18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Won stąd !

naitsyrk • 2021-01-31, 21:08
Przedstawiciel pedofilskiej organizacji przepędza przedstawiciela diabelskiej organizacji. Won stąd!



Gandalf-Szary

2021-01-31, 22:48
A co on z strajku kobiet się urwał??

Sraj1

2021-01-31, 22:53
j***ć to Owsiaka i jego kukoldów.

Ni...........ny

2021-01-31, 22:57
janlew napisał/a:

Ksiądz przepędza przedstawiciela pedofilskiej organizacji oraz diabelskiej organizacji.
Księży na 1000 pedofilów 1 szt
Sodomici na 1000 pedofilów 400 szt ...tyle że lewactwo ma media, więc o tym nie wiesz. Ale taka jest prawda potwierdzona danymi z ministerstwa sprawiedliwości, również na czasów PO. Koniec tematu.



Dobra, morda tam pajacu. Już cię raz wyjaśniłem sprany móżdżku i to podając katolickie źródło informacji.
Ale widzę że do kato debili to zupełnie nic nie dociera. Skończ powtarzać te wyssane z fiuta proboszcza brednie świętojebliwy błaźnie. ;-)

pestka

2021-01-31, 22:59
twierdząc że księża to sami pedofile to debilu najpierw zapoznaj się z danymi organizacji ONZ


Ni...........ny

2021-01-31, 23:05
pestka napisał/a:

twierdząc że księża to sami pedofile to debilu najpierw zapoznaj się z danymi organizacji ONZ



Chciałem pytać o źródło ale już nie muszę, w p*zdę se to wsadź głąbie.



"zapoznaj się z danymi organizacji ONZ " No co za k***a debil :ciasteczkowy2:

Krzysztof3

2021-01-31, 23:08
BrunerOvned napisał/a:

Fundacja działa od 1993 roku. Miała setki audytów i kontroli - i jakoś skarbówka cudem nie zablokowała działalności - ciekawe, dlaczego? Czyżby kontroli skarbowej zabrakło argumentów? Przecież przez tyle lat pod kontrolą pewnej partii skarbówka chyba nie odmówiliby sobie przyjemności uj***nia Jurka, prawda? A jednak nic nie zrobili...
Nikt nie bierze pod uwagę faktu, że poza wpływami fundacji Owsiaka, wydawanymi na zakupy sprzętu medycznego, pieniądze idą m.in . na szkolenie ludzi z zakresu np. pierwszej pomocy, RKO i podobnych "pierdół". A tego przecież nie da się fachowo zrobić na placu parkingowym przed supermarketem, potrzeba do tego miejsca i przygotowanej kadry - a to niestety kosztuje. Niech mi tylko ktoś tu napisze, że kurs spawacza albo na wózki widłowe zrobi za darmo....
Ale większość Was ch*j to obchodzi, bo zamiast krytycznie i samodzielnie myśleć, macie puste baniaki, zj***ne pisowską telewizją i "prawdami" na fejsbuku. Nie wspomnę o tym, co słychać z ambony - bo do kościoła chodzę.
Coraz rzadziej.



Nie takie przekręty uchodzą płazem np Amber Gold. A kurs pierwszej pomocy jest aż tak drogi? Mnie to w szkole uczyli za darmo.

Ni...........ny

2021-01-31, 23:10
Krzysztof3 napisał/a:

A kurs pierwszej pomocy jest aż tak drogi? Mnie to w szkole uczyli za darmo.



Ja pie**ole, debilu. To że coś miałeś za darmo nie znaczy że to było darmowe, tylko nie ty za to płaciłeś :facepalm3:

programista4k

2021-01-31, 23:10
po 1: jakiej pedofislkiej? po 2: jego teren ma prawo po 3: dobrze zrobił, bo żebranie w takich miejscach to manipulacja

BrunerOvned

2021-01-31, 23:12
pestka napisał/a:

twierdząc że księża to sami pedofile to debilu najpierw zapoznaj się z danymi organizacji ONZ



Na podstawie czego? :-D
Mogę Ci wrzucić setki taki informacji! Np. takich:
- bałwany używają dildo z marchewki do kuszenia dzieci
- biała kiełbasa nie jest biała, kiedy podgrzeje się ją przed spożyciem
- za pieniądze z komunii możesz kupić w zakrystii życie wieczne
- NIKT nie umie chodzić po wodzie
:-D

Krzysztof3

2021-01-31, 23:13
Niezwyciężony napisał/a:

Ja pie**ole, debilu. To że coś miałeś za darmo nie znaczy ze było darmowe, tylko nie ty za to płaciłeś



Po pierwsze to nie jestem z Tobą na ty debilu zachowaj trochę kultury. Masz rację nauczyciel dostał czy tam ratownik dostaje wypłatę.

Obejszłem_system

2021-01-31, 23:14
BryanekPL napisał/a:

j***ć tego klechę kondon jeden i pedofil!



Po doborze słów i konstrukcji wnoszę, że jesteś z nizin społecznych. Odbierasz świat zero-jedynkowo i nie masz żadnej swojej myśli. Wszystko jest Ci wepchnięte do głowy. To jest szczerze smutne.

BrunerOvned

2021-01-31, 23:17
Krzysztof3 napisał/a:

Nie takie przekręty uchodzą płazem np Amber Gold. A kurs pierwszej pomocy jest aż tak drogi? Mnie to w szkole uczyli za darmo.


Prowadzący taki kurs nie przyszedł za darmo. To, że nie zapłaciłeś, nie oznacza. że był za free... Może dla Ciebie, ale nie dla osoby, która go prowadziła. Na tym właśnie polega przejrzystość działalności - na każdą usługę i robotę jest papier. I być może przez tyle lat nikt nic nie zrobił znanej fundacji. Bo wyobraź sobie, że w rozliczeniach Owsiaka zabrakło stówy.... :mrgreen:

yoyobart

2021-01-31, 23:18
k***a mać..niejaki Insaner napisał k***a takie bzdety,że ch*j mi pękł...matkę ma się cwe*u jedną i jej życzenie jest święte-nienawidzę klechów,ale trzeba mieć szacun do rodziców...po ch*j to piszę do gówniaków?
ps. jakby co pało ,to owszem-siedziałem

McQurwa

2021-01-31, 23:19
Baldzi napisał/a:

Czekam aż PiS dojdzie do władzy i zamknie te fałszywą fundację! Oh wait...



Powstanie nowa fundacja i nowa partia :lol: Palikot, Petru, Kijowski, Kukiz, Hołownia, Lempart,....CDN
A głąby i tak pójdą i będą ich wybierać w powszechnych wyborach

Cz...........as

2021-01-31, 23:20
Varatas napisał/a:

Wśród 877 osób odbywających obecnie karę za pedofilię, 275 nie posiada konkretnego zawodu,



Ksiądz to nie zawód :-D