18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Won stąd !

naitsyrk • 2021-01-31, 21:08
Przedstawiciel pedofilskiej organizacji przepędza przedstawiciela diabelskiej organizacji. Won stąd!



ar...........up

2021-02-01, 02:48
Czarna mafia nie rozumie, że ich czas się kończy. Stary klecha myśli, że należy do uprzywilejowanej kasty, arogancki buc.

vass

2021-02-01, 03:14
j***ć czarnych sk***ysynów.

ar...........up

2021-02-01, 03:16
Varatas napisał/a:

Wśród 877 osób odbywających obecnie karę za pedofilię, 275 nie posiada konkretnego zawodu, 144 było pracownikami dorywczymi, 50 wykonywało zawód murarza, 22 było magazynierami, 21 rolnikami, a 19 robotnikami. Skazanych za przestępstwa seksualne wobec dzieci jest też 2 księży i 1 zakonnik - tak to właśnie jest jak się ma w głowie zamiast mózgu lewackie g*wno,, do tego nałożone bezpośrednio do łba przez TVN i Wyborczą. Żyj dalej w swojej bańce.


W dupę se wsadź oficjalne statystyki. Księża nie siedzą za pedofilię bo są chronieni. Dopiero od niedawna się o tym mówi, poprzednio przenoszono takiego z parafii do parafii gdzie mógł bzykać następne dzieci. Jakby ich wszystkich uczciwie karano to trzebaby budować nowe więzienia.

Barles

2021-02-01, 03:28
Banda sfrustrowanych dzieci na tym portalu się zrobiła. Kiedyś były merytoryczne wypowiedzi, teraz rynsztok porównywalny z dyskursem politycznym w USA
Przypadkowa dziewczyna z puszką to od razu wyzywają od lewactwa.
Za dużo telewizji i YouTube, nawet przy obiedzie pewnie to co macie po lewej stronie talerza to was obrzydza bo tak zlasowany mózg macie szczyle.

Każdy normalny człowiek widząc taki film potrafi zinterpretować, że to nic innego jak wredny stary zgred, który drze japę z byle powodu.

Nyrewesa

2021-02-01, 06:29
sensualna napisał/a:

Mam wyj***ne w kościół ale żeby kwestować tam muszą mieć ich pozwolenie i o to mogli poprosić.Jak by to zrobili to mieliby jasność czy są tam mile widziani czy nie



Na publicznym chodniku kwestuja i mają się klechy o pozwolenie pytać?

TENZE

2021-02-01, 06:50
DarioLee napisał/a:

Akurat dobrze zrobił ksiądz ze wygania to lewackie ścierwo które szczeka do nich ale po pieniądze to pod kościół przychodzi .
Wiem ze księża mają sporo za uszami i ich nie będę bronił .
Ale nie każdy ksiądz to pedofil
Nie każda dziewczyna to k***a
I nie każdy Polak to złodziej
Mierzenie wszystkich jedną miarą jest idiotyczne



Uuu, no mistrz logiki. Czyli nie każdy ksiądz to pedofil, ale każda zbierająca osoba na WOŚP to lewackie ścierwo. Brawo .

Rebeliant

2021-02-01, 07:03
arcybiskup napisał/a:

W dupę se wsadź oficjalne statystyki. Księża nie siedzą za pedofilię bo są chronieni. Dopiero od niedawna się o tym mówi, poprzednio przenoszono takiego z parafii do parafii gdzie mógł bzykać następne dzieci. Jakby ich wszystkich uczciwie karano to trzebaby budować nowe więzienia.



Poj***ny dekiel, jak całe lewactwo.

Sąd ich chronił? Prokuratura? Policja?

Sąd ich przenosił do innej parafi?


Jesteś poj***ny,jak każdy komuch i antyklerykał, bo uwierzyliście k***ie Urbanowi, że to sami pedofile, a tu mamy tylko pojedyncze przypadki. Narracja się popsuła i tępe dzbany jak ty mają zwarcie.

P.S.: Nie jestem katolikie,nie jestem zwolennikiem PiS, ani żadnych chrześcijańskich partii. Jestem agnostykiem, wszystkie religie traktuję jak mitologię, czyli zbiór legend i praw wg których żyły dane ludy w momencie powstawania danych ksiąg.
Nie jestem zwolennikiem religii w szkołach, wręcz przeciwnie, wolałbym aby KK je sobie robił za swoje i u siebie, wraz ze szkolnictwem, aby czerwonemu antykatolstwu pękła dupa od znaczącej poprawy sytuacji KK w Polsce, bo z resztą to antykatolstwo wprowadziło religię do szkół aby osłabić KK, aby wymieszać dzieci sk***ysynów z PZPR z dziećmi rodzin religijnych.

TorkilKoval

2021-02-01, 07:37
DarioLee napisał/a:

Akurat dobrze zrobił ksiądz ze wygania to lewackie ścierwo które szczeka do nich ale po pieniądze to pod kościół przychodzi .
Wiem ze księża mają sporo za uszami i ich nie będę bronił .
Ale nie każdy ksiądz to pedofil
Nie każda dziewczyna to k***a
I nie każdy Polak to złodziej
Mierzenie wszystkich jedną miarą jest idiotyczne



Wam już się totalnie we łbach popie**oliło. Kombajnisci specjaliści...

skywalker75

2021-02-01, 08:08
BrunerOvned napisał/a:

Na podstawie czego?
Mogę Ci wrzucić setki taki informacji! Np. takich:
- bałwany używają dildo z marchewki do kuszenia dzieci
- biała kiełbasa nie jest biała, kiedy podgrzeje się ją przed spożyciem
- za pieniądze z komunii możesz kupić w zakrystii życie wieczne
- NIKT nie umie chodzić po wodzie



No właśnie na podstawie takich informacji wyrobiles sobie zdanie o księżach pedofilach, lub raczej sam świadomie takie niusy tworzysz

Noside

2021-02-01, 08:20
WOŚP w swoich własnych założeniach zakazuje kwestowania przy marketach i kościołach.
Biorąc pod uwagę, że wolontariusze to w większości szczekające na Kościół lewactwo - księżulo miał rację, że pogonił.
Co do samego WOŚP - Jurek zamiast pokazać kwity, z których by wynikało, że nie kradnie, wolał tarzać się po stole jak popie**olony i gadać o jakimś słoiku. Ot, widocznie pokazanie jednego papierka, który by wszystkich zjednał i oczyścił go raz na zawsze okazało się niemożliwe.



Dorobił się szmaciarz z podpie**alania z puszek i przelewania z fundacji na fundację. Aż mu styki z nerwów poprzepalało, jak wszystko wyszło na jaw. Szczęśliwie wszystko zamiecione pod dywan.

notak

2021-02-01, 08:49
TVN dla mnie to dno, a na spółki owsiaka dawać nie zamierzam jak i wielu innych ludzi,
to jest wolna wola, tak samo jak to że ktoś puszkarzy może nie chcieć u siebie

Bravik

2021-02-01, 08:59
DarioLee napisał/a:

Akurat dobrze zrobił ksiądz ze wygania to lewackie ścierwo które szczeka do nich ale po pieniądze to pod kościół przychodzi .
Wiem ze księża mają sporo za uszami i ich nie będę bronił .
Ale nie każdy ksiądz to pedofil
Nie każda dziewczyna to k***a
I nie każdy Polak to złodziej
Mierzenie wszystkich jedną miarą jest idiotyczne




A gdzie tam znalazłeś stwierdzenie, że akurat ten konkretny klecha jest pedofilem? A że mam mundurek organizacji w której ten sport jest nagminny to już inna sprawa. Jest za to starym, zgorzkniałym i chamskim typem, żyjącym od lat jako pasożyt na dzięki nie kumającym staruszkom i poj***nemu państwu. Ale zaletą tego typa jest to, że skutecznie odpędza młodych od kk.
A gonić to sobie może za ministrantami po zachrystii , a nie kogokolwiek z chodnika przed kościołem.

notak napisał/a:

TVN dla mnie to dno, a na spółki owsiaka dawać nie zamierzam jak i wielu innych ludzi,
to jest wolna wola, tak samo jak to że ktoś puszkarzy może nie chcieć u siebie



A ch*j to kogo obchodzi.

tills

2021-02-01, 09:44
BigBertha napisał/a:

Heheh. Dobrze pedofil w kiecce zrobił. Przegonił ścierwo żebrające o kasę na nową willę owsika i imprezy dla narkomanów "róbta co chceta". Też bym gonił żebraków, gdyby stali pod bramą mojej posesji.




Czyli wychodzi na to że dobrze wiesz jak to jest być gonionym z pod czyjejś bramy podczas żebrania, a skoro chwalisz czarnych to pewnie i co niedziele bywasz u niego w domu i na klęczkach się spowiadasz co pedale ?

Cz...........as

2021-02-01, 09:50
Noside napisał/a:

Co do samego WOŚP - Jurek zamiast pokazać kwity, z których by wynikało, że nie kradnie, wolał tarzać się po stole jak popie**olony i gadać o jakimś słoiku



A to wydatki wośp nie są jawne?

htp

2021-02-01, 10:10
DarioLee napisał/a:

Akurat dobrze zrobił ksiądz ze wygania to lewackie ścierwo które szczeka do nich ale po pieniądze to pod kościół przychodzi .
Wiem ze księża mają sporo za uszami i ich nie będę bronił .
Ale nie każdy ksiądz to pedofil
Nie każda dziewczyna to k***a
I nie każdy Polak to złodziej
Mierzenie wszystkich jedną miarą jest idiotyczne



Ale każdy popierający WOŚP to lewackie ścierwo?