18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Won stąd !

naitsyrk • 2021-01-31, 21:08
Przedstawiciel pedofilskiej organizacji przepędza przedstawiciela diabelskiej organizacji. Won stąd!



Obejszłem_system

2021-02-02, 15:26
Spidzio199 napisał/a:

Proszę bardzo:
Wg danych ISKK (Instytut Statystyki Kościoła Katolickiego) w roku 2019 było w Polsce 24707 księży.
Konferencja Episkopatu Polski oficjalnie przyznaje się do 382 przypadków pedofilii duchownych (osób duchownych, bo skrzywdzonych dzieci było prawie 600) w latach 1990-2018 czyli 16,34 rocznie
Według danych ONZ średni odsetek osób homoseksualnych w populacji europejskiej to 5,2 - 5,9% w zależności od roku badani - dla Polski jest troszeczkę niższy i wynosi 4,9%.
Populacja Polaków powyżej 18 roku życia to 31 milionów ludzi, czyli 4,9% = 1,52 mln to homoseksualiści (celowo nie odcinam ludzi powyżej 67 roku życia, bo księża nie są analizowani w clusterach wiekowych)
Obecnie w Polsce 877 osób odbywa karę pozbawienia wolności za pedofilie. Średni wyrok to 5 lat.
To liczymy: 382 przypadki pedofilii duchownych dzielimy na 28 lat = 13,64 rocznie
13,64 dzielimy na populacje księży (13,64/24707) i wychodzić nam 0,055%
Czyli wskaźnik pedofilii dla księży wynosi 0,055%
To teraz homoseksualiści
Nie będę dzielić wszystkich odsiadujących na lata, bo nie wiem jak długo siedzą - na pewno nie 28 lat.
Ale weźmy nawet te 877 osób i załóżmy ze nawet polowe gwałcili tylko homoseksualiści (nie wyrzucam zbioru wspólnego homoseksualistów i księży - liczę na niekorzyść gejów) - bazuję na danych Patryka Jakiego który twierdzi ze 46% gwałtów to homoseksualiści - nawet nie polemizuję - biorę jak mówi i zaokrąglam do 50%
Usuwam tylko (ze względu na średni wyrok 5 lat - 5 x 13,64 - gwalty księży) czyli
877- 5x13,64 = 809 i te 809 dzielę na 2 = 405
No to kończymy
405/1520000 = 0,027% Vs 0,055% dla księży - i to jest właśnie ta 2 razy wyższa częstotliwość księża Vs geje



No dobrze ale chyba nie bierzesz pod uwage ile z tych księży jest homoseksualistami.

Interpelacja o numerze 23167 z 6 grudnia 2013 roku posła Jarosława Zielińskiego

,,Warto jednak zauważyć, że wśród pedofilów występuje nieproporcjonalnie wysoka liczba homoseksualistów. Podczas gdy według dostępnych danych homoseksualiści stanowią 1-3% całej populacji, 30-40% aktów pedofilii popełnianych jest przez osoby o orientacji homoseksualnej, w czym 25% czynów pedofilskich popełnianych jest na nieletnich chłopcach.

Spidzio199

2021-02-02, 15:35
Ja założyłem 50% homoseksualnych zbrodni - czyli nawet więcej niż w interpelacji - przy 30-40% wychodzi jakieś 0,018 - 0,022%

A wśród księży ilu jest gejów? Nie mam pojęcia - no i jak ich liczyć? Jako księży czy gejów? Ale i tak widać ze współczynnik pedofili wśród księży niż gejów nie będących duchownymi jest dwa razy wyższy ( przy założeniu tych 30-40% to nawet prawie 3 razy)

Obejszłem_system

2021-02-02, 17:42
Spidzio199 napisał/a:

Ja założyłem 50% homoseksualnych zbrodni - czyli nawet więcej niż w interpelacji - przy 30-40% wychodzi jakieś 0,018 - 0,022%
A wśród księży ilu jest gejów? Nie mam pojęcia - no i jak ich liczyć? Jako księży czy gejów? Ale i tak widać ze współczynnik pedofili wśród księży niż gejów nie będących duchownymi jest dwa razy wyższy ( przy założeniu tych 30-40% to nawet prawie 3 razy)



Niewątpliwie problem jest. Z tym nie dyskutuje. Dyskutuje z tzw. wybiórczością temtów na tapecie.

Ni...........ny

2021-02-02, 19:08
Obejszłem_system napisał/a:

Interpelacja o numerze 23167 z 6 grudnia 2013 roku posła Jarosława Zielińskiego

,,Warto jednak zauważyć, że wśród pedofilów występuje nieproporcjonalnie wysoka liczba homoseksualistów. Podczas gdy według dostępnych danych homoseksualiści stanowią 1-3% całej populacji, 30-40% aktów pedofilii popełnianych jest przez osoby o orientacji homoseksualnej, w czym 25% czynów pedofilskich popełnianych jest na nieletnich chłopcach.



Czy ty jesteś k***a niedorozwinięty ?

Cytat:

Interpelacja poselska (łac. interpellatio 'przerwanie; zakłócenie' od interpellare 'przerywać komu mowę; zagadnąć kogo; domagać się') – jedna z form polskiej kontroli parlamentarnej.

Interpelacja daje członkom parlamentu prawo do składania zapytania w każdej sprawie, prawo żądania odpowiedzi i prawo wyciągania z nich wniosków...



Podajesz jako źródło informacji, pytanie do ministra ? Pytanie ? No k***a debil :facepalm3:

Jeszcze czyja, Zieliński, pie**olony PISowski ćwierćinteligent. A idź ty k***a w ch*j z takimi argumentami głąbie.

Varatas

2021-02-03, 01:02
Pyzdra42 napisał/a:

A dlaczego kretynie? Bo ich uniwinniaja! Oto tajemnica wiary



Czekamy aż zarzucisz statystykami na te swoje brednie.

Oczywiście - kretynie :D

lukasqwert

2021-02-03, 10:17
DarioLee napisał/a:

Akurat dobrze zrobił ksiądz ze wygania to lewackie ścierwo które szczeka do nich ale po pieniądze to pod kościół przychodzi .
Wiem ze księża mają sporo za uszami i ich nie będę bronił .
Ale nie każdy ksiądz to pedofil
Nie każda dziewczyna to k***a
I nie każdy Polak to złodziej
Mierzenie wszystkich jedną miarą jest idiotyczne



Typowy polak cebulak jesteś xD

,,dobrze zrobił"

Ten człowiek, którego nazwałeś księdzem, zdanie po polsku nie potrafi powiedzieć tak go żółć i kwas z wnętrza dupy zalewa.

Obejszłem_system

2021-02-03, 14:10
Niezwyciężony napisał/a:

Czy ty jesteś k***a niedorozwinięty ?


Podajesz jako źródło informacji, pytanie do ministra ? Pytanie ? No k***a debil
Jeszcze czyja, Zieliński, pie**olony PISowski ćwierćinteligent. A idź ty k***a w ch*j z takimi argumentami głąbie.



Misiu Pysiu bez tych obelg. Akurat taki wycinek. Ale dane faktyczne. Jeśli dane prawdziwe źródło nie ma znaczenia. Musisz się z tym pogodzić. Wiem że pupa boli.

Odsetek homoseksualnych pedofilów waha się od 9% do 40%, czyli jest około 4 do 20 razy wyższy niż wskaźnik pociągu odczuwanego przez dorosłych mężczyzn do innych dorosłych mężczyzn (na podstawie częstotliwości występowania homoseksualizmu dorosłych od 2%-4%).

„A Profile of Pedophilia: Definition, Characteristics of Offenders, Recidivism, Treatment Outcomes, and Forensic Issues” w czasopiśmie naukowym „Mayo Clinic Proceedings”.

Niezwyciężony,
Wykonałem tę męczącą pracę i przejrzałem Twój profil i wypowiedzi. Strasznie dużo szczekasz. Ale zębów brak. Najlepsza wypowiedź o byciu zero-jedynkowym , gdzie jesteś wyśmienitym przykładem takiego myślenia. Warczysz warczysz i mnie rozśmieszasz. Żal mi Ciebie niuniek bo to musi być męczarnia tak się non stop wk***iać.

Ni...........ny

2021-02-03, 16:26
Obejszłem_system napisał/a:

Ale dane faktyczne. Jeśli dane prawdziwe źródło nie ma znaczenia. Musisz się z tym pogodzić. Wiem że pupa boli.

Odsetek homoseksualnych pedofilów waha się od 9% do 40%, czyli jest około 4 do 20 razy wyższy niż wskaźnik pociągu odczuwanego przez dorosłych mężczyzn do innych dorosłych mężczyzn (na podstawie częstotliwości występowania homoseksualizmu dorosłych od 2%-4%).

„A Profile of Pedophilia: Definition, Characteristics of Offenders, Recidivism, Treatment Outcomes, and Forensic Issues” w czasopiśmie naukowym „Mayo Clinic Proceedings”.

Niezwyciężony,
Wykonałem tę męczącą pracę i przejrzałem Twój profil i wypowiedzi. Strasznie dużo szczekasz. Ale zębów brak. Najlepsza wypowiedź o byciu zero-jedynkowym , gdzie jesteś wyśmienitym przykładem takiego myślenia. Warczysz warczysz i mnie rozśmieszasz. Żal mi Ciebie niuniek bo to musi być męczarnia tak się non stop wk***iać.



Imbecylu, gównoźródło = gównodane. Daruj se te propagandowe pie**olollo, partyjny przydupasku z gównem zamiast mózgu. ;-)

Tak wygląda twoje źródło. Takie k***a nie za dobre, żeby nie można było sprawdzić i udowodnić jakim j***nym błaznem jesteś.



I pamiętaj że stawiając tezę, to po twojej stronie leży ciężar dowodu.
Jak na razie wychodzi na to, że jesteś tylko wyszczekanym imbecylem któremu się wydaje że może ludzi pod ch*j ładować.
Kończę z tobą dyskusję frajerze bo widzę że nie ma sensu.
Wiarygodne źródła, jak nie interpelacja PISowskiego cwe*a to artykuł do którego nie ma dostępu, co za k***a debil :facepalm3:

Obejszłem_system

2021-02-05, 12:55
Niezwyciężony,

Misiu Pysiu. Gdzie Ty się wychowywałeś? W rynsztoku? Ilość obelg z Twoich ust jest doprawdy przerażająca. Jak to się mowi gena nie wydłubiesz. Poradziłbym Ci zastanowić się czy tego rodzaju życie Cię interesuje. Chamem zawsze zdążysz być jak mawiała moja babcia. Jedyną osobą która szczeka w tej rozmowie jesteś Ty. Kiedy Ci do głowy przyszło ,że byciem takim człowiekiem ma w sobie choć cień sensowności. Jak patrzysz w lustro to co sobie myślisz? Ale mu powiedziałem? Czy może jednak pojawia się nuta refleksji typu: Czemu taki jestem i kiedy to się stało. Co ma większość wartość, urodzić się dobrym człowiekiem czy pokonać swoje słabości? Życzę Ci żebyś wyszedł jeszcze na ludzi.

bartekc80

2021-02-06, 03:26
DzidaZawodnik napisał/a:

PS gonić lewactwo w każdej postaci. Komuniści mają wszystkie największe "dobroczynne" fundacje na świecie w swoich łapach i przez to ludzie, którzy dają impieniądze z nadzieją, że pomagają w czymś dobrym, tak na prawdę finansują ich działąlność polityczną.



co ty pie**olisz. myślisz że coś wiesz a gadasz bzdury