz. Ale taka jest prawda potwierdzona danymi z ministerstwa sprawiedliwości, również na czasów PO. Koniec tematu.

BrunerOvned

2021-01-31, 22:16
Ostatnio pochowałem moją Mamę. Czarna menda powiedziała, że bez 1.100 nie odprawi mszy i nie wyjdzie ani do kaplicy, ani na cmentarz. A podobno oni są "sługami bożymi"... Niech mi ktoś przypadkiem nie pie**oli, że oni robią to za "bóg zapłać" - bo wymogłem na czarnym wypisanie rachunku KP za celebrację i pogrzeb - i wypisał! Mogę ten fakt potwierdzić. Ciekawe, czy od tego zapłacił podatek?
I teraz pytanie - konkurs: kto prędzej dobiera się do dupy: skarbówka do naszej czy wykładowcy do tyłków klerykom w seminarium?
Odpowiedź pozostawiam niezdecydowanym.

Szangti

2021-01-31, 22:21
Bardzo dobrze, sam dziś pogoniłem hitlerjugend. hipokryci-mordować dzieci/atakowac kościoły ale kasa sprzed kościoła oczywiście...

Rozyk00

2021-01-31, 22:22
dla mnie Rydzyk, Owsiak, ksieża, wszystko jeden ch*j, zlodzieje i nieroby, tylko kosciol ciagnie co niedziele a owsiak raz na rok, ale w gruncie rzeczy to wszystko te same scierwa ludzkie ktore sie dorabiaja na tym ze ludzie chca innym pomoc. od zawsze najlepsza pomoc to ta bez posrednikow, mozesz pomoc, pogadac, dowiedziec sie czegos, ktos ci moze podziekowac, jest to zdrowe dla spoleczenstwa

zulfoln

2021-01-31, 22:22
W ostatnim czasie widzę, że jest wysyp troll kont pisowskich kurew

Wilczek2137

2021-01-31, 22:23
brawo, dobrze księdzulek j***ć owsiaka gdzie sp***alala 20mln ze zbiórki rocznie?

Insaner

2021-01-31, 22:24
BrunerOvned napisał/a:

Ostatnio pochowałem moją Mamę. Czarna menda powiedziała, że bez 1.100 nie odprawi mszy i nie wyjdzie ani do kaplicy, ani na cmentarz. A podobno oni są "sługami bożymi"... Niech mi ktoś przypadkiem nie pie**oli, że oni robią to za "bóg zapłać" - bo wymogłem na czarnym wypisanie rachunku KP za celebrację i pogrzeb - i wypisał! Mogę ten fakt potwierdzić. Ciekawe, czy od tego zapłacił podatek?
I teraz pytanie - konkurs: kto prędzej dobiera się do dupy: skarbówka do naszej czy wykładowcy do tyłków klerykom w seminarium?
Odpowiedź pozostawiam niezdecydowanym.



Z jednej strony "czarna menda", a z drugiej polazłeś do niego aby odprawiał swoje szamanistyczne rytuały i jeszcze mu za to zapłaciłeś. Nie widzisz pewnej sprzeczności w swojej postawie do kościoła? To w takim razie nim gardzisz, czy jednak chcesz korzystać z jego usług? Właśnie przez takich jak ty tak to wygląda. Można pożegnać bliskiego w inny sposób - np. skremować i zaprosić rodzinę na stypę, ślub kościelny też nie jest niezbędny aby zawrzeć związek małżeński - wesele i biała suknia może być i po cywilnym. Chrzciny od biedy lepiej zrobić, bo jednak nie powinno się dziecku narzucać swojego podejścia do religii. I tak nie będzie pamiętać, ale jeśli zechce potem przyjmować sakramenty to nie będzie miało problemów natury formalnej, a jak nie zechce to przecież nie jest to nic wiążącego.

Wspieraj dalej finansowo klechów i płaszcz się przed nimi, to będą Tobą gardzić tak jak ten opisany w poście.

Garnki_za_zeta

2021-01-31, 22:25
BigBertha napisał/a:

Heheh. Dobrze pedofil w kiecce zrobił. Przegonił ścierwo żebrające o kasę na nową willę owsika i imprezy dla narkomanów "róbta co chceta". Też bym gonił żebraków, gdyby stali pod bramą mojej posesji.



No, lepiej na tacę rzucić. Ja pie**olę k***a...

modoc

2021-01-31, 22:35
BryanekPL napisał/a:

j***ć tego klechę kondon jeden i pedofil!



Jak wiesz,, że to pedofil to zgłoś to do płokułatuły, bo tak to jesteś takim samym pedofilem kryjąc go.

A Wielka Orkiestra Świątecznej Aborcji niech wypier.. najpierw atakuje kościół a jak przychodzi co do czego to leci żebrać pod kościołami.

BrunerOvned

2021-01-31, 22:38
ORK112 napisał/a:

brawo, dobrze księdzulek j***ć owsiaka gdzie sp***alala 20mln ze zbiórki rocznie?



Fundacja działa od 1993 roku. Miała setki audytów i kontroli - i jakoś skarbówka cudem nie zablokowała działalności - ciekawe, dlaczego? Czyżby kontroli skarbowej zabrakło argumentów? Przecież przez tyle lat pod kontrolą pewnej partii skarbówka chyba nie odmówiliby sobie przyjemności uj***nia Jurka, prawda? A jednak nic nie zrobili...
Nikt nie bierze pod uwagę faktu, że poza wpływami fundacji Owsiaka, wydawanymi na zakupy sprzętu medycznego, pieniądze idą m.in . na szkolenie ludzi z zakresu np. pierwszej pomocy, RKO i podobnych "pierdół". A tego przecież nie da się fachowo zrobić na placu parkingowym przed supermarketem, potrzeba do tego miejsca i przygotowanej kadry - a to niestety kosztuje. Niech mi tylko ktoś tu napisze, że kurs spawacza albo na wózki widłowe zrobi za darmo....
Ale większość Was ch*j to obchodzi, bo zamiast krytycznie i samodzielnie myśleć, macie puste baniaki, zj***ne pisowską telewizją i "prawdami" na fejsbuku. Nie wspomnę o tym, co słychać z ambony - bo do kościoła chodzę.
Coraz rzadziej.

Baldzi

2021-01-31, 22:44
Czekam aż PiS dojdzie do władzy i zamknie te fałszywą fundację! Oh wait...

Varatas

2021-01-31, 22:45
Wśród 877 osób odbywających obecnie karę za pedofilię, 275 nie posiada konkretnego zawodu, 144 było pracownikami dorywczymi, 50 wykonywało zawód murarza, 22 było magazynierami, 21 rolnikami, a 19 robotnikami. Skazanych za przestępstwa seksualne wobec dzieci jest też 2 księży i 1 zakonnik - tak to właśnie jest jak się ma w głowie zamiast mózgu lewackie g*wno,, do tego nałożone bezpośrednio do łba przez TVN i Wyborczą. Żyj dalej w swojej bańce.


Tr...........ty

2021-01-31, 22:46
DzidaZawodnik napisał/a:

Gorsi od pedofilów są tylko śmiecie chroniące pedofilów, a skoro wiesz, że ten kssiądz to pedofil, a prokuratura nie, to wiadomo kim k***a jesteś ty.



Masz rację. Cała wierchuszka polskiego kleru jest gorsza od pedofilów

BrunerOvned

2021-01-31, 22:47
Insaner napisał/a:

Z jednej strony "czarna menda", a z drugiej polazłeś do niego aby odprawiał swoje szamanistyczne rytuały i jeszcze mu za to zapłaciłeś. Nie widzisz pewnej sprzeczności w swojej postawie do kościoła? To w takim razie nim gardzisz, czy jednak chcesz korzystać z jego usług? Właśnie przez takich jak ty tak to wygląda. Można pożegnać bliskiego w inny sposób - np. skremować i zaprosić rodzinę na stypę, ślub kościelny też nie jest niezbędny aby zawrzeć związek małżeński - wesele i biała suknia może być i po cywilnym. Chrzciny od biedy lepiej zrobić, bo jednak nie powinno się dziecku narzucać swojego podejścia do religii. I tak nie będzie pamiętać, ale jeśli zechce potem przyjmować sakramenty to nie będzie miało problemów natury formalnej, a jak nie zechce to przecież nie jest to nic wiążącego.
Wspieraj dalej finansowo klechów i płaszcz się przed nimi, to będą Tobą gardzić tak jak ten opisany w poście.


Kiedy przyjdzie Ci spełnić ostatnie życzenie Twojej Mamy, zrozumiesz, w co się wpakowałeś. O ile krytycznie myślisz i masz honor, by spełnić ostatnie życzenie. Sam zobaczysz, jak będzie.